تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 624 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

اگه نباشه جاش خالی می مونه regedit021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

13

( این رو هم میگم که اتمام حجت باشه و اون هم اینه که از روزی که خریدم خانواده دائم داره میزنه توی سرم که نمیتونیم با دو تا کنترل کار کنیم = با یکی روشن کنیم و دنبال اون یکی بگردیم و کانالش رو عوض کنیم ) .
    دقيقا مثل من!ولي من كه ديگه عادت كردم هميشه جفت كنترل ها رو كنار هم ميزارم كه سه ساعت نخوام دنبال اون يكي بگردم!!شما هم عادت ميكني!!

2. 2 کاربر از regedit021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ProGamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مراقب خريد دستگاه هاي provision باشيد. 1 نفر با 10 تا ID مياد ميگه من دارم خوبه اين كارو نكنيد. الان xvision دوباره بر طبق تغييرات صدا و سيما update كرده دستگاشو. من نميدونم 2 روز ديگه كه صدا و سيما تو ارسال سيگنالهاش يه تغيير اساسي بده provision ميخواد چي كار كنه و جواب اين همه آدمو چي بده. به غير از شما 4 نفر ، شخص ديگه اي از xviision بد نميگه و اصولا همه راضين. مشكلاتي مثل اينكه صداي سمت چپ قوي تر از سمت راسته و اين حرفا هم مربوط به تلوزيونتون ميشه. ديگه اين حرفها خيلي بچه بازيه

4. 2 کاربر از ProGamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

13

خدمت دوستان عرض کنم که تمامی دستگاه های ستاپ باکس فعلی موجود در ایران 100% چینی هستند
    در مورد پروویژن هم اگر عاقل باشید به هیچ عنوان روی گارانتی حساب نمی کنید,اصلا یه سرچ تو گوگل بزنید ببینید این دستگاه کجا ساخته شده؟ کدوم شرکت ساخته این دستگاه رو؟
    تعداد تولید این دستگاه چقدر بوده و برای کدوم کشورها به جز ایران ساخته شده؟!!!
    هیچ جوابی دریافت نخواهید کرد
    در مورد خدمات دهی تیم پشتیبانی که صحبت نکنم بهتره!
    3 ماه پیش گفتند 2 روز دیگه آپدیت قرار داده میشه,کجاست این آپدیت؟
    کدام شرکت می خواد واسه این دستگاه آپدیت نرم افزاری بده؟
    شرکتی که در تمام ایام عید تعطیل بود و هیچ جوابگویی نداشت چطور می خواد 3 سال گارانتی ارائه بده؟

در مورد مارک های دیگه مثل مارشال و آی کلاس و این داستان ها که کلا چیزی نگیم بهتره
    جم و ایکس ویژن هم قطعا چینی هستند اما حداقل گارانتی معتبر دارند,همین الان می تونید با مادیران تماس بگیرید تا ببینید چطوری خدمات دهی می کنند
    خرید دستگاه چینی که معلوم نیست بیش از 1 ساعت کار کنه بدون گارانتی معتبر حماقتی بیش نیست
    از طرفی این قیمت 110 هزار تومان از کجا درومده؟
    من نمی دونم این دوستان پیش خودشون چی فکر می کنند,اما اگر یه سری به سایت های سفارش آنلاین بزنید می بینید که ستاپ باکس های درجه 10 چینی بیش از 20 دلار قیمت ندارند (تازه بهترین نوعشون)
    شاید روی پیشانی ما چیزی نوشته شده و خودمون خبر نداریم

جای تاسف هستش که عده ای از دوستان هم از این دزدی در روز روشن حمایت می کنند و نمی خواند قبول کنند کلاه گشادی روی سرشون جا خوش کرده
    بله دوست عزيز كاملا با حرف شما موافقم ولي مجبوريم چاره اي نداريم!
    از اين كلاه برداري ها زياده وفقط مختص به ستاپ باكس نيست!

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

سلام
    ولی در سایتش نوشته :
    • سه سال پشتيباني نامحدود سخت افزاري و نرم افزاري .
    • يك سال گارانتي طلائي تعويض .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راستش رو بخواهید هنگام خرید با پیغام زیر مواجه شدم و احساس کردم منظورش از " رفع مسئولیت " همون عدم گارانتیه اگر مطمئن هستید که اشتباهه ، بگید و من هم از دوستان عذر خواهی میکنم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

[QUOTE=gooodi;4808289]
    مشکلاتی که من در مواجهه با مبدل دیجیتال X.VISION مادیران دیدم:

- صدای کانال هایی که اکثراً موسیقی های با تفکیک استریو پخش می کنند مثل رادیو جوان، پیام و ایران، به جای اینکه به صورت تفکیک شده و استریو پخش شوند، بلندگوی سمت چپ صدایش بلندتر از بلندگوی دست راست است اما وقتی با تلویزیون LED سامسونگ دارای گیرنده ی دیجیتال داخلی تست کردم دیدم صدا به صورت استریو و تفکیک شده پخش می شود.

دوست عزیز من هم led سر ی 8 دارم که از اینجا نخریدم ولی نمیدونم چطوری میتونم سرچ دیجتالش رو فعال کنم به من میگید ؟؟؟
    یه جا خوندم باید وارد منوی مخفی led شد میشه به من بگید درست یا نه ؟ و چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم .
    آقا کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟؟

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مراقب خريد دستگاه هاي provision باشيد. 1 نفر با 10 تا ID مياد ميگه من دارم خوبه اين كارو نكنيد. الان xvision دوباره بر طبق تغييرات صدا و سيما update كرده دستگاشو. من نميدونم 2 روز ديگه كه صدا و سيما تو ارسال سيگنالهاش يه تغيير اساسي بده provision ميخواد چي كار كنه و جواب اين همه آدمو چي بده. به غير از شما 4 نفر ، شخص ديگه اي از xviision بد نميگه و اصولا همه راضين. مشكلاتي مثل اينكه صداي سمت چپ قوي تر از سمت راسته و اين حرفا هم مربوط به تلوزيونتون ميشه. ديگه اين حرفها خيلي بچه بازيه
    سلام
    من با نظر شما موافق نیستم
    بیش از سه ماه است که پرویژن دارم و تمام مشخصاتی که در کاتالوگش گقته بی کم و کاست دارد. با این تغییرات صدا و سیما هم که شما می گویید هیچ مشکلی نداشته است. تصاویر را شفاف و صدای تمام شبکه ها را بخوبی پخش می کند.
    البته نمی گویم دستگاه بی نقص است. مثلا" تله نکست فارسی ندارد- ضبط برنامه ریزی شده ندارد و برد ریموت آن زیاد نیست.

دستگاه ست تاپ باکس دیگری هم نداریم که با آن مقایسه کنم. البته LCD سامسونگ دارای تیونر دیجیتال هم داریم که کیفیت تصاویر آن با پرویژن برابری می کند.

تصور می کنم بحث تغییرات سیگنال صدا و سیما زیاد معتبر و عملی نباشد سیگنالهای صوت و تصاویر هرکدام بر اساس یک استانداردهایی پخش می شوند که در پستهای قبلی بر روی آنها بحث شده است. وگرنه برای تلویزیونهای خودشان دیجیتالی هستند چه می کنند؟

ضمنا" اوایلی که گوشی همراه به ایران آمده بود این دغدغه سازگار بودن باسیستم ایران و اینکه ممکن است سیستم تغییر کند زیاد مطرح بود و مردم دغدغه خرید گوشی های متفرقه را داشتند. مشخص بود که صاایران می خواست گوشیهای ساژم ساخت خودش را به فروش برساند که در دراز مدت موفق نبود و کم کم این بحث منتفی شد و بازار از انواع گوشیها پر شد.
    Last edited by a_fazlollahii; 04-04-2010 at 22:01.

9. 6 کاربر از a_fazlollahii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راستش رو بخواهید هنگام خرید با پیغام زیر مواجه شدم و احساس کردم منظورش از " رفع مسئولیت " همون عدم گارانتیه اگر مطمئن هستید که اشتباهه ، بگید و من هم از دوستان عذر خواهی میکنم .
    سلام
    فکر می کنم کلمه رفع مسئولیت مربوط به نرم افزار فروشگاه ساز باشه که ترجمه Disclaimer است که در متون خارجی متن حقوقی رفع مسئولیت قانونی متاسب درج می شود و که خریدار به دلایلی آنها را سو ( تعقیب قانونی برای دریافت غرامت) نکند.

11. این کاربر از a_fazlollahii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran city

پيش فرض

بهترين مرجع اطلاعات اين دستگاه هاسايت سازنده اين دستگاه هاست!
    Last edited by regedit021; 07-04-2010 at 14:21.

13. 2 کاربر از regedit021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه harrypotter2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ببخشید فرق lcd با led چی کدوم بهتره و فول اچ دی هم هستم این led یا نه .

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

سلام
    فکر می کنم کلمه رفع مسئولیت مربوط به نرم افزار فروشگاه ساز باشه که ترجمه Disclaimer است که در متون خارجی متن حقوقی رفع مسئولیت قانونی متاسب درج می شود و که خریدار به دلایلی آنها را سو ( تعقیب قانونی برای دریافت غرامت) نکند.
    زیاد با این حرف موافق نیستم . چون این کلمه تفاسیر دیگری هم میتونه داشته باشه . باید دید نظر سایر دوستان چیست . ایکس ویژنی که من خریده ام موردی نداشته و با دستگاه های دیگه هم کار نکرده ام . ولی گارانتیش معتبره . قبلا که گفته بودم مغازه دارا میگفتند مردم پروویژن رو میاوردند و ما نمیدونستیم برای گارانتی چیکار کنیم . مغازه ای هم که 15 دقیقه ایستادم بخرم توی اون مدت حداقل 10 تا ایکس ویژن جلوی من فروخت .
    پرو ویژنی ها هم تا اعتماد جلب نکنند فایده ای نداره ( حداقل اعتماد مغازه دار رو ) .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •