تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 121 از 124 اولاول ... 2171111117118119120121122123124 آخرآخر
نمايش نتايج 1,201 به 1,210 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

داره خودمونی میشه esmigel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام
    من یک تلوزیون 55 اینچ سامسونگ مدل 6990 دارم و همیشه هم به اینترنت وصل بوده ولی حدودا یک ماه پیش آپدیت شد و تمام اچ دی ام ای های تلوزیون از کار افتاد، الان وقتی میرم رو hdmi وسط صفحه یک نوشه میاد که "در حال آپدیت هست لطفا خاموش نکنید، پس از اتمام به صورت اتوماتیک خاموش میشود" و هنگ میکنه و هیچ اتفتقی نمیافته تا ساعتها که خاموش میشه ولی باز اگر برم رو hdmi همین اتفاق میوفته، از سام سرویس اومدن یک نگاه کرد گفت چون آپدیت شده بردش سوخته! و 800 هزار تومن هزینه تعویضش هست.
    من فکر میکنم نرم افزاری باشه و خواستن از سرشون باز کنن
    اگر کسی میتونه کمک کنه واقعا ممنون میشم راهنماییم کنه چون واقعا زور داره این پول رو بدم
    این هم شماره من اگر لطف کنید کمکم کنید 09339200193
    سلام..
    والا نمیدونم چرا چند وقتیه سام سرویس با اپدیت کردن شدیدا مخالفه...خوب اگه اینجوریه گزینه اپدیت رو سامسونگ حذف کنه یا فایل جدیدی ارائه نده تا کسی برای کنجکاوی هم که شده اپدیت نکنه..هممون فکر میکنیم با اپدیت کلی اتفاق میوفته در حالی که اصلا اینطور نیست...اخرین بار که رفته بودم نمایندگی یه عالمه تلویزیون دیدم که برداشون مشکل پیدا کرده بود..همشون با اپدیت کردن اینجوری شده بودن...خودمم یه مشکل با اپدیت کردن داشتم و پرسیدم ازشون فقط گفتن تلویزیون تا وقتی مشکل نداشت اصلا نباید اپدیت کنی.......خیلی زور داره تلویزون 55 اینچ مهمترین چیزش که اچ دی ام ای هست از کار بیوفته...این مشکل نرم افزاری باید باشه..نباید میگفتی اپدیت کردی چون جدیدا بهانه سام سرویس اپدیت کردن شده..فقط کافیه به دهنشون اپدیت بیوفته..خصوصا شماکه از گارانتیش خیلی میگذره..حداقل طرف میبرد نمایندگی یه فلشی..چیزی..میزد..

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ممنون از راهنماییت دوست عزیز من همه این مراحلو رفتم تلویزیونمو از طریق منو پشتیبانی آپدیت کردم اکانت کاربری ایجاد کردم در سامسونگ ودر تلویزیون داخل اون اکانت کاربری هستم حتی روشی که در تاپیک دیگر نصب برنامه های کشورهای مختلف در smart hub سامسونگ (یرای اولین بار در ایران ) رفتم این آخریه عین مراحلشو رفتم ولی در هنگامی که می خوام نصب برنامه ها در تلویزیون بزنم میگه شناسایی نشد تو یوتیوب اینترنت حسابی نگاه کردم ولی روشی پیدا نکردم کابل hdmi خریدم و از طریق لپ تاپ به تلویزیون نصب کردم ولی اصلا تلویزیون شناسایی نمی کنه در حالی که هم تلویزیون سه تا وروردی کابل hdmi داره وهم لپ تاپم در هر صورت هر روشی بود رفتیم شانس ما جواب نداد از بین این برنامه هاییم که در تلویزیون یه آیوش خوب بود که اونم شانس ما هنگام پخش پرش می کنه هی میره محتوای دیگه از طریق موبایلم فکر نکنم وصل بشم چون برنامه سامسونگ اسمارت ویو روی موبایلم نصب کردم ولی تلویزیونو شناسایی نکرد البته تلویزیون منم وای فای نداره از طریق لن به اینترنت متصل شده در هر صورت هر راهی بود رفتیم ولی ما کلا بدشانسیم وقتی اینترنت نصب می کنیم روی تلویزیون سامسونگ اپس می پره در هر صورت ممنون دوست عزیز لطف کردی
    سلام..
    دوست عزیز انشالله مشکلت تا الان حل شده باشه..مشکل من که در کمال ناباوری به طرز خنده دار و مسخره کننده ای حل شد که اخرشم نفهمیدم چجوری حل شد!! اگه یادت باشه مشکلتون سامسونگ اپس بود که واسه شما کلا وجود نداشت.. و منم خواستم راهنمایی کنم..اسمارت هابو ریست کردم و از منم دیگه غیب شد...هیچ کاری هم نبود که باهم نکرده باشیم و به نتیجه ای برسیم..سام سرویس هم که یک ماه درگیرش بودم اصلا اطلاعات درست و حسابی از خدمات نرم افزاری نداشت.. حتی به شرکتی که برنامه های چرت و پرت سامسونگ رو میزاره ایمیل زدم و تماس میگرفتن..نمایندگی اینجام میگفت از ایپرامه و پاک شده و باید تلویزیون رو کولت بگیری و بیاری اینجا تا برنامه هاشو دوباره بریزیم..اونم شاااید درست شه.. منم دیدم این برنامه ها که اصلا ارزش نگاه کردن نداره چه برسه به هزینه کردن..فقط چون تلویزیون دوربین داشت یه نرم افزار دوربین داشت سامسونگ اپس و همون با یکی دوتا نرم افزار پخش رایگان تصاویر سه بعدی..فقط همین سه تا.. تا حدودی بدرد بخور بودن برام...خلاصه..دیگه بیخیال شده بودم...اینم بگم تو اعلامیه های سامسونگ قسمت اکانت کاربری رو که نگاه میکردم چند تا اعلامیه از قبل داده بودن که بعضی سرویسا غیرفعال شدن ولی اگه پاک نکرده باشین همینجوری تو حافظه میمونن و کار میکنن!...
    منم از اونروز تنها کاری که کردم اکانت کاربریم رو فعال کردم و وای فای رو روشن گذاشتم...هر چند روز یکبار هم با اینکه پیغام اپدیتی برای شما وجود ندارد رو میزد بازم اپدیت اتومات رو میزدم تا یه رفرشی بشه قسمت اسمارت هاب... در کمال تعجب بعداز یه ماه رفتم اسمارت هاب رو باز کردم دیدم سامسونگ اپس تشریف اوردن!!! حکایتی داره این سامسونگ واسه خودش...اصلا اسمارت هاب رو نباید ریست کرد...اخرین بارهم که اپدیت کردم کنترل لمسی از کار افتاد و رفتم یه کنترل معمولی گرفتم.. نمایندگی رفتم حتی نگاه ننداخت به کنترل و گفت اینا زود خراب میشه و همینجوری هست..یکی دیگه باید بخری..قیمتشم دویستو خورده ایه..
    شمام اکانت کاربری رو فعال بزار..تلویزیونم از لن بزار چند وقتی فعال باشه..مطمئن باش میاد..
    کابل اچ دی ام ای اگه بخوای از لپ تاپ پخش کنی باید کابلش با کیفیت باشه..بیشتر بچه ها ورژن 1.4 استفاده میکنن هر چند 1.3 روهم پشتیبانی میکنه..از منم اسمارت ویو تلویزیون رو نمیشناسه..

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

راهی ندارد ابدیت خودکار حداقل دانلود نکنه حالا نصب که بماند
    حجم هم بالا نزدیک ٢ گیگ
    بعد که دانلود میگه پیغام ابدیت میده که کار از کار گذشته

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

راهی ندارد ابدیت خودکار حداقل دانلود نکنه حالا نصب که بماند
    حجم هم بالا نزدیک ٢ گیگ
    بعد که دانلود میگه پیغام ابدیت میده که کار از کار گذشته

والا از منکه سری fه اپدیت خودکار.. گزینه داره که خاموش میشه....هم اپدیت نرم افزار همم اسمارت هاب...من فقط اسمارت هاب رو اپدیت خودکارشو رو فعال گذاشتم..واسه نرم افزاراش هر چند وقت اپدیت میاد و فقط اعلام میکنه..

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

والا از منکه سری fه اپدیت خودکار.. گزینه داره که خاموش میشه....هم اپدیت نرم افزار همم اسمارت هاب...من فقط اسمارت هاب رو اپدیت خودکارشو رو فعال گذاشتم..واسه نرم افزاراش هر چند وقت اپدیت میاد و فقط اعلام میکنه..
    به نظر ابدیت خودکار مربوط به بعد دانلود میشه
    چون همیشه دانلود می‌کنه بعد پیغام میده با اینکه غیر فعال هست به صورت خودکار
    اگر خودکار فعال باشه که بعد دانلود ابدیت میشه
    آخرش ی پیغام میده به روز شد

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

راستش من یکی که تو این ده سال تا سری f محصولات سامسونگ همچین چیزی ندیدم..اخه دانلود کنه که بالاخره یه بیست دقیقه ای طول میکشه با یه خطه معمولی.اپدیتها هم معمولا هشتصد تا هزارو دویست مگابایته..واسه اپدیت کردن هم که نهایت یکی..دو دقیقه طول میکشه.....اگه اول بدون اجازه دانلود کنه و بعد با اجازه کاربر بخواد اپدیت کنه یکی..دو دقیقه اپدیتش بیشتر وقت نمیبره....ولی واسه چیزای امنیتی بدون اجازه میتونه دانلود کنه..البته اگه حساب کاربری ایجاد شده باشه......با چک کردن حافظه داخلی دستگاه کاملا مشخصه اگه چیزی رو دانلود کنه و نگه داره تا کاربر اجازه بده اپدیت شه..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض ارور

سلام دوستان
    بنده یک تلوزیون سامسونگ به شماره مدل
    UA40F6350AM
    دارم
    تلوزیون قسمت broadcasting غیر فعال بود
    از طریق سرویس منو مدلش تغییر کرده بود که درستش کردم
    اما حالا به مشکل جدیدی برخورد کردم
    وسط پخش برنامه یه همچنین چیزی میادش ؛
    فرستنده اطلاعات سیگنال را تغییر داده است. یک اسکن DTV برای بروز کردن اطلاعات آغاز خواهد شد
    ۴بار تایید کردم دیدم باز دوباره میاد
    ممنون میشم کمک کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafabad2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان من یه تلویزیون ua55h7790aw دارم که کنترل جادوییش خراب شده تو مشهد هر جایی رو بگی گشتم اما پیدا نشد نمایندگی ام که میگه ندارم کسی از دوستان اگه از این نوع کنترل جایی سراغ داره که اصل باشه به من میتونه پیام بده مدل کنترل اینه BN59-01185b
    شماره تماس من اینه 09305626610
    Last edited by mostafabad2007; 27-04-2018 at 19:05.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

درود دوستان ببخشید میخواستم بپرسم امکانش هست که gl.wiz رو روی اسمارت هاب تصب کنیم؟ چطور؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام دوستان من تلویزیون سامسونگ سری 6 دارم، زیر نویس ها در تصویر کامل دیده نمیشه یعنی فیت نیست و کمی از نوشته ها از دو طرف تصویر بیرونه درست مثل وقتی تایپ میکنیم توی یه صفحه و خط کش رو تنظیم نکردیم همونطوره . هر چی سعی کردم از منو های مختلف چک کردم نتیجه ای نگرفتم . یعنی من همیشه باید اول و آخر نوشته ها رو حدس بزنم ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •