تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 624 اولاول ... 56789101112131959109509 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من تاحالا از این مونیتور به عنوان تلوریون استفاده کردم و تا حالا فقط یکبار از اون به عنوان مانیتور استفاده کردم و از کیفیت تصویرش هم بسیار راضی هستم البته تصویر دیجیتالش خیلی بهتر از آنالوگ هست ولی آنالوگش هم خوبه

راستش رو بخواهی نظر شخصی من این هست که برای استفاده به عنوان مانیتوز یکم بزرگ هست و همون بیشتر به عنوان یک تلویزیون کوچک میشه از اون استفاده کرد (تلویزیون 27 اینچ نه مانیتور 27 اینچ) البته این نظر شحصی من هست

البته همه دیجیتال هستند
    دوست عزيز آيا اين تلويزيون براي فضايي به ابعاد سه در چهار مترمربع مناسب است؟ شنيده ام كه قيمتش توي نمايندگي ها از آنچه خود سايت ماديران اعلام كرده كمتر است. شما از كجا و چند خريدي؟
    ضمناً هرموقع پرس و العالم وصل شد از اونها هم تصاويري بگذاريد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza1ta2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

قیمت بین 440 تا 450 هزار تومان است

اگه نباشه جاش خالی می مونه IMAN SD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اگر تیونر دیجیتال داشته باشند بله در غیر این صورت خیر متاسفانه همانطور که گفتم 95 درصد ال سی دی ها یا پلاسماهای موجود در بازار این امکان را ندارند حتی در سری led های سامسونگ هم فقط 2 مدل را دیده ام که این تکنولوژی را داراست
    دوست من مگه الان اين ال سي دي هاي توي بازار تيونر ندارن؟اگه نه پس چه جوري بدون تيونر كار ميكنن؟

2-آيا در همه كشورها براي دريافت ----t مردمشون مبدل مي خرن؟يا نه بدون مبدل هم در يافت ميشه؟

3-من چند وقت پيش يه زير نويس ديدم كه نوشته بود:شهروندان تهراني براي دريافت و اضافه شدن كانالها از جمله راديويي كانال يابي كنند.حرفي هم از مبدل و اينها نزده بود!

4-كيفت تصاوير تو ----t چقدره؟hd يا sd?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من مگه الان اين ال سي دي هاي توي بازار تيونر ندارن؟اگه نه پس چه جوري بدون تيونر كار ميكنن؟

2-آيا در همه كشورها براي دريافت ----t مردمشون مبدل مي خرن؟يا نه بدون مبدل هم در يافت ميشه؟

3-من چند وقت پيش يه زير نويس ديدم كه نوشته بود:شهروندان تهراني براي دريافت و اضافه شدن كانالها از جمله راديويي كانال يابي كنند.حرفي هم از مبدل و اينها نزده بود!

4-كيفت تصاوير تو ----t چقدره؟hd يا sd?
    با اجازه از Reaza1ta2

1- تیونر دارن اما باید دید که تیونر اونها قابلیت دریافت دیجیتال رو داره یانه به عبارتی روی اون نوشته شده DVBیا نه چون اگر دقت کنید مثلا الان روی موج 37 هشت شبکه تلوزیونی و 10 شبکه رادیویی داره پخش میشه و روی موج 43 هم 5 شبکه دیگه داره پخش میشه و تیونر آنالوگ نمیتونه اینهارو از هم تفکیک کنه و فقط میتونه روی هر موج یک شبکه دریافت کنه اما تیونر دیجیتال میتونه اینهارو تفکیک کنه و برای شما کانال 1 تا 8 ایران العالم ، پرس ، الکوثر، جام جم 1 ، شبکه مستند و 1 تا 10 رادیو رو تنظیم کنه در صورتی که اگر میخواست اینهارو آنالوگ پخش کنه باید 13 موج مختلف رو بکار میبرد

2- اگر تلویزیون تیونر دیجیتال داشته باشه نیاز به مبدل نیست و اگه نداشته باشه نیاز هست

3- احتمالا منظورش اونهایی بوده که تیونر دیجیتال دارن

4- در ایران SD

البته اینهارو با اجازه Reaza1ta2 گفتم

5. 3 کاربر از saeedraz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با اجازه از Reaza1ta2

1- تیونر دارن اما باید دید که تیونر اونها قابلیت دریافت دیجیتال رو داره یانه به عبارتی روی اون نوشته شده DVBیا نه چون اگر دقت کنید مثلا الان روی موج 37 هشت شبکه تلوزیونی و 10 شبکه رادیویی داره پخش میشه و روی موج 43 هم 5 شبکه دیگه داره پخش میشه و تیونر آنالوگ نمیتونه اینهارو از هم تفکیک کنه و فقط میتونه روی هر موج یک شبکه دریافت کنه اما تیونر دیجیتال میتونه اینهارو تفکیک کنه و برای شما کانال 1 تا 8 ایران العالم ، پرس ، الکوثر، جام جم 1 ، شبکه مستند و 1 تا 10 رادیو رو تنظیم کنه در صورتی که اگر میخواست اینهارو آنالوگ پخش کنه باید 13 موج مختلف رو بکار میبرد

2- اگر تلویزیون تیونر دیجیتال داشته باشه نیاز به مبدل نیست و اگه نداشته باشه نیاز هست

3- احتمالا منظورش اونهایی بوده که تیونر دیجیتال دارن

4- در ایران SD

البته اینهارو با اجازه Reaza1ta2 گفتم
    آقا سعيد منتظر پاسخ شما به پرسش خود هستم.
    ضمنا" از تاريخ راه اندازي شبكه هاي تلويزيوني ديجيتال در تهران يك ماهي مي گذرد . گفته بودند يك ماهه ست تاپ باكس ها به بازار مي رسند. ظاهرا" هنوز خبر آنچناني نشده . كسي اخبار جديدي از محل فروش و قيمت اين دستگاهها ندارد؟ (به جز اون يكي دو مورد قبلي )

اگه نباشه جاش خالی می مونه IMAN SD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان سوال ديگه اينه كه:
    پس برا همينه كه جلوي اكثر رسيور ها مارك --- زده؟(منظورشون اينه كه قادر اين جور كانال ها رو دريافت بكنه؟)
    2-اون دي وي بي هايي كه برا دانلود از اينترنت استفاده ميشن پسوندشون چيه؟
    h-c-s يا t ?

اگه نباشه جاش خالی می مونه death_man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Cloud

پيش فرض

دوستان سوال ديگه اينه كه:
    پس برا همينه كه جلوي اكثر رسيور ها مارك --- زده؟(منظورشون اينه كه قادر اين جور كانال ها رو دريافت بكنه؟)
    2-اون دي وي بي هايي كه برا دانلود از اينترنت استفاده ميشن پسوندشون چيه؟
    h-c-s يا t ?
    واژه --- مخفف عبارت Digital Video Broadcasting و يا پخش ويدئوي ديجيتال مي باشد .
    --- روشي براي ارسال همزمان چندين کانال صوتي و تصويري ، اطلاعات مشترک آنها ، اطلاعات مربوط به نام کانال ها و اطلاعات Teletext ، EPG و ... مي باشد .
    --- يک استاندارد اروپايي است که توسط EBU يا European Broadcast Union به عنوان روشي براي ارسال اطلاعات ديجيتال رسانه اي به وجود آمده است .
    در حقيقت استاندارد --- شامل زير مجموعه هايي است که هر کدام براي منظوري خاص بکار مي روند ، اين زير مجموعه ها شامل موارد زير مي شوند :
    ----S : مخفف ----Satellite مي باشد و براي ارسال ديجيتال اطلاعات رسانه اي از طريق ماهواره استفاده مي شود .
    ----C : مخفف ----Cable مي باشد و استانداردي براي ارسال ديجيتال اطلاعات رسانه اي از طريق کابل براي تلويزيونهاي ديجيتال كاربرد دارد .
    ----T : مخفف ----Terrestrial مي باشد و براي ارسال اطلاعات رسانه اي ديجيتال از طريق آنتن هاي زميني براي تلويزيون هاي ديجيتال کابرد دارد .
    ----SI : مخفف ----Service Information مي باشد و کاربرد آن در ارسال ديجيتال اطلاعات رسانه اي وابسته به نوع سرويس مي باشد .
    ----CI : مخفف ----Common Interface conditional access مي باشد . از اين استاندارد براي ارسال اطلاعات مربوط به سرويس هاي کد شده و کارتي ويژه استفاده مي شود .

9. 4 کاربر از death_man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز آيا اين تلويزيون براي فضايي به ابعاد سه در چهار مترمربع مناسب است؟ شنيده ام كه قيمتش توي نمايندگي ها از آنچه خود سايت ماديران اعلام كرده كمتر است. شما از كجا و چند خريدي؟
    ضمناً هرموقع پرس و العالم وصل شد از اونها هم تصاويري بگذاريد.

والا من کارشناس نیستم اما فکر کنم برای یک اتاق 3 در 4 مناسب باشه هرچی باشه اسمش مانیتور و تلویزیون دیجیتال هست

قیمت هم که گفتن ولی من از سایت رایان صبا خریدم 470 که با این اوصاف گرون خریدم اون سایتم دو روز بعد قیمت رو کرد 460

فعلا هم پرس و العالم قطع هست ولی یک شبکه دیگه اضافه شده به اسم شبکه استانی ولی بجز بوق چیزی پخش نمیکنه

11. این کاربر از saeedraz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

برادر کیفیت کانال 3 خوب هست توش واسه فوتبال دیدن میگم

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza1ta2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

برادر کیفیت کانال 3 خوب هست توش واسه فوتبال دیدن میگم
    عالیه معمولا برنامه های پخش زنده کیفیت بالاتری دارند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •