تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 613 از 624 اولاول ... 113513563603609610611612613614615616617623 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,121 به 6,130 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

اگه نباشه جاش خالی می مونه dops dops's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام بعد خوندن ريويوهاي متعدد به اين سه مدل رسيدم

X.Vision XDVB 373

X.Vision Set-Top-Box XDVB-120
    X.Vision XDVB 353

در مورد مدل 120 يه مقدار نارضايتي وجود داشت ....
    و در مورد مدل 353 بايد بگم كه فرمت ها رو كامل پخش ميكنه

• قابلیت نمایش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

• قابلیت پخش صدا با فرمت: WMA,OGG,MP3,AAC

ولي مدل 373 كه قاعدتا بايد جديدتر هم باشه فرمت هاي كمتري رو پخش ميكنه

MPG,TS,TRP,FLV,DAT,TP,VOB,MOV,M2T

AAC - MP3 - OGG - WMA

حالا موندم بين 373 و 353 كدوم رو انتخاب كنم
    لطفا با تجربياتتون بنده رو راهنمايي بفرماييد
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان
    من چند سال پیش مدل XDVB-343 X-VISION رو خریدم و خیلی طول نکشید که از این خرید پشیمون شدم ، اول بسم ا.. دیدم کنترل دستگاه اصلا ً برد خوبی نداره (2-3 متر) فکر کردم خرابه بردمش گارانتی اما زیر بار نرفتن گفتن همشون همین طوره یه مدل مشابه رو هم اونجا تست کردن که اونم خوب نبود خلاصه قید گارانتی رو زدم خودم دستگاه رو باز کردم دست آخر فهمیدم ایراد از پنل جیوه ای جلوی دستگاه بوده (مثل آینه اشعه کنترل رو بر می گردوند) شاهکار مهندسین ایرانی، ترکوندن... ، با یه مته کوچیک یه سوراخ زدم روی پنل دقیقاً جلوی سنسور گیرنده کنترل ، برد کنترل از دو متر رسید به یازده متر !!!.. کاش مشکلات همین جا خاتمه پیدا می کرد حدود یک سال از عمر با برکت دستگاه می گذشت که شروع کرد به بازی در آوردن بعد چند دقیقه که روشن می شد پیغام می داد NO SIGNAL مجدد روشن خاموشش می کردی باز همین بساط بود ، دوباره بردمش گارانتی گفتم تعمیرش کنید هزینش رو پرداخت می کنم (گارانتیش که سوراخ شده بود...) یه خورده بهش ور رفت گفت آی سی دستگاه ایراد پیدا کرده که قابل تعویض هم نیست (شرکتی با این همه ادعا که نمی تونه یه آی سی تعویض کنه !!! بگذریم ) گفتن 90 تومن می گیریم به جاش یه دستگاه نو بهتون می دیم !!! ما رو میگی گفتم خسته نباشید ، الان یه چند سالیه دارم از یه دستگاه maxeeder مدل mx-1 new استفاده می کنم والله دروغ چرا این دستگاه هم چند سری بازی در آورد ، شانس ندارم که .. بردم گارانتی گرفتن یکی دیگه دادن الحمدالله این یکی فعلاً داره کار می کنه سرعت تعویض کانالش که خیلی عالیه امکانات ویراشی خوبی هم داره مثلاً ساخت فولدر / تغییر نام / اتصال چند حافظه فلش توسط هاب به یه دستگاه و جابه جایی فایل ها از یه فلش به فلش دیگه ، در کل بدک نیست من که ازش راضیم خدا هم ازش راضی باشه..
    موفق و پیروز باشید، یا حق
    Last edited by shince; 20-08-2015 at 21:48.

3. این کاربر از shince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام بعد خوندن ريويوهاي متعدد به اين سه مدل رسيدم

X.Vision XDVB 373

X.Vision Set-Top-Box XDVB-120
    X.Vision XDVB 353

در مورد مدل 120 يه مقدار نارضايتي وجود داشت ....
    و در مورد مدل 353 بايد بگم كه فرمت ها رو كامل پخش ميكنه

• قابلیت نمایش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

• قابلیت پخش صدا با فرمت: WMA,OGG,MP3,AAC

ولي مدل 373 كه قاعدتا بايد جديدتر هم باشه فرمت هاي كمتري رو پخش ميكنه

MPG,TS,TRP,FLV,DAT,TP,VOB,MOV,M2T

AAC - MP3 - OGG - WMA

حالا موندم بين 373 و 353 كدوم رو انتخاب كنم
    لطفا با تجربياتتون بنده رو راهنمايي بفرماييد
    ممنون
    من پیشنهاد می کنم مدل XDVB-383 رو خریداری کنین چون هم فرمت های بیشتری برای صدا و تصویر رو ساپورت می کنه و هم می تونین یک کانال رو ضبط کنین و کانال دیگه رو تماشا کنین. درواقع نسخه کامل شده 373 , 353 هست.

5. این کاربر از persiantoolsbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Kaiser 2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    کدوم یکی از گیرنده ها قابلیت پخش فایلهای 4k (در صورت امکان با بیت ریت بالا)، و فرمتهای صدای ac3، aac و dts رو داره؟
    تا جایی که از روی مشخصات گیرنده ها تحقیق کردم فقط به سه مدل mx-2003، mx-2007 از مکسیدر و go-1 2001 از گاندو رسیدم که رو جعبه شون نوشته فایلهای ultra hd رو میتونن پخش کنن. حالا صحت و سقمش رو نمیدونم
    اما هیچکدوم از این سه مدل پیدا نمیشن تو بازار و سایتها
    کسی اطلاعات بیشتری داره تو این زمینه؟
    سپاس

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلامکدوم یکی از گیرنده ها قابلیت پخش فایلهای 4k (در صورت امکان با بیت ریت بالا)، و فرمتهای صدای ac3، aac و dts رو داره؟تا جایی که از روی مشخصات گیرنده ها تحقیق کردم فقط به سه مدل mx-2003، mx-2007 از مکسیدر و go-1 2001 از گاندو رسیدم که رو جعبه شون نوشته فایلهای ultra hd رو میتونن پخش کنن. حالا صحت و سقمش رو نمیدونماما هیچکدوم از این سه مدل پیدا نمیشن تو بازار و سایتهاکسی اطلاعات بیشتری داره تو این زمینه؟سپاس
    مگه کانال 4k روی ستاپ‌باکس داریم؟! تا آنجا که من میدانم فقط یک کانال Hd داریم که آن هم پخش‌اش آزمایشی است! بقیه کانالهای روی ستاپ‌باکس Hd پخش نمیشوند چه برسه به 4k! بنابراین فرقی نمیکند که گیرنده‌ایی که میخرید این قابلیت را داشته باشه یا نه!

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مگه کانال 4k روی ستاپ‌باکس داریم؟! تا آنجا که من میدانم فقط یک کانال Hd داریم که آن هم پخش‌اش آزمایشی است! بقیه کانالهای روی ستاپ‌باکس Hd پخش نمیشوند چه برسه به 4k! بنابراین فرقی نمیکند که گیرنده‌ایی که میخرید این قابلیت را داشته باشه یا نه!
    منظورم پخش از روی usb هست (در واقع بخش مدیاپلیر دستگاه رو میگم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من با گیرنده های ایکس ویژن فرمت 1080 رو پخش کردم و مشکلی نداشت ، aac رو هم همشون ساپورت می کنن. ac3 و dts فرمت های دالبی دیجیتال هستند که خیلی کاربرد عمومی ندارند. همانطور که دوست عزیزمون احسان فرمودن ایران هیچ کانالی که به این مشخصات نیاز داشته باشه رو نداره. در ضمن اسم این دستگاه گیرنده دیجیتال هست نه پخش کننده صوتی دالبی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من با گیرنده های ایکس ویژن فرمت 1080 رو پخش کردم و مشکلی نداشت ، aac رو هم همشون ساپورت می کنن. ac3 و dts فرمت های دالبی دیجیتال هستند که خیلی کاربرد عمومی ندارند. همانطور که دوست عزیزمون احسان فرمودن ایران هیچ کانالی که به این مشخصات نیاز داشته باشه رو نداره. در ضمن اسم این دستگاه گیرنده دیجیتال هست نه پخش کننده صوتی دالبی.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله رزولوشن 1080p رو همشون پخش میکنن ولی من دنبال اون مدل یا مدلهایی هستم که قابلیت پخش رزولوشن 2160p رو داشته باشن چون همونطور که میدونید الان گوشی ها با این رزولوشن فیلمبرداری میکنن و یواش یواش فیلمها هم با این رزولوشن عرضه خواهند شد. بنابراین اگه دستگاه گیرنده دیجیتال بتونه فایلهای 4k رو پخش کنه دیگه نیازی به خریدن یه مینی پی سی یا سمارت تی وی باکس نخواهد بود
    اتفاقاً تا جایی که میدونم و در پست قبلی هم اشاره کردم، سه دستگاه mx-2003، mx-2007 از مکسیدر و go-1 2001 از گاندو ادعای پخش این فایلها رو دارن ولی من مطمئن نیستم و جایی هم پیداشون نکردم
    بازم اگه کسی اطلاعاتی از این سه مدل و احیاناً مدلهای دیگه ای که قابلیت پخش فایلهای 2160p از روی فلش رو داشته باشن داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    البته یه سری دستگاههای گیرنده دیجیتال تو سایتهای خارجی هم پیدا میشه که گویا تو ایران نیست، از جمله:
    ATV1820 Quad Core Hybrid Box محصول Geniatech که از کدک جدید H.265 هم پشتیبانی میکنه
    K1 Plus محصول Shenzhen Videostrong Technology که قابلیت پخش 4k در حالت 60 فریم بر ثانیه رو هم داره
    Eweat EW902-T بازم از Shenzhen Videostrong Technology که علاوه بر پخش 4K*2K@30hz، پخش فرمت صوتی 7.1 HD رو هم ساپورت میکنه
    WeTek Core مثل قبلی ها علاوه بر داشتن تیونر دیجیتال میتونه کدک H.264 رو تا رزولوشن 4k و کدک H.265 رو تا رزولوشن 1080p پخش کنه
    آیا همچین دستگاههایی تو ایران پیدا میشن؟
    سپاس
    Last edited by Kaiser 2006; 04-10-2015 at 11:31.

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان ممنون میشم اگه گیرنده دیجیتالی به من معرفی کنید که بتونه فرمت تصویری wmv پشتیبانی کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •