تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 624 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

داره خودمونی میشه provision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

راستش رو بخواهید هنگام خرید با پیغام زیر مواجه شدم و احساس کردم منظورش از " رفع مسئولیت " همون عدم گارانتیه اگر مطمئن هستید که اشتباهه ، بگید و من هم از دوستان عذر خواهی میکنم .

سلام
    در مورد کالای پروویژن خیال کاربران راحت باشه
    کالا دارای یک سال گارانتی تعویض شرکت فولاد رایانه هست.

2. این کاربر از provision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    من با نظر شما موافق نیستم
    بیش از سه ماه است که پرویژن دارم و تمام مشخصاتی که در کاتالوگش گقته بی کم و کاست دارد. با این تغییرات صدا و سیما هم که شما می گویید هیچ مشکلی نداشته است. تصاویر را شفاف و صدای تمام شبکه ها را بخوبی پخش می کند.
    البته نمی گویم دستگاه بی نقص است. مثلا" تله نکست فارسی ندارد- ضبط برنامه ریزی شده ندارد و برد ریموت آن زیاد نیست.

دستگاه ست تاپ باکس دیگری هم نداریم که با آن مقایسه کنم. البته LCD سامسونگ دارای تیونر دیجیتال هم داریم که کیفیت تصاویر آن با پرویژن برابری می کند.

تصور می کنم بحث تغییرات سیگنال صدا و سیما زیاد معتبر و عملی نباشد سیگنالهای صوت و تصاویر هرکدام بر اساس یک استانداردهایی پخش می شوند که در پستهای قبلی بر روی آنها بحث شده است. وگرنه برای تلویزیونهای خودشان دیجیتالی هستند چه می کنند؟

ضمنا" اوایلی که گوشی همراه به ایران آمده بود این دغدغه سازگار بودن باسیستم ایران و اینکه ممکن است سیستم تغییر کند زیاد مطرح بود و مردم دغدغه خرید گوشی های متفرقه را داشتند. مشخص بود که صاایران می خواست گوشیهای ساژم ساخت خودش را به فروش برساند که در دراز مدت موفق نبود و کم کم این بحث منتفی شد و بازار از انواع گوشیها پر شد.
    سلام
    باز خدا رو شکر یکی از این دستگاه راضی بود
    البته شاید ایشون هم یکی از همون 10 آی دی باشند ولی باز جای شکرش باقیه .
    اون دوستی که ادعا کرد 16$ توی سایت علی بابا دیده لطف بکنه یک پیش فاکتور برای همه مردم توی سایت بگذاره تا همه متوجه کلاه برداری ما بشن البته لطف کنن دستگاهی رو انتخاب کنند که مشخصات فنی اون کاملا مطابق با کالای ما باشه.
    اون موقع مشخص میشه چنده
    البته من کمتر از 16 $ هم سراغ دارم اگه خواستید بخرید معرفی کنم.
    بعد از PI لطف کنن بگن هزینه حمل و نقل کالا تا ایران چقدر میشه ، هم هوایی رو بگن هم دریایی و هر روشی که فکر میکنن برای آوردن یک کالای الگترونیکی صلاح هست.
    بعد لطف کنن مشخص کنن تعرفه مالیاتی دستگاه ستاپ باکس چقدره.
    بعد هزینه حمل تا تهران رو با الاغ، تراکتور، وانت، کامیون، 18 چرخ اعلام کنن.
    در نهایت هزینه یک سال گارانتی تعویض رو هم به ما بگن
    هزینه تبلیغات و .... پیش کش.
    اگر دوستمون نتونستند توضیحی برای این موارد ارائه بدن بفرمایید تا خودم تمام و کمال با قیمت و مستندات تقدیم کنم بعد ببینیم قیمت تمام شده چقدره.

4. 2 کاربر از provision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان اين هم اطلاعاتي از محل ساختن برخي stbهاي موجود توي بازار:

دستگاه پرو ويژن متاسفانه بعد از باز نمودن این دستگاه و بررسی قطعات آن متوجه شدم تمامی قطعات حتی CPU این دستگاهم ساخت شرکت چینی شینزن است واز نظر کیفیت کالا در درجه 4 قرار دارد. پیشنهاد نمیشود که از این دستگاه خریداری شودو گارانتی این دستگاه هم اصلا معتبر نمیباشد زیرا شرکت چینی شینزن ساپورت قطعات نمیکند.
    ايكس ويژن
    این دستگاه تمامی قطعات اصلیش از شرکت NEC چین وهمچنین تیونر آن هم شرکت شارپ چین به سفارش مادیران تولید میکند واما تنها قطعات ایرانی این دستگاه میتوان به ترانس ومدار تغذیه آن اشاره کرد وهمچنین مجموعه ای از خازنها وبرخی مقاومتها وبقیه قطعات ساخت مالزی میباشند وفقط شرکت مادیران این قطعات را منتاژ میکند ولی روهم رفته دستگاه خوبی میباشد واز ساپورت خوبی برخوردار است و در کل از نظر سخت افزاری بسیار ضعیف است.
    سينام
    قطعات از چین وارد شده ومونتاژ در ایران انجام ميشود!
    iraneta
    یک شرکت بازرگانی در ایران است که محصولات شرکت NETA بازاریابی وتوضیع میکند درکل ساخت کشور ترکیه است این شرکت در سال1987 باتولید تلوزیون کار خودرا آغاز کرد ودرسال 1997 موفق به دریافت استاندارد بین المللی ISO9001 برای کیفیت کالا شد.

در نهایت احترام برای فروشندگان ستاپ باکس از این دوست متخصص سوالی داشتم :
    میشه بفرمایید این اطلاعات رو چطوری بدست آوردید ؟؟
    از روی رنگ خازن متوجه شدید که کی تولید کرده ؟؟
    کجای قطعات نوشته ایرانیه و یا چینی شنزن هست ؟؟
    درجه کیفیت کالا رو روی چه معیاری بدست آوردید ؟؟؟
    در ضمن گارانتی یکسال تعویض توی تهران چه ربطی به چین و شنزن داره ؟؟

6. این کاربر از provision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

زیاد با این حرف موافق نیستم . چون این کلمه تفاسیر دیگری هم میتونه داشته باشه . باید دید نظر سایر دوستان چیست . ایکس ویژنی که من خریده ام موردی نداشته و با دستگاه های دیگه هم کار نکرده ام . ولی گارانتیش معتبره . قبلا که گفته بودم مغازه دارا میگفتند مردم پروویژن رو میاوردند و ما نمیدونستیم برای گارانتی چیکار کنیم . مغازه ای هم که 15 دقیقه ایستادم بخرم توی اون مدت حداقل 10 تا ایکس ویژن جلوی من فروخت .
    پرو ویژنی ها هم تا اعتماد جلب نکنند فایده ای نداره ( حداقل اعتماد مغازه دار رو ) .
    من اصلا دوست نداشتم توی این بحت های تبلیغاتی چیپ وارد بشم اما متاسفانه بعضی از دوستان کم لطفی می کنند .
    من از آقای محمود کمال تشکر رو دارم که به این موضوع خیلی سنجیده پاسخ دادند.
    به نظر منتقدین چرا کالای ما هنوز 110 تومانه ولی خیلی از برند های دیکه قیمتشون اومده پائین ؟؟
    از روز اول 110 بوده هنوز هم هست - چرا شرکتی که 10 ساله روی کالاهای صدا وتصویر کار میکنه و 10 سال تجربه تحقیق و تولید کالای صوتی و تصویری داره رو با یک حرف با پخته و غیر علمی و فقط و فقط بخاطر تبلیغ سوء زیر سوال میبرید ؟؟
    پروویژن 10 ها مدل کالا داره ارائه میده توی این مدت مشتریان خودشو داره و خدارو شکر مشکلی هم نبوده
    اون وقت دوستان شرکت 10-15 ساله رو با یک فروشنده که فقط رفته چند صد تا دستگاه وارد کشور کرده یکی میکنند.
    آیا توی همین سایت که بعضی ها ضد تبلیغ میکنن کسی هست که با واحد خدمات پس از فروش ما تماس گرفته باشه و ما به ایشون سرویس نداده باشیم ؟؟؟
    اگر کسی هست لطفا شفاف اسم و مشخصات بده تا پیگیری بشه !!!
    یه سرچ معمولی دوستان انجام بدن ببینن تعداد نماینده فروش ما توی همین اینترنت و فروشگاههای اینترنتی چه تعدادیه و تماس بگیرن ببینن چرا اون آقای فروشنده درخواست نمایندگی فروش برای ما ارسال کرده .
    ببینین آیا فروشنده اصلی برنده های مختلف دیگه توی تهران رو میشه توی اینترنت پیدا کرد ؟؟
    میشه لیست نماینده های فروش رو پیدا کرد ؟؟؟
    بگذریم
    همه مردم در گفتن بیان آزاد هستند و به نظر من شنونده باید عاقل باشه .
    فکر نکنم کسی کسی دیگه رو برای خرید مجبور کنه . هر کسی مختاره هر برند و کالایی رو خرید کنه
    امید وارم همه فروشندگان هم کالای خوب ارائه بدن تا حداقل مردم راحت تر باشند و کیفیت واقعی کالا و خدمات رو بچشند.
    موفق باشید
    باز هم از آقای محمود تشکر میکنم

8. این کاربر از provision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خدمت دوستان عرض کنم که تمامی دستگاه های ستاپ باکس فعلی موجود در ایران 100% چینی هستند
    در مورد پروویژن هم اگر عاقل باشید به هیچ عنوان روی گارانتی حساب نمی کنید,اصلا یه سرچ تو گوگل بزنید ببینید این دستگاه کجا ساخته شده؟ کدوم شرکت ساخته این دستگاه رو؟
    تعداد تولید این دستگاه چقدر بوده و برای کدوم کشورها به جز ایران ساخته شده؟!!!
    هیچ جوابی دریافت نخواهید کرد
    در مورد خدمات دهی تیم پشتیبانی که صحبت نکنم بهتره!
    3 ماه پیش گفتند 2 روز دیگه آپدیت قرار داده میشه,کجاست این آپدیت؟
    کدام شرکت می خواد واسه این دستگاه آپدیت نرم افزاری بده؟
    شرکتی که در تمام ایام عید تعطیل بود و هیچ جوابگویی نداشت چطور می خواد 3 سال گارانتی ارائه بده؟

در مورد مارک های دیگه مثل مارشال و آی کلاس و این داستان ها که کلا چیزی نگیم بهتره
    جم و ایکس ویژن هم قطعا چینی هستند اما حداقل گارانتی معتبر دارند,همین الان می تونید با مادیران تماس بگیرید تا ببینید چطوری خدمات دهی می کنند
    خرید دستگاه چینی که معلوم نیست بیش از 1 ساعت کار کنه بدون گارانتی معتبر حماقتی بیش نیست
    از طرفی این قیمت 110 هزار تومان از کجا درومده؟
    من نمی دونم این دوستان پیش خودشون چی فکر می کنند,اما اگر یه سری به سایت های سفارش آنلاین بزنید می بینید که ستاپ باکس های درجه 10 چینی بیش از 20 دلار قیمت ندارند (تازه بهترین نوعشون)
    شاید روی پیشانی ما چیزی نوشته شده و خودمون خبر نداریم

جای تاسف هستش که عده ای از دوستان هم از این دزدی در روز روشن حمایت می کنند و نمی خواند قبول کنند کلاه گشادی روی سرشون جا خوش کرده

سلام
    آیا قراره کالایی که ما برای ایران تولید میکنیم در سایت خارجی ها ببینید ؟؟؟
    این کالا برای ما داره تولید میشه و دوستانی که کمی به بازرگانی خارجی آشنا هستند میدونن که کالای سفارش داده شده هر شخص و شرکت و کشوری فقط برای اون تولید میشه و تولید کننده حق اعلام اسم و مشخصات خریدار کالا و برند رو نداره . پس این حرف کمی چرته که بخواین آمار کار مارو از تولید کننده چین بپرسید
    کسی میدونه این کالا چقدرش توی ایران و چقدرش خارج از ایران تولید میشه ؟؟؟
    کسی میدونه تعداد گوشه های موبایل چینی که الان مردم میخرن کی می سازه و چند تا میسازه ؟؟
    باز لااقل ما کارت گارانتی هم داریم اما موبایل جینی گارانتی به شما میده ؟؟؟
    درجه بندی کیفیت رو کی و چطور مشخص میکنه ؟
    دوستانی که ادعا میکنند، چی از تولید تجهیزات الکترونیک میدونن؟؟
    نمیونم این نوع تبلیغ تا کی میخواد ادامه داشته باشه
    بهتره روش تبلیغاتتون رو عوض کنید
    پیشنهاد میکنم بجای این خاله بازی ها کمی روی بحث فنی صحبت کنید.
    زمانی هم که دوستان دستگاه جدیدی که تازه به بازار میاد میخرن میدونند تا هماهنگ سازی استانداردهای بین المللی صدا وتصویر با استاندارد های خاص هر کشور صورت بگیره زمان می برده و در مورد ما هم این موضوع صدق میکنه.
    اگر قرار بود کار کشکی کنیم یک تغییر کوچولو روی سیستم نرم افزاری انجام میدادیم و به همه اعلام میکردیم و روی سرور میگذاشتیم ولی سیاست کار ما بنداز برویی نیست.
    تا 100 ها بار تست نگیریم هیچ فایلی روی سایت نمیره.
    یا علی

10. این کاربر از provision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

1

اگه میخواهید سایز کلاهی که این شرکتهای به اصطلاح معتبر و مورد تایید سر ما میزارن رو بدونین به قیمت و مشخصات این دستگاه خوب دقت کنید

Place of Origin: Guangdong China (Mainland)

Brand Name: OEM

Model Number: HDDL001-2

color: black

Price: US $31.9

Port: Shenzhen

Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal

Minimum Order Quantity: 1000 Piece/Pieces

Supply Ability: 50000 Piece/Pieces per Month

Package: gift box; OEM box

Delivery Time: according to quantity

HD ----T receiver, --- tuner, set top box

H.264 HDMI,HD ----T, single SCART or RCA ,

display, USB PVR

HD ----T receiver, --- tuner, set top box*

*Model NO. HDDL001-2*

*Features:*

H.264 Digital ----T Compliant

Support MPEG1/2/4 H.264 HD format,DRM support

USB2.0(High speed) ,support USB-OTG

Support 1080i High Definition video(HDMI socket) output

Electronic Program Guide(EPG) and channel editing

Subtitle & Teletext Support

*Spec.*

Input/Output Sockets:

HDMI V1.1 output

Composite video output

SPDIF Coaxial digital audio output

Full Scart output (optional)

----T RF antenna input

Technical parameters:

Power consumption: 18W

Power Source: ~100-250V

Audio Output:

Analogue:2.0+0-1.0Vrms

Digital:0.5 ± 0.1 Vp-p(Coaxial)

Max sampling rate:24bit/192KHz

Frequence Response: 20Hz-20KHz( at 1KHz 0 dB)

Signal/noise Ratio(Audio):≥90 dB( at 1KHz 0 dB)

Distortion(Audio):≤-60 dB ( at 1KHz 0dB)

Channel Separation 1KHz: ≥80 dB(Mixed Output)

Dynamic Range: ≥80 dB

Video Output:

Composite:1.0±0.2Vp-p

Load impedance: 75Ω, imbalance, negative polarity

Max Resolution: 1080i(HDMI output)

RGB:700±140mV p-p, 75Ω

همانطور که می بینید قیمت هر عدد در سفارش 1000 تایی 31 دلار و 90 سنت است

ضمناً مشخصات این دستگاه رو هم نگاه کنید که خیلی بهتر از ست تاپ باکسهای موجود در بازار است

حالا این قیمت رو بعلاوه 10 دلار ( هزینه حمل و چیزای دیگه )

بکنید و از قیمت موجود در بازار کم کنید تا سایز کلاه را بدست آورید

این هم لینک صفحه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
    مشخصات بدی نیست.
    اما پورت کاموننت نداره -
    اسکارت داره اما بدرد ایران نمیخوره-
    چیپ ست دستگاه مشخص نیست
    تست کیفیت و دریافت نمونه که حداقل با گمرکش 300000 تومان میشه بماند (R&D)
    PVR داره ولی مولتی مدیا نداره یعنی قابلیت پخش فیلم مثلا DIVX از روی هارد اکسترنال و کول دیسک نداره.
    مشخصات فنی این دستگاه نسبت به خیلی از برند های موجود در ایران پایین تره .
    31.90 قیمتشه برای 1000 دستگاه با این مشخصات عمومی که خود دوستمون اعلام کردند.
    همون طور که ایشون اعلام کردند 10000 تومان هم برای حمل تا ایران. قبوله
    حالا سوال
    آیا کمرگ جمهوری اسلامی برای وارد کردن کالا ماچ میگیره ؟؟؟
    برای آشنایی دوستانی مثل شما که در کار اندازه گیری کلاه هستید عرض میکنم که :
    گمرگ کشور جمهوری اسلامی ایران بر اساس قیمت ثبت سفارش کالاهای عمومی نرخ گمرکی و مالیات رو مشخص میکنه اما در مورد این کالا که داغ ترین کالای وارداتی و مورد مصرف هست قیمت اعلام شده فروشنده و خریدار رو نپذیرفته ، سورس و رفرنس رو از سایت های ایرانی استخراج میکنه
    فرض بگیریم این کالا با همون روال عادی قیمت گذاری بشه ، آیا کسی از هزینه مالیات و ترخیص کالا خبر داره ؟؟؟
    50 % قیمت به عنوان مالیات ورود کالا از خریدار دریافت میشه.
    تا اینجا شد : بر اساس دلار 1000 تومان
    32000 تومان قیمت کالا + 10000 تومان هزینه حمل +000 18 تا 22000 تومان هزینه گمرک(میانگین بگیم 20000 تومان) = 62000 تومان تا تهران
    هزینه مالیات فروش بماند
    هزینه ای تقریبا 10% قیمت تمام شده فعلی برای خدمات گارانتی بروشور و ... = 6000 تومان
    تا اینجا شد حدودا 68000 تومان تا 70000 تومان.
    10000 تومان هم برای نمایندگان فروش در نظر بگیریم کافیه
    تا اینجا شد 80000 تومان.
    فروشنده هم حداقل 30 درصد سود برای خودش بخواد - میشه 20000 تومان که معقوله
    تا اینجا شد 100000 تومان
    حالا شما که سایز کلاه دستته چقدر کلاه سر مردم میره ؟
    شما اگر اعداد و ارقامی مستند دارید ارائه کنید تا مشخص بشه
    یا علی

12. 3 کاربر از provision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه zahedy2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

سلام
    من یه xvision 111 مادایران گرفتم اما روزها دائما روی 602000 دریافت تصویر مضخرفه. دائما پرش داره.
    می خواستم بدونم برای بقیه مشکلی هست؟
    یا راه حلی داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nikonian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[/CENTER]
    سلام
    مشخصات بدی نیست.
    اما پورت کاموننت نداره -
    اسکارت داره اما بدرد ایران نمیخوره-
    چیپ ست دستگاه مشخص نیست
    تست کیفیت و دریافت نمونه که حداقل با گمرکش 300000 تومان میشه بماند (R&D)
    PVR داره ولی مولتی مدیا نداره یعنی قابلیت پخش فیلم مثلا DIVX از روی هارد اکسترنال و کول دیسک نداره.
    مشخصات فنی این دستگاه نسبت به خیلی از برند های موجود در ایران پایین تره .
    31.90 قیمتشه برای 1000 دستگاه با این مشخصات عمومی که خود دوستمون اعلام کردند.
    همون طور که ایشون اعلام کردند 10000 تومان هم برای حمل تا ایران. قبوله
    حالا سوال
    آیا کمرگ جمهوری اسلامی برای وارد کردن کالا ماچ میگیره ؟؟؟
    برای آشنایی دوستانی مثل شما که در کار اندازه گیری کلاه هستید عرض میکنم که :
    گمرگ کشور جمهوری اسلامی ایران بر اساس قیمت ثبت سفارش کالاهای عمومی نرخ گمرکی و مالیات رو مشخص میکنه اما در مورد این کالا که داغ ترین کالای وارداتی و مورد مصرف هست قیمت اعلام شده فروشنده و خریدار رو نپذیرفته ، سورس و رفرنس رو از سایت های ایرانی استخراج میکنه
    فرض بگیریم این کالا با همون روال عادی قیمت گذاری بشه ، آیا کسی از هزینه مالیات و ترخیص کالا خبر داره ؟؟؟
    50 % قیمت به عنوان مالیات ورود کالا از خریدار دریافت میشه.
    تا اینجا شد : بر اساس دلار 1000 تومان
    32000 تومان قیمت کالا + 10000 تومان هزینه حمل +000 18 تا 22000 تومان هزینه گمرک(میانگین بگیم 20000 تومان) = 62000 تومان تا تهران
    هزینه مالیات فروش بماند
    هزینه ای تقریبا 10% قیمت تمام شده فعلی برای خدمات گارانتی بروشور و ... = 6000 تومان
    تا اینجا شد حدودا 68000 تومان تا 70000 تومان.
    10000 تومان هم برای نمایندگان فروش در نظر بگیریم کافیه
    تا اینجا شد 80000 تومان.
    فروشنده هم حداقل 30 درصد سود برای خودش بخواد - میشه 20000 تومان که معقوله
    تا اینجا شد 100000 تومان
    حالا شما که سایز کلاه دستته چقدر کلاه سر مردم میره ؟
    شما اگر اعداد و ارقامی مستند دارید ارائه کنید تا مشخص بشه
    یا علی

دوست عزیز اینقدر تند نرو !

خوب واسه خودتون توجیه میکنید ! من فقط یه مورد رو بگم تا دوستان گوشی دستشون بیاد !با موارد دیگه کاری ندارم ...

یادتونه زنگ می زدیم از شما می پرسیدیم که این دستگاه فلان فرمت رو پخش می کنه ؟ شما اصلا فرمت رو نمی شناختید ؟ بزار یه کم واضح تر بگم فرمت MKV رو سوال می کردیم شما و اون رئیس محترمتون از وجود همچین فرمتی بی اطلاع بودند ! چه جوری 10 ساله کار تصویر میکنید خدا میدونه ! و گفتیم آقا توی منوال این دستگاه نوشته که پخش میکنه و شما میگفتید که در دستگاه T9 این قابلیت اضافه خواهد شد
    خوب پس با این اوصاف شما چه طور تست کیفیت و نمونه و غیره و ذلک رو به هزینه هاتون اضافه کردید ؟ چطور فنی این کار هستید که MKV رو نمی شناختید ( ما فرض میگیریم که میشناختید ) ولی در جواب میگفتید که این قابلیت در دستگاه T9 اضافه خواهد شد ! از دستگاهی که خودتون دارید میفروشید خبر ندارید چیه ؟ و چه قابلیتی داره ! مثل اون فروشنده های دوربین عکاسی ناصرخسرو که خودشون اعتراف کردند ( در مجله عکس چند سال قبل موجوده ) که مشغول چوپانی بودند و دیدند که بازار خوبی توی ناصرخسرو درست شده و اومدن اینجا و مشغول شدن ! حالا اطلاعات رو از کجا کسب کردند برای جوابگوئی به مشتری ؟ به گفته خودشون کم کم از مشتری ها اصطلاحات رو یاد گرفتند ! همین الان هم شما برو ببین توی کل ناصرخسرو چند نفر فنی هست که بدونه چی داره میفروشه !
    بماند اینکه معلوم نیست این دستگاه( پروویژن) چه شرکت مادری داره که هیچ جای دنیا اونو نمیشناسن ! و ....
    راستی قضیه تعداد پورت های USB در T7 چیه ؟ یه سری 2 پورت هستند و یه سری تک پورت ! احتمالا دو پورت ها بی کیفیت بودن تصمیم براین شده که تک پورت بشن !

15. 2 کاربر از Nikonian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه steve jobs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

شما با ورژن 1.4 مشكلي نداري؟ گويا از ورژن 1.4 مطمئن نيستن و براي همين 1.37 رو گذاشتن. تا از اون مطمئن نشن رو سايت نميزارنش

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

بچه ها يه نكته مهم در مورد --- هاي xvision:
    هر ورژني كه روي سايت قرار ميدن رو بريزيد رو دستگاهتون. چون اين ورژن ها تست شده هستن و نسبت به سالميشون اطمينان كامل دان كه روي سايت گذاشتنش.
    نه دوست عزیز تا حالا که مشکل خاصی نداشتم.
    یه نکته رو هم بگه اینکه هرکی دستگاهش رو نمایندگی میبرد و مشکل داشت دستگاهش(نه سخت افزاری) با آپدیت به 1.4 مشکلش حل میشد.
    نمیدونم چرا سایتش نیزاره مردم استفاده کنن؟؟

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

سلام
    من یه xvision 111 مادایران گرفتم اما روزها دائما روی 602000 دریافت تصویر مضخرفه. دائما پرش داره.
    می خواستم بدونم برای بقیه مشکلی هست؟
    یا راه حلی داره؟
    دوست عزیز آنتن رو چک کردین؟
    ببرید نمایندگی اگه مشکلی باشه براتون درست میکنن.
    Last edited by steve jobs; 06-04-2010 at 18:39.

کـاربـر بـاسـابـقـه zahedy2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

دوست عزیز آنتن رو چک کردین؟
    ببرید نمایندگی اگه مشکلی باشه براتون درست میکنن.
    ها سلام
    خیر. آنتن ندارم که چک کنم!!
    یعنی آنتن من هانی هست که به دلیل وجود همسایه های مزاحم شکسته و پخشه کف پشت بام! ولی با همین آنتن خیلی خوب و بدون افت کیفیت دریافت داشتم و سیگنال هم خوب بود ولی چند روزه که روزها - بعد از 12ساعت من تست کردم - کلا قطع و وصل دارم و میزنم با همون آنتن خودش مشاهده می کنم.
    بعضا تا شب ادامه داره و دوباره حول و حوش 11 الی 12 شب درست میشه

الان هم همینطوره

بازی امشب آرسنال رو از دست ندم!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •