تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 624 اولاول ... 4046474849505152535460100150550 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

داره خودمونی میشه provision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دارای قابلیت برنامه ریزی برای روشن شدن و ضبط برنامه ها در ساعاتی مقرر در طول هفته (مثلا ساعت 10تا12ضبط كنه)
    در ورژن جدید نرم افزار این موضوع دیده شده يعني داره ديگه؟
    - زیرنوس فارسی هنگام پلی کردن از روی کول دیسک
    در حال بررسی و خرید لایسنس منظورتون از لايسنس چيه؟
    یعنی باسد از نظر نرم افزار برنامه ای روی دستگاه و چیپ ست نصب بشه ولی تا کنون نتیجه ای حاصل نشده

- اضافه کردن نمایشگر اندازه کیفیت سیگنال دریافتی از فرستنده
    در حال طراحی می باشد يعني نرم افزاري يا سخت افزاري؟ به صورت نرم افزاری
    وچند چيز ديگه !
    دستگاه شما به صورت پلپ هست؟ اره بابا مگه میشه دستگاه رو بدون پلمپ تحویل داد ؟؟؟؟
    دستگاه شما ساخت كجاست؟ لایسنس آلمان و مونتاژ در چین
    من تهران هستم وبراي خريد از شما بايد چه كار كنم!؟به یکی از نماینده های فروش مراجعه فرمایید.
    مثلا مرکز کامپیوتر پایتخت . فروشگاه سام رایانه پلاک 69
    قيمتش براي ما 100تومن هست ديگه!نه؟ويه هدست!؟؟!اجازه بدید کالا در بازار پخش بشه ولی بعید میدونم. چون باید تعادل بین نمایندگان هم حفظ بشه
    ببخشيد كه زياد سوال ميكنم!
    ممنون از پاسختون
    Last edited by provision; 10-02-2010 at 15:00. دليل: اصلاح

2. این کاربر از provision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mhrdad2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

پشتیبانی از هارد با فرمت NTFS
    آقای کریمی فکر میکنم نمی خواهی جواب بدهی یا اینکه دستگاه شما قادر به پشتیبانی از فرمت NTFS نیست
    و فقط فرمت FAT32 را می خواند و با این فرض , فرمت هارد اکسترنال با فرمت FAT32 با توجه به اینکه فرمت FAT
    فقط هر درایور را تا 32 گیگ فرمت می کند بنابراین یک هارد 500 گیگی را باید 16 درایور کنیم که اصلا عاقلانه نمی باشد
    برای سومین بار و اخرین مرتبه سوالم را تکرار میکنم در صورت عدم ارسال پاسخ به این نتیجه میرسم که دستگاه شما قادر به خواندن فرمت NTFS نمی باشد و از خرید پشیمان می شوم

با سلام
    در دفترچه راهنما در صفحه 29 ساپورت هارد دیسک را بدون اعلام ظرفیت هارد دیسک و فقط با فرمتFAT32
    اعلام نموده است با توجه به اینکه پشتیبانی از فرمت NTFS ذکر نشده ایا میتوان بطور تضمینی فرمتهای تصویری را با فرمت NTFS دید آقا کسی نبود جواب سوال من را بدهد
    Last edited by mhrdad2005; 10-02-2010 at 16:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    خیر
    میتوانید از سایت دانلود کنید و استفاده بفرمایید
    مشکلی نیست!!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوباره بررسی شد. فایل SMC7828.ap از روی سایت حذف شده.
    اینم لیست فایلهای لینک موجود در سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که به یک صفحه در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مربوط میشود. و اثری از فایل SMC7828.ap نیست.
    توضیح: این لیست در تاریخ 21 بهمن 88 گرفته شده و فایل مورد نظر قبلا روی سایت بوده ولی معلوم نیست چرا حذف شده و خانم یا آقای provision خبر ندارند!!!!.

Index of /files

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 24-Jan-2010 09:21 9.0K
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 14-Jul-2009 08:27 1.0M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 16-Jan-2010 06:58 9.7K
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 02-Jun-2009 05:51 16M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 28-Sep-2009 07:33 64M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 28-Sep-2009 09:10 64M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 07-Oct-2009 09:22 47M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 28-Jul-2009 08:45 616K
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 21-Oct-2009 04:15 7.9M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 13-Jun-2009 07:23 66M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 01-Jun-2009 03:29 72M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 24-Jan-2010 09:40 9.0K
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 16-Jan-2010 04:20 0
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 09-Jun-2009 05:29 2.1M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 02-Jun-2009 03:27 149M
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 19-Jul-2009 03:22 6.1M

Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.9 Server at fouladrayaneh.com Port 80

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    لطفا به سایت مراجعه فرموده و دفترچه دستگاه رو دانلود فرمایید
    چندین بار در این تاپیک توضیح داده شده و مجالی برای تکرار مکررات نیست
    داخل دفترچه کلیه فورمت های قابل نمایش در صفحه 26 قید شده است.
    موفق باشید

.
    در صفحه 26 فقط پسوند فایل ها اشاره شده و جزئیات قید نشده. بنظر میرسه یک دفترچه راهنما باید کامل و برطرف کننده اغلب سوالات مصرف کننده باشه. یک جدول ساده از کدکها و رزولوشنها میتونست اطلاعات کاملی بده.

توضیح : برای مثال فایل استاندارد با پسوند AVI میتونه حاوی فیلمی باشه که با کدک Divx یا H264 یا MPEG2 یا ..... با رزولوشن SD یا HD فشرده شده باشه که صداش با کدک MP3 یا AC3 یا AAC یا .... بصورت استریو یا دالبی صداگذاری بشه.

6. این کاربر از miladi88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه regedit021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

13 provision

به منظور استفاده عموم مردم از این تکنولوژی دیجیتال در تهران چنانچه دوستان از طریق این سایت اقدام به خرید دستگاه ستاپ باکس نماید دستگاه پروویژن به قیمت 100000 تومان + هزینه پیک آماده تقدیم می باشد.
    فرصت رو از دست ندید.
    البته چنانچه دوستان از نماینده خرید ما در سطح تهران خرید کنند قطعا 110000 تومان پرداخت خواهند کرد ولی با تماس مستقیم با بنده میتوانند با اعلام این موضوع که از طریق سایت پی سی ورلد تماس گرفته اند مشمول تخفیف 10000 تومانی گردند
    آقاي پروويژن
    مگه شما نگفتيد (با تماس مستقیم با بنده میتوانند با اعلام این موضوع که از طریق سایت پی سی ورلد تماس گرفته اند مشمول تخفیف 10000 تومانی شوند ),پس واسه برو بچ p30world اگه يه دونه هم بخرند 100تومنه ديگه؟؟؟نه؟؟
    هدست شامل تخفيفي ها هم مي شه ؟نه؟؟
    ميشه با پيك براي من بفرستيد؟؟
    بازم ممنون از جوابتون

8. این کاربر از regedit021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام من بار اوله که این تاپیک رو می بینم اطلاعاتی دارم شاید مفید باشد :
    1- من کارت تی وی کی ورد kworld های برد hybird دارم که قابلیت دریافت دیجیتال و آنالوگ رو داره مدل 210se کی ورد از بهترین هاست.
    2- یکی از بهترین نرم اقزارها برای گرفتن دیجیتال ام پگ 4 dvbviewer است البته من خودم از tivme و hypermediacentre کی ورد استفاده می کنم چون کداکش بهترینه (cyberlink( و من می تونم به صورت واید 16:10 تصویرو داشته باشم. قابل توجه کسانی که ویندوز سون فاینال یا rtm دارند خود مدیا سنتر ویندوز کارتهای ----t رو می شناسه و دیکدینگ رو بدون نیاز به هیچ برنامه ای انجام می ده ( البته مشروط به شناخت کارت دی وی بی تی شما
    3- هر ست تاپ باکسی که دیکودر mpeg4 (h.264( vh را داشته باشد و کداک صدای ac را داشته باشد رادیو و تلویزیون را در تهران خواهد داشت.
    4- علی رغم وعده ها و دروغ های متعدد مسولین این پخش فعلا در تهران همیشگی نیست و گاهی از اوقات قطع است ( طبق آخرین دروغ در8/8/88 قرار بود این سیستم دو ماه بعد افتتاح رسمی شود که یک ماه و اندی از آن گذشته البته علی رغم دروغ ها قبلی که قرار بود عید گذشته افتتاح شود قابل توجه شما که من پارسال هم همین موقع گاهی شبکه ها را داشتم و پخش می شد و اصولا این مساله از سال 86 مطرح است.
    5- بوستر ها هیچ اثر سوئی بر دیجیتال ندارند چون من خودم یه وقتی آنتن هانی داشتم
    6- من پیشنهاد می کنم یه آنتن مستقل دارای کابل یک پارچه برای این کار در نظر بگیرید تا مکثی نداشته باشد و فقط از اون آنتن برای همون سی تاپ باکس استفاده کنید
    7- من حتی با سیگنال 40 و 45 هم تصویر داشته ام
    8- گاهی از اوقات یکی دو سانت تغییر آنتن پرش تصویر رو از بین می بره
    9- حتما ست تاپ باکسی بگیرید که تله تکست فارسی هم داشته باشه
    10- یک سی پی یو کور 2 در حد 10 تا 15 درصد برای پخش دیجیتال و دیکدینگ مصرف می کنه

10. 3 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ببخشید من اطلاعاتم درباره دستگاههای گیرنده امواج دیجیتال کمه و دو تا سوال دارم یکی اینکه این دستگاهها الان بهترین مارکش چیه و چه قیمتیه و اینکه از طریق چه پورتی به تلوزیون وصل میشه AV یا HD ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

13

ببخشید من اطلاعاتم درباره دستگاههای گیرنده امواج دیجیتال کمه و دو تا سوال دارم یکی اینکه این دستگاهها الان بهترین مارکش چیه و چه قیمتیه و اینکه از طریق چه پورتی به تلوزیون وصل میشه AV یا HD ؟
    بهترين مارك پروويژن هست مدل t7
    قيمتش هم110تومن هست!
    پورت هم كاپوننت داره هم hdmiوهم av
    Last edited by regedit021; 20-02-2010 at 15:25.

13. این کاربر از regedit021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

بهترين مارك پروويژن هست مدل t7
    قيمتش هم110تومن هست!
    پورت هم كاپوزيت داره هم hdmiوهم av
    ممنونم دوست عزیز
    یعنی پروویژن t7 هم با کابل hdmi وصل میشه؟
    Last edited by masoudwww; 13-02-2010 at 17:29.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

11

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

ممنونم دوست عزیز
    یعنی پروویژن t7 هم با کابل hdmi وصل میشه؟
    خواهش ميكنم
    بله با كابل hdmiوكامپوننت
    اين هم سايت فروشنده هست مي توني تو اين سايت جزئيات اين دستگاه رو ببيني!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by regedit021; 20-02-2010 at 15:27.

16. این کاربر از regedit021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •