تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 114 از 124 اولاول ... 1464104110111112113114115116117118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,131 به 1,140 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام ممنون از راهنماییتون شما خودتون از این دستگاه استفاده کردید؟؟ وراضی هستید ؟؟ روی همه هدفون بلوتوث جواب میده ؟؟؟ از کجا میتونم این دستگاه تهیه کنم البته حضوری میخوام بخرم
    سلام. نه. من خودم کابل رابط گرفتم و اگه بخواهم با هدفون فیلم ببینم، از کابل رابط 5 متری استفاده میکنم و هدفون معمولی.

این دستگاه را هم الکتریکی ها و فروشندگان قطعات کامپیوتری باید داشته باشند.

2. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان.من میخواستم بدونم برنامه ADM یا همون دانلود منیجر واسه سیستم عامل تایزن وجود داره که بتونیم رو تلویزیونهای سامسونگ نصب کنیم و با نصب یه هارد به تلویزیون دانلود شبانه انجام بدیم؟؟!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان.من میخواستم بدونم برنامه ADM یا همون دانلود منیجر واسه سیستم عامل تایزن وجود داره که بتونیم رو تلویزیونهای سامسونگ نصب کنیم و با نصب یه هارد به تلویزیون دانلود شبانه انجام بدیم؟؟!
    دوست عزیز
    تلویزیون از همچین قابلیتی برخوردار نیست که به مانند کامپیوتر بتوانید اینگونه عمل کنید تلویزیون محدودیت دارد و فقط برنامه های مرتبط با خود و اسمارت هابش را انجام می دهد و حتی ضبط برنامه های تلویزیونی دیجیتالش را فقط در خود تلویزیون می توانیدببینید نه روی کامپیوتر

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز
    تلویزیون از همچین قابلیتی برخوردار نیست که به مانند کامپیوتر بتوانید اینگونه عمل کنید تلویزیون محدودیت دارد و فقط برنامه های مرتبط با خود و اسمارت هابش را انجام می دهد و حتی ضبط برنامه های تلویزیونی دیجیتالش را فقط در خود تلویزیون می توانیدببینید نه روی کامپیوتر
    اگه اینجوریه پشیمون شدم سامسونگ گرفتم ای کاش سونی میگرفتم چون سیستمش اندرویده و میشد ADM روش نصب کرد..

داره خودمونی میشه motv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.
    من تلوزیون سامسونگ 43K6960 دارم. میخواهم فیلم های ضبط شده از تلوزیون رو روی کامپیوتر پخش کنم اما به دلیل رمزگذاری نمیشود. تاپیک های دیگه هم برای سری D و E و F راه حل داشتند اما برای سری K ندارند. لطفا راهنمایی کنید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.
    من تلوزیون سامسونگ 43K6960 دارم. میخواهم فیلم های ضبط شده از تلوزیون رو روی کامپیوتر پخش کنم اما به دلیل رمزگذاری نمیشود. تاپیک های دیگه هم برای سری D و E و F راه حل داشتند اما برای سری K ندارند. لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    هنوز برای این سری راه حلی نیامده.

9. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

قبلا یوتیوب رو اسمارت هاب باز میشد اما یه مدته که باز نمیشه در صورتی که isp مشکلی نداره و رو لپ تاپ و موبایل باز هست
    ایا باید ای پی تنظیم کنم؟

داره خودمونی میشه esmigel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان الان چند وقتیه به چندتا مشکل خوردم که نمیدونم اینجا باید مطرحش کنم یا نه؟ ولی امیدوارم بتونین راه حلی براش پیدا کنین...
    من سه سال قبل تلویزیون اسمارت سامسونگ f7770...46 اینچ رو خریدم(مدل وطنی) که تو تنظیمات خودش زده f7500bm.. باهاش مشکلی نداشتم تا اینکه سال قبل اپدیتش که 1110 بود اومد و انلاین از طریق خودش اپدیتش کردم...اینم بگم که روز اول یه کنترل معمولی براش گرفتم که کار باهاش راحت تر باشه و کنترل لمسی خودشم خراب نشه!...خلاصه بعد از اپدیت کنترل لمسی دیگه کار نمیکرد به غیراز دکمه صوتیش...فقط همین یه دکمه ش کار میکنه و بقیه دکمه ها از کار افتادن...همه جا سرچ کردم و همه کارا رو انجام دادم ولی هیچکدوم بدرد نخورد...از روز اپدیت وای فای تلویزیون همش قطع میشه و دیگه مثل اول نیست...نمایندگی هم رفتم حتی کنترل رو تست نکرد و تا بهش گفتم گفت این کنترل ها زود از کار میوفتن و طبیعیه!! الان تو سایت اپدیت جدید اومده ولی از تلویزیون هرچی میزنم که انلاین اپدیت شه میگه براش اپدیت جدیدی نیومده! در حالی که تا حالا دوتا اپدیت اومده تو سایت.. اولی 1113 و دومی 1128...دومی رو دانلود کردم و گفتم با یو اس بی اپدیت کنم ولی هرکاری میکنم تلویزیون نمیشناسش.. حتی اسم پوشه هارو از تک تک سایتا خوندم و عوض کردم.. حتی فروم خارجی رو... ولی بازم نمیشناسه..یا اگرم با عوض کردن اسم پوشه دنبال اپدیت بگرده میزنه فایلی وجود نداره...با انواع یو اس بی و فرمتای یو اس بی امتحان کردم...ولی نشد..همش میزنه برسی کنید شبکه شما پیکربندی شده باشد...اینا تنظیماتی واسه اپدیت یا کنترل داخل تنظیمات مخفی ندارن؟؟ اسم تنظیم مخفی میاد تنم میلرزه!! تا حالا دوتا سامسونگ رو ناشیانه خراب کردم... ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن کمکی بهم بکنن...اسم پوشه دانلود T-FXPUABC
    ممنون

داره خودمونی میشه esmigel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

..............

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان الان چند وقتیه به چندتا مشکل خوردم که نمیدونم اینجا باید مطرحش کنم یا نه؟ ولی امیدوارم بتونین راه حلی براش پیدا کنین...
    من سه سال قبل تلویزیون اسمارت سامسونگ f7770...46 اینچ رو خریدم(مدل وطنی) که تو تنظیمات خودش زده f7500bm.. باهاش مشکلی نداشتم تا اینکه سال قبل اپدیتش که 1110 بود اومد و انلاین از طریق خودش اپدیتش کردم...اینم بگم که روز اول یه کنترل معمولی براش گرفتم که کار باهاش راحت تر باشه و کنترل لمسی خودشم خراب نشه!...خلاصه بعد از اپدیت کنترل لمسی دیگه کار نمیکرد به غیراز دکمه صوتیش...فقط همین یه دکمه ش کار میکنه و بقیه دکمه ها از کار افتادن...همه جا سرچ کردم و همه کارا رو انجام دادم ولی هیچکدوم بدرد نخورد...از روز اپدیت وای فای تلویزیون همش قطع میشه و دیگه مثل اول نیست...نمایندگی هم رفتم حتی کنترل رو تست نکرد و تا بهش گفتم گفت این کنترل ها زود از کار میوفتن و طبیعیه!! الان تو سایت اپدیت جدید اومده ولی از تلویزیون هرچی میزنم که انلاین اپدیت شه میگه براش اپدیت جدیدی نیومده! در حالی که تا حالا دوتا اپدیت اومده تو سایت.. اولی 1113 و دومی 1128...دومی رو دانلود کردم و گفتم با یو اس بی اپدیت کنم ولی هرکاری میکنم تلویزیون نمیشناسش.. حتی اسم پوشه هارو از تک تک سایتا خوندم و عوض کردم.. حتی فروم خارجی رو... ولی بازم نمیشناسه..یا اگرم با عوض کردن اسم پوشه دنبال اپدیت بگرده میزنه فایلی وجود نداره...با انواع یو اس بی و فرمتای یو اس بی امتحان کردم...ولی نشد..همش میزنه برسی کنید شبکه شما پیکربندی شده باشد...اینا تنظیماتی واسه اپدیت یا کنترل داخل تنظیمات مخفی ندارن؟؟ اسم تنظیم مخفی میاد تنم میلرزه!! تا حالا دوتا سامسونگ رو ناشیانه خراب کردم... ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن کمکی بهم بکنن...اسم پوشه دانلود T-FXPUABC
    ممنون
    دوست عزیز
    اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد نیازی به آبدیت نیست ولی اگر اصرار دارید از اطلاعات زیر استفاده کنید در ضمن شما از آن سایت گفته شده منوال را هم دانلود و مطالعه کنید و روش آبدیت در آن گفته شده.
    برای کنترول
    ریست کردن کنترول لمسی و معمولی
    روش1- از روی کنترول دکمه Return + Menu رو سه ثانیه بگیرید.
    روش2- ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.
    روش3- یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.
    روش 4
    1.اول کنترل رو حالت تلویزیون قرار میدهیم
    2.دکمه پاور را گرفته و دوبار صفر را میزنیم کنترل ریست شده و مشکل حل می شود.
    و اینم سایت آبدیت این مدل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 19-10-2017 at 19:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •