تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 123 از 124 اولاول ... 2373113119120121122123124 آخرآخر
نمايش نتايج 1,221 به 1,230 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان و بزرگواران

برنامه مثل aio وقتى روى تلويزيون نصب ميشه كه شما region و كشور را ايران انتخاب كنيد
    برنامه مثل smartiptv وقتى روى تلويزيون نصب ميشه كه region و كشور را يكى از كشورها مثل uk,us,... انتخاب كنيد
    حالا راهنمايي ميكنيد يا خودتان تجربه فرموديد
    داشتن همزمان چنين برنامه هايي به چه صورت امكان پذيره ؟
    يا مثلا كدام region هر دو برنامه را داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت OMID-FX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام دوستان

یه مشکل حاد برام \یش اومده نیاز به کمک دارم
    یه ال ای دی سری هفت دارم وارد منوی مخفی شدم و دستکاری کردم الان وایفای و گیرنده دیجیتال از کار افتاده وایفای هست ولی چیزی \یدا نمی کنه گیرنده دیجیتال هم چیزی بیدا نمی کنه

مدل RU7300K منحنی samsung

باتشکر

- - - Updated - - -

سلام دوستان

یه مشکل حاد برام \یش اومده نیاز به کمک دارم
    یه ال ای دی سری هفت دارم وارد منوی مخفی شدم و دستکاری کردم الان وایفای و گیرنده دیجیتال از کار افتاده وایفای هست ولی چیزی \یدا نمی کنه گیرنده دیجیتال هم چیزی بیدا نمی کنه

مدل RU7300K منحنی samsung

باتشکر

داره خودمونی میشه Ehsan+2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

سلام خسته نباشید، اساتید لطفا کمک کنید،خاستم کانال یابی کنم دیدم قسمت آنتن از کار افتاده پیغام میده در دسترس نیست، تنظیمات کارخونه از کار افتاده، از منوی مخفی هم ریست کردم ولی تغیری انجام نشد و از نو راه اندازی نشد، تلوزیون مدل UE 6200 مشکل نرم افزاری پیدا کرده خاستم آفلاین آپدیت کنم میگه فایل آپدیت موجود نیس همه مراحل رو انجام دادم مثل چندسال پیش که آپدیت کردم ولی اینبار نمیشه،ینی نمیشه با آخرین نرم افزار 2006 مجدد تلوزیون رو آپدیت کرد؟

در آغاز فعالیت Tiik_Taak24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من یه Q80 سامسونگ گرفتم که یکی از ویژگی اش همین airplay 2 هست ولی برخلاف ویدئو هایی که ازش دیده بودم همچین چیزی تو تنظیماتش وجود نداره :( حتی تو استور تلویزیون هم نه اپل تیوی هست نه هیچکدوم از نرم افزارای گوگل در صورتی که هم تو عکس ها هم ویدئو ها اینها به صورت پیش فرض نصب هستن
    کسی مثل من این مشکل رو با تلویزیون سامسونگ داره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین :(

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

با سلام
    من یک تلوزیون 55 اینچ سامسونگ مدل 6990 دارم و همیشه هم به اینترنت وصل بوده ولی حدودا یک ماه پیش آپدیت شد و تمام اچ دی ام ای های تلوزیون از کار افتاد، الان وقتی میرم رو hdmi وسط صفحه یک نوشه میاد که "در حال آپدیت هست لطفا خاموش نکنید، پس از اتمام به صورت اتوماتیک خاموش میشود" و هنگ میکنه و هیچ اتفتقی نمیافته تا ساعتها که خاموش میشه ولی باز اگر برم رو hdmi همین اتفاق میوفته، از سام سرویس اومدن یک نگاه کرد گفت چون آپدیت شده بردش سوخته! و 800 هزار تومن هزینه تعویضش هست.
    من فکر میکنم نرم افزاری باشه و خواستن از سرشون باز کنن
    اگر کسی میتونه کمک کنه واقعا ممنون میشم راهنماییم کنه چون واقعا زور داره این پول رو بدم
    این هم شماره من اگر لطف کنید کمکم کنید 09339200193
    من هم 50JU6990 دارم و از ۲۰۱۶ اپدیت نکردم و فکر نکنم‌ هم بکنم. با این توصیفات شده ریسک بالایی داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام.من یه تلویزیون 49n6950دارم که بعد از اپدیت کردن تاریخ و ساعت ریخت به هم و بصورت خودکار تنظیم نمیشه و باید بصورت دستی تنظیم کنم مشکل دیگه اینکه اطلاعات شبکه ها هم دیگه برام نمیاد و میزنه تاریخ و ساعت تنظیم نیست به سام سرویس زنگ زدم میگه نباید اپدیت میکردی و کاری از دستمون بر نمیاد و باید منتظر اپدیت جدید باشی چکار کنم مشکل حل بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض تعمیر ال ای دی خمیده سامسونگ 55m6500ak

سلام دوستان

موقع جابجایی، روی صفحه تلویزیون یه خط افتاد که بعد از روشن کردنش معلوم شد که شکسته و نصف صفحه سیاه شده. سوالم اینه که امیدی به تعویض یا تعمیرش هست؟ یا از نظر اقتصادی توجیهی داره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
    مدل :samsung 55m6500ak

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2020

پيش فرض

درود ببخشید چطور میشه شبکه منوتو و بقیه برنامه فیلتر در تلویزیون های tu7000 یا دارای سیستم عامل تایزن دید چون وی پی و فیلتر پخش نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2020

پيش فرض

درود ببخشید چطور میشه شبکه منوتو و بقیه برنامه فیلتر در تلویزیون های tu7000 یا دارای سیستم عامل تایزن دید چون وی پی و فیلتر نصب نمیشه

- - - Updated - - -

درود ببخشید چطور میشه شبکه منوتو و بقیه برنامه فیلتر در تلویزیون های tu7000 یا دارای سیستم عامل تایزن دید چون وی پی و فیلتر نصب نمیشه

- - - Updated - - -

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

درود

من همین الان با آی پی ایرانی دارم من و تو را میبینم البته رو کامپیوتر :

شما اگر میخوای رو تلویزیون ببینی دو راه داری :

1- روتر اکسس پوینت DDwrt OPenWRT و میکروتیک تهیه کنید . وی پی را رو اون ستاپ کنید و از اون اینترنت بدید به تلویزیون سامسونگ تون

2- با کامپیوتر یا لب تاپ توسط برنامه connectify هات اسپات بدی از قندشکن به تلویزیون ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •