تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 624 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

داره خودمونی میشه hamidr65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز
    همونطور که گفتم من اکثر دستگاهها را یا داشتم و یا تست کردم الان هم ایرانتا دارم پرویژن و جم و ای ار تچ و تکنو ست و .... را تست کردم ، در تمام دستگاهها یی که تست کردم (بدون جانبداری میگم فقط بحث فنی میکنم) دستگاههای پرویژن و ایرانتا ( خروجی hdmi دارن ) از لحاظ کیفیت تصویر خیلی خوب می باشند و من اونارو با کابل hdmi دایو که 40 هزار تومان خریدم تست میکنم و lcd من 40b650 است واقعا تصویر عالی است . در مورد upscale وقتی خروجی دستگاه را روی 1080i قرار میدهید کیفیت تصویر با زمان 720 متفاوت است ( من خودم فنی هستم و کاملا با خصوصیات تصویر اشنا هستم ) البته نباید فکر کنیر که upscale در حد پایونیر داره ولی خیلی خوب است مثلا مستندهای شبکه 5 را تو عید در حد نزدیک hd نشون میداد البته اگه باز هم بیشتر توقع دارید باید منتظر باشید صداوسیما کیفیت تصاویرشو تغییر بده .
    در مورد صدا بعضی از اشکالات مربوط به صداوسیماست و ربطی به گیرنده نداره مثلا صدای بعضی از شبکه ها بیشتره و ....
    باز هم تاکید میکنم من توی دستگاه پرویژن را باز کردم منبع تغذیه اون خیلی عالی است ( به لحاظ مشخصه فنی ) ، دستگاه داغ نمی کنه ( میگن ایکس ویژن داغ میکنه ) خروجی hdmi داره که ایکس ویژن نداره ( تو کیفیت تصویر خیلی تاثیر داره ) ، با usb اون اکثر فرمتها را می تونید مشاهده کنید من با اون تریلر فیلم فول اچ دی هم ( اواتار ) دیدم به راحتی پخش میکنه البته ایرانتا هم پخش میکنه .
    با همه این توضیحات هر کسی حق داره هر چی میخواد بخره و اجباری نیست که چه دستگاهی بخره و تبلیغ هم نیست همه تو خرید ازاد هستند من هم از هیچ کدوم جانبداری نمی کنم فقط تجربیات خودمو گفتم .
    یک نکته دیگه ، بعضی ها میگن اگه صداوسیما استانداردشو عوض کنه مثلا پرویژن چیکار میکنه ، اولا استاندارد لباس چرک نیست که هر هفته عوض بشه و ثابته و کلی برای تعریف این استاندارد هزینه شده و این اتفاق نمی افته و خواهش میکنم از این صحبت های بی پایه و اساس که فروشنده های کم سواد و بی سواد میگن الگو برداری نکنید .
    دوست عزیز من هم مثل شما دستگاه ایرانتا را دارم ..میخواستم بدونم این دستگاه قابلیت ضبط کردن نداره ..من شنیدم اگه آپدیت بشه ، این قابلیت بهش اضافه میشه ...یه توضیح میدی....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

آقا فعلان نخرین ، بی تلویزیون که نموندین.
    یکم صبر کنید جنس خوب هم میاد.

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

آقا قیمت iraneta چنده کسی خبر داره.

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

من كاملا با حرف شما موافقم!
    پخش mp3زياد خوب نيست!
    فيلم فول اچ دي رو امتحان نكردم اما با فيلم اچ دي مشكلي نداره!شما ميدونيد از كجا ميشه فيلم فول اچ دي خريد!خيلي دنبالشم!
    وبا اينكه كاهش آپشن داشته ولي قيمت كاهش پيدا نكرده!!

اگر دنبال فیلمهای با کیفیت بالا هستی برو سراغ این سایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه DAVOOD24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

IRANETA --- 7000 = قيمت: 100 هزار تومان (يک سال گارانتي)

پروفشنال papiyoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

EAGET M890 220.000 Toman

• the latest Realtek 1283 chipset
    • Network LAN
    • HDMI 1.3 1080P
    • 2USB, eSATA, Memory Card Reader
    • ----T (Digital TV)
    • Video in Recorder
    • video formats: mkv, ts, m2ts, mts, tp, wmv, ifo, iso, vob, dat, avi, mpg, mp4, mov, rm, rmvb, divx, xvid, flv, H.264, VC-1, MPEG1,MPEG2,MPEG4
    • audio formats: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3
    • Picture formats: support JPG/JPEG, BMP, PNG, GIF
    • subtitles formats: sub, smi, ssa, srt, idx + sub
    • Supported File System Formats: EXT3, FAT32 and NTFS
    • HDMI Cable included
    • Power: 10w

- - - - - - - -

Denay ----T MODEL STB236 110.000 Toman

Last edited by papiyoon; 05-04-2010 at 13:03.

اگه نباشه جاش خالی می مونه regedit021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

13 STB

دوست عزیز من هم مثل شما دستگاه ایرانتا را دارم ..میخواستم بدونم این دستگاه قابلیت ضبط کردن نداره ..من شنیدم اگه آپدیت بشه ، این قابلیت بهش اضافه میشه ...یه توضیح میدی....
    دوست عزيز اگه ميتونيد عكس از پشت وجلو ومشخصات كامل اعم خروجي ها و... را بنويسيد؟!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

هنوز که اپدیتش نیامده تا ببینیم میشه یا نه . الان این امکان و نداره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مشخصات فنی دستگاه سیماران رو میتونید از اینجا ببینید. اگه مکاتبه کنید شاید فایل آپگریدشو هم بهتون بدن .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یکی از دوستانی که دستگاه X.VISIONش را برای تعویض به علت خرابی دستگاه به مادیران برده بود، پس از اینکه دستگاهش را با یک ستاپ باکس جدید تعویض کردند متوجه شد که نسخه نرم افزار اصلی (Firmware) در دستگاه جدید 1.40 هست در حالی که همه ی X.VISION های فعلی دارای نسخه 1.37 هستند.

به سایت مادیران مراجعه کردم و در صفحه مربوط به X.Vision XDVB-111 دیدم لینک دانلود آپدیت نرم افزار خراب عمل می کند و در واقع چیزی را نمی توان از آن دانلود کرد.

می خواستم بپرسم آیا شما به نسخه ی جدید Firmware که باید در یک حافظه ی USB ریخته شود و به دستگاه متصل شود و سپس نرم افزار اصلی را ارتقاء دهد، توانسته اید دست پیدا کنید یا خیر؟!

اگر جواب مثبت است لطفاً آنرا در اختیار باقی دوستان بگذارید.
    اگر ايميلتو بگي من برات ميفرستم يا اگر بگي از كجا up كنم برات upload ميكنم

داره خودمونی میشه steve jobs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

یکی از دوستانی که دستگاه X.VISIONش را برای تعویض به علت خرابی دستگاه به مادیران برده بود، پس از اینکه دستگاهش را با یک ستاپ باکس جدید تعویض کردند متوجه شد که نسخه نرم افزار اصلی (Firmware) در دستگاه جدید 1.40 هست در حالی که همه ی X.VISION های فعلی دارای نسخه 1.37 هستند.

به سایت مادیران مراجعه کردم و در صفحه مربوط به X.Vision XDVB-111 دیدم لینک دانلود آپدیت نرم افزار خراب عمل می کند و در واقع چیزی را نمی توان از آن دانلود کرد.

می خواستم بپرسم آیا شما به نسخه ی جدید Firmware که باید در یک حافظه ی USB ریخته شود و به دستگاه متصل شود و سپس نرم افزار اصلی را ارتقاء دهد، توانسته اید دست پیدا کنید یا خیر؟!

اگر جواب مثبت است لطفاً آنرا در اختیار باقی دوستان بگذارید.
    دوست عزیز بنده برده بودم نمایندگی و دستگاه خراب رو با نو عوض کردن و نرم افزارشو ارتقا دادن (1.40)
    بعدش که اومدم خونه دیدم تو سایت خود مادیران ه هنوز 1.37 هست.
    متاسفانه نمیشه به آپدیت دسترسی پیدا کرد.
    مگر اینکه ببری نمایندگی براتون آپدیت کنه.
    گویا فعلا فقط آپدیت رو به نمایندگی ها دادن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •