تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 124 از 624 اولاول ... 2474114120121122123124125126127128134174224 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,231 به 1,240 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یک دستگاه پروویژن گرفتم که چندتا مشکل توش دیدم که البته فکرکنم مربوط به نرم افزار این دستگاه باشه

1- وقتی از منو حالت 16:9 یا حالت 4:3 رو انتخاب میکنی هیچ تغییری نمیکنه
    2- به نظر من وقتی دکمه فرمت رو روی کنترل میزنی روی تصویر مینویسه 1080I اما به نظر من تصویر هیچ تفاوتی با حالت 576 نداره (شاید به خاطر اینکه سیما برنامه هاش 576 هست اینطوری باشه)

و یک مشکل مقایسه ای با ایکس ویژن

وقتی دستگاه رو با ایکس ویژن مقایسه میکنی با اینکه ایکس ویژن با پورت کامپوننت به تلویزیون متصل هست و پروویژن با HDMI اما تصویر ایکس ویژن بهتر از پروویژن هست

و یک نکته جالب کنترل این دو دستگاه باهم تداخل امواج داره یعنی مثلا ایکس ویژن رو که میزنی کانال9 پروویژن میگه USB متصل نیست اگر نزدیک هم باشن

2. 4 کاربر از saeedraz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد آداپتر USB تلویزیون دیجیتال با برند FMA چیه...؟

گارانتیش که معتبره و سایت زیر داره 36 تومن میده و ظاهرش با کیفیت به نظر میاد...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    hmmm...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

ما كه رفتيم ايكس ويژن (بدون مشكل) بخريم

5. این کاربر از MASOUD48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض lcd sony kdl-40w5500

با سلام خدمت دوستان گرامي :
    1 - پوزش : بخاطر تاخير در ارسال پاسخ
    2 – انتخاب خوب : بخاطر حضور دوستان مطلع و گشاده رويي كه اطلاعات با ارزش خود را در اختيار همه قرار مي دهند كار زياد دشواري نيست .
    3 - منوي فارسي و تله تكست : ندارد
    4 – خريد : وليعصر فروشگاه بليزر 66462546
    5 – عكس كانالها و منوها و فيش ها : در اولين فرصت بروي چشم + كيفيت تصوير كانالهاي ديجيتال در حد دريافت از رسيور + مشخصات فني و ورودي و خروجيها در سايت سوني
    6 - sony 32w550 : آنگونه كه من اطلاع دارم مدلهاي سوني با سيستم اروپا شماره كد آنها يك صفر بيشتر دارد . لذا به احتمال زياد متاسفانه مدل مذكور فاقد تيونر ديجيتال است . ( ولي مي توانيد در منوي اصلي وجود تيونر ديجيتال را بررسي كنيد )
    عزت زياد و برقرار

داره خودمونی میشه b_e_h_dad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آقایون پرو ویژن بجای حاشا کردن نقوص دستگاه که هنگام آپدیت دستگاه پیش می آید جوابی درست در مورد این موضوعات اراِئه دهید . خیلی ببخشید وقت تعریف و تمجید که می شه مطلب می نویسید که این دستگاه امکانات داره و و و و.... وقت مشکلات دستگاه می رسه می گید زنگ بزنید نمایندگی ما نمی دونیم و و و .... اصلا شما آقایون چیکاره هستید که بیش تر از فولاد رایانه در سایتش راجع به خصوصیات دستگاه مطلب دارید و کمتر از فولاد رایانه حاضر به پاسخگویی هستید

نمونه ای از جوابیه آقایون :

(((من متوجه دليل چندين بار تكرار شما براي اين مشكلات نمي شم !
    اگر مشكلي داره و مي خواهيد به اطلاع شركت برسونيد ، باشركت پروويژن تماس بگيريد.

دليل ديگه اي براي اين همه تكرار داريد ؟)))

بلافاصله بعد از این مطلب:
    (((پروويژن علاوه بر فلش ، روي هارد اكسترنال هم ضبط مي كنه !

اون برنامه اي كه قراره روي فلش بريزيد و وصل كنيد به ايكس ويژن تا خود به خود اپديت شعه رو از كجا قراره بياريد جز سايت ايكس ويژن ؟!!!!! فرقي با پرويژن داره ؟!

در ضمن ايكس ويژن با فرمت trp روي فلش ضبط مي كنه و پروويژن ts

ts راحت تر از trp هست براي خواندن توسط دستگاه ها)))

الان من متوجه مشكل شما نشدم ! شما تشريف بياريد شركت "جم سرويس" ، تمام مشخصاتي كه به نحوي توي نقل قولتون هست رو يه شما نمايش بديم !

ما هم قبول داريم آپديت مشكل داره ، براي همين هنوز دستگاه ها با آپديت قبلي فروش ميره !

ضمنا ورود شما رو به p30world به عنوان "عضو جديد" تبريك مي گم . دوستان شما مدتهاست كه اينجا هستن

داره خودمونی میشه b_e_h_dad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من یک دستگاه پروویژن گرفتم که چندتا مشکل توش دیدم که البته فکرکنم مربوط به نرم افزار این دستگاه باشه

1- وقتی از منو حالت 16:9 یا حالت 4:3 رو انتخاب میکنی هیچ تغییری نمیکنه
    2- به نظر من وقتی دکمه فرمت رو روی کنترل میزنی روی تصویر مینویسه 1080I اما به نظر من تصویر هیچ تفاوتی با حالت 576 نداره (شاید به خاطر اینکه سیما برنامه هاش 576 هست اینطوری باشه)

و یک مشکل مقایسه ای با ایکس ویژن

وقتی دستگاه رو با ایکس ویژن مقایسه میکنی با اینکه ایکس ویژن با پورت کامپوننت به تلویزیون متصل هست و پروویژن با HDMI اما تصویر ایکس ویژن بهتر از پروویژن هست

و یک نکته جالب کنترل این دو دستگاه باهم تداخل امواج داره یعنی مثلا ایکس ویژن رو که میزنی کانال9 پروویژن میگه USB متصل نیست اگر نزدیک هم باشن

اين همه مارك توي بازار ، چرا دوستان در اينجا فقط ايكس ويژن رو با پروويژن مقايسه مي كنن ؟!

- كنترل تمام دستگاه هاي موجود در هستي !!! با هم تداخل دارند ! اين كاملا طبيعي هستش

- برنامه هاي صداوسيما اصلا HD پخش نميشه كه بخواد 1080 يا 576 باشه

- در آخر كسي برنده ميشه كه توي ذهن خريدار بالاتر باشه . دوستان انقدر هوچي گري درنيارن ! مردم فهميده هستن و مطمئنا بهترين انتخاب رو ميكنن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اين همه مارك توي بازار ، چرا دوستان در اينجا فقط ايكس ويژن رو با پروويژن مقايسه مي كنن ؟!

- كنترل تمام دستگاه هاي موجود در هستي !!! با هم تداخل دارند ! اين كاملا طبيعي هستش
    به نظر من این دو مارک باهم مقایسه میشه به چند دلیل 1- هردو تاییدیه تکتارو دارن و 2- هردو جزو اولین دستگاه هایی بودن که وارد بازار شدن 3- ایکس ویژن با گارانتی مادیران هست که میشه گفت از شرکتهای معتبر هست گارانتی پروویژن هم بد نیست (بدلیل اینکه دیروز که من دستگاه رو آپدیت کردم بعد از اینکه دستگاه خاموش شد من دستگاه رو از پشت خاموش کردم و دوباره که روشن کردم دیگه دستگاه بالا نیومد بردم فولاد رایانه بعد از تست دستگاه رو عوض کردن) برای همین میگم گارانتی پروویژن هم خوبه .

در مورد کنترل هم من نگفتم این مشکل هست برای من جالب بود چون تا حالا همچین چیزی ندیده بودم

در آخر هم ببخشید که شما رو ناراحت کردم

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

... (بدلیل اینکه دیروز که من دستگاه رو آپدیت کردم بعد از اینکه دستگاه خاموش شد من دستگاه رو از پشت خاموش کردم و دوباره که روشن کردم دیگه دستگاه بالا نیومد بردم فولاد رایانه بعد از تست دستگاه رو عوض کردن) برای همین میگم گارانتی پروویژن هم خوبه.. .
    سلام
    كدام آپ ديت را بارگذاري كرديد كه اين مشكل ايجاد شد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    كدام آپ ديت را بارگذاري كرديد كه اين مشكل ايجاد شد؟
    چون من دستگاه رو دیروز خریدم همین آپدیتی که روی سایت هست اما فکر نکنم مشکل از آپدیت بود چون دستگاه اولش اون سه خطی رو که میاره، می آورد اما دیگه کم نمیشد و در همون حالت میموند نمایندگی هم هر کاری کرد دستگاه بالا نمیومد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nikonian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    1- روز پنج شنبه گذشته lcd sony kdl-40w5500 خريداري شد .
    2- محل خريد : يكي از نمايندگي هاي عرضه lcd هاي بانه در تهران خيابان جمهوري ( تلفن آن در پستهاي قبلي ارائه شده بود )
    3- قيمت : 1.53 با گارانتي تعويض در صورت نياز تا يك هفته
    4 - مشخصات : در سايت سوني آمده است + ساخت مالزي + سيستم اروپا + تيونر آنالوگ + تيونر ديجيتال
    5 - آنتن هوايي : مركزي + تقويت كننده ( به احتمال زياد آنالوگ )
    6 - تمامي شبكه هاي ديجيتال صدا وسيما دريافت شد . ( روي كانال 37 تلويزيون )
    7 - مكان : تهران امير آباد شمال خيابان هفدهم
    8- كيفيت تصوير : بسيار خوب
    اميدوارم اطلاعات مذكور براي دوستان مفيد باشد.

ممنون از اطلاعاتتون

ولی سوال اینه که فرمت ارسال تصویر دیجیتال ایران MPEG4 هست و تلویزیون شما MPEG2 ساپورت میکند، پس چطور میتوانید تصاویرشبکه های دیجیتال را مشاهده کنید ؟ وسوال دوم اینکه از طریق پورت USB چه فرمتهای تصویری را پخش میکند ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •