تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 124 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آره اول با خودش تی وی به 1110 آپدیت کردم بعد از سایت اماراتش 111 رو دانلود کردم و نصبش کردم
    مسخره کردن خودشونو،گند زدن تو تی وی،سام سرویسم همینو میگه و میگه شامل گارانتی نمیشه،میگم اولی که خریدم نگفتین آپدیت نکن که الان اینطوری شده میگین نکن،بدترین قسمتش اینجاست که سیستم فرمانگیر صوتیش هم تو این ورژن حذف شده
    روانیم کردن
    فرمانگیر صوتی می خوای چه کنی؟ اولش برامون تازه است بعدش میبینی بدرد نمیخوره. فرمانگیر حسی و حرکتیش هم همینطور. الان برای من بیشتر اسمارت هاب مهمه که اونم فعلا رو هواست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فرمانگیر صوتی می خوای چه کنی؟ اولش برامون تازه است بعدش میبینی بدرد نمیخوره. فرمانگیر حسی و حرکتیش هم همینطور. الان برای من بیشتر اسمارت هاب مهمه که اونم فعلا رو هواست.
    فرمانگیر صوتیش خیلی خوب بود،آخر تنبلی بود
    اسمارت هاب اصل کاریه،6تومن پول بدی سامسونگ 10-15 روز همش بگه سرورش تو آپدیته،مسخرست

3. این کاربر از bomfunk_mcs_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

فرمانگیر صوتیش خیلی خوب بود،آخر تنبلی بود
    اسمارت هاب اصل کاریه،6تومن پول بدی سامسونگ 10-15 روز همش بگه سرورش تو آپدیته،مسخرست
    دوست عزیز

و لازم به ذکر است که با تماسی با منبع موثق سام سرویس داشتم به علت اشگالی که در سرور سایت سامسونگ بوجود آمده تا اطلاع ثانوی برای سری F اسمارت هاب قابل استفاده نمی باشد ولی از بروزر آن می توانید استفاده کنید

برای تغییر سرور وقتی که وارد اسمارت هاب می شوید این کلیدها را از روی کنترول بزنید
    • دکمه►► سپس عدد 289 وبعد◄◄را روی کنترل فشار دهید smart hub info link وارد شده و کشور تان را انتخاب کنید به غیر از ایران چون سرور سایت مشگل دارد ببینید می توانید از سرورهای کشور دیگر استفاده کنید

و یا از منوی مخفی و با کنترول دست ساز منوهای دیگر در سرویس مخفی را باز کنید و از این مسیر
    option---> contorl----> sub option ----> info linke country کشور دیگری را انتخاب و از اسمارت هاب استفاده کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اف8880 دارم
    با کنترل دستگاهم به مشکل خوردم،کلید پاور روی کنترل رو وقتی میزنم تلویزیون هیچ عکس العملی انجام نمیده،با دوربین موبایلم که به کنترل نگاه میکنم نشون میده که دکمه ی پاور کنترل داره درست کار میکنه ولی تلویزیون هیچ عکس العملی انجام نمیده،حتمن باید چندتا کلید روی کنترل رو بزنم تا بعد دکمه ی پاور کار خودش رو درست انجام بده
    البته اینو بگم 2هفته ای هست که دستگاهمو به ورژن 1111 آپدیت کردم،الان 3روزه که این مشکل برام به وجود اومده
    با تشکر از جوابتون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اف8880 دارم
    با کنترل دستگاهم به مشکل خوردم،کلید پاور روی کنترل رو وقتی میزنم تلویزیون هیچ عکس العملی انجام نمیده،با دوربین موبایلم که به کنترل نگاه میکنم نشون میده که دکمه ی پاور کنترل داره درست کار میکنه ولی تلویزیون هیچ عکس العملی انجام نمیده،حتمن باید چندتا کلید روی کنترل رو بزنم تا بعد دکمه ی پاور کار خودش رو درست انجام بده
    البته اینو بگم 2هفته ای هست که دستگاهمو به ورژن 1111 آپدیت کردم،الان 3روزه که این مشکل برام به وجود اومده
    با تشکر از جوابتون
    دوست عزیز
    برای رفع این مشگل روش خاصی است که یکمی پیچیده است و باید حتما کنترول مخصوص سرویس کار و یا کنترول دست ساز داشته باشید و به شما پیشنهاد میدهم اگر تلویزیونتان گارانتی دارد اول آن را به نمایندگی نشان دهید و اگر این مشگل شامل کاراتی می باشد از آن استفاده کنید و حتی اگر خرج آن هم زیاد نیست بازم سعی کنید که خودتان دست به تلویزیون نزنید مگر اینکه در کار تعمیر وسایل صوتی و تصویری مهارت داشته باشید و یا اطلاعات فنی کافی در این زمینه را دارا باشید چون برای ترمیم کردن این مشگل اگر به درستی عمل نشود ممکن است که دچار خسارت سنگین شوید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز
    برای رفع این مشگل روش خاصی است که یکمی پیچیده است و باید حتما کنترول مخصوص سرویس کار و یا کنترول دست ساز داشته باشید و به شما پیشنهاد میدهم اگر تلویزیونتان گارانتی دارد اول آن را به نمایندگی نشان دهید و اگر این مشگل شامل کاراتی می باشد از آن استفاده کنید و حتی اگر خرج آن هم زیاد نیست بازم سعی کنید که خودتان دست به تلویزیون نزنید مگر اینکه در کار تعمیر وسایل صوتی و تصویری مهارت داشته باشید و یا اطلاعات فنی کافی در این زمینه را دارا باشید چون برای ترمیم کردن این مشگل اگر به درستی عمل نشود ممکن است که دچار خسارت سنگین شوید.
    2-3 هفتس گرونترین تلویزیون دنیا تو این ابعاد رو خریدم به جای راحتی و آسودگی خاطر پشت سر هم داره مشکل واسش به وجود میاد،واقعن دست سامسونگ درد نکنه،البته تلویزیونای سی آر تی 21 اینچش منظورمه
    متوجه نشدم مشکل از کنترله یا تلویزیون؟
    یکم بیشتر توضیح میدین،چرا این اتفاق افتاده و باید چیکار کنم؟
    گارانتی داره ولی میخام بدونم دلیلش چیه و چارش چیه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

2-3 هفتس گرونترین تلویزیون دنیا تو این ابعاد رو خریدم به جای راحتی و آسودگی خاطر پشت سر هم داره مشکل واسش به وجود میاد،واقعن دست سامسونگ درد نکنه،البته تلویزیونای سی آر تی 21 اینچش منظورمه
    متوجه نشدم مشکل از کنترله یا تلویزیون؟
    یکم بیشتر توضیح میدین،چرا این اتفاق افتاده و باید چیکار کنم؟
    گارانتی داره ولی میخام بدونم دلیلش چیه و چارش چیه
    دوست عزیز
    اول اینکه تا زمانیکه مشگلی با تلویزیون نتان نداشتید نباید آبدیت می کردید و دوم اینکه این سری تلویزیونها بسیار پیشرفته و هوشمند هستند و اگر کاربر ی درستی نکنید برایتان مشگل بوجود می آید و در این مواقع معمولا با ریست فاکتوری مشگل حل می شود ولی اگر حل نشود باید از داخل منوی مخفی به ترمیم سیستم پرداخت که د ر وحله اول باید دید چه آیتمی تغیر کرده که همچین مشگلی بوجود آمده است و ما معمولا با این که تلویزیون مشگلی ندارد با کنترول دست ساز تمامی منوهایمخفیرا فعال و از تمامی صفحه های آن عکس تهیه می کنیم تا اگر دچار مشگلی از این دست شد با مطابقت دادن آیتم ها با عکس به رفع آن می پردازیم و چون من از سری های جدید عکسی ندارم پس از روش خودم برای رفع اینجورمشگلها استفاده می کنم که لازمه اینکار در دسترس داشتن این سیستم و نگاه کردن به آیتم های منوی مخفی برای پیدا کردن آیتمهای فوق برای رفع عیب می باشد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز
    اول اینکه تا زمانیکه مشگلی با تلویزیون نتان نداشتید نباید آبدیت می کردید و دوم اینکه این سری تلویزیونها بسیار پیشرفته و هوشمند هستند و اگر کاربر ی درستی نکنید برایتان مشگل بوجود می آید و در این مواقع معمولا با ریست فاکتوری مشگل حل می شود ولی اگر حل نشود باید از داخل منوی مخفی به ترمیم سیستم پرداخت که د ر وحله اول باید دید چه آیتمی تغیر کرده که همچین مشگلی بوجود آمده است و ما معمولا با این که تلویزیون مشگلی ندارد با کنترول دست ساز تمامی منوهایمخفیرا فعال و از تمامی صفحه های آن عکس تهیه می کنیم تا اگر دچار مشگلی از این دست شد با مطابقت دادن آیتم ها با عکس به رفع آن می پردازیم و چون من از سری های جدید عکسی ندارم پس از روش خودم برای رفع اینجورمشگلها استفاده می کنم که لازمه اینکار در دسترس داشتن این سیستم و نگاه کردن به آیتم های منوی مخفی برای پیدا کردن آیتمهای فوق برای رفع عیب می باشد.
    مرسی از پاسختون
    ولی حرف اولتون رو قبول ندارم،کاربری درست یعنی چی؟من چه کاری کردم که نباید میکردم؟تو منوی مخفیش رفتم و اونجا دست کاری کردم؟یا پشت تلویزیونو باز کردم و اونجارو دست کاری کردم؟یا هر کار دیگه که سامسونگ من رو از انجام دادنش منع کرده؟
    من فقط تلویزیونمو آپدیت کردم،اگه آپدیت مشکل داره مقصرش من نیستم،اگه نباید اپدیت کنی پس اصلن واس چی سامسونگ همچین گزینه ای رو تو منوش گذاشته؟اگه نباید آپدیت کنی پس اصلن واس چی آپدیت جدید میده بیرون؟کلن به نظر شما آپدیت کردن واس چیه؟واس این نیست که اگه سیستم مشکلی داره اون سری مشکلات حل بشه یا یه سری امکانات جدید به سیستم اضافه بشه؟؟؟؟یا واس اینه که سیستم کلن کون فیکون بشه و نشه دیگه باهاش کارکرد؟؟؟؟پس این مشکل از من نیست از سامسونگه که اولن آپدیت با مشکل عرضه کرده و ثانیا بعد از گذشت 3هفته هنوز هیچ آپدیتی برای رفع مشکلاتش نذاشته و ثالثا سروراش هم دچار مشکلن
    سرتون رو درد آورم

10. این کاربر از bomfunk_mcs_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مرسی از پاسختون
    ولی حرف اولتون رو قبول ندارم،کاربری درست یعنی چی؟من چه کاری کردم که نباید میکردم؟تو منوی مخفیش رفتم و اونجا دست کاری کردم؟یا پشت تلویزیونو باز کردم و اونجارو دست کاری کردم؟یا هر کار دیگه که سامسونگ من رو از انجام دادنش منع کرده؟
    من فقط تلویزیونمو آپدیت کردم،اگه آپدیت مشکل داره مقصرش من نیستم،اگه نباید اپدیت کنی پس اصلن واس چی سامسونگ همچین گزینه ای رو تو منوش گذاشته؟اگه نباید آپدیت کنی پس اصلن واس چی آپدیت جدید میده بیرون؟کلن به نظر شما آپدیت کردن واس چیه؟واس این نیست که اگه سیستم مشکلی داره اون سری مشکلات حل بشه یا یه سری امکانات جدید به سیستم اضافه بشه؟؟؟؟یا واس اینه که سیستم کلن کون فیکون بشه و نشه دیگه باهاش کارکرد؟؟؟؟پس این مشکل از من نیست از سامسونگه که اولن آپدیت با مشکل عرضه کرده و ثانیا بعد از گذشت 3هفته هنوز هیچ آپدیتی برای رفع مشکلاتش نذاشته و ثالثا سروراش هم دچار مشکلن
    سرتون رو درد آورم
    دوست عزیز
    صحبت من جنبه عمومی دارد و مخاطب شخص خاصی نیست و دوم اینکه آبدیت معمولا در سایت کشورها بر اساس سیستمهای همان کشور ها گذاشته می شوند و به همین منظور آیتمهای فعال و یا خیر فعال می شوند و با ید از سایتهای که سیستمهای آنها با سیستم ماسازگار باشند استفاده کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز
    صحبت من جنبه عمومی دارد و مخاطب شخص خاصی نیست و دوم اینکه آبدیت معمولا در سایت کشورها بر اساس سیستمهای همان کشور ها گذاشته می شوند و به همین منظور آیتمهای فعال و یا خیر فعال می شوند و با ید از سایتهای که سیستمهای آنها با سیستم ماسازگار باشند استفاده کنید.
    فرمایش شما صحیح
    وقتی از طریق خود تی وی آپدیت میکنی از کدوم سرور استفاده می کنه؟وقتی اف8000 رو واس ایران با این امکانات تولید کردن نباید واس آپدیتش هم بر اساس سفارشی کردن های ایران آپدیت بشه،یعنی از سرور ایران استفاده کنه؟من برای ورژن 1110 از طریق آپدیت خودکار اقدام کردم بعد وقتی دیدم کنترل صوتی کلن از منو حذف شده رفتم از سایت امارات فریمور رو دانلود کردم و با یو اس بی آپدیتش کردم و باز هم این امکان در این فرمور هم وحود نداره.
    البته اینو باید بگم وقتی با یکی از نمایندگی های سام سرویس در تهران تلفنی صحبت کردم گفت کنترل صوتی روی خود تلویزیون وقتی صدای تلویزیون زیاد باشه درست عمل نمیکنه و سامسونگ هم تا مرتفع کردن این مشکل تو آپدیتای بعدیش این امکانو حذف کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •