تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 124 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    این لکه ی سیاه رو چیکار کنم که بره ؟؟؟ متاسفانه گارانتی نداره از بانه خریدم

دوست عزیز
    ظاهره امر این است که پنل تلویزیون تان پیکسلها ش سوخته و باید پنل تان را تعویض کنید و قیمت آن برابر دو سوم قیمت تلویزیون تان است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز
    ظاهره امر این است که پنل تلویزیون تان پیکسلها ش سوخته و باید پنل تان را تعویض کنید و قیمت آن برابر دو سوم قیمت تلویزیون تان است
    اگه سوخته بود تصویر پشتش دیده نمیشد ولی دیده میشه حتی بعضی موقع ها کامل از بین میره

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اگه سوخته بود تصویر پشتش دیده نمیشد ولی دیده میشه حتی بعضی موقع ها کامل از بین میره
    دوست عزیز

آیا از آبدیت استفاده کرده ا ید؟ اگر نه سیستم تان را آبدیت کنید و اگر آبدیت کرده اید و این مشگل همچنان به قوت خود باقی است باید از کنترول دست ساز و از دستورالعمل این تایپیک و مطلبی که با متن قرمز نوشته شده است برای رفع عیب استفاده کنی. و اگر خودتان نمی توانید از یک کار بلد و یا یک متخصص کمک بگیرید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام به همه.داداش بنده یک اسمارت تی وی سامسونگ داره.سری 6 فکر کنم.براش فلش 32 گیگ خریدم که برنامه هایی رو که میخاد مستقیم ضبط کنه اما تلوزیون ایراد میگیره و میگه باید hdd نصب کنی.تماس گرفتیم با خدمات پس از فروش گفت حداقل ی هارد 250 تایی باید باشه تا ضبط کنه.اون حجم براش کمه.من موندم 32 گیگ براش کمه یعنی حجم ضبط این تی وی چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟4 کا هم بخواد ضبط کنه حداقل 15 مین باید ضبط کنه!!!!!
    حالا راه حلی هست یا نرم افزاری که روی همین 32 گیگ ضبط کنه یا تنها راهش اینه که هارد بخریم براش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. این کاربر از mohammadtsd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام به همه.داداش بنده یک اسمارت تی وی سامسونگ داره.سری 6 فکر کنم.براش فلش 32 گیگ خریدم که برنامه هایی رو که میخاد مستقیم ضبط کنه اما تلوزیون ایراد میگیره و میگه باید hdd نصب کنی.تماس گرفتیم با خدمات پس از فروش گفت حداقل ی هارد 250 تایی باید باشه تا ضبط کنه.اون حجم براش کمه.من موندم 32 گیگ براش کمه یعنی حجم ضبط این تی وی چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟4 کا هم بخواد ضبط کنه حداقل 15 مین باید ضبط کنه!!!!!
    حالا راه حلی هست یا نرم افزاری که روی همین 32 گیگ ضبط کنه یا تنها راهش اینه که هارد بخریم براش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    به این تایپیک بروید و از مطالب آن برای ضبط روی فلش استفاده کنید.
    و برای اینکه فیلم ضبط شده را بتوانید روی کامپیوتر ببینید از این تایپیک استفاده کنید.

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام توي منو مخفي تلويزيون بودم كه برق قطع شد الان تلويزيون روشن نميشه حتي چراغ استندباي هم روشن نيست
    به محافظ وصل نبود داشتم منو ها را به ترتيب چك ميكردم بدون تغيير در اونها كه تو قسمت كه گزينه آپديت اشتباهي اوكي كردم تا بيام با دكمه منو برگردم برق قطع شد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام توي منو مخفي تلويزيون بودم كه برق قطع شد الان تلويزيون روشن نميشه حتي چراغ استندباي هم روشن نيست
    به محافظ وصل نبود داشتم منو ها را به ترتيب چك ميكردم بدون تغيير در اونها كه تو قسمت كه گزينه آپديت اشتباهي اوكي كردم تا بيام با دكمه منو برگردم برق قطع شد
    دوست عزیز
    مدل تلویزیون تان چیست و آیا در منوی مخفی آیتمی را تغییر دادید یانه که این مشگل بوجود آمده روی کدام گزینه آبدیت اوکی کردید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

دوست عزیز
    مدل تلویزیون تان چیست و آیا در منوی مخفی آیتمی را تغییر دادید یانه که این مشگل بوجود آمده روی کدام گزینه آبدیت اوکی کردید؟
    مدل f6850 آيتمي را تغيير ندادم گزينه آپديت يادم نيست

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مدل f6850 آيتمي را تغيير ندادم گزينه آپديت يادم نيست

دوست عزیز
    اگر تلویزیون شما اصلا روشن نمی شود بایدآی سی eeprom تان ریست شود و اگر گارانتی دارید و می توانید از آن استفاده کنید که هیچ و گرنه نمایندگی برایتان مین برد عوض می کند که مبلغ آن تقریبا یک سوم پول تلویزیونتان است و اگر گفتن این مشگل شامل گارانتی نمی شود و به هر حال باید مین برد عوض شود قبل از آن خودتان اگر در کار فنی واردید و یا از یک نفر فنی کمک بگیرید و پشت قاب تلویزیون را باز و
    از این مطلب استفاده کنید
    EEPROM
    در اینجا ما به شما راه چگونه به حالت اولیه برگرداندن تلویزیون خود تان را با باز گر داندن اطلاعات آی سی EEPROM نشان می دهد. در صورتی که شما تلویزیون خود را با برخی از تنظیمات داخلی خودتان بهم ریختید این می تواند بسیار مفید باشد ، اگر شما در اطراف منوی سرویس سرک میکشید و باعث از کار افتادن تلویزیون می شوید که به راحتی می تواند اتفاق بیافتد. این است که به شدت توصیه می شود قبل از تغییر هر چیزی از هر صفحه در منوی خدمات و نشان دادن تنظیمات سیستم عامل اصلی خود تان عکس بگیرید .
    تنظیم مجدد کارخانه
    قبل از تلاش برای تنظیم مجدد EEPROM، لطفا سعی کنید تنظیم مجدد کارخانه کنید، با این کار ممکن است تلویزیون تان دوباره فعال شود.
    هنگامی که تلویزیون روشن است دکمه "EXIT" را برای 12 ثانیه15 فشار دهید بهتر است از آنجایی که شما نمی توانید تصویر تلویزیون تان را ببینید اول کلید Left" و سپس "Enter""را فشار دهید "
    نکته: در حالی که پایین نگه داشتن دکمه EXIT نور آماده به کار باید در تمام مدت بدون وقفه چشمک بزند.
    قبل از هر کاری مشخصات منوی option یعنی Model / Type / Tuner / Font Color را یاداشت کنید
    EEPROM چیست؟
    EEPROM در واقع یک تراشه کوچک الکترنیکی با حافظه فقط خواندنی پاک شدنی قابل برنامه ریزی است. که در تلویزیون های سامسونگ، تمام تنظیمات منوی سرویس در آن نگه داری می شود. شما می توانید این تراشه را میلیون ها بار حذف و تغییر برنامه بدهید. به طوری که آنها سریع و قابل اعتماد هستند.
    مشخصات آی سی EEPROM
    این آی سی کوچک دارای هشت پایه است که پنج سوراخ در کنار آن است وبا یک مثلث سفید که شمار پایه از آن شروع می شود در نزدیکی آی سی CPU قرار دارد

Reseting NVRAM (EEPROM)
    برای تنظیم مجدد تلویزیون، تنظیمات، شما نیاز به حذف آی سی EEPROM از دستگاه تلویزیون دارید. اما این کار لازم نیست. در جهان الکترونیکی، اگر شما ارتباطات را از تراشه غیر فعال کنید ، این کار باعث حذف اطلاعات می شود . بنابراین ما فقط نیاز به از بین بردن ارتباطات EEPROM را داریمEEPROM . در تلویزیون سامسونگ برقراری ارتباط از طریق پروتکل I2C مشترک است. این پروتکل حمل داده ها را از طریق خط SDA یعنی پایه شماره 5 و ارسال ساعتها از طریق خط SCL یعنی پایه شماره 6 انجام می دهد. برای شرایط ما، هر دو SCL وSDA برای مسدود کردن با این نسخهها کار می کند. اما من برای این کار تصمیم دارم با SDA کار را شروع کنم.
    شما باید برای تغذیه پایه GND) یعنی پایه شماره 4 و یا اینکه VCC (3.3V) یعنی پایه شماره 8 را به خط SDA یعنی پایه شماره 5 با یک سیم اتصال دهید .

مشخصات آی سی فکر می کنم این است
    S24C51
    2C4VC1
    0140
    روی مدار چاپی IC 1902 که البته ممکن است در تلویزیونهای دیگر شماره روی مدار چاپی چیز دیگری باشد این برای مدل F8000 است

از آنجایی که این خطوط HIGH (v3.3) درIDLE هستند، بهتر است آن را از طریق VCC نگه دارید. شما همچنین می توانید این خطوط را از طریق GND بیش از حد نگه دارید. اما سعی نکنید برای اتصال هر دوپایه GND وVCC. را اتصال دهید چون موجب اتصال کوتاه خواهد شد و احتمالا مین بورد تان آسیب خواهد دید.
    زمانیکه VCC وSDA را اتصال دادید، تلویزیون را روشن کنید و به مدت 20 ثانیه نگه دارید این مقدار برای تلویزیون طراحی شده است. این کار باعث می شود خطا های تنظیمات را از EEPROM به خواندن و از بین ببرد ، آنجا که نمی توان هر چیزی را به خواند منظورModel / Type / Tuner / Font Colorیک پیام هشدار نمایان می شود و با پیش فرض شروع می شود. که باید بعدا مقدار همان آیتمها را وارد کنید این چیزی است که ما می خواهیم. سیم را از خطSDA قطع و تلویزیون را خاموش می کنیم ، تنظیمات بر روی EEPROM با محتوای خالی به روز رسانی می شود ، که تلویزیون می تواند با آن بوت. شود سپس وقتیکه تلویزیون خاموش است دکمه های
    info > menu > mute > powerرا کمتر از در 3 ثانیه وارد می کنید و به منوی سرویس رفتهو تغییرات مورد نیاز را تغییر دهید. یعنی Model / Type / Tuner / Font Color
    Last edited by matinpour; 16-04-2014 at 12:38.

12. 5 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

ممنون دوست عزيز
    امروز از طرف سامسونگ اومد تي وي را ديد گفت مین برد كه بهش فلش وصل ميكني سوخته علتش هم اينكه فلش ويروس داشته و قيمتش 800 هزار تومان است آيا تي وي ممكنه ويروس بگيره و من مطمئن بودم كه فلش ويروس نداشته آيا حرف ايشون درست است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •