تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 124 اولاول ... 4147484950515253545561101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه 46f6850 دارم میخوام آپدیت کنم همون جور که دوستان هم گفتن فقط تو ایران این مدل استفاده میشه و نرم افزارشو هیچ جایی پیدا نکردم حتی سایت اماراتی
    میخوام از طریق فلش آپدیت کنم کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟
    فایل 6800 رو گرفتم ولی اجرا نمیکنه لطفا کمک کنید
    دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کنید.
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
    در سری 6
    دوست عزیز
    قبل از هر گونه آبدیت اول از قسمت منو ---> پشتیبانی---> تماس با سامسونگ ---آن را باز کنید و در قسمت اطلاعات محصول ویرایش نرم افزار را یادداشت کنید چون در موقع دانلود فریمورتان باید اسم آن با اسم محصولتان یکی باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید مانند این اسمها
    e.g) T-MST12 **** exe.
    T-MST13 **** exe.
    T-NVTF6 **** exe.
    T-FXP **** exe.

و طبق سایت سامسونگ باید اینگونه عمل کنید
    STEP1. چگونه برای آماده سازی درایو حافظه USB
    1- فایل سیستم عامل را از سایت سامسونگ به کامپیوتر تان دانلود کنید.
    فرمت نام فایل به شرح زیر است. این به این معنی است که نسخه ای از سیستم عامل می تواند باشد.
    بنابراین می توان آن را با یکی از این نسخه ها مطابقت داد.
    e.g) T-MST12 **** exe.
    T-MST13 **** exe.
    T-NVTF6 **** exe.
    T-FXP **** exe.
    2- درایو حافظه USB را به پورت USB بر روی PC خود وصل کنید. فایل را به درایو حافظه USB کپی کنید.
    3- مراحل زیر را دنبال فایل را از زیپ خارج کرده و برای سیستم عامل پوشه ایجاد می کنید. پوشه باید همین نام با فایل داشته و در دایرکتوری ریشه وجود داشته باشد.
    3-A. - دوبار کلیک کنید و یا فایل را اجرا و پوشه مقصد را انتخاب کنید. و سپس کلیک کنید "“Extract”.".
    3-B. - پوشه اجرایی را به درایور USB تان ذخیره و تایید می کنند که درایور USB کپی شده است
    STEP2. چگونه به ارتقاء نرم افزار توسط USB
    1. درایو حافظه USB حاوی سیستم عامل را به پورت USB تلویزیون تان قرار دهید.
    2. تلویزیون را روشن کرده و در حدود 1 تا 2 دقیقه صبر کنید.
    3. با فشار دکمه منو، 'پشتیبانی'، 'به روز رسانی نرم افزار "، و سپس" بروز کن' را انتخاب کنید.
    4. پیام برای جستجوی فایل های به روز رسانی نمایش داده می شود. فشار دهید بله.
    5. اگر تلویزیونتان نسخه نرم افزار معتبررا پیدا کرد، یک پیام نمایش می دهد. فشار دهید بله، پس از آن تلویزیون به روز رسانی را شروع می کند.
    6. فشار دهید بله، پس از آن تلویزیون شروع می شود به روز رسانی. هنگامی که برنامه ارتقاءدهی فریمور را کامل کرد، تلویزیون خاموش می شود و پس از آن به خودی خود روشن می شود.

این گزینه موجود نیست ولی امکان آپدیت از طریق USB وجود داره و این کار رو طبق دستور العمل کاتالوگ سامسونگ انجام دهید.
    بعد از اینکه فایل رو تو فلش قرار دادید، ابتدا فلش را به تلویزیون وصل کنید و سپس تلویزیون رو روشن کنید. بعد از حدود دو دقیقه وارد منو - پشتیبانی - بروز رسانی نرم افزار - اکنون بروز رسانی شوید، در این لحظه خود تلویزیون فایل موجود در فلش را شناسایی کرده و پیغامی مبتنی بر اینکه آیا می خواهید بروز رسانی از طریق USB انجام شود یا خیر از شما می پرسد که شما باید تایید کنید. یعنی با اینکه در منوی تلویزیون بروزرسانی از طریق USB وجود ندارد اما در صورت موجود بودن فایل بروز رسانی روی فلش می توانید این عملیات را انجام دهید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

یه سوالی داشتم خدمت استاتید:
    من میخوام که خواستم کانال رو عوض کنم گزینه EPG اون کانال رو خودکار بیاره نه اینکه خودم از کنترل تلویزیون بزنم بیاد"
    دوست عزیز
    امکان پذیر نیست.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

راستی epg کانال های 12345678 رو ندارم نمیدونم چرا نمیاد!؟؟
    دوست عزیز
    این به دلیل اینکه اطلاعات را روی فرکانس نیست.

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    حتما به نمایندگی مراجعه کنید.
    به نمایندگی زنگ زدم گفت یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.
    یک جفت باتری شارژِی داشتم شارژ کردم و به کار بردم دشواری از میان برداشته شد.
    با سپاس فراوان از شما

6. 2 کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

با سلام من یک تلویزیون اسمارت مدل 6920 سامسونگ دارم هنگامی که از کابل hdmiجهت استفاده ----- بکار میبرم در قسمت تلویزیونهای دیجیتال امکان دیدن کانالی رو ندارم البته زمانی که ----- روشن هست این اتفاق می افتد از کابلهای av استفاده میکنم این مشگل رو ندارم پیغام دریافتی بد سیگنال میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کنید.
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
    در سری 6
    دوست عزیز
    قبل از هر گونه آبدیت اول از قسمت منو ---> پشتیبانی---> تماس با سامسونگ ---آن را باز کنید و در قسمت اطلاعات محصول ویرایش نرم افزار را یادداشت کنید چون در موقع دانلود فریمورتان باید اسم آن با اسم محصولتان یکی باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید مانند این اسمها
    e.g) T-MST12 **** exe.
    T-MST13 **** exe.
    T-NVTF6 **** exe.
    T-FXP **** exe.

و طبق سایت سامسونگ باید اینگونه عمل کنید
    STEP1. چگونه برای آماده سازی درایو حافظه USB
    1- فایل سیستم عامل را از سایت سامسونگ به کامپیوتر تان دانلود کنید.
    فرمت نام فایل به شرح زیر است. این به این معنی است که نسخه ای از سیستم عامل می تواند باشد.
    بنابراین می توان آن را با یکی از این نسخه ها مطابقت داد.
    e.g) T-MST12 **** exe.
    T-MST13 **** exe.
    T-NVTF6 **** exe.
    T-FXP **** exe.
    2- درایو حافظه USB را به پورت USB بر روی PC خود وصل کنید. فایل را به درایو حافظه USB کپی کنید.
    3- مراحل زیر را دنبال فایل را از زیپ خارج کرده و برای سیستم عامل پوشه ایجاد می کنید. پوشه باید همین نام با فایل داشته و در دایرکتوری ریشه وجود داشته باشد.
    3-A. - دوبار کلیک کنید و یا فایل را اجرا و پوشه مقصد را انتخاب کنید. و سپس کلیک کنید "“Extract”.".
    3-B. - پوشه اجرایی را به درایور USB تان ذخیره و تایید می کنند که درایور USB کپی شده است
    STEP2. چگونه به ارتقاء نرم افزار توسط USB
    1. درایو حافظه USB حاوی سیستم عامل را به پورت USB تلویزیون تان قرار دهید.
    2. تلویزیون را روشن کرده و در حدود 1 تا 2 دقیقه صبر کنید.
    3. با فشار دکمه منو، 'پشتیبانی'، 'به روز رسانی نرم افزار "، و سپس" بروز کن' را انتخاب کنید.
    4. پیام برای جستجوی فایل های به روز رسانی نمایش داده می شود. فشار دهید بله.
    5. اگر تلویزیونتان نسخه نرم افزار معتبررا پیدا کرد، یک پیام نمایش می دهد. فشار دهید بله، پس از آن تلویزیون به روز رسانی را شروع می کند.
    6. فشار دهید بله، پس از آن تلویزیون شروع می شود به روز رسانی. هنگامی که برنامه ارتقاءدهی فریمور را کامل کرد، تلویزیون خاموش می شود و پس از آن به خودی خود روشن می شود.

این گزینه موجود نیست ولی امکان آپدیت از طریق USB وجود داره و این کار رو طبق دستور العمل کاتالوگ سامسونگ انجام دهید.
    بعد از اینکه فایل رو تو فلش قرار دادید، ابتدا فلش را به تلویزیون وصل کنید و سپس تلویزیون رو روشن کنید. بعد از حدود دو دقیقه وارد منو - پشتیبانی - بروز رسانی نرم افزار - اکنون بروز رسانی شوید، در این لحظه خود تلویزیون فایل موجود در فلش را شناسایی کرده و پیغامی مبتنی بر اینکه آیا می خواهید بروز رسانی از طریق USB انجام شود یا خیر از شما می پرسد که شما باید تایید کنید. یعنی با اینکه در منوی تلویزیون بروزرسانی از طریق USB وجود ندارد اما در صورت موجود بودن فایل بروز رسانی روی فلش می توانید این عملیات را انجام دهید.
    آقا بسیار ممنون از راهنمایی بسیار خوبتان
    من مشکلم با استفاده از آپگرید آنلاین حل شد و بسیار از این کار راضیم چون به نظرم کیفیت صدا و تصویر بهتر شده و کلی از منو های دستگاه قابل دسترسی شدند
    گزینه میکروفن رو کنترل فعال شده و سرعت دستگاه هم همین طور بهبود پیدا کرده
    فقط اینو هم بگم که این روش آپگرید خیلی زمان برد اونم با اینترنت 3m حدودا 3-4 ساعت زمان برد
    در آخر هم تشکر ویژه از راهنمایی کامل و بدون نقص شما مرسی از همه چیز

اگه نباشه جاش خالی می مونه redevil6990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    S W (in) R W

پيش فرض

سلام دوستان،
    من یه تلویزیون 46F6450 دارم که از طریق کابل صوتی تصویری ۳ فیشه به ریسیور بدر وصل میشه و شبکه های صدا و سیما و استانی ها رو با اون میبینیم، ولی کیفیت تصویر خوب نیست و همیشه یه سایه رنگی از اجسام و تصاویر و گاه نوشته های تصویر دیده میشه در تصویر.
    البته این مشکل علاوه بر شبکه های صدا و سیما، توی سایر شبکه هایی که از ریسیور میبینیم هم وجود داره مثلا بی*بی٪سی انگلیسی یا فرانس*۲۴ حتی!
    نمیدونم مشکل از ریسیوره یا اون کابل کانکتورش یا چی...
    از دوستان خبره ممنون میشم راه علاج این مشکلو بگن. (فیلم های فول اچ دی که از رو فلش پخش میکنم این مشکلو ندارن)

مشکل دیگه نمایش جدا جدای حروف فارسی در مرورگر تلویزیون هست که توی سایت های فارسی این اتفاق میفته...

و دیگه اینکه من فیرم ویر رو وقتی از تنظیمات تلویزیون میزنم آپدیت بشه میگه هیچ بروز رسانی یافت نشد، نمیدونم باید خودم دستی این کار رو بکنم؟( اگه آره چطور و از طریق چه منو هایی و فیرم ویر رو از کجا و با چه ورژن و مدل رسمی برای این 64F4650 باید دانلود کرد )
    Last edited by redevil6990; 13-10-2014 at 18:57.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان،
    من یه تلویزیون 46F6450 دارم که از طریق کابل صوتی تصویری ۳ فیشه به ریسیور بدر وصل میشه و شبکه های صدا و سیما و استانی ها رو با اون میبینیم، ولی کیفیت تصویر خوب نیست و همیشه یه سایه رنگی از اجسام و تصاویر و گاه نوشته های تصویر دیده میشه در تصویر.
    البته این مشکل علاوه بر شبکه های صدا و سیما، توی سایر شبکه هایی که از ریسیور میبینیم هم وجود داره مثلا بی*بی٪سی انگلیسی یا فرانس*۲۴ حتی!
    نمیدونم مشکل از ریسیوره یا اون کابل کانکتورش یا چی...
    از دوستان خبره ممنون میشم راه علاج این مشکلو بگن. (فیلم های فول اچ دی که از رو فلش پخش میکنم این مشکلو ندارن)

مشکل دیگه نمایش جدا جدای حروف فارسی در مرورگر تلویزیون هست که توی سایت های فارسی این اتفاق میفته...

و دیگه اینکه من فیرم ویر رو وقتی از تنظیمات تلویزیون میزنم آپدیت بشه میگه هیچ بروز رسانی یافت نشد، نمیدونم باید خودم دستی این کار رو بکنم؟( اگه آره چطور و از طریق چه منو هایی و فیرم ویر رو از کجا و با چه ورژن و مدل رسمی برای این 64F4650 باید دانلود کرد )
    در مورد اول کابل تان را تعویض کنید و یا از کابل hdmi استفاده کنید .
    و این که اگر از طریق کابل لن و بطور آنلاین نمی توانید آبدیت را انجام دهید و این که تلویزیونتان هیچ آبدیتی را نمی تواند پیدا کند این به این منظور است که فعلا آبدیتی بصورت آنلاین در سایت موجود نیست و اگر خواستی بصورت آفلاین آبدیت را انجام دهید از این سایت آن را دانلود و استفاده کنید اگر آنجام نشد به این منظور است که فریموری در حال حاضر موجود نیست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و از پست بالا از مطلب روش آبدیت کردن آن را انجام دهید.

در آغاز فعالیت mohsen5536's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

با سلام من یک تلویزیون اسمارت مدل 6920 سامسونگ دارم هنگامی که از کابل hdmiجهت استفاده ----- بکار میبرم در قسمت تلویزیونهای دیجیتال امکان دیدن کانالی رو ندارم البته زمانی که ----- روشن هست این اتفاق می افتد از کابلهای av استفاده میکنم این مشگل رو ندارم پیغام دریافتی بد سیگنال میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید<br/>

اگه نباشه جاش خالی می مونه redevil6990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    S W (in) R W

پيش فرض

دوست عزیز
    در مورد اول کابل تان را تعویض کنید و یا از کابل hdmi استفاده کنید .
    و این که اگر از طریق کابل لن و بطور آنلاین نمی توانید آبدیت را انجام دهید و این که تلویزیونتان هیچ آبدیتی را نمی تواند پیدا کند این به این منظور است که فعلا آبدیتی بصورت آنلاین در سایت موجود نیست و اگر خواستی بصورت آفلاین آبدیت را انجام دهید از این سایت آن را دانلود و استفاده کنید اگر آنجام نشد به این منظور است که فریموری در حال حاضر موجود نیست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و از پست بالا از مطلب روش آبدیت کردن آن را انجام دهید.
    ممنون دوست عزیز،
    فایل رو از همون مسیری که شما گفتین دانلود کردم و طبق دستورالعمل پیش رفتم ولی وقتی میخوام
    از طریق یو اس بی آپدیت کنم میگه شبکه رو تنظیم کنید و اصلا امکان جست و جوی یو اس بی رو نمیده،
    به وای فای هم که وصل می کنم میگه آپدیتی وجود ندارد، خواستم ببینم چیکار کنم یو اس بی رو هم سرچ کنه؟
    اون مشکل حروف جدا جدای فارسی در سایت ها رو چیکار کنم؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •