تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 124 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر در تمامی کانالها و یا نمایش از دستگاه مثل سینما خانگی و یا dvd این مسئله را دارید یعنی که پنلتان دچار مشگل شده واگر فقط در جند کانال این مورد را دارید نگران نباشید سیستمتان سالم است و ممکن است مربوط به تداخل امواج دستگاههای دیگر و یا وسایل برقی و یا امواج مکرویو آنتن های مخابراتی باشد
    با سپاس
    چنانچه پنل آسیب دیده باشد، آیا نیم سوز شدن پیکسلها می تواند باشد؟ راه درست شدن آن چیست؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سپاس
    چنانچه پنل آسیب دیده باشد، آیا نیم سوز شدن پیکسلها می تواند باشد؟ راه درست شدن آن چیست؟
    .
    دوست عزیز
    چنانچه پنل آسیب دیده باشد کاری نمی شود کرد بجز تعویض پنل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    جواب سوال اول : بله تلویزیون شما قابلیت دارد. برای این منظور سعی کنید از برند خود سامسونگ که سازگارتر با سیستمتان است استفاده کنید البته از دیگر برندها هم می توانید استفاده کنید.
    جواب سوال دوم: خیر شما نمی توانید بطور هم زمان از هردو سیستم استفاده کنید چون باید برای استفاده از هدفون در قسمت صدا و استفاده از بلندگو خارجی را انتخاب کنید.که در اینصورت دیگر از بلندگوی داخلی دیگر صدایی ندارید.
    حیلی ممنون از محبت شما.

2 وسیله مختلف را امتحان کردم.

1- هدست وایرلس سونی 2.0 که دانگل دارد و به درگاه usb وصل میشود. تلویزیون آن را شناسائی نکرد ( در حالی که توسط کامپیوتر و ps4 و .... شناسائی میشود ).

2- هدست بلوتوث Genius HS-920BT . این هم کار نکرد ( در حالیکه با وسائل دیگر به خوبی کار میکند ).

آیا منوی خاصی برای معرفی این نوع هدستها به تلویزیون f8880 هست یا باید امیدوار باشیم که خود تلویزیون آنها را شناسائی کند و اگر نکرد نتیجه بگیریم که سازگار نیستند؟

پیشاپیش از لطف شما در پاسخگوئی تشکر میکنم.

4. این کاربر از m195859 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

حیلی ممنون از محبت شما.

2 وسیله مختلف را امتحان کردم.

1- هدست وایرلس سونی 2.0 که دانگل دارد و به درگاه usb وصل میشود. تلویزیون آن را شناسائی نکرد ( در حالی که توسط کامپیوتر و ps4 و .... شناسائی میشود ).

2- هدست بلوتوث Genius HS-920BT . این هم کار نکرد ( در حالیکه با وسائل دیگر به خوبی کار میکند ).

آیا منوی خاصی برای معرفی این نوع هدستها به تلویزیون f8880 هست یا باید امیدوار باشیم که خود تلویزیون آنها را شناسائی کند و اگر نکرد نتیجه بگیریم که سازگار نیستند؟

پیشاپیش از لطف شما در پاسخگوئی تشکر میکنم.
    .
    دوست عزیز
    هدفن تان را روشن و سپس از
    منو--> صدا-->تنظیمات بلندگو--> در آن قسمت بلندگوی خارجی را انتخاب کنید یا در همان منوی صدا آیتمها را جستجو کنید حتی قسمت -->تنظیمات SoundShare

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    چنانچه پنل آسیب دیده باشد کاری نمی شود کرد بجز تعویض پنل
    هزینه پنل نو مدل F8880 46 چند است؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

هزینه پنل نو مدل F8880 46 چند است؟
    .
    دوست عزیز
    قیمت پنل تلویزیون دو سوم قیمت کل تلویزیون است مگر اینکه تعمیرکاری کار کرده سالم با قیمت پایین تر به شما بفروشند.

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام ی سوال داستم بچه ها مدل تی وی ua48h6500هست و متاسفانه دیجیتال رو در فعال نداره، رفتم از داخل منو مخفی بیارمش ولی گزینه local set, regionغیر فعاله، میگن برا فعالسازیش کنترل مخصوص میخواد کسی میدونه چه ترفندی میشه زد؟؟ ی چیز دیگه از این منو دستگاه رو تنظیمات کارخانه کردم کنترل از راه دور هوشمندش از کار افتاد و فقط دکمه روشن خاموشش کار میکنه، لطفا راهنمایی کنید، فقط سریع ترر، واقعا ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام ی سوال داستم بچه ها مدل تی وی ua48h6500هست و متاسفانه دیجیتال رو در فعال نداره، رفتم از داخل منو مخفی بیارمش ولی گزینه local set, regionغیر فعاله، میگن برا فعالسازیش کنترل مخصوص میخواد کسی میدونه چه ترفندی میشه زد؟؟ ی چیز دیگه از این منو دستگاه رو تنظیمات کارخانه کردم کنترل از راه دور هوشمندش از کار افتاد و فقط دکمه روشن خاموشش کار میکنه، لطفا راهنمایی کنید، فقط سریع ترر، واقعا ممنون
    .
    دوست عزیز
    برای این منظور باید کنترول تان را دوباره راه اندازی کنید.

اتصال مجدد کنترل هوشمند سامسونگ
    اگر کنترل هوشمند سامسونگ عملیاتی متوقف می شود و یا کار غیر طبیعی دارد، باتری ها را تعویض کنید که این ممکن است ناشی از انرژی باتری کافی نباشد.
    اگر مشکل ادامه یابد، برای کنترل هوشمند سامسونگ بازیابی جفت شدگی با تلویزیون را انجام دهید.
    1-دکمه RETURN و دکمه MENU را به طور همزمان به مدت 3 ثانیه فشار دهید.
    شما باید کنترول کنید که کنترل هوشمند سامسونگ جدای از تلویزیون درفاصله تقریبا cm 30cm ~40باشد اما، باید محل کنترل هوشمند سامسونگ شما به سمت گیرنده کنترل از راه دور تلویزیون باشد.
    2- اتصال تصویر بر روی صفحه نمایش ظاهرمی شود. و پس از آن، کنترل هوشمند سامسونگ به صورت خودکار به تلویزیون متصل می شود.

11. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

خیلی ممنون برای ازاد کردن منطقه و راه افتادن دیجیتال پیشنهادی ندارین؟؟کسی میدونه کنترل مخصوص چیه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خیلی ممنون برای ازاد کردن منطقه و راه افتادن دیجیتال پیشنهادی ندارین؟؟کسی میدونه کنترل مخصوص چیه
    .
    دوست عزیز
    این تایپیک را مطالعه کنید و لینک کنترول دست ساز را هم ببینید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •