تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 47

نام تاپيک: مشکل زیرنویس وارونه در LED SAMSUNG سری 5

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون . من نرم افزاری که معرفی کردین را دانلود کرده و زیرنویس را به فیلم چسباندم. ولی باز هم در ال ای دی پخش نمیکنه . گفتم که گزینه ی subtitle کلا غیر فعال شده. چطور میتونم اونو به حالت اول بر گردونم. با آپدیت فریمور میشه این کارو کرد؟ در ضمن مدل ال ای دی ue40c7700 است .

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون . من نرم افزاری که معرفی کردین را دانلود کرده و زیرنویس را به فیلم چسباندم. ولی باز هم در ال ای دی پخش نمیکنه . گفتم که گزینه ی subtitle کلا غیر فعال شده. چطور میتونم اونو به حالت اول بر گردونم. با آپدیت فریمور میشه این کارو کرد؟ در ضمن مدل ال ای دی ue40c7700 است .
    شما تنظیمات دیگر تلویزیونتان را دستکاری نکردید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یادم نمیاد که تنظیماتی را عوض کرده باشم. لااقل اینو میدونم که تو منومخفی هیچ وقت نرفتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اگه بهر صورتی تنظیماتش بهم خورده باشه چطور میتونم بفهمم از کدوم قسمته؟ یاکدوم تنظیمات میتونه subtitle رو غیر فعال کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام بچه ها من یه روش پیدا کردم بدون هیچ نرم افزاری میتونین مشکل بهم ریختگی و عدم پشتیبانی فونت تلویزیون های سامسونگ رو حل کنید خودم تست کردم کاملا جواب میده
    من روی مدل ua46d5000pr تست کردم اگه بدرتون میخوره تا توضیح بدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اینکه سوال نداره . ممنون میشیم اگه کمکی کنید. در ضمن مدل tv اروپاییه. زبان فارسی نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بفرما:
    اول فایل زیر نویس رو با برنامه نوت پد باز کنین وبرین تو قسمت formatبعد font از قسمت font فونت آریال رو انتخاب کنین و بعد از قسمت script گزینه arabicرو انتخاب کنین وokکنین حالا از گزینه فایل save as رو انتخاب کنین و در کادر بازشده فقط encoding رو به utf-8 تغییر بدین و جای زیرنویس قبلی ذخیره کنین حالا فیلم و زیر نویس رو کنارهم به فلش انتقال بدین و در تلویزیون پخش کنین حتما فیلم همرا با زیرنویس پخش میشه

بازم میگم من خودم تست کردم و کار کرده

8. این کاربر از 3380015377 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بفرما:
    اول فایل زیر نویس رو با برنامه نوت پد باز کنین وبرین تو قسمت formatبعد font از قسمت font فونت آریال رو انتخاب کنین و بعد از قسمت script گزینه arabicرو انتخاب کنین وokکنین حالا از گزینه فایل save as رو انتخاب کنین و در کادر بازشده فقط encoding رو به utf-8 تغییر بدین و جای زیرنویس قبلی ذخیره کنین حالا فیلم و زیر نویس رو کنارهم به فلش انتقال بدین و در تلویزیون پخش کنین حتما فیلم همرا با زیرنویس پخش میشه

بازم میگم من خودم تست کردم و کار کرده
    دوست عزیز، شما فقط مرحله آخر که ذخیره کردن زیرنویس است را هم انجام بدهی، زیرنویس در بعضی تلویزیونها درست نمایش داده میشود.
    اشکال برخی زیرنویسها این است که با انکدینگ Ansi ذخیره میشوند ( چون با نرم افزار subtitle workshop تهیه میشوند و این برنامه با این انکدینگ ذخیره میکنه) بعد که شما انکدینگ را تغییر بدهی و Unicode یا utf8 بذاری در برخی تلویزیونها زیرنویسها درست نمایش داده میشوند.

ولی این مدل های اروپایی سامسونگ، با این روش مشکلشان حل نمیشود.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگه بهر صورتی تنظیماتش بهم خورده باشه چطور میتونم بفهمم از کدوم قسمته؟ یاکدوم تنظیمات میتونه subtitle رو غیر فعال کنه؟
    یک روش برای reset کردن هست ولی نمیدانم مشکل شما را حل کنه یا نه.
    در قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما آنجا موضوع را مطرح کنید، فکر کنم دوستان بهتر بتوانند راهنمایی کنند.

11. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه e_parshang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    there is only one world

پيش فرض

درود!
    دوستان درخواست کمک در نهایت درماندگی!
    تی وی من sam 6940، برای دیدن زیرنویس فیلم از طریق usb دارای مشکل هستم!
    از این طریق عمل کردم با استفاده از mkvmerge GUI فایل زیر نویس با فرمتsrt را به فایل mkv چسباندم (اینکه هم اسم هم باید باشند انجام شده!) بعدش توی کامپیوتر نشون دادش اما توی تی وی انگار نه انگار!
    حاجی خیلی ستمه که تی وی 46 که 3م آب خورده را بزاری و توی مانیتور 15 بخوای فیلم ببینی!
    لطفا کمک کنید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •