تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 124 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

پروفشنال WOLF PACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان f468800 تو بانه چند درمیاد؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان f468800 تو بانه چند درمیاد؟
    دوست عزیز
    اول اینکه ممکن است پیدا نکنید دوم اینکه تفاوت قیمت چندانی ندارد و اگر مشگل برایتان بوجود بیاید چون بدون گارانتی است هزینه آن برای تعمییر کمر شکن است من جای شما باشم از داخل تهیه می کنم تا از خدمات آن استفاده کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من f8880دارم به نظرم بهترین مدله.
    فقط ۲ تا مشکل دارم
    ۱- وارد اسمارت هاب نمیشه که در یک تاپیکه دیگه مطرح کردم
    ۲- هنگام ضبط از روی شبکه دیجیتال بعضی از کانالها غیر فعال میشه وقتی میزنی یه شبکه دیگه میگه میخواهید ضبط رو کنسل کنم؟
    در ضمن چجوری می تونم از چیز پی ان استفاده کنم؟
    ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من f8880دارم به نظرم بهترین مدله.
    فقط ۲ تا مشکل دارم
    ۱- وارد اسمارت هاب نمیشه که در یک تاپیکه دیگه مطرح کردم
    ۲- هنگام ضبط از روی شبکه دیجیتال بعضی از کانالها غیر فعال میشه وقتی میزنی یه شبکه دیگه میگه میخواهید ضبط رو کنسل کنم؟
    در ضمن چجوری می تونم از چیز پی ان استفاده کنم؟
    ممنون
    دوست عزیز
    روی تمامی مودم های شرکت tplink شما نمیتوانید V*P*N ست کنید فقط بر روی دستگاه های Access point Router شما میتوانید این کار را انجام دهید
    باید یک روتر در سطح حرفه ایی داشته باشید که بتونید توش کانکشن وی پی ان بزنید والا حتی مودم روتر ها هم قادر به این مورد نیستند که بشه توش اکانت وی پی ان زد
    پیشنهاد ام به شما استفاده از روتر میکروتیک هست البته باید کلی اموزش هاش رو بخونید تا وارد بشید (میکروتیک مدل rb750 ارزان ترین میکورتیک هست

چرا میشه من با V*P*N وصل شدم مشکلی نداره

کافیه کانکشنV*P*N رو باز کنید برید تو قسمت properties بعد قسمت advanced گزینه
    َ Allow other network users to connect through this computer internet connection رو تیکش رو بزنید
    بعد قسمت زیر home networking connection رو local area connection میزارید و ok میکنید

کابل lan رو از پشت pc میزنید به tv بعد که V*P*N وصل شد کار تمومه ولی خوب مجبور میشید مودم رو از طریق پورت usb به pc وصل کنید یا این که مودم رو از طریق وایرلس به pc وصل کنید تا پورت lan پشت pc خالی بمونه که کابل بزنید به تلویزیون ضمن این که بعضی از کانکشن های v*P*n این گزینه شیر کردن رو ندارن باید از یه جایی بگیرید که این امکان رو داشته باشه کانکشنشون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باتشکر مشکل ضیطو چکارش کنم؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

باتشکر مشکل ضیطو چکارش کنم؟
    دوست عزیز
    زمانی که شما دارید برنامه ای رااز کانالی ضبط می کنید نمی توانید کانال دیگری بروید چون سیستم شما دو تیونر مجزا ندارد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام
    اف8880 دارم بعد از آپدیت به ورژن 1111 با این مشکلات مواجه شدم
    1-دکمه ی خاموش و روشن کنترل کار نمیکنه،دقیقن هم که کنترل رو جلوی تی وی می گیرم و دکمه ی خاموش و روشن رو میزنم 90% مواقع کار نمیکنه،یه بار باید از برق بکشمش تا راه بیفته،یا باید دکمه های دیگه رو بزنم یا برم تو سورس جابجا بشم تا راه بیفته
    2-وقتی به کابل اچ دی وصل شدم و دارم ماهواره میبینم،وسط تصاویر یهو رو تصویر مشخصات کانال ظاهر میشه،یعنی نشون میده که داری از چه سورسی استفاده میکنی و ساعت چنده،لازم به ذکره که اول ساعت ست نشده بود ولی بعدش ساعت رو به صورت دستی تنظیم کردم
    کلن قاطی کرده،اونم از سرورای سری افش،سامسونگ داره بیزار میکنه ملت رو از برندش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    زمانی که شما دارید برنامه ای رااز کانالی ضبط می کنید نمی توانید کانال دیگری بروید چون سیستم شما دو تیونر مجزا ندارد
    اتفاقا موقع ضبط میشه کانالهای دیگه رو دید فقط مشکل ابنه که مثلا اگه کانالی که داره از روش بین ۹ و ۱۸ باشه فقط میشه داخل این رنج حرکت کرد.
    ولی با ست اپ باکس اینطور نبود میشد همه کانالها رو حین ضبط دید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    اف8880 دارم بعد از آپدیت به ورژن 1111 با این مشکلات مواجه شدم
    1-دکمه ی خاموش و روشن کنترل کار نمیکنه،دقیقن هم که کنترل رو جلوی تی وی می گیرم و دکمه ی خاموش و روشن رو میزنم 90% مواقع کار نمیکنه،یه بار باید از برق بکشمش تا راه بیفته،یا باید دکمه های دیگه رو بزنم یا برم تو سورس جابجا بشم تا راه بیفته
    2-وقتی به کابل اچ دی وصل شدم و دارم ماهواره میبینم،وسط تصاویر یهو رو تصویر مشخصات کانال ظاهر میشه،یعنی نشون میده که داری از چه سورسی استفاده میکنی و ساعت چنده،لازم به ذکره که اول ساعت ست نشده بود ولی بعدش ساعت رو به صورت دستی تنظیم کردم
    کلن قاطی کرده،اونم از سرورای سری افش،سامسونگ داره بیزار میکنه ملت رو از برندش
    عزیز من نباید آپدیت میکردی.
    ۱۱۱۱.۲ رو امتحان کردی؟ قبلش PDFش رو بخون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

عزیز من نباید آپدیت میکردی.
    ۱۱۱۱.۲ رو امتحان کردی؟ قبلش PDFش رو بخون
    آره اول با خودش تی وی به 1110 آپدیت کردم بعد از سایت اماراتش 111 رو دانلود کردم و نصبش کردم
    مسخره کردن خودشونو،گند زدن تو تی وی،سام سرویسم همینو میگه و میگه شامل گارانتی نمیشه،میگم اولی که خریدم نگفتین آپدیت نکن که الان اینطوری شده میگین نکن،بدترین قسمتش اینجاست که سیستم فرمانگیر صوتیش هم تو این ورژن حذف شده
    روانیم کردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •