تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: خرید ویدئو پروژکتور تا 2.5 ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کسی تو ویدئو پروژکتور وارد نیست راهنمایی کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام. میشه چند مدل ویدئو پروژکتور برای کلاس درس پیشنهاد بدین؟
    کدوم برند ها بهتره؟ مخصوصا نازک نارنجی نباشه و در موقع زیاد روشن موندن اذیت نکنه. اپسون چطوره ؟
    اساتید بین optoma dx329 و epson s12 کدوم رو پیشنهاد میدن ؟؟
    خیلیییییییییییییییییییییی ی فوریهههه
    کدوم بهتره ؟
    چند روزی بود درگیر انتخاب و تهیه ویدئو پروژکتور برای آمفی تئاتر دانشکده بودیم، کلا فروشنده ها (حتی نمایندگی های برندهی رقیب) پاناسونیک رو برترین برند در این زمینه می دونستند. سابقه استفاده از پاناسونیک رو در کلاسها نداشتیم ولی از برندهای مختلف مثل سونی، هیتاچی، سانیو، کایندرمن و ... استفاده کرده بودیم که از این بین کایندرمن بهترین بود.
    برای انتخاب پروژکتور باید نیازهاتون رو در نظر بگیرید. منظورم اینه که کیفیت تصویر تا چه حد براتون مهم است. منظور از لامپهای سرد هم لامپ ال ای دی هست که تا 20.000 ساعت راحت کار میکنه ولی این مدل اپسون که مد نظر شما بود لامپش معمولی و عمر 4-5 هزار ساعت داره.
    ما امروز پاناسونیک fw300eu رو بعد از تست زدن انتخاب کردیم. روشنایی 3500، کنتراست 500، لنز واید (10:1)، رزولوشن 1280 در 800، حسگر تحمین نور محیط و ...به قیمت 4 میلیون (البته برای دانشگاه فاکتور زدن، شاید برای اشخاص کمتر باشه!!)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خوب معلومه هرچی پول بدی همون قدر اش میخوری !! از جنس 2 تومنی که نمیشه توقع داشت لامپش در حد جنس 4 تومنی کار کنه وگرنه خوب اونم میدادن 4 تومن !!

من منظورم بین اون دو مدل بود که امکانات و قیمتشون مثل همه

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خوب معلومه هرچی پول بدی همون قدر اش میخوری !! از جنس 2 تومنی که نمیشه توقع داشت لامپش در حد جنس 4 تومنی کار کنه وگرنه خوب اونم میدادن 4 تومن !!

من منظورم بین اون دو مدل بود که امکانات و قیمتشون مثل همه
    دوست عزیز اون مدل پاناسونیک که لامپ ال ای دی داره اصلا توی ایران موجود نیست. دستگاهی که ما هم خریداری کردیم لامپ معمولی داره.
    شما در مورد برند پرسیدی من هم عرض کردم، طبق تحقیقات ما پاناسونیک تو زمینه دیتا پروژکتور از بقیه برتر هستش.
    مدل PT-LB2VEA‎ قیمتش 2 تومن و مشخصاتش شبیه دو مدل مد نظر شماست. (روشنایی 2600، رزولوشن XGA 1024x768، واجد LAN).
    این مشخصات برای کلاس درس کوچک با نور کنترل شده (پنجره ها دارای پرده نسبتا ضخیم) مناسب هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کلاس باید تاریک باشه؟؟
    چون من برای جایی که میخوام معمولیه . مثل یه افیس که دو تا پنجره داره و نور لامپ و مهتابی که روشنه. تو ایم محیط جواب میده 2600 ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه danavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزیز من وی وی تک دارم مدل D512 البته در منزل برای دیدن فیلم استفاده میکنم الان یک ساله که دارمش هر هفته هم بیشتر از 3 ساعت روشن نمیکنمش در تاریکی مطلق تصویر 250 اینچ فوق العاده شفاش
    اگر اغراق نکنم در حد LCD داره ولی در روشنایی یا مثلا دم غروب نه اصلا خوب نیست.
    فرق لامپ سرد با مدلهای قدیمی تر اینه که خاموش شدن دستگاه حداکثر 1 دقیقه طول میکشه. و شروع به کار مجددش هم به همین سرعت....
    کلا این یک وسیله تقریبا مافنگی بود قبل از اومدن لامپ سرد ، اگر صبر و حوصله لازم رو به خرج نمیدادی سریع روشن خاموشش میکری لامپش میسوخت.... و هزینه تعویضش تقریبا هم قیمت خود پروژکتور بود که یعنی بهر بود بندازیش دور.تو لامپ سرد این مشکل حل شده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

مقاله [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بسیار جامع و کامل بود. توصیه میکنم مطالعه کنین.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •