تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 116 از 124 اولاول ... 1666106112113114115116117118119120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

داره خودمونی میشه esmigel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام عزیزان
    من یه سامسونگ سری ۶ دارم

نه به حالت سرچ اتومات،نه دستی
    هیچ رقمه شبکه ورزش رو نمیاره
    چه راهی داره،؟
    اره...از انتنه...
    ببین اگه راحت همه شبکه های اچ دی رو میگیره..مخصوصا3..از انتن نیست...منم یه مدت سیم دو تیکه بود و پارازیت زیاد..شبکه های اچ دی رو نمیگرفت...
    اگه رسی**ور داری قبل از سرچ حتما خاموشش کن..
    Last edited by esmigel; 16-11-2017 at 06:45.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام..
    دوستان واسه مشکل من کسی تجربه ای نداره؟
    تلویزیونم سامسونگ 46 f7770 سه بعدیه...رسی**ورم فول اچ دیه...هایپر 2000...وقتی رزولیشن رو روی 1920*1080*50HZ میزارم فقط شبکه های اچ دی دچار لرزش میشه و مجبورم رزولیشن رو روی 1920*1080*25HZ بزارم تا درست شه...با سه تا کابل اچ دی ام ای هم تست کردم..ولی بازم همونجوریه...کابلا هم یکی سونی یکیم پاناسونیک و فابریکی خودش بوده(کلا کابلای زیر 20 تومن)....نمیدونین مشکل از کجاست؟ میترسم الکی یه کابل 30..40 تومنی بگیرم و مشکل حل نشه و این کابل هم به کابلای انبار اضافه شه..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

سلام
    من یک تلوزیون اسمارت سامسونگ دارم که مدتی است برنامه samsung apps ان ناپدید شده و من نمیتوانم برنامه های مد نظرم را دانلود کنم لطفا جهت بازابی ان راهنمایی بفرمایید.
    ممنون
    Last edited by matinpour; 19-11-2017 at 12:31.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من یک تلوزیون اسمارت سامسونگ دارم که مدتی است برنامه samsung apps ان ناپدید شده و من نمیتوانم برنامه های مد نظرم را دانلود کنم لطفا جهت بازابی ان راهنمایی بفرمایید.
    ممنون
    دوست عزیز
    اول باید وارد اسمارت هاب شده و از روی کنترول دکمه tools را بزنید و سپس وارد setting شده و آن را ریست کنید و اگر به اینترنت وصل باشید از شما می خواهد که دوباره آیتمهای حذف شده را آبدیت کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام..
    دوستان واسه مشکل من کسی تجربه ای نداره؟
    تلویزیونم سامسونگ 46 f7770 سه بعدیه...رسی**ورم فول اچ دیه...هایپر 2000...وقتی رزولیشن رو روی 1920*1080*50HZ میزارم فقط شبکه های اچ دی دچار لرزش میشه و مجبورم رزولیشن رو روی 1920*1080*25HZ بزارم تا درست شه...با سه تا کابل اچ دی ام ای هم تست کردم..ولی بازم همونجوریه...کابلا هم یکی سونی یکیم پاناسونیک و فابریکی خودش بوده(کلا کابلای زیر 20 تومن)....نمیدونین مشکل از کجاست؟ میترسم الکی یه کابل 30..40 تومنی بگیرم و مشکل حل نشه و این کابل هم به کابلای انبار اضافه شه..
    یه بار با کابل ورژن ۲ تست کن شاید درست بشه کابلای زیر ۲۰ تومن همشون ورژن ۱.۳ یا ۱.۴ هستن.البته بالای ۲۰تومنم ورژن ۱.۴ زیاد تو بازاره ولی شما موقع خرید به ورژن۲ دقت کنید که روش نوشته باشه.من مارک بافو رو خریدم ۴۵ تومن.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یه بار با کابل ورژن ۲ تست کن شاید درست بشه کابلای زیر ۲۰ تومن همشون ورژن ۱.۳ یا ۱.۴ هستن.البته بالای ۲۰تومنم ورژن ۱.۴ زیاد تو بازاره ولی شما موقع خرید به ورژن۲ دقت کنید که روش نوشته باشه.من مارک بافو رو خریدم ۴۵ تومن.
    ممنون از جوابت دوست عزیز..
    راستش تو شهر ما کابل درست و حسابی گیر نمیاد و کابلا معمولین.. مجبورم از دیجی کالا سفارش بدم..میخواستم دایو یا فیلیپس یا بافو سفارش بدم ورژن2 یا 1.4 ولی ر**سی*ور و تلویزیون 1.3 ساپورتن...فقط و فقط کابلو واسه همین دستگاه میخوام..رو 1080 هیچ مشکلی نیست ولی رو 50هرتز که میزارم اچ دی ها دچار لرزش میشن..رو 25هرتز هیچ مشکلی نیست...اخه موندم چرا اینجوریه؟ اگه مشکل از کابل باشه که رو همون 1080 فول اچ دی باید تصویر مشکل داشته باشه...
    اره..همه کابلایی که استفاده کردم 1.3 بودن..اون موقعی که هم دستگاه و هم کابلارو گرفته بودم ورژن 1.4 همه گیر نشده بود...میگم شاید مشکل از جای دیگه ست چون فقط با 50هرتز مشکل دارم...البته مشکل حادی نیست! موندم چرا اینجوریه؟! اگه یه درصد بدونم از کابله یه کابل سفارش میدم...

اگه نباشه جاش خالی می مونه kolange_edalat2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

دوستان من یه TV مدل UA55J6490AW دارم. کسی میدونه چطور میشه 3D ش رو راه انداخت؟

داره خودمونی میشه BeyondHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

سلام دوستان عرض ادب
    الان بهترین مدل سامسونگ که فیلم های فورکی را راحت پخش کنه کدوم مدل را پیشنهاد میدید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنون از جوابت دوست عزیز..
    راستش تو شهر ما کابل درست و حسابی گیر نمیاد و کابلا معمولین.. مجبورم از دیجی کالا سفارش بدم..میخواستم دایو یا فیلیپس یا بافو سفارش بدم ورژن2 یا 1.4 ولی ر**سی*ور و تلویزیون 1.3 ساپورتن...فقط و فقط کابلو واسه همین دستگاه میخوام..رو 1080 هیچ مشکلی نیست ولی رو 50هرتز که میزارم اچ دی ها دچار لرزش میشن..رو 25هرتز هیچ مشکلی نیست...اخه موندم چرا اینجوریه؟ اگه مشکل از کابل باشه که رو همون 1080 فول اچ دی باید تصویر مشکل داشته باشه...
    اره..همه کابلایی که استفاده کردم 1.3 بودن..اون موقعی که هم دستگاه و هم کابلارو گرفته بودم ورژن 1.4 همه گیر نشده بود...میگم شاید مشکل از جای دیگه ست چون فقط با 50هرتز مشکل دارم...البته مشکل حادی نیست! موندم چرا اینجوریه؟! اگه یه درصد بدونم از کابله یه کابل سفارش میدم...
    تو دنیای دیجیتال هر چیزی ممکنه..شاید راه حل این مشکلتو خیلی از مهندسین کامپیوتر هم ندونن و حتما باید همه راهها رو تست کرد..

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان من یه TV مدل UA55J6490AW دارم. کسی میدونه چطور میشه 3D ش رو راه انداخت؟
    بعداز دوسال هنوز سه بعدیش رو امتحان نکردی!!
    کاری نداره..اسونترینش که خودمم این کارو انجام میدم(چون پلیرشو ندارم)..از اینترنت یه کلیپ یکی..دو دقیقه ای با کیفیت دانلود میکنی و میریزی داخل فلش و میزنی به تلویزیون..از داخل منوی تصویر.. سه بعدی رو انتخاب میکنی و حالت سه بعدی رو فعال میکنی..مشاهده خودکار سه بعدی رو هم رو اتومات بزار...(اینجوری تا کلیپ رو نشون داد خودش اتومات میره رو سه بعدی)وقتیم تصویر سه بعدی اومد دکمه عینک رو یه بار فشار بده تا چراغ عینک سبز شه...وقتیم کارت تموم شد چند ثانیه دکمه عینک رو نگه دار تا چراغ چشمک زن قرمز شه...باطریش خیلی زود تموم میشه..
    اگرم اینترنت پرسرعت داری از خود اسمارت هاب میتونی به صورت لحظه ای!! شاید چند ثانیه...سه بعدی رو ببینی...من قبل اپدیت کردن تلویزیونم راحت تصاویر سه بعدی رو با اینترنت میدیدم.. ولی اپدیت که کردم دیگه اون تلویزیون سابق نبود...
    اگرم پلیر داری که دیگه چه بهتر...واسه دانلود تصاویر سه بعدی هم سایت زیاده..اگه خواستین اعلام کنین..
    اگه از کلوپ بگیری راحتره چون معمولا یه کلیپ با کیفیت 5دقیقه ای 400 مگابایته...کلیپ کم حجم هم هست که نگاه نکنی سنگینتره...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •