تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 65

نام تاپيک: آموزش ه_ک و باز کردن منوی سرویس مخفی تلویزیون های Smart Lg TV

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز، بالاخره یه روش ساده برای ورود به سرویس منوی تلویزیون های smart 2012 از جمله lm6000-....-lm96000 پیدا شد.

برای این کار نیاز به یک عدد led مادون قرمز و جک هدفون می باشد.
    1-با توجه به شکل زیر led را به جک هدفون وصل میکنیم.

2- جک هدفون را به موبایل یا لپ تاپ یا هر چیزه دیگری وصل کنید.
    3- led را به طرف گیرنده ی تی وی نشانه رفته (از فاصله ی خیلی نزدیک )
    4-فایل مربوط به هر منو را پخش کنید تا آن منو باز شود.
    دقت داشته باشد هنگام پخش صدا باید اکولایزر دستگاه در حالت پیشفرض و صدای آن ماکسیمم باشد.

دانلود فایل:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل دانلود حاوی 4 فیل صوتی می باشد.

کلمه ی عبور به سرویس منو 0413 می باشد.

سلام خدمته شما مدله تی وی الجی 55 ابنچه و وارد منو مخفی تی وی شدم مثه عکسه بالا هست مدلش UF850t از بانه گرفتم جالبه که در کانتری گروب عدد 20 هستش و دیجیتالش فعاله لطفن راهنمایی کنید در ضمن عکسه اولی هم مثه همین مدله تی وی خودم هستش مدلش چیه ؟......ولی مثه تی وی 4k سه بعدی uf850t tB که گرفتم و منو مخفیش عینن مثه همه لطفن راهنمایی کنید به چه شکل میشه اعداد رو تعغیر داد بخصوص در اریا ابشن و کانتری گروی کد هر کاری با کنترله خود تی وی بالا و بایین و چب و راست میکنم تعغیری نمیکنه جز عکس اول که تول اوبشن هست که نمیدونم بدر د چی میخوره تشکر منتظر راهنمایتون هستم و ممنون میشم در کانتری گروب زده JA ماله کدوم کشور هستش در صورتی که بایستی کد کانتری 16 باشه و کانتری ir ویا استرالیا AU باشه لطفن راهنمایی کنید چون در اریا ابشن هم کدش رو میخوام تغییر بدم منوش فارسی شه منتظر راهنمایتون هستم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دستگاه پخشت چی بود؟؟؟؟
    من ساختم ولی هرکار می کنم جواب نمی ده
    با دوربین گوشی دیدم چشمک نمی زنه
    مدل هم همینکه نوشتی uf850t
    راه دیگری نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض سلام دوستان من اینو درست کردم جواب گرفتم الانم داریم از ماهواره فیض و بهره میبریم

سلام دوستان من اینو درست کردم جواب گرفتم الانم داریم از ماهواره فیض و بهره میبریم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام.
    دوستان واساتید محترم لطفا در مورد فارسی کردن منو تلویزون ال جی UH850 راهنماییم کنید.
    من میخوام از LG store استفاده کنم و رو تلویزیون برنامه نصب کنم اما چون تو لیست کشورهاش ایران نیست نمیتونم با ای پی ایران وارد فروشگاهش بشم.
    لطفا هم برای اضافه کردن ایران به لیست کشورهاش و هم فارسی کردنش راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام من با آموزش شما و مقدار زیادی سایتای خارجی تونستم تلویزیون oled مدل 55eg910t رو فارسی کنم
    توی این مدل ی کد 4رقمی نیاز هست که شما با کد 4816 میتونید فارسی سازی رو انجام بدید
    واقعا ممنونم از بررسی دقیق و جزیی انجمن ❤️

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ال جی uf850t قسمت area option کد منطقه رو 11444 بزنید، منو فارسی میشه؛ تله تکست فارسی؛ کشور سرویس دهنده هم میشه ایران و میتونید از استور نرم افزار فارسی نصب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام.
    دوستان واساتید محترم لطفا در مورد فارسی کردن منو تلویزون ال جی UH850 راهنماییم کنید.
    من میخوام از LG store استفاده کنم و رو تلویزیون برنامه نصب کنم اما چون تو لیست کشورهاش ایران نیست نمیتونم با ای پی ایران وارد فروشگاهش بشم.
    لطفا هم برای اضافه کردن ایران به لیست کشورهاش و هم فارسی کردنش راهنمایی کنید.
    من هم دقیقا همین مدل رو دارم هم ماهواره و هم گیرنده دیجیتالش کار میکنه اما از LG Store نمیتونم برنامه نصب کنم
    لطفا راهنمایی کنید erea option رو چند بذارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام.متاسفانه بعلت بارش مهندس کپی کار اکثر بحث ها مثل حضرات تقلبی ه//دوستان اگه در اینترنت همین عکس ها را سرچ کنید. این مطلب متعلق ب یه سایت خارجی دیگه است.من قبلا همه جور این صدا ها و این روش را امتحان کردم و تا ریموت مجهز به دکمه ADJ نباشد. ورود به منو مخفی ممکن نیست. تمام نمایندگان ال جی ریموت دارند و با ۲۰ هزار هر تعقییری را که بخواهید انجام میدن/منت وارد کننده متقلب را هم نکشید.البته بعد باز کردن این به اصطلاح ----- کل سیستم ب هم میخورد. و بعدش باید مثل من دنبال ریست فکتوری باشید.زبان فارسی که این وارد کننده نا محترم روی ال جی ها زده. دقیقا مثل سرطان در انسان عمل می کند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام لطف کنید بفرمایید روی تلویزیون ال جی webos 2چجوری برنامه نصب کنم؟
    55uf680t
    Last edited by saam2188; 24-11-2017 at 00:45.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام.استاد من این فایل زیپ ورود به منوی مخفی ال جی رو هر کاری کردم موفق به دانلودش نشدم.میشه لطف کنید به ایمیلم ارسالش کنید.ممنون.مدل تلویزیونم 55uf680T.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •