تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: کلاس شبکه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    برای گرفتن مدرک بین المللی باید شما بری کشورهای همسایه و اونجا امتحان بدید قبلش باید تو تست سنترها ثبت نام کنید و بعدا امتحان دادید در صورت قبول شدن ازتون یه ادرس میخواد خارج از ایران یا ایمیل برای ارسال مدرکتون(برای مدارک سیسکو اینطوریه)
    هزینه هاش هم باید از اموزشگاهها یا همون تست سنتر ها بپرسی تا جای که میدونم ایران تحریمه نمیتونی اینجا امتحان بدی

سلام میشه برام ادرس و سایتشون رو برام پ.خ کنی
    ممنون میشم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

........جدیداً مثل سال گذشته مدعی شده که بهترین با برترین آموزشگاه آی تی و سیسکو و مایکروسافت در ایران است. خوب است که حد اقل شرکتی که کارش آموزش است حد اقل کمی صادق باشد. آموزش که قسمت کوچک است شما فقط به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نگاهی بیاندازید متوجه می شوید این موضوع چقدر صحت دارد.
    هم برگزار کنندگان و هم شرکتهایی نظیر این موسسه جای سوال دارند!!!!!
    شما بازاریاب رمیس هستید ؟؟؟
    تو کل انجمن پر کردید از تعریف از رمیس و زیر سوال بردن سایبرتک | عصر شبکه هم همین

متاسفم که آموزشگاهایی مثل اینا داریم

عصر شبکه که حتی کلمه ملیدی سایتشو زده سایبرتک و سماتک و.. تو انجمنا هم یوزر تقلبی زده و تعریف از آموزشگاه و شاهی ! که فکر کنم خود شاهی باشه !
    سایبر تک هم همین

اینم از رمیس !! متاسفم متاسف

ایناهاش اینم لینکش که همه جا نوشته شاهی شاهی :

جمع کنید برید با این تبلیغتون ، داداش کلاس نرو این آموزشگاها که تو تبلیغشون اینجوری دروغ میگن وای بحال بقیه چیزاش
    بشین خودت کتاب بخون بهتر از همس
    Last edited by marjijak; 16-09-2013 at 22:54.

4. این کاربر از marjijak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان بارها این بحث شده
    بهترین راه حل اینه واقعا پشت کار داشته باشید و بخواید
    دوستانی که مایلند شبکه رو یاد بگیرند اول باید نتورک پلاس رو حتما بلد باشن و بتونن چند کامپیوتر و... رو باهم وصل کنن و بتونن عیب یابی کنن
    بعد برای دوره مایکرو یا سیسکو خودشون میتونن تصمیم بگیرن باتوجه به هر رشته کتاب خودشون خیلی زیاده تو سایت های ایرانی و خارجی
    پیشنهاد میشه دوستانی که زیاد زبان خارجه شون رو کامل نیست هر فصل از کتاب خارجی رو یه مطالعه سرسری بکنن بعد درمورد هر بحث یه سرچ کوتاه در نت بکنن
    فرضا
    شما درمورد tcp/ip مطالعه رو شروع میکنید شما باید هردو رو خوب یاد بگیرید کافیه متن فارسی رو بخونید و بعد انگلیسی یا بلعکس و بعد یه مرور کاملا دقیق از همون فصل ورژن انگلیسی
    بعد از کامل کردن شما میتونید با برنامه packet tracer درست نوشته باشم کار رو شروع کنید
    بعد از این ها میتونید به هر اموزشگاهی که میخواید برید فقط به دو دلیل
    یک کار عملی که واقعا گرانبهاترین چیز برای انسان در طول زندگیش هست
    دوم استاد های که پیشه رو دارید میتونید هر سوالی که در دوره مطالعه براتون پیش اومده رو بپرسید و استاد رو مجبور کنید حتی اگه واقعا زیاد یا اصلا بلد نباشه براتون اون مطلب رو اماده و تدریس کنه
    خلاصه یکی موفق میشه و میتونه از اموزشگاه استفاده کنه که خودش نصف کار رو انجام داده چون تو اموزشگاه طرف میاد و تدریس میکنه یه چیزی میگه بعد حداحافظتون...
    در یک جمله
    هرکس اگه واقعا میخواد شبکه کار بشه باید بخونه تمرین کنه و به خودش فشار بیاره نمیشه ابکی جلوی برید

"منتظر معجزه نباشید,خودتون معجزه کنید"

6. 3 کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوست عزیز سلام
    خیر من بازاریاب رمیس نیستم ولی روی رمیس اوکی ترم تا بقیه و به خاطر کلاسهای خوبی که اونجا رفتم و بر عکسش زورم اومد از دروغهای همه.
    صحبتهای شما رو قبول دارم و به همین دلیل خواستم پست رو پاک کنم ولی نشد و این حرف شما رو هم قبول دارم که چیز جدیدی آموزش آی تی باید عرضه کند....
    آیینه چون نقش تو بنمود راست ....خود شکن آیینه شکستن خطاست
    شما بازاریاب رمیس هستید ؟؟؟
    تو کل انجمن پر کردید از تعریف از رمیس و زیر سوال بردن سایبرتک | عصر شبکه هم همین

متاسفم که آموزشگاهایی مثل اینا داریم

عصر شبکه که حتی کلمه ملیدی سایتشو زده سایبرتک و سماتک و.. تو انجمنا هم یوزر تقلبی زده و تعریف از آموزشگاه و شاهی ! که فکر کنم خود شاهی باشه !
    سایبر تک هم همین

اینم از رمیس !! متاسفم متاسف

ایناهاش اینم لینکش که همه جا نوشته شاهی شاهی :

جمع کنید برید با این تبلیغتون ، داداش کلاس نرو این آموزشگاها که تو تبلیغشون اینجوری دروغ میگن وای بحال بقیه چیزاش
    بشین خودت کتاب بخون بهتر از همس
    Last edited by arashk1; 23-09-2013 at 07:13.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام من به شما پیشنهاد میکنم در صورت امکان صداهای ضبط شده چند نفر از اساتید که تعریفشونو شنیدین تهیه کرده و بعدا تصمیم بگیرین.
    در صورت تمایل میتوانید voice های آقای امیرچوپانی را از موسسه امیرچوپانی تهیه کنید.
    تلفن: 88541002
    ضمنا امکان ارسال دی وی دی های مربوطه به شهرستان میسر میباشد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من حدود 6 سال هست که در زمینه شبکه مشغول هستم | اولا یادتون باشه که علم شبکه آنقدر گسترده هست که بدون شرکت در کلاس و ارتباط مداوم با استاد و راهنما، هرگز نمیشه با کتاب و سی دی، حتی مقدار کوچکی از این مسیر را طی کرد و مطمینا به بیراهه خواهیم رفت و وقت و انرژیمون هدر خواهد رفت.

میتونید امتحان کنید، یه کتاب شبکه رو بردارید از اول بخونید، خواهید دید که بعد از گذشت چند صفحه کتاب رو میندازید کنار.

پیشنهاد میکنم هر موسسه ای یا استادی که بهتون معرفی میشه، قبل از ثبت نام، یک جلسه به صورت آزمایشی برید سر کلاسش بشینید و از دانشجویان اون کلاس، کیفیت کار مدرس رو جویا بشید. این بهترین روش پیدا کردن آموزشگاه و مدرس خوب هست.

من خودم به دلیل وسواس زیادی که در این قضیه داشتم، مدرسین مختلفی رو بررسی کردم.

من خودم تمام دوره ها رو (Network+ و MCITP و MCSE 2012 و TMG ) رو با استاد حامد ضرغام که تو موسسه کندو تدریس میکنند گذروندم و راضی بودم.
    کلاسشون همراه با سناریو هست، مطالب رو مرتب و تایپ شده در اختیاد میزارن و رو مباحث مایکروسافت مسلط هستند.

من و بقیه دوستان هر دوره ای که ایشون گذاشتند رو شرکت کردیم و واقعا نتیجه گرفتیم.

البته اساتید خوب زیاد هستند و این خود شما هستید که باید بررسی کنید ببینید که با روش کار کدام مدرس هماهنگ تر هستید.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •