تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 124 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

امشب رفتم یه فروشگاه که مدل 40F6980 رو به قیمت 3.3 میلیون ارائه میداد. توی اینترنت هیچ اثری از این مدل نیبست !! اگه دوستان اطلاعی درباره این مدل دارند اعلام کنند. خوبه ؟
    دوست عزیز
    اگر شما در اینترنت این مدل را پیدا نکردید دلیل آن این است که این نام گذاری سامسونگ ایران برای این مدل است که نام گذاری اصلی آن f6800 است و تلویزیونی با کیفیت بالای است

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوست عزیز
    در حالت روشن دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv بعد ببینید مشگلتان حل شده یا نه؟
    دکمه exit رو هر چی نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیافته ولی دکمه return رو که نگه میدارم یک منو عیب یابی میاد البته یک بار از طریق منوها ریست کردم ولی فایده نداشت.

4. این کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دکمه exit رو هر چی نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیافته ولی دکمه return رو که نگه میدارم یک منو عیب یابی میاد البته یک بار از طریق منوها ریست کردم ولی فایده نداشت.
    دوست عزیز
    از آبدیت استفاده کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

داخل تنظيمات آن كه ميرم ( اون قسمتي كه سريال تلويزيون و ورژن نرم افزار را نشان ميدهد ) يك قسمتي دارد كه نوشته مثلاً فلان كد را داخل سايت DIVX فعال كنيد.
    منظورش چيست؟

7. این کاربر از mrrahimi2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ريست كردن نلويزيون مدل UA40F5300 ميخواهم به حالت اول گه خريدم بازگردده و تنظيمات كارخانه ؟ آيا با اين عمل زبان فارسي حذفيشه؟ از منوي مخفي ريست فاكتور انتخاب كردم اما حذف نشد؟ اول كه خريدم انگلسي وعربي بود.؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام.دوستان من فریمور ال ای دی سامسونگ مدل ua40f5570 رو میخوام کسی میتونه کمکم کنه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ريست كردن نلويزيون مدل UA40F5300 ميخواهم به حالت اول گه خريدم بازگردده و تنظيمات كارخانه ؟ آيا با اين عمل زبان فارسي حذفيشه؟ از منوي مخفي ريست فاكتور انتخاب كردم اما حذف نشد؟ اول كه خريدم انگلسي وعربي بود.؟
    دوست عزیز
    اگر خودتان فارسی ساز کردید همان مراحل را برعکس انجام دهید یعنی زبان را و دیگر آیتمها را انگلیسی انتخاب کنید

داره خودمونی میشه hamedheidary's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام خدمت تمامی دوستان.
    بنده یکدستگاه تلویزیون 46es7770 دارم مشکل من اینه که کلی نرم افزار نصب میکنم اما بعد یه مدت تا به اینترنت وصل میشم تمام نرم افزارهای اسمارت هاب پاک میشه.تا حالا چند بار این اتفاق افتاده.دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام . کسی هست کمکم کنه ؟ مدل ES بهتره یا F ?
    توی مغازه بهم گفتن مدل 40F6980 است. اما الان که تحویل گرفتم روی جعبه نوشته ES6980 . می خواستم بدونم سرم کلاه رفته یا نه ؟ نمایندگی سامسونگ هم رفتم !!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام . کسی هست کمکم کنه ؟ مدل ES بهتره یا F ?
    توی مغازه بهم گفتن مدل 40F6980 است. اما الان که تحویل گرفتم روی جعبه نوشته ES6980 . می خواستم بدونم سرم کلاه رفته یا نه ؟ نمایندگی سامسونگ هم رفتم !!
    دوست عزیز
    البته که سری F از سری e بهتر است چون سری f این مدل دوهسته ای است و از هر لحاظی از سری e برتری دارد

14. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •