تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: کلاس شبکه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از دوستان و اساتید با سابقه کسی نیست که منو راهنمایی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقایان اساتیدی که با تجربه هستند کسی نیست راهنمایی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض کلاس شبکه بهتره تا آموزش از طریق دی وی دی

سلام
    اگه واقعا در زمینه شبکه می خواهید فعالیت کنید باید دوره هارو بگذرونید با یه استاد خوب. چون همه چیزو توی دی وی دی ها و کتابهای آموزشی نمی گن . خیلی چیزا تجربی هستش . من الان نیمه راه MCITP هستم با استاد محمد صمیمی . فوق العادست . چون خودشون هم تجربه کاری داره هم 10 سال مدرک MCSE , CCNA داره و توی این کار حسابی وارده . استاد خوب زیاده . اقای شاهی . چوپانی ، صمیمی و .... . به نظرم اگه حرفه ای میخواهید جلو برین از کلاس غافل نشین. چون سر کلاسی که من با استاد صمیمی کار می کنم تمام پروژه هارو به صورت سناریو سر کلاس کار می شه و خیلی مفیده .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اگه واقعا در زمینه شبکه می خواهید فعالیت کنید باید دوره هارو بگذرونید با یه استاد خوب. چون همه چیزو توی دی وی دی ها و کتابهای آموزشی نمی گن . خیلی چیزا تجربی هستش . من الان نیمه راه MCITP هستم با استاد محمد صمیمی . فوق العادست . چون خودشون هم تجربه کاری داره هم 10 سال مدرک MCSE , CCNA داره و توی این کار حسابی وارده . استاد خوب زیاده . اقای شاهی . چوپانی ، صمیمی و .... . به نظرم اگه حرفه ای میخواهید جلو برین از کلاس غافل نشین. چون سر کلاسی که من با استاد صمیمی کار می کنم تمام پروژه هارو به صورت سناریو سر کلاس کار می شه و خیلی مفیده .
    حرف شما درسته اما چون من همزمان مشغول به کار هستم زمان برای کلاس رفتن ندارم راستی کدوم آموزشگاه هستید شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

........جدیداً مثل سال گذشته مدعی شده که بهترین با برترین آموزشگاه آی تی و سیسکو و مایکروسافت در ایران است. خوب است که حد اقل شرکتی که کارش آموزش است حد اقل کمی صادق باشد. آموزش که قسمت کوچک است شما فقط به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نگاهی بیاندازید متوجه می شوید این موضوع چقدر صحت دارد.
    هم برگزار کنندگان و هم شرکتهایی نظیر این موسسه جای سوال دارند!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه برای دریافت مدرک mcse و mcitp ، ccna از خود ماکروسافت چیکار باید کرد و چه مراحلی راباید گذروند میشه از داخل ایران هم این کار رو کرد و چقدر هزینه داره مثلا توی ایران چقدر میشه یا کشور های دیگه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    دوره های شبکه فقط توی مرکز آموزش رمیس که با اسم جدید موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ داره کار می کنه. چون رمیس فقط آموزشگاه نیست و خودش هم شرکت بزرگیه و پروژه هم زیاد داره استاداش هم همه تجربه های خیلی خوبی دارند. به نظر من که خودم توی این کار هستم و 4 تا آموزشگاه رو هم رفتم مرکز آموزش رمیس بهترینه. چند تا از دوستام هم بعد از کلاس توی خود رمیس مشغول به کار شدند . سلیبرتک که اینهمه اسم در کرده کلا" دروغگوه .

8. این کاربر از arashk1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه برای دریافت مدرک mcse و mcitp ، ccna از خود ماکروسافت چیکار باید کرد و چه مراحلی راباید گذروند میشه از داخل ایران هم این کار رو کرد و چقدر هزینه داره مثلا توی ایران چقدر میشه یا کشور های دیگه ؟
    سلام
    برای گرفتن مدرک بین المللی باید شما بری کشورهای همسایه و اونجا امتحان بدید قبلش باید تو تست سنترها ثبت نام کنید و بعدا امتحان دادید در صورت قبول شدن ازتون یه ادرس میخواد خارج از ایران یا ایمیل برای ارسال مدرکتون(برای مدارک سیسکو اینطوریه)
    هزینه هاش هم باید از اموزشگاهها یا همون تست سنتر ها بپرسی تا جای که میدونم ایران تحریمه نمیتونی اینجا امتحان بدی
    سلام
    دوره های شبکه فقط توی مرکز آموزش رمیس که با اسم جدید موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ داره کار می کنه. چون رمیس فقط آموزشگاه نیست و خودش هم شرکت بزرگیه و پروژه هم زیاد داره استاداش هم همه تجربه های خیلی خوبی دارند. به نظر من که خودم توی این کار هستم و 4 تا آموزشگاه رو هم رفتم مرکز آموزش رمیس بهترینه. چند تا از دوستام هم بعد از کلاس توی خود رمیس مشغول به کار شدند . سلیبرتک که اینهمه اسم در کرده کلا" دروغگوه .
    سلام میشه برام ادرس و سایتشون رو برام پ.خ کنی
    ممنون میشم

داره خودمونی میشه iKode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    ایـــــــــــــــران

پيش فرض

در حین امتحان هم چون زبان انگلیسی زبان مادریتون نیست میتونید تقاضا بدید و وقت اضافه هم بخرید ولی پیشنهاد من اینه که حتما تافل داشته باشید خیلی آسون نیست سیسکو گرفتن یه سری به سایت Topcisco.com بزنید آقای نظیفی هستن و حتما جواب سوالتون و میدن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •