تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 37

نام تاپيک: سلام و درخواست راهنمایی برای دکمه در فلش

اگه نباشه جاش خالی می مونه 1w2w3w4w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

یه چیز دیگه 23 مگابایت شما بزاری رو سایت کی میتونه سایت رو باز کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال hamidrezaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

خود پروژه 8 مگ هست, بقیه اش فایل کوئیز اصلی و یک فایل ویدئویی هست.

والا چکار کنم من تازه کار هستم و از من پروژه مالتی مدیا خواستن , درحالی که اصلا فلش و... رو تو دانشگاه آموزش نداده بودن,

من دارم سعی میکنم کارهایی رو که گفتید انجام بدم فقط شما خواهش میکنم اون فایل 23 مگ رو دانلود کنید

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

دست شما درد نکنه خدا رو شکر کوئیز رو تونستم انجام بدم ولی یه مشکلی هست ,

برای کوئیز اینکار رو انجام دادم , روی دکمه کوئیز

دابل کلیک کردم و رفتم داخل دکمه کوئیز که فقط یک تایم لاین نشون میده و و توی instance name که زیرش

سه حالت button , movie clip ,... هست که در حالت button هست رو داخلش quiz_btn نوشتم ودر تایم 2 یک insert keyframe انجام

دادم و سپس کد رو وارد کردم و بعد تست کردم که روی دکمه که کلیک کردم فایل کوئیز اجرا میشه ولی توی صفحه اصلی

اجرا نشد و پایینتر اجرا میشه و خارج از کادر قرار میگیره و همچنین برای دکمه های دیگه که میخوام flv بدم که از روش دوم شما

استفاده کردم اصلا نشد و تست رو که زدم کل فایل به هم ریخت البته بک آپ دارم لطفا قسمت دوم رو به صورت جزء به جزء توضیح

بدید و مشکل مرحله اول هم لطفا بگید.

انشاءالله سربلند باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

اون لینک که بتون دادم نیگا کنید مشکل از کادر بیرون رفتن کامل حل میشه...
    فقط یه نکته اینکه برای حذف دوبارهی کوییز باید روی خود دکمه کلیک بشه !

و اما این فایل که جدید فرستادین کار نمیده شاید برای اینه که به cs5 تبدیلش کردید!

خوب من به هر حال براتون یه فایل جدا میفرستم اونا رو تو کارتون انجام بدید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این فایل رو که شما بزارید پیش فایل flv میبینید که اجراش میکنه بهتره تو کارتون بازم یه قسمت جدید درست کنید مثل قسمت hardwar و hardware2 اونم براش یه اینجوری درست کنید و اون کامپوننت flvplayer رو اونجا کپی کنید.

لطفا دیگه فایل جدید آپلود نکنید

اول کارهایی که بهتون گفتم انجام بدید بعد اگه بازم مشکل داشتین بپرسید

انشاالله که مشکل حل میشه

5. این کاربر از 1w2w3w4w بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

راستی برای بهتر بار گزاری سایت چند پیشنهاد اینکه فایل flv رو کیفیتش رو کم کنید اون کوییز هم اگه میشه با حذف عکس ها کیفیتش کم بشه این کار رو بکنید

فایل swf هم حدود 1 مگابایت حجم داشت که خیلی زیاد نبود ولی بازم میشه با پایین آوردن کیفیت عکس ها به این طریق file > publish setting > flash برید و jpeg quality رو کم کنید

7. این کاربر از 1w2w3w4w بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

ممنون یه کم گیج شدم خیلی کلی توضیح میدید,به نظرم اول همین کوئیز رو لطفا کامل کنیم بعد flv رو شما توضیحش رو لطف کنید ,

با توجه به اون لینک scale x , y رو تونستم تغییر بدم که محل عوض میشه

ولی توی همون قسمت نصف پایین صفحه عوض میشه و یا خیلی کوچیک میشه و نمیدونم داخل کد باید چی بنویسم که مثلا تمام صفحه بشه و

مثلا چطور باید از کوئیز خارج شد؟ چون روی دکمه ها رو هم میپوشونه و اصلا نمیشه صفحه کوئیز رو جابجا کرد .ای کاش cs6 رو داشتید یا

من میتونستم به cs5 تبدیل کنم موقع سیو کردن یه گزینه داشت به نام save as cs5 که من خودم داخل cs5 portable امتحان کردم

باز شد نمیدونم چرا اونجا باز نمیشه از شانس من ,

آهان یادم رفت این کوئیز که باز میشه گوشه سمت چپ بالا به دکمه انگار گیر کرده یعنی چه کوچیک میشه چه بزرگ میشه اون گوشش

انگار از دکمه آویزونه به همین خاطر از کادر بیرون میافته و با کلیک روی خود دکمه انگار یه کوئیز جدید باز میشه

اون فایل رو هم که محبت کردید فرستادید کنار flv میذارم پخش میکنه حالا نمیدونم چطور باید از این برای وارد کردن ویدئوهام به دکمه ها

استفاده کنم لطفا مثل کوئیز مرحله به مرحله توضیح بفرمایید واقعا ممنون میشم چون من میخوام وقتی دکمه رو کلیک کردم flv پخش

بشه و بیننده بتونه اون رو مثلا کلا کنسل کنه (مثل دکمه ضربدر) و یه دکمه دیگه رو فشار بده ولی تو این حالت خود ویدئو وقتی میرم

تو صفحه دوم روی صفحه هست و جای دکمه رو گرفته و شروع به پخش میکنه.

انشاءالله سربلند باشید
    Last edited by hamidrezaj; 03-02-2013 at 14:15.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

ببین میتونی با این کدها جای کوییز رو هم عوض کنی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دیگه باید برای دکمت یه فکری بکنی مثلا کویز رو جوری بچینی که روی دکمت نیفته یا اینکه وقتی کوییز لود میشه جای دکمت عوض بشه شما که کار جالب و زیبایی تا اینجای کار انجام دادید...! عجیبه از پسش بر نمیاد.

میتونی هم این کار رو بکنی که دوتا دکمه تعریف کنی البته این کار یکم سخت تره و الان وقت ندارم توضیح بدم شب اگه مایل بودید و هنوز مشکل داشتین میگم

.............................................
    برای فایل flv هم همینی که میگم مو به مو انجام بدید:
    1 آخر تایم لاین یه فریم جدید بسازید 2 براش یه بکگراند بزارید 3 از پنل components یه flvplayer رو صفحه دراگ بکنید 4 توی پنل properties تو تنظیمات source روی اون عکس مداد کلیک بکنید و فیلم flv رو انتخاب بکنید
    5 روی دکمه ای قراره با زدن اون flv پخش بشه کدی بهش بدید که فریم مورد نظر پخش بشه

دیگه دیرم شده تا اینجاش باشه بعد میام توضیح میدم

راستی ایدی یاهوم رو اد کن شب بالا باش فکر کنم تو فروم نشه خوب براتون توضیح داد!

10. این کاربر از 1w2w3w4w بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

یه چیز دیگه
    شما مرفحین بی دردین که اینترنت پر سرعت دارین...

ما دهاتیا اینترنتمون کنده!

عکس با فرمت png و حجم پایین تر آپ کن...

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

خیلی ممنون شرمنده من تازه اومدم توی نت ,

خدا رو شکر فهمیدم مشکل quiz چی بود مشکلش این بود که من دوبار روی دکمه کلیک میکردم که میرفت داخل لایه دکمه و اونجا

بهش keyframe و کد میدادم که همین باعث میشد بیفته خارج از کادر ولی وقتی یکبار روش کلیک کردم و همونجا توی تایم لاین اصلی

بهش keyframe و کد دادم مشکل حل شد و داخل کادر همون صفحه لود میشه و آیا فرقی میکنه کجا keyframe اضافه کنم؟ یا حتما باید

داخل همون صفحه اول توی تایم لاین اضافه کنم چون مثلا صفحه اول توی فریم 29 تموم میشه و توی فریم 28 قبل از اینکه فریمهای

صفحه اول تموم بشه بهش keyframe دادم, فقط الان چطور باید بندازمش بیرون یا چطور کنسلش کنم؟

چون میفته روی دکمه ها و کدهای fl_Loader.x=12; و fl_Loader.y=20;

و یا scale رو هم میدم دقیقا از همین کدها ارور میگیره و باعث میشه صفحات پشت سر هم هی نشون بده و یه چیز هم بگم دکمه

کوئیز توی صفحه اصلی وقتی یکبار روش کلیک میکنم حالت movie clip هست و وقتی دابل کلیک میکنم و میرم داخل لایه دکمه کوئیز,

به صورت button هست که قبلا اونجا (توی لایه داخلی) بهش کد داده بودم و کوئیز , بیرون از کادر میفتاد و حالا من توی لایه بیرونی

همون movie clip رو تبدیل به button کردم و چون قبلا توی حالت movie clip بهش اسم quiz داده بودم عوض کردم و گذاشتم quiz_btn

که البته نمیدونم کارم درسته یا نه ولی به هرحال خدا رو شکر کوئیز رو درست میاره ولی بیشتر صفحه رو میپوشونه

و برای flv منظورتون از آخر تایم لاین ,

تایم لاین صفحه مثلا دوم هست یا کلا برم بالای همه تایم لاین ها و یه فریم اضافه کنم یا برای همه صفحات تایم لاین اضافه کنم؟

اینو لطفا بیشتر توضیح بدید و بک گراند حتما باید عکس بذارم؟ نمیشه همون سفید بمونه؟ و ادامه آموزش رو هم یا همینجا یا توی یاهو
    لطف کنید.
    در ضمن ماشاءالله شما دزفولی ها که وضعتون خوبه ,
    Last edited by hamidrezaj; 04-02-2013 at 05:13.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

ببین یه کار بکن
    وقتی روی دکمه کلیک میکنی quiz لود میشهلازم نیست براش keyframe درست کنی فقط باید یه کار بکنی 1 فایل کوییز که لود میشه نباید جلوی دکمه کوییز رو بگیره میتونی برای این کار این کد رو بهش بدی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در واقع فقط نیازه اون 4 خط مربوط به دکمنه quiz_btn رو اضافه کنی
    Last edited by 1w2w3w4w; 04-02-2013 at 15:59.

14. این کاربر از 1w2w3w4w بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •