تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 124 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمت تمامی دوستان.
    بنده یکدستگاه تلویزیون 46es7770 دارم مشکل من اینه که کلی نرم افزار نصب میکنم اما بعد یه مدت تا به اینترنت وصل میشم تمام نرم افزارهای اسمارت هاب پاک میشه.تا حالا چند بار این اتفاق افتاده.دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    دوست عزیز
    این دو حالت دارد یا اینکه حافظه آن پرشده و برای پردازش فضا ندارد و یا اینکه اسمارت هاب تان زیاد بروز رسانی می کند و چون فضای کافی ندارد برنامه ها را پاک می کند و یا اینکه سیستمتان باگ گرفته و نیاز به آبدیت دارد

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

دوست عزیز
    البته که سری F از سری e بهتر است چون سری f این مدل دوهسته ای است و از هر لحاظی از سری e برتری دارد
    اخه چه سایت های خارجی و چه سایت های ایرانی. همه فقط مدل ES رو دارند. کسی مدل F نداره. برای مدل ES هم دو هسته ای نوشته اند.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اخه چه سایت های خارجی و چه سایت های ایرانی. همه فقط مدل ES رو دارند. کسی مدل F نداره. برای مدل ES هم دو هسته ای نوشته اند.
    دوست عزیز
    برای مطالعه سری F به این سایت سامسونگ بروید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه shervin_aleta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

سلام خدمت تمامی دوستان
    من در آلمان هستم و جدیدا تلویزیون هوشمند مدل UE46F6500SS خریدم ولی میخوام در قسمت زیرنویس بتونم زیرنویس فارسی هم ببسنیم ولی در قسمت encoding عربی نداره
    ایا راهی هست بتونم این مشکل رو برطرف کنم یا فایل زیرنویس رو با کامپیوتر تغییر بدم که بتونم با تی وی مشاهده کنم!؟
    با سپاس

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمت تمامی دوستان
    من در آلمان هستم و جدیدا تلویزیون هوشمند مدل UE46F6500SS خریدم ولی میخوام در قسمت زیرنویس بتونم زیرنویس فارسی هم ببسنیم ولی در قسمت encoding عربی نداره
    ایا راهی هست بتونم این مشکل رو برطرف کنم یا فایل زیرنویس رو با کامپیوتر تغییر بدم که بتونم با تی وی مشاهده کنم!؟
    با سپاس
    دوست عزیز
    اگر تلویزیونتان منوی فارسی ندارد و یا فارسی ساز آن فعال نیست اول باید آن را فعال کرد

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ی را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

7. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

ممنونم از راهنماییت ولی منظورتون از منوی سرویس و option کجاست!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنونم از راهنماییت ولی منظورتون از منوی سرویس و option کجاست!؟

دوست عزیز
    این منوی مخفی و یا همان منوی سرویس است و با کنترول معمولی تلویزیو نتان
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power
    و اگر پست بالا را با لینکهای داده شده را مطالعه کنید مطلب بهتر قابل فهم می شود. و وقتی که وارد منوی مخفی یا همان منوی سرویس شدید به آیتمهای که گفته نشده دست نزنید چون ممکن است تلویزیونتان دچار خسارت شدید شود

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

دوست عزیز
    این منوی مخفی و یا همان منوی سرویس است و با کنترول معمولی تلویزیو نتان
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
    در تلویزیون های جدید:
    کد:
    info > menu > mute > power
    و اگر پست بالا را با لینکهای داده شده را مطالعه کنید مطلب بهتر قابل فهم می شود. و وقتی که وارد منوی مخفی یا همان منوی سرویس شدید به آیتمهای که گفته نشده دست نزنید چون ممکن است تلویزیونتان دچار خسارت شدید شود
    دوست عزیز مشکل زیرنویس رو با توجه به راهنمایی ها برطرف کردم ولی مشکلی که بوجود اومده اینه که تیونر تی وی شبکه های دیجیتال رو اسکن نمیکنه و انالوگ میاره در صورتی که قبل از تغییر تنظیمات این مشکل رو نداشتم
    من شبکه های ماهواره استرا رو دریافت مسکردم ولی الان فقط چند شبکه انالوگ رو سکن میکنه.
    میتونید در این ضمینه هم کمکم کنید!؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز مشکل زیرنویس رو با توجه به راهنمایی ها برطرف کردم ولی مشکلی که بوجود اومده اینه که تیونر تی وی شبکه های دیجیتال رو اسکن نمیکنه و انالوگ میاره در صورتی که قبل از تغییر تنظیمات این مشکل رو نداشتم
    من شبکه های ماهواره استرا رو دریافت مسکردم ولی الان فقط چند شبکه انالوگ رو سکن میکنه.
    میتونید در این ضمینه هم کمکم کنید!؟

دوست عزیز
    چون شما در آلمان زندگی می کنید فکر می کنم سیستم دیجیتال بدر تان نمی خورد و شما باید تیونرتان را روی
    ----T/C/S2 این آیتم در منوی OPTION و در قسمت تیونر پیدا و روی آن قرار دهید تا هم چی قابل دسترسی باشد و فقط باید همان آیتم را تغییر دهید چون آن آیتم اصلی تلویزیون شماست که قابلیتهای تلویزیونی از دست رفته شما را باز می گردانند.و برای اشنا شدن به خصوصیات تلویزیو نتان به اینجا بروید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست

Last edited by matinpour; 27-12-2013 at 11:29.

13. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

دوست عزیز
    چون شما در آلمان زندگی می کنید فکر می کنم سیستم دیجیتال بدر تان نمی خورد و شما باید تیونرتان را روی
    ----T/C/S2 این آیتم در منوی OPTION و در قسمت تیونر پیدا و روی آن قرار دهید تا هم چی قابل دسترسی باشد و فقط باید همان آیتم را تغییر دهید چون آن آیتم اصلی تلویزیون شماست که قابلیتهای تلویزیونی از دست رفته شما را باز می گردانند.و برای اشنا شدن به خصوصیات تلویزیو نتان به اینجا بروید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست

تنظیم تیونر را روی TCS2 قرار میدم ولی بازم فقط شبکه های انالوگ رو دریافت میکنه عجب داستانی شده ها....
    امکان داره برای تنظیمات ایران باشه که به این صورت شده!؟
    با سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •