تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: کلاس شبکه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

1 کلاس شبکه

من میخوام کلاس MCITP برم چنتا سوال اساسی دارم:1.کدوم موسسه؟2.کدوم مدرس؟3.اینکه پک کامل MCITP رو برم یا تیکه تیکه؟از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن التماس دعا دارم!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

منم دنبالش این موضوع رو
    ولی وجدانا اگه رفتی هر موسسه ای کیفیت تدریس و شرایط و منابع رو میتونی بهم بگی خلاصه یه چیزای رو واسم بگی چون نمیتونم بیام تهران و باید با یکی مشورت کنم ببینم چطوری بعدا میخوام ccna بخونم بعد mcitp
    با سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

منم دنبالش این موضوع رو
    ولی وجدانا اگه رفتی هر موسسه ای کیفیت تدریس و شرایط و منابع رو میتونی بهم بگی خلاصه یه چیزای رو واسم بگی چون نمیتونم بیام تهران و باید با یکی مشورت کنم ببینم چطوری بعدا میخوام ccna بخونم بعد mcitp
    با سپاس
    فعلا که دوستان مطلع کم لطفی میکنن و کسی چیزی نمیگه!!!
    دوستان لطفا!!!

داره خودمونی میشه mohsen29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بندر ديــّـر

پيش فرض

سلام
    دوره کامل mcitp را بگذرونی خیلی بهتره، چون مطالب رو به صورت پیوسته میخونی و امکان فراموشی نداره.کلاساش حداقل چهار ماه طول میکشه.

پیش نیاز MCITP دوره +NETWORK هست، اگه رشته کامپیوتر هستی، نیاز نیست این پیش نیاز رو بگذرونی که این بستگی به سطح معلومات خودت داره.

آموزشگاه:اسم یک آموزشگاه با آدرسش را برات به صورت پیام خصوصی می فرستم.

بای

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوستان

به نظر من دوره کامل را نری و کلاس ها را تیکه تیکه بری خیلی بهتره .
    چون ممکنه خدای نکرده اتفاقی بیفته و نتونی یهو یه مدت کلاس ها را بری و این طوری همه چیز را از دست می دی .

در ضمن به نظر من بهترین مدرس شبکه امیر چوپانی هستش چون تعریفش را خیلی زیاد شنیدم. میگن امیر چوپانی وقتی که از مجتمع فنی رفت انگار 80 درصد مجتمع فنی را با خودش برد . چند سالی هست واسه خودش موسسه زده و خودش هم تدریس می کنه .
    اتقافا همین امشب دو نفر را توی مترو دیدم که در مورد شبکه بحث می کردن و جالب اینجاست که هر دوتاشون هم کلاس امیر چوپانی را می رفتن و خیلی هم تعریف می کردن ازش .

من اکثر دوستام توی مجتمع فنی کلاس می رن اما هیچ کدوم از استادهاش راضی نیستند . تمامشون وسط دوره استادشون را عوض کردن ، چون میگن خوب درس نمیده .

سوالی بود در خدمتیم.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان دیگه که قبلا بحث میشید
    میگفتن بهتره ccna رو بخونی بعد بری دور بر دوره های مایکروسافت
    میشه دوستان نظر بدن
    راستی این موسسه چوپانی و .. رو میشه ادرسش رو برام پی ام. میکنید
    با سپاس

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

اگه دوره های ماکروسافت را قصد دارید بگذرونید بهتره حتما یه دوره ccna هم در کنارش بگذرونید.

می تونید دوره های ماکروسافت را بگذرونید و بعد از اون یک دوره ccna را هم بگذرونید. حتما نیاز نیست ابتدا ccna را بگذرونید.

اینم وب سایتی که موسسه امیر چوپانی رو تبلیغ می کنه .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohsen29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بندر ديــّـر

پيش فرض

سلام
    اولین دوره و پیش نیاز، دوره +NETWORK هست و بعد به اختیار خودتان می توانید یکی از دوره های CCNA یا MCITP را برگزینید.

MCITP دوره ای است که با سیستم عامل های شبکه ای مایکروسافت آشنا میشید ولی CCNA شما را با پیکربندی روترها و سوییچ های شرکت سیسکو در بستر سخت افزاری آشنا میکند . خود سیسکو چند سطح داره که اولش با CCNA شروع میشه و بعدش میتونی بری دوره CCNP و بعد دوره CCIE یا دکترای شبکه.

البته اینم بگم سیسکو و مایکروسافت دوره های مختلفی دارند که در پایین ذکر می کنم

مایکروسافت: EXCAHANGE SERVER - FOREFRONT TMG - SHAREPOINT SERVER , ...

سیسکو: CCNA - CCNP ROUTE - CCNP SWITCH - CCIE - CCNP Tshoot - CCNA Security

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض بهترین راه آموزش شبکه

آموزشگاه اصلا مهم نیست ، مهم اینه که استاد خوب باشه. اگه به صورت یکپارچه و با یک استاد این مسیر رو برین خیلی تاثیرش بیشتره ، اینکه از network + َشروع کنید . بعد به MCITP برین و در ادامه دوره های Cisco رو شروع کنید که با CCNA شروع میشه . الان توی مجتمع فنی آریانا این دوره ها به صورت یکجا داره برگزار میشه . استادش حرف نداره . استاد محمد صمیمی به نظر من خیلی خوب این دوره هارو میگه . کلاسهاشون به صورت کاربردی هستش و مطالبی گفته می شه که به درد کار می خوره . آدرس سایتشون : msamimi.ir

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باسلام خدمت همه اساتید .
    اول این توضیح رو بدم که الان مشغول به کار چاپ و طراحی هستم اما به دلایل مالی و بدی اوضاع کار چاپ و دیگر اینکه به شبکه علاقه دارم دوست دارم به این حوضه وارد بشم و شروع به کار کنم من الان نتورک پلاس رو خوندم و میخوام بصورت دی وی دی آموزشی mcitp روهم بخونم میخواستم بدونم آیا این روش خوبه یا اینکه برای استخدام حتما باید مدرک داشته باشی چون مدرک دانشگاهی هم ندارام اما مدرک دیپلم هنرستان کامپیوتر رو دارم و به دلایل مالی و زمانی امکان شرکت در کلاس ها رو ندارم اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم .

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •