تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 124 از 124 اولاول ... 2474114120121122123124
نمايش نتايج 1,231 به 1,234 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام
    مدل تلویزیون من UA48JU6980 و یا UA48JU6000 است. برای دریافت شبکه‌های HD وارد منوی مخفی شدم و گزینه Local Set‌را تغییر دادم اما متأسفانه تلویزیون دیگر بالا نمیاد. هرچند USB و WIFI را می‌شناسد و فیلم‌های آن را پخش می‌کند اما دیگر شبکه‌های تلویزیونی و حتی منوی آن را نشان نمی‌دهد. وارد منوی مخفی هم نمی‌شود که بتوان تغییرات را برگرداند. می‌خواستم بدونم کسی از دوستان این مدل تلویزون را دارد تا از کلیه صفحات منوی مخفی آن برای من عکس بفرستد. هم‌چنین آیا کسی نحوه پاک کردن EEPROM این مدل را بلد است؟
    تلویزیون را به تنها نمایندگی استان بردم اما متأسفانه دستگاهی برای راه‌اندازی مجدد EEPROM نداشتند. ضمن اینکه تنظیمات این مدل را نیز نمی‌دانستند.
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

UA48H6490 SAMSUNG
    تصویر نداره ولی صدا داره
    چیکار میشه کرد؟
    البته یه متن کامل نوشتم این تاپیک اجازه نمیداد ارسال کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    سال نو مبارک
    تو ایام عید خیلی بی مقدمه یک شب در حالی که تلویزیون روشن بود و صداش تو خونه میومد از جلوش رد شدم دیدم صفحه سیاه هست یکم کانال گیرنده ذیجیتال رو بالا پایین کردم اتفاقی نیوفتاد ولی صدای کانال ها میومو، منو تلویزیون رو زدم هیچی نشون نمیداد، خاموش کردم باز همون وضع بعد از روشن شدن برقرار بود ، دیگه مجبور شد.از دیوار بازش کنم و تلویزیون اتاق خواب رو موقت بجاش بزارم که فعلا تی‌وی داشته باشیم، الانم همونطوری مونده با اینکه چند روزه تو برق نیست باز زدم تستش کردم دیدم همینطوریه تصویر نداره ولی اگر بهش ورودی وصل کنم صدای اونو پخش میکنه، کسی میدونه چه راهی هست که بتونم بدون تصویر به تنظیمات و منو هاش دسترسی پیدا کنم ؟ چون به اینترنت وصل بود و باهاش فیلیمو و آپارات نگاه میکردم و احتمال میدم خود به خود آپدیت دانلود کرده و شاید موقع نصب برقی رفته یا هرچی گیر کرده با عیب نرم‌افزاری روبرو شده. ممنون میشم کسی بتونه کمکی بکنه. دستگاه اسمارت سامسونگ ۴۸ اینچ هست اینم مدلشه:
    UA48H6490AW
    توی سایت سامسونگ این مدل رو تیتر کرده :
    UA48H6400

با برنامه SAMSUNG communicator چه کار هایی میشه کرد اگر با کابل شبکه به کامپیوتر وصلش کنم؟

دمتون گرم و موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

کسی میتونه یه مختصر اطلاعات راجع به برنامه
    RUSAMSUNGCOMMINIUCATOR
    بگین باهاش چیکار میشه انجام داد
    به خاطر این میپرسم که تلویزیون من تصویر نداره و صفحه سیاه هست.
    ممنون دوستان گل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •