تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 624 اولاول ... 41011121314151617182464114514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

داره خودمونی میشه masoud.hasni1097's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض مال ماديرانه؟

پست شماره 120را بخوانید . یک مدل آورده است.
    اين كه شما فرمودين مال ماديرانه؟ آخه يكي تو پستاش نوشته بود مانيتور LG كه ماديران آورده؟ يا برند ديگش؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه danavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من یه ----T مدل Air Tv-1000u v2 گرفتم (50 تومن)
    12 تا شبکه تلوزیونی و 11 تا شبکه رادیویی رو مثل آینه میگیره منتها نمی دونم چرا صدا نداره کسی می تونه راهنماییم کنه؟
    آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم
    خودم جوابم رو پیدا کردم.
    کافی بود از ویندوز مدیا سنتر(سیستم عامل من ویندوز 7) استفاده می کردم هم تصویر فوق العاده شفاف و هم صدا!

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اين كه شما فرمودين مال ماديرانه؟ آخه يكي تو پستاش نوشته بود مانيتور LG كه ماديران آورده؟ يا برند ديگش؟
    نه خیر. فرو شگاه هایپر استار در بلوار فردوس تلویزیون فیلیپس تیونر دیجیتال آورده الیته همانطور که سایر دوستان گفتند با گارانتی پارس الرمس در خیابان جمهوری و نیز بعضی سایتهای فروشگاهی اینترنتی می فروشند (پستهای 121 و 122)

4. این کاربر از a_fazlollahii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض LG هم داره DTV ميگيره

نه خیر. فرو شگاه هایپر استار در بلوار فردوس تلویزیون فیلیپس تیونر دیجیتال آورده الیته همانطور که سایر دوستان گفتند با گارانتی پارس الرمس در خیابان جمهوری و نیز بعضی سایتهای فروشگاهی اینترنتی می فروشند (پستهای 121 و 122)
    ممنون دوست عزيز ولي طبق تحقيقات من ماديران هم مانيتور هاي LG كه وارد كرده همينطوره
    27 اينچچه و قادر به دريافت امواجه ديجيتاله:
    قيمتشم 488 تومنه حدودا.اينم مشخصاتش:

• Monitor / TV
    • Full HD & DTV
    • 1920 x 1080
    • (20,000:1) DFC
    • 5ms
    • DVI , AV/S-Video , HDMI , Scart , Component , RF , USB , PC Audio in , Optical Audio Out
    • Play Photo & Music without PC

البته 23 اينچم داره . اينم قيافش:

6. این کاربر از erfan_abedi_CB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزيز ولي طبق تحقيقات من ماديران هم مانيتور هاي LG كه وارد كرده همينطوره
    27 اينچچه و قادر به دريافت امواجه ديجيتاله:
    قيمتشم 488 تومنه حدودا.اينم مشخصاتش:

• Monitor / TV
    • Full HD & DTV
    • 1920 x 1080
    • (20,000:1) DFC
    • 5ms
    • DVI , AV/S-Video , HDMI , Scart , Component , RF , USB , PC Audio in , Optical Audio Out
    • Play Photo & Music without PC
    البته 23 اينچم داره . اينم قيافش:
    بله .اينها وارد نشده بلكه ساخت ماديران هستند و بيشتر در رده مانيتور جاي مي گيرند. براي فضاي كوچك به عنوان تلويزيون نيز قابل كاربرد هستند. ضمنا در نمايندگي ها قيمتهاش حدود 40-50 هزار تومان ارزانتر است.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض همه به دنبال تلویزیون دیجیتال

باید می دونستم که کریسمس امسال از من تلویزیون دیجیتال می خوان!

تب شبکه های تلویزیونی دیجیتال تقریبا" همه جای دنیا را فرا گرفته است. ایران هم هر چند دیر ولی یواش یواش پا به این عرصه گذاشته است. حال سوال این است که چه تلویزیونی یا ست تاپ باکسی را در این شرایط بخریم.

وضعیت موجود:
    • تتوع تلویزیونهای دارای تیونر دیجیتال در ایران کم است . (نسبت به آنهایی که تیونر آنالوگ دارند)
    • تنوع و موجودی ست تاپ باکس ها در ایران کم است.
    • فعلا" در تهران و حومه شبکه های دیجیتال قابل دریافت است
    • ...
    با شرایط فوق فکر می کنم بهتر است:
    • اگر قصد خرید ال سی دی یا ال ئی دی یا پلاسما داریم حتما" نوع دیجیتال آن را بخریم و یا چند هفته ای دست نگه داریم تا تو بازار از این نوع مدلها فراوان شود .
    • برای تلویزیون قدیمی خود ست تاپ باکس ارزان قیمت با امکانات قابل قبول تهیه کنیم.
    • اگر تلویزیون های ال سی دی یا ال ئی دی یا پلاسما معمولی فاقد تیونر دیجیتال داریم و نمی خواهیم از د یش و م اه وا ره استفاده کنیم صبر کنیم تا یک ست تاپ باکس مرغوب به بازار بیاید. و اگر این وسایل را داریم بی خیال ست تاپ باکس شویم!
    نظر دوستان چیه؟
    Last edited by a_fazlollahii; 12-12-2009 at 23:50.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

حال سوال این است که چه تلویزیونی یا ست تاپ باکسی را در این شرایط بخریم.

وضعیت موجود:
    • تتوع تلویزیونهای دارای تیونر دیجیتال در ایران کم است . (نسبت به آنهایی که تیونر آنالوگ دارند)
    • تنوع و موجودی ست تاپ باکس ها در ایران کم است.
    • فعلا" در تهران و حومه شبکه های دیجیتال قابل دریافت است
    • ...
    با شرایط فوق فکر می کنم بهتر است:
    • اگر قصد خرید ال سی دی یا ال ئی دی یا پلاسما داریم حتما" نوع دیجیتال آن را بخریم و یا چند هفته ای دست نگه داریم تا تو بازار از این نوع مدلها فراوان شود .
    • برای تلویزیون قدیمی خود ست تاپ باکس ارزان قیمت با امکانات قابل قبول تهیه کنیم.
    • اگر تلویزیون های ال سی دی یا ال ئی دی یا پلاسما معمولی فاقد تیونر دیجیتال داریم و نمی خواهیم از د یش و م اه وا ره استفاده کنیم صبر کنیم تا یک ست تاپ باکس مرغوب به بازار بیاید. و اگر این وسایل را داریم بی خیال ست تاپ باکس شویم!
    نظر دوستان چیه؟

...چند روز مي گدرد ولي دريغ از يك نظر!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز

می خواستم در مورد کیغیت تصویر RV636 از شما سئوال کنم . من این تلویزیون را در پاساژ شرکا کنار یک سونی سری Z دیدم تصویرش نسبت به آن پایین بود . اگر راهنمایی کنید ممنون می شم . در ضمن آدرس و شماره تلفن این مغازه را در بانه بدهید چون من یکشنبه عازم هستم . در ضمن قیمتی که من گرفتم 1.300 بود.
    این مدل برای اروپا ساخته شده و نمایندگیهای توشیبا در ایران هنوز مدل پایینتر AV500را وارد نکرده اند . بانه بلوار شهرداری پاساژ نگین فروشگاه فرهمند 08754232188

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کنتراست 50000 فول اچ دی 100 هرتز دارای ورودی usb رزولیشن 1920*1080 زمان پاسخگویی 8 میلی ثانیه فول اچ دی دارای تیونر دیجیتال معمولی و دیجیتال اچ دی HDMI x4, SCART x2 خروجی صدا 2x 25 Watt
    ممنون از راهنمایی تون . لطفا درمورد --- COMMON INTERFACE (COM) وخشاب کارت که در کنار ال سی دی توشیبا مدل RV636 ونحوه استفاده از این ویژگی راهنمایی کنید .قبلا از کمکتون تشکر میکنم.
    Last edited by ahadmoradi; 14-12-2009 at 23:28. دليل: غلط املایی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

...چند روز مي گدرد ولي دريغ از يك نظر!
    سامسونگ بی 570 و یک مدل توشیبا 27 اینچ درجمهوری
    قابلیت دریافت تصاویر دیجیتال را در تهران دارند.
    من خودم RV636 42 توشیبا از بانه گرفتم .تصاویر دیجیتال وانالوگ و رادیو را دریافت میکند .کیفیت 20 .

13. این کاربر از ahadmoradi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •