تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 624 اولاول ... 44450515253545556575864104154554 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من امروز توپ خونه بودم !
    دو مدل از اين set top boxرو ديدم كه يكيش همين ايراني كه اسمش سينام بود 93 تومن ويه مدل ديگه كه آلماني بود( اسمش يادم رفته) فقط يه مغازه داشت 95 تومن بود!
    ولي پرو ويژن از همشون بهتره !
    راستي فكر كنم سه شبكه ديگه بهش اضافه شده!
    فکرت فقط یه توهمه . الان اسکن مجدد کردم کلا 10 تا رادیو و 14 تا تلویزیون.
    18 تا تو فرکانس 602000 و 6 تا تو فرکانس 650000 . ضمنا فرکانس 554000 برای موبایل هر کی موبایل ساژم داره بره چک کنه البته باید ----h داشته باشه

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

امروز 3 بار چک کردم ساعت 9.5 قطع بود 7.5 شب پخش داشا و ساعت 10.30 شب هم باز قطع بود. من خودم خیلی اهل تلویزیون نیستم و بعضی وقتها استفاده می کنم و اینجا هم قصد کل و کل ندارم. اما .........
    امیدوارم این حرف من باعث بشه مسولین این امر بفهمند که ما می فهمیم و می فهمیم که خلف وعده برای آنها از خوردن آب هم آسانتر است و این وسط هم بعضی ها هوس سوء استفاده نکنند.

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من کارت ----t دارم و در شهر تهرانم امروز هم صبح ساعت 9:50 چک کردم قطع بود اما الان 19:20 داره پخش می کنه
    احتمالاً مشکل از ناسازگاری سخت افزاری کارت شما و یا نرم افزاری است. چون ما با ست تاپ باکس این مشکل قطع های طولانی را نداریم. گاهی اوقات برای چند ثانیه No Signal ظاهر می شه بعد وصل می شه .

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

احتمالاً مشکل از ناسازگاری سخت افزاری کارت شما و یا نرم افزاری است. چون ما با ست تاپ باکس این مشکل قطع های طولانی را نداریم. گاهی اوقات برای چند ثانیه No Signal ظاهر می شه بعد وصل می شه .
    شما در کدام شهر هستید؟
    آیا در تایمهایی که من گفتم شما مطمئنید سیگنال داشته اید؟
    مشکل نرم افزاری یعنی چه؟ من 3 تا نرم افزار برای تلویزیون دیجیتال دارم 1- dvbviewer 2- tivme 3- mediacentre خود ویندوز

دوست عزیز اگر مشکل سخت افزاری بود من نمی توانستم به تلویزیون انالوگ یا رادیو سوییچ کنم .
    اگر هم فکر میکننید من اشتباه می کنم شماره تلفنت را برایم بفرست تا بهت زنگ بزنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

شما در کدام شهر هستید؟
    آیا در تایمهایی که من گفتم شما مطمئنید سیگنال داشته اید؟
    مشکل نرم افزاری یعنی چه؟ من 3 تا نرم افزار برای تلویزیون دیجیتال دارم 1- dvbviewer 2- tivme 3- mediacentre خود ویندوز

دوست عزیز اگر مشکل سخت افزاری بود من نمی توانستم به تلویزیون انالوگ یا رادیو سوییچ کنم .
    اگر هم فکر میکننید من اشتباه می کنم شماره تلفنت را برایم بفرست تا بهت زنگ بزنم.
    در تهران هستم . من فكر نمي كنم شما اشتباه مي كنيد. بالاخره تصوير نداريد ديگه!
    ببينيم چطور مي شه مشكل شما را حل كرد.
    وقتي تصاوير نداريد شبكه هاي راديويي هم قطع است؟
    ممكنه مشكل آنتن هم باشه . آنتن را عوض كنيد و ببينيد درصد سيگنال بيشتر مي شه يا نه.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

در تهران هستم . من فكر نمي كنم شما اشتباه مي كنيد. بالاخره تصوير نداريد ديگه!
    ببينيم چطور مي شه مشكل شما را حل كرد.
    وقتي تصاوير نداريد شبكه هاي راديويي هم قطع است؟
    ممكنه مشكل آنتن هم باشه . آنتن را عوض كنيد و ببينيد درصد سيگنال بيشتر مي شه يا نه.
    رادیو هم نیست دیگه
    الان ساعت 3 بعد از ظهر 29 بهمن سیگنال دو درصد

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

رادیو هم نیست دیگه
    الان ساعت 3 بعد از ظهر 29 بهمن سیگنال دو درصد
    آنتن را عوض كرديد ؟ آنتن سر بام است يا روميزي؟ بوستر دارد يا خير؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه regedit021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

13

فکرت فقط یه توهمه . الان اسکن مجدد کردم کلا 10 تا رادیو و 14 تا تلویزیون.
    18 تا تو فرکانس 602000 و 6 تا تو فرکانس 650000 . ضمنا فرکانس 554000 برای موبایل هر کی موبایل ساژم داره بره چک کنه البته باید ----h داشته باشه
    نه دوست عزيز
    سه شنبه كه توپ خونه بودم يكي از اين فروشنده ها گفت صبح اسكن كرده 16تاتلويزيون گرفته!

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

آنتن را عوض كرديد ؟ آنتن سر بام است يا روميزي؟ بوستر دارد يا خير؟
    آنتنم پشت بامه و کاملا یو اچ اف رو خوب می گیره و بوستر هم نداره ضمنا من الان دو ساعت که بدونه مشکل و کیفیت خوب دارم می گیرم حرف من اینه که پخش همیشگی نیست.و تقریبا عشقیه!!!!!!!
    اگر 5 نفر از اعضاء محترم تهرانی تایید کنند که خودشون امروز پنج شنبه از ساعت 3 تا 4.5 بعد از ظهر سیگنال داشتند و تلویزیون رو می دیدند من قبول می کنم که سیستم من مشکل داره و می رم دنبال پیدا کردن ایراد. البته از ساعت 6 غروب که چک کردم بدون مشکل داره پخش می کنه

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

نه دوست عزيز
    سه شنبه كه توپ خونه بودم يكي از اين فروشنده ها گفت صبح اسكن كرده 16تاتلويزيون گرفته!
    به خاطر شما یه بار دیگه با dvbviewer اسکن می کردم بازم کلا 24 تا شبکه پیدا کرد 14 تا تلویزیون و 10 تا رادیو. اینم اسکرین شاتش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •