تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 49

نام تاپيک: سیستم من تا چقدر اورکلاک میشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اون منظورم این بود که به اندازه یک صدم ولتاژ ااضفه کنید مثاا ولتاژ دیفالت که 1.28 است با یک صدم اضافه ببینید چقدر میشه

معمولا در حالت auto ولتاژ بیشتری وارد میشه به سی پی یو شما در بایوس به اندازه یک صدم به نظرم به ولتاژ اضافه کنید بهتر باشه

فرکانس رم رو با ضریب رم یعنی spd ببرید نزدیک های 800

2. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اون منظورم این بود که به اندازه یک صدم ولتاژ ااضفه کنید مثاا ولتاژ دیفالت که 1.28 است با یک صدم اضافه ببینید چقدر میشه

معمولا در حالت auto ولتاژ بیشتری وارد میشه به سی پی یو شما در بایوس به اندازه یک صدم به نظرم به ولتاژ اضافه کنید بهتر باشه

فرکانس رم رو با ضریب رم یعنی spd ببرید نزدیک های 800
    تو تنظیمات بایوس واسه افزایش ولتاژ درصدی نداره که بشه درصدی تغییرش داد مهرداد جون

حرف دومتون رو متوجه نشدم یعنی چه چون اولین بارمه اور میکنم

من رمم سیلیکون پاور 2 گیگ DDR3 باس 1333 هستش

قبل از اینکه اصلا اور کنم تو بایوس مین واسه رم نوشته بود 400 مگاهرتز باس 800 !!؟

این به خاطر اینه که خواسته باسش رو باس سی پی یو که 800 یکی کنه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نه این به خاطر این است که فرکانس استاندار رم برای کنترلر حافظه در مین 800 تعریف شده میتونید از بایوس فرکانس رم رو به 1066 یا 1333 هم برسونید البته باید در سایت منیتون ببینید که در حالت اورکلاک مین برای رم تا چه فرکانسی ساپورت میکنه

وقتی شما vcore رو از حالت auto باز میکنید یک عالمه ولتاژ است مگه اینطوری نیست ؟ ولتاژ دیفالت سی پی یو در بایوس چی است و ولتاژ بعدیش چنده ؟

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نه این به خاطر این است که فرکانس استاندار رم برای کنترلر حافظه در مین 800 تعریف شده میتونید از بایوس فرکانس رم رو به 1066 یا 1333 هم برسونید البته باید در سایت منیتون ببینید که در حالت اورکلاک مین برای رم تا چه فرکانسی ساپورت میکنه

وقتی شما vcore رو از حالت auto باز میکنید یک عالمه ولتاژ است مگه اینطوری نیست ؟ ولتاژ دیفالت سی پی یو در بایوس چی است و ولتاژ بعدیش چنده ؟
    ولتاژاش فقط ایناس مهرداد جون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

تو اون عکس هایی که گذاشتین که من چیزی از vcore ندیدم یا cpu voltag بزارین رو همون auto باشه

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

تو اون عکس هایی که گذاشتین که من چیزی از vcore ندیدم یا cpu voltag بزارین رو همون auto باشه
    گزینه vcore و cpu voltag اصلا تو بایوسم ندارم مهرداد جان همه جاش هم گشتم اما نداره . روی Auto باشه فشار نمیاره ؟؟؟

میتونم فرکانس سی پی یو را به 250 برسونم با فن خودش ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

گزینه vcore و cpu voltag اصلا تو بایوسم ندارم مهرداد جان همه جاش هم گشتم اما نداره . روی Auto باشه فشار نمیاره ؟؟؟

میتونم فرکانس سی پی یو را به 250 برسونم با فن خودش ؟؟؟
    نه مشکلی نداره

بله میشه به 2.5 رسوند ولی دما از 70 بیشتر نشه

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نه مشکلی نداره

بله میشه به 2.5 رسوند ولی دما از 70 بیشتر نشه
    آقا مهرداد یه سوال که ذهنم رو مشغول کرده و تو نت هم هرچی سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم اینه که

این chassis fan که تو مادربرد جای سوکتش هست چیه ؟؟؟ اصلا کارش چیه و چی باید به اونجا وصل کرد ؟؟؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقا مهرداد امروز عصر تو سی دی درایور مادربرد یه نرم افزای توش دیدم که وقتی نصبش کردم به راحتی میشه

از داخل ویندوز موارد مورد نیاز اورکلاک را داخلش وارد کرد بدون اینکه وارد بایوس بشی

من گزینه هاش را پایین براتون قرار دادم لطفا هر کدوم را ملاحظه فرمایید و بهم بگید برای اینکه اورکلاکم در فرکانس 250

خوب باشه این گزینه ها را روی کدوم بزارم بهتر خواهد بود

DRAM Voltage : 1.50 * 1.55 * 1.60 * 1.65 * 1.70 * 1.75 * 1.80 * 1.85 * 1.90 * 1.95 * 2.0 * 2.5

NB Voltage : 1.10 * 1.15 * 1.20 * 1.25

VTT Voltag : 1.10 * 1.20

GTLRef Voltage : 0.615vtt * 0.63vtt * 0.65vtt * 0.67vtt

PCIE Frequency : 70 dare ta 160
    Last edited by qwertym; 31-01-2013 at 18:46.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

آقا مهرداد یه سوال که ذهنم رو مشغول کرده و تو نت هم هرچی سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم اینه که

این chassis fan که تو مادربرد جای سوکتش هست چیه ؟؟؟ اصلا کارش چیه و چی باید به اونجا وصل کرد ؟؟؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آقا مهرداد امروز عصر تو سی دی درایور مادربرد یه نرم افزای توش دیدم که وقتی نصبش کردم به راحتی میشه

از داخل ویندوز موارد مورد نیاز اورکلاک را داخلش وارد کرد بدون اینکه وارد بایوس بشی

من گزینه هاش را پایین براتون قرار دادم لطفا هر کدوم را ملاحظه فرمایید و بهم بگید برای اینکه اورکلاکم در فرکانس 250

خوب باشه این گزینه ها را روی کدوم بزارم بهتر خواهد بود

DRAM Voltage : 1.50 * 1.55 * 1.60 * 1.65 * 1.70 * 1.75 * 1.80 * 1.85 * 1.90 * 1.95 * 2.0 * 2.5

NB Voltage : 1.10 * 1.15 * 1.20 * 1.25

VTT Voltag : 1.10 * 1.20

GTLRef Voltage : 0.615vtt * 0.63vtt * 0.65vtt * 0.67vtt

PCIE Frequency : 70 dare ta 160

تو این فرکانسی که شما سی پی یو رو بردین فعلا نیازی به افزایش ولتاژ ندارین و رو حالت auto کار میکنه پیشنهاد میکنم بیشتر از این اور رو ادامه ندین
    اور هم بهتره از بایوس انجام بشه معمولا نرم افزار برای زدن رکورد است و با ریست تنظیمات ریست میشه

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •