تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 37

نام تاپيک: سلام و درخواست راهنمایی برای دکمه در فلش

پروفشنال hamidrezaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

خیلی ممنون از آقا احسان گل به خاطر راهنمایی های ارزشمندشون

من تونستم با این کد در داخل لایه دکمه quiz که وقتی دابل کلیک کردم و رفتم داخلش , این کد رو به دکمه دادم ولی اینکار باعث میشه

فایل swf دقیقا از کنار دکمه , لود بشه که باعث میشه از کادر بیرون بیفته , من برای جلوگیری از اینکار , در منو و تایم لاین اصلی ,

رفتم و دکمه رو که یه ضربدر کوچیک هم کنارش هست رو به بالای صفحه انتقال دادم و از داخل لایه داخلی اون دکمه ,متن دکمه رو به جای اصلی

خودش برگردوندم و دکمه رو توی تایم لاین اصلی به حالت movie clip گذاشتم بمونه و در لایه داخلی متنش رو به button تبدیل کردم که

در حقیقت متن دکمه , عمل دکمه رو انجام میده و با کد زیر وقتی صفحه میاد , دکمه سر جاش هست ولی وقتی روش کلیک میکنیم

میره کنار فایل کوئیز می ایسته که با کلیک دوباره روی اون , باعث میشه فایل swf حذف و آنلود بشه و دکمه سر جای خودش برگرده.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط الان نحوه اجرای ویدئوهای flv با زدن دکمه مونده که انشاءالله با کمک آقا احسان انجام میدیم
    Last edited by hamidrezaj; 08-02-2013 at 21:43.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 1w2w3w4w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

سلام شرمنده یه چند دو سه روز نبودم ولی خوب یکم سرم خلوت تر شد...

ببین این کارا رو که میگم انجام بده

یه فایل جدید باز کن action script 3 و کنار فایل اصلی به اسم flv ذخیرش کن حال برو از file > import > import to stage یه پنجره باز میشه فایل فیلمت رو انتخاب کن حالا دو گزینه داری اولی load external video ... که اگه اونو انتخاب کنی فیلمت لود میشه و گزینه دوم embed flv in swf ... که اگه این گزینه رو بزنی فیلمت تبدیل به فریم های تایم لاین میشه و میتونی مثلا بزاریت توی یه موی کلیپ یا توی خود تایم لاین

خوب بگذریم گزینه دوم که توضیحی نداره خواستی ازش استفاده کن ولی فرض میکنیم گزینه اول رو زدی حالا نوبت انتخاب skin هستش یه اسکین خوب و کارا انتخاب کن و دکمه finish رو بزن

wow فیلم لود شد
    حالا فیلم رو تست بزن تا از کار کرد اون متمئن بشی... excellent

خوب یا این مراحل رو تو فایل اصلیت انجام بده یا بازم یه دکمه بزار مثل کوییز این فایل رو هم کهflv.swf نام داره رو لود کن

موفق باشی

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

خیلی ممنون فقط یه کم گیج شدم

الان من یه صفحه جدید as3 باز کردم و کارهای شما رو انجام دادم ولی این فایل با پسوند fla ذخیره میشه یعنی flv.fla و

swf نیست و یا این فایل جدید as3 رو چطور باید با فایل اصلی پروژه مرتبط کنم؟

و کلا الان دقیقا نفهمیدم مثلا فایل با پسوند flv رو چطور باید توسط یه دکمه فراخوانی کنم که بعدش هم

بشه ویدئو رو بست چون این اسکینها دکمه ای برای بستن ویدئو ندارن,

یه کم جزئی تر توضیح بدید ممنون میشم
    Last edited by hamidrezaj; 08-02-2013 at 22:12.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

نه یه ctrl+enter بزن از فایلت یه خروجی swf میگیره

5. این کاربر از 1w2w3w4w بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

ممنون منظور شما رو الان فهمیدم در حقیقت به جای اینکار میشه همین فایل ویدئو رو با مبدل به swf تبدیل کرد دیگه؟

و منظور شما رو از این جمله متوجه نشدم
    خوب یا این مراحل رو تو فایل اصلیت انجام بده
    و من الان از این روش
    بازم یه دکمه بزار مثل کوییز این فایل رو هم کهflv.swf نام داره رو لود کن
    تست کردم

خدا رو شکر کار میکنه ولی صدای ویدئو بعد از زدن دوباره دکمه , قطع نمیشه و فقط تصویر بسته میشه ,

و من چطور میتونم محل هر ویدئو رو برای هر دکمه جابه جا کنم که روی دکمه رو نپوشونه که بشه دوباره روی دکمه کلیک کرد؟

و الان با کد load/unload اینکار رو کردم , آیا با flvplayback هم میشه؟ یا همین load/unload بهتره و راحتتره؟

انشاءالله سربلند باشید

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

سلام خدا رو شکر تونستم مشکل صدا رو حل کنم باید آخرش یه کد اضافه میکردم

کد:
    , و همچنین برای اینکه تو هر صفحه هم صدا شنیده نشده همین کد رو به اون صفحه دادم

که این روش رو از سایت netpixel.ir که واقعا آموزش رایگان فلش رو عالی و کامل گذاشته یاد گرفتم , مثلا

کد:
    و از روش آخر شما استفاده کردم

و برای هر دکمه یه صفحه جدید ساختم و .... و چون دکمه ها جای خوبی قرار گرفته بودند و ویدئو دقیقا توی وسط صفحه لود میشه , دیگه

مکانشون رو عوض نکردم , شما که دیگه رفتی خبری ازتون نشد ,ولی تا اینجا هم خیلی خیلی به من کمک کردید واقعا ممنون , خدا خیرتون بده

و من این کد
    کد:
    رو توی سایت خارجی پیدا کردم که البته توی سایت netpixel هم گفته شده بود که من یادم رفته بود

کد به شکل زیر هست که برای هر دکمه جدید , fl_Loader رو یه شماره اضافه کردم برای

تمام خطوط مثلا fl_1_Loader و fl_2_Loader و....

کد:
    انشاءالله سربلند باشید
    Last edited by hamidrezaj; 12-02-2013 at 21:21.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

اون پست ما قبل آخر که شما گفتید
    کد:
    رو متوجه نشدم و چرا نمیشه صفحه ویدئو رو داخل صفحه فلش , وقتی اجرا شد جابه جا نمیشه کرد و دوتا سوال دیگه داشتم که این بود که داخل کامپیوتر وقتی فایل نهایی رو اجرا

میکنم فایل swf کوئیز که به فایل اصلی ربط دادم با زدن دکمه اجرا میشه و هر موقع بخوام میشه

دوباره ببندم و دوباره اجرا کنم ولی وقتی publish کردم و در وب گذاشتم با زدن دوباره دکمه , دیگه

فایل کوئیز swf لود نمیشه و باید دوباره صفحه رو رفرش کنم , یعنی میمونه روی لودینگ و فقط یکبار میشه بدون مشکل اجراش کرد ولی ویدئوهای دیگه غیر از کوئیز , خدا رو شکر مشکلی ندارن و
    چطوری میتونم برای بکگراند برای یه صفحه خاص مثلا صفحه دوم به جای تصویر ثابت از تصویر متحرک یا gif یا swf و .... استفاده کنم؟
    چون برای صفحات , آهنگ نذاشتم و واقعیتش بلد هم نیستم چطوری با زدن دکمه ها , آهنگ داخل صفحه , قطع بشه و دوباره پخش بشه
    و میخوام یه کم خوشگل بشه.

لطفا راهنمایی بفرمایید

انشاءالله سربلند باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

خوب یا این مراحل رو تو فایل اصلیت انجام بده
    بیخیال یه چیز اون مراحل که گفتم یه بار دیگه انجام بده این بار گزینه embed flv in swf ... رو انتخاب کن شاید برات راحت تر باشه!

ولی وقتی publish کردم و در وب گذاشتم با زدن دوباره دکمه , دیگه

فایل کوئیز swf لود نمیشه و باید دوباره صفحه رو رفرش کنم
    نمیدونم شاید مربوط به کش مرور گرتون باشه این کار رو روی مرور گرهای مختلف و سیستم های مختلف تست کردین؟

ویدئوهای دیگه غیر از کوئیز , خدا رو شکر مشکلی ندارن
    خدا رو شکر...

واقعیتش بلد هم نیستم چطوری با زدن دکمه ها , آهنگ داخل صفحه , قطع بشه
    یه سرچ بزنی راحت کدش رو پیدا میکنی ولی بازم به نظر من آهنگ رو بیخیال شو

چطوری میتونم برای بکگراند برای یه صفحه خاص مثلا صفحه دوم به جای تصویر ثابت از تصویر متحرک یا gif یا swf و .... استفاده کنم؟
    فقط کافیه اونها رو توی صفحه ایمپورت کنی...

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

بیخیال یه چیز اون مراحل که گفتم یه بار دیگه انجام بده این بار گزینه embed flv in swf ... رو انتخاب کن شاید برات راحت تر باشه!
    این embed flv in swf دقیقا چکاری رو انجام میده؟ چون من برای امتحان, تست کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد نمیدونم...

نمیدونم شاید مربوط به کش مرور گرتون باشه این کار رو روی مرور گرهای مختلف و سیستم های مختلف تست کردین؟
    بله تست کردم ولی فرقی نمیکنه و سایز صفحه رو توی فلش 960*620 گرفتم و داخل مرورگر به صورت تمام صفحه قرار نمیگیره

و یه کم از اطراف خالی میمونه , چطور میتونم کاری کنم که داخل مرورگرهای مختلف , صفحه سایت یا همون فلش , تمام صفحه بشه؟

چون اندازه سایز روی توی فایل html عوض میکنم فایده نداره.

و آهنگ رو همون بیخیال بشم بهتره چون باید پس فردا تحویل بدم فقط دوست دارم به جای بکگراند ثابت , متحرک باشه که من ایمپورت

کردم ولی مثلا نزدیک 20 فریم هم از خود فریمهای همون صفحه میزنه جلوتر و مشکل دیگه اینه که وقتی پخش میکنم حالت loop یا تکرار

رو داخل صفحه نداره و یه کم حرکت میکنه و وایمیسته , لطفا در مورد کار با عکس متحرک یه کم توضیح بدید ممنون میشم

انشاءالله سربلند باشید
    Last edited by hamidrezaj; 15-02-2013 at 15:43.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

سلام توی تنظیمات پالیشت باید دست کاری کنی تا فایل فلشت تمام صفحه بشه الان وقت ندارم شب برات توضیح میدم

فایل gif رو که اوردی تو تایم لاین هر بیست فریم رو انتخاب کن اونا رو کات کن و یه موی کلیپ بساز و اونا را پیست کن و موی کلیپ رو بزار برای بکگراندت به همین سادگی

آدرس سایت رو که آپ کردی بده ببینیم البته اگه با این نتمون بتونیم بارگزاریش کنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •