تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 124 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون دوست عزيز
    امروز از طرف سامسونگ اومد تي وي را ديد گفت مین برد كه بهش فلش وصل ميكني سوخته علتش هم اينكه فلش ويروس داشته و قيمتش 800 هزار تومان است آيا تي وي ممكنه ويروس بگيره و من مطمئن بودم كه فلش ويروس نداشته آيا حرف ايشون درست است
    دوست عزیز
    خیر تلویزیون ویروس نمی گیرد همچین موردی تا حالا گزارش نشده است پس با این حساب از مطالب پست بالا استفاده کنید و اگر در تهران ساکن هستید می توانم کمک تان کنم

2. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    سامسونگ
    مدل F6450 با سایز 40 اینچ چطوره؟
    کیفیت ساخت کیفیت تصویر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    سامسونگ
    مدل F6450 با سایز 40 اینچ چطوره؟
    کیفیت ساخت کیفیت تصویر
    دوست عزیز
    تلویزیون شما بخاطر دو هسته ای بودن از کیفیت خوب و پردازش خیلی خوب برخوردار است و دارای wifi داخلی و crm 400است و پنل آن ساخت سامسونگ است و روی هم رفته سیستمی با حد و اندازه خوب از نظر سیستمی و عملکرد است

5. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام . من یک سامسونگ d6940 دارم . چگونه می تونم فیلم تلویزیون بروی فلش ذخیره کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

جناب
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز سوالی دارم ازتون:

من حدود 2_1 ماه پیش یه f8880 46 خریده بودم. تلوزیون توی اسمارت هاب و منو دستگاه گیر می کرد و هنگ می کرد تا اینکه خاموش روشن می شد
    با یه بدبختی تونستم پولم را از شرکت پس بگیرم.مغازه دار که زیر بار نمی رفت و می گفت ربطی به ما نداره

تو این یکی دوماه خیلی گشتم هنوز ال ای دی به کیفیت تصیور f8880 نتونستم پیدا کنم
    نمی دونم چه کنم می ترسم بازم برم بگیرم و همون مشکل را داشته باشه

با هر مغازه داری هم که شرط می کنم تو مغازه باز کنه و امتحان کنه به شرط سالم بودن ببرم کسی قبول نمی کنه

خواهشا" راهنمای بفرمایید اگر مدل دیگه ای از برند دیگه ای میشناسید که کیفیت تصور این تلوزیون را داشته باشه معرفی کنید
    هیچ کدام از امکاناتش برام مهم نیست فقط کیفیت تصویر و عمر پنل
    ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام . من یک سامسونگ d6940 دارم . چگونه می تونم فیلم تلویزیون بروی فلش ذخیره کنم
    دوست عزیز
    از این تایپیک برای استفاده از فلش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    واز این تایپیک برای
    مشاهده تصاویر ضبط شده از تلویزیون های سامسونگ روی کامپیوتر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جناب
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز سوالی دارم ازتون:

من حدود 2_1 ماه پیش یه f8880 46 خریده بودم. تلوزیون توی اسمارت هاب و منو دستگاه گیر می کرد و هنگ می کرد تا اینکه خاموش روشن می شد
    با یه بدبختی تونستم پولم را از شرکت پس بگیرم.مغازه دار که زیر بار نمی رفت و می گفت ربطی به ما نداره

تو این یکی دوماه خیلی گشتم هنوز ال ای دی به کیفیت تصیور f8880 نتونستم پیدا کنم
    نمی دونم چه کنم می ترسم بازم برم بگیرم و همون مشکل را داشته باشه

با هر مغازه داری هم که شرط می کنم تو مغازه باز کنه و امتحان کنه به شرط سالم بودن ببرم کسی قبول نمی کنه

خواهشا" راهنمای بفرمایید اگر مدل دیگه ای از برند دیگه ای میشناسید که کیفیت تصور این تلوزیون را داشته باشه معرفی کنید
    هیچ کدام از امکاناتش برام مهم نیست فقط کیفیت تصویر و عمر پنل
    ممنون
    دوست عزیز
    اگر نظر مرا می خواهید همان مدل بهترین است و آن موضوع هم ممکن است دلیلی داشته که تلویزیونتان اینطور می شده و ممکن نیست که همه این مشگل را داشته باشند همه اینها برمی گردد به نحویه استفاده درست از سیستم که اگر بدرستی تلویزیونتان را آماده سازی کنید و همچنین دستورالعمل ها و عملکرد تلویزیون را بدانید کمتر دچار مشگل می شوید استفاده از این مدل تلویزیون بمانند استفاده از بنز آخرین سیستم می ماند و اگر شما راهنمای درستی نداشته باشید چگونه می توانید از یک سیستم بسیار هوشمند بطور کامل و جامع استفاده کنید که متاسفانه سامسونگ ایران از یک امکان ساده یعنی دادن یک دفترچه راهنما کامل و جامع که به زبان فارسی نوشته شده باشد استفاده نکرده است و همین برای کاربرانی که از این تلویزیونها استفاده می کنند مشگل ساز شده است ولی خوشبختانه من این دفترچه را گردآوری و ترجمه و در دسترس دارم.

10. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر نظر مرا می خواهید همان مدل بهترین است و آن موضوع هم ممکن است دلیلی داشته که تلویزیونتان اینطور می شده و ممکن نیست که همه این مشگل را داشته باشند همه اینها برمی گردد به نحویه استفاده درست از سیستم که اگر بدرستی تلویزیونتان را آماده سازی کنید و همچنین دستورالعمل ها و عملکرد تلویزیون را بدانید کمتر دچار مشگل می شوید استفاده از این مدل تلویزیون بمانند استفاده از بنز آخرین سیستم می ماند و اگر شما راهنمای درستی نداشته باشید چگونه می توانید از یک سیستم بسیار هوشمند بطور کامل و جامع استفاده کنید که متاسفانه سامسونگ ایران از یک امکان ساده یعنی دادن یک دفترچه راهنما کامل و جامع که به زبان فارسی نوشته شده باشد استفاده نکرده است و همین برای کاربرانی که از این تلویزیونها استفاده می کنند مشگل ساز شده است ولی خوشبختانه من این دفترچه را گردآوری و ترجمه و در دسترس دارم.
    بله ممنون از پاسخ تون
    من فقط یک روز با این دستگاه کار کردم
    کارشناس فنی خود شرکت هم که امد تایید که مین برد دستگاه ایراد داره و باید تعویض بشه
    یعنی مدل دیگه ای در بازار وجود نداره که کیفیت تصویرش هم پای این تلوزیون باشه؟
    Last edited by ibox; 03-12-2013 at 23:33.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بله ممنون از پاسخ تون
    من فقط یک روز با این دستگاه کار کردم
    کارشناس فنی خود شرکت هم که امد تایید که مین برد دستگاه ایراد داره و باید تعویض بشه
    یعنی مدل دیگه ای در بازار وجود نداره که هم پای این تلوزیون باشه؟
    دوست عزیز
    من بهتر از این سراغ ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

لطفا تنظیمات وصل کردن تلویزیونua40d5000pr را به اینترنت با کابل لن توضیح دهید ممنون
    یا لینک مربوطه را راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •