تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 65

نام تاپيک: آموزش ه_ک و باز کردن منوی سرویس مخفی تلویزیون های Smart Lg TV

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان من برا مدل : lh602t وارد هر دو منوی مخفی شدم و فقط یکیش قابل دستکاری بود اونم هر چی 7412 رو میزنم ثبت نمیشه و تغییری صورت نمیپذیره و باز برمیگرده سر همون کد قبلی خود تی وی و فقط و فقط رنج های 4 رقمی شروع شده با رقم 4 رو ذخیره و ثبت میکنه ولی باز هم تو قسمت : زبان و کشور ( گزینه 2) تغییری صورت نمیگیره و فقط کد قسمت : continent index (گزینه 1) عوض میشه . با این اوصاف برا ایران کد چی میشه باید با 4 شروع بشه . خیلی امتحان کردم همش کشورهای هندی و استرالیایی میاد ! کد 4817 رو هم زدم ثبت شد و کشور شد استرالیا و خبری از منو فارسی و فعال شدن تلویزیون دیجیتال و ورود به استور ال جی نبود .

Last edited by saber73; 10-12-2017 at 01:42.

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام.استاد من این فایل زیپ ورود به منوی مخفی ال جی رو هر کاری کردم موفق به دانلودش نشدم.میشه لطف کنید به ایمیلم ارسالش کنید.ممنون.مدل تلویزیونم 55uf680T.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بهترین و کم دردسر ترین راه ورود به منو مخفی استفاده از گوشی اینفرارد دار و اپ : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش . من توصیه میکنم از طریق این راه راحت وارد شوید .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان من برا مدل : lh602t وارد هر دو منوی مخفی شدم و فقط یکیش قابل دستکاری بود اونم هر چی 7412 رو میزنم ثبت نمیشه و تغییری صورت نمیپذیره و باز برمیگرده سر همون کد قبلی خود تی وی و فقط و فقط رنج های 4 رقمی شروع شده با رقم 4 رو ذخیره و ثبت میکنه ولی باز هم تو قسمت : زبان و کشور ( گزینه 2) تغییری صورت نمیگیره و فقط کد قسمت : continent index (گزینه 1) عوض میشه . با این اوصاف برا ایران کد چی میشه باید با 4 شروع بشه . خیلی امتحان کردم همش کشورهای هندی و استرالیایی میاد ! کد 4817 رو هم زدم ثبت شد و کشور شد استرالیا و خبری از منو فارسی و فعال شدن تلویزیون دیجیتال و ورود به استور ال جی نبود .

دوست عزیز
    وارد Country Group code شده و از آسیا به اقیانوسیه با کد AU و یا اگر ایران را داشت روی کد16و IR و آن را انتخاب کنید و سپس
    بایستی در قسمت option toolsرفته و Area option رو 7412 بگذارید .

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    وارد Country Group code شده و از آسیا به اقیانوسیه با کد AU و یا اگر ایران را داشت روی کد16و IR و آن را انتخاب کنید و سپس
    بایستی در قسمت option toolsرفته و Area option رو 7412 بگذارید .
    امتحان کردم به هیچ وجه قسمت مورد نظر شما قابل تغییر نیست و فقط از طریق تغییرات در Area option قسمت مورد نظر Country Group code هم دچار تغییرات میشه که اونم اصلا 7412 رو قبول نمیکنه . در حالی که 4612 رو از خودم در Area option زدم و قبول کرد و رفتم به منوی instart دیدم کشور و کد اون عوض شده و از 20 به 4 و از aj به eu تغییر کرده . حالا حتما ایران هم کدی به غیر 7412 داره منتها پیدا کردنش سخته .

Last edited by saber73; 12-12-2017 at 01:13.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام
    من هم lg 42ln575s دارم
    لطفا آدرس و قیمت ریموت کنترل و دستگاه ورود به منوی مخفی و حل مشکل زیرنویس فارسی رو برای بنده هم بفرستید

7. این کاربر از iran2033 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

ممنون میشم اگر این کار رو انجام دادید، برای تلویزیون سری ln بنده هم انجام بدید
    هزینه و اطلاعات تماس رو برای بنده ارسال کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    من هم lg 42ln575s دارم
    لطفا آدرس و قیمت ریموت کنترل و دستگاه ورود به منوی مخفی و حل مشکل زیرنویس فارسی رو برای بنده هم بفرستید
    برادر من چرا پول اکی برا دو تا دکمه ناقابل پرداخت میکنید . بهترین روش همون موبایل دارای اینفرارد و برنامه

هستش .بدون دردسر و بدون هیچ ریسکی . ولی کلام آخر بیشتر این تی وی ها چون برا ایران ساخته نشدن پس فارسی هم نمیشن و اگر هم بشن بعضی امکاناتشون مثل ----- از کار میافته و در بعضی ها اصلا نمیشه کد کشور ایران رو وارد و تایید کرد چون بطور کلی پشتیبانی از ایران نمیکنه و چاره این کار استفاده از فایل فلش مخصوص گلد ایران هستش که اونم به هیچ وجه براتون انجام نمیدن . دیگه همینه که یه تی وی تو بانه 1600 هستش ولی همون مدل با سفارش گلد ایران و گارانتی 2250 هزار تومان هستش . تا ته این موضوع رو من با مراجعه به نماینده و تعمیرکار فوق تخصص و استاد دانشگاه و عضو هیت علمی ال جی رفتم . چون دید زیاد اصرار میکنم گفت میتونیم پشت تلویزیونت رو باز کنیم و محتویات لودر یا بایوس رو با یه مدل دیگه عوض کنیم که در این صورت با اولین اتصال به اینترنت و به روزرسانی باز برمیگرده رو همون لودر قبلی که عملا بی فایده هستش . به من گفت برو فقط از تصویرش استفاده کن و بس و دنبال خدمات اسمارت و فروشگاه ال جی و منو فارسی و تلویزیون دیجیتال ایران هم نباش . چون این مدل اصلا قابلیت اضافه کردن ایران رو نداره و رو چند کشور و منطقه محدود شده .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام.من قبلا به وسیله ی تعمیرکار با تعقیر دادن کشور به غیر ایران توانستم ----- داخلی را فعال کنم.اما بعدش متوجه شدم که نرم یا سخت افزار ----- این تلویزیون ها آشغال ترین گیرنده ی ماهواره ایه. از طرفی همین کار سبب شده که کلا کارکرد ریموت به هم بریزه/
    سوال از اساتید محترم:
    چطور؟و با کدام گزینه ی این آموزش میتوانم مجدد
    تنظیمات را به حالت قبل که ----- قفل بود برگردانم تا نا هم خوانی و ارورهای کاری تلویزیون که ایجاد شده را اصلاح کنم؟؟؟
    نکته؛ منوی (بازگشت به تنظیمات کارخانه) با ریموت معمولی هیچ اثری نداره__این سوال را پرسیدم که راه هارد ریست از طریق منو مخفی یا هر روش دیگری را که صلاح میدانید برای حل این مشکل لطف کنید.... از آموزش های رایگان شما در این سایت سپاسگزارم

11. این کاربر از ۶۶۸۲۶۶۸۲ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام.من قبلا به وسیله ی تعمیرکار با تعقیر دادن کشور به غیر ایران توانستم ----- داخلی را فعال کنم.اما بعدش متوجه شدم که نرم یا سخت افزار ----- این تلویزیون ها آشغال ترین گیرنده ی ماهواره ایه. از طرفی همین کار سبب شده که کلا کارکرد ریموت به هم بریزه/
    سوال از اساتید محترم:
    چطور؟و با کدام گزینه ی این آموزش میتوانم مجدد
    تنظیمات را به حالت قبل که ----- قفل بود برگردانم تا نا هم خوانی و ارورهای کاری تلویزیون که ایجاد شده را اصلاح کنم؟؟؟
    نکته؛ منوی (بازگشت به تنظیمات کارخانه) با ریموت معمولی هیچ اثری نداره__این سوال را پرسیدم که راه هارد ریست از طریق منو مخفی یا هر روش دیگری را که صلاح میدانید برای حل این مشکل لطف کنید.... از آموزش های رایگان شما در این سایت سپاسگزارم
    مدل تی وی رو بگید ؟ و اینکه ر-ی-س-ی-و-ر دار هست یا نه ؟ قبلا منو فارسی داشت و کشور رو ایران بود الان کلا منو فارسی نداره و رو ایران نیست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

باسلام عرض خسته نباشید مهندس ایا ازاین طریق میشه وارد منو مخفی تلویزیونهای crtهم شد ؟اگر نه لطفا طرزورود این تلویزیونها روهم بزارید
    باتشکراززحمات شماعزیزان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •