تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 124 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

با عرض تشکر از پاسخ انجام مرحله نهای توسط افراد مبتدی مثل ما ریسک زیادی دارد . الان مشکل ما اینطور شده که بعد از یافتن شبکه بی سیم و وارد کردن رمز قادر به وصل شدن مودم نیست با دوتا مودم مختلف هم امتحان کردم وصل نمی شود اگر روش به غیر از نهایی دارید بفرمایید ممنون میشوم در هر صورت متشکریم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با عرض تشکر از پاسخ انجام مرحله نهای توسط افراد مبتدی مثل ما ریسک زیادی دارد . الان مشکل ما اینطور شده که بعد از یافتن شبکه بی سیم و وارد کردن رمز قادر به وصل شدن مودم نیست با دوتا مودم مختلف هم امتحان کردم وصل نمی شود اگر روش به غیر از نهایی دارید بفرمایید ممنون میشوم در هر صورت متشکریم
    دوست عزیز
    آیا تلویزیون شما به جز مودم شما مودم و یا دستگاههای wifi دیگر را شناسایی می کند؟
    آیا دسترسی شما به مودم از طریق مک آدرس است یا از طریق ip است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

خدمت جناب متین پور بله تلویزیون مودم و WIFI های دیگر را شناسایی می کند و نمایش می دهد ولی بیشتر مواقع یا اصلا در حالت گشتن شبکه های بیسم باقی می ماند که در اینصورت تلویزیون را از طریق منوی مخفی ریست فکتوری می کنم بعد همه شبکه های WIFI را نشان می دهد بعد از دادن رمز وصل به مودم نمی شود و بعد اگر بخواهی مجددا تنظیم کنی دیگر شبکه های WIFI نشان نمی دهد باز مجبور میشوم ریست فکتوری کنم .
    دسترسی به مودم هم از طریق IP است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خدمت جناب متین پور بله تلویزیون مودم و WIFI های دیگر را شناسایی می کند و نمایش می دهد ولی بیشتر مواقع یا اصلا در حالت گشتن شبکه های بیسم باقی می ماند که در اینصورت تلویزیون را از طریق منوی مخفی ریست فکتوری می کنم بعد همه شبکه های WIFI را نشان می دهد بعد از دادن رمز وصل به مودم نمی شود و بعد اگر بخواهی مجددا تنظیم کنی دیگر شبکه های WIFI نشان نمی دهد باز مجبور میشوم ریست فکتوری کنم .
    دسترسی به مودم هم از طریق IP است
    دوست عزیز
    همانطور که قبلا گفتم باید یکبار از راه حل نهایی استفاده شود و اگر مشگل حل نشد باید سخت افزاری آن بررسی شود .که باید از یک فرد وارد به این امور و یا تعمیرکار کمک بگیرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

با تشکر ممکن است تعمییر کار برای بررسی و احتمالا تعویض قطعه وای فای معرفی فرمایید ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با تشکر ممکن است تعمییر کار برای بررسی و احتمالا تعویض قطعه وای فای معرفی فرمایید ؟
    دوست عزیز
    به پست خصوصی تان مراجعه کنید.

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام دوستان
    تلویزیون 48juc8920 دارم رو شبکه خبر زیرنویس رو خیلی بهم ریخته نشون میده.
    حالت موشن رو هم رو استاندارد یا اسموت گزاشتم فرقی نکرد.

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام دوستان
    تلویزیون 48juc8920 دارم رو شبکه خبر زیرنویس رو خیلی بهم ریخته نشون میده.
    حالت موشن رو هم رو استاندارد یا اسموت گزاشتم فرقی نکرد.
    زیر نویس شبکه خبر که دیگه مال خود شبکه است ربطی به تلویزیون نداره. یعنی هیچ تلویزیونی نمیتونه اون رو تغییر بده.به مورد خیلی عجیبی اشاره کردین. اگه امکان داره عکس بگیرید و اینجا آپلود کنید

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

زیر نویس شبکه خبر که دیگه مال خود شبکه است ربطی به تلویزیون نداره. یعنی هیچ تلویزیونی نمیتونه اون رو تغییر بده.به مورد خیلی عجیبی اشاره کردین. اگه امکان داره عکس بگیرید و اینجا آپلود کنید
    مثل اینکه منظورمو خیلی بد گفتم
    اینی که فرمودین کاملا بدیهیه دوست عزیز !!!
    منظور بنده اینه توی حرکت سریع زیرنویس شبکه خبر (اینکه صرفا شبکه خبر رو مثال میزنم واسه اینه که با یه سرعت یکنواخت دائم زیرنویس یا همون پام نوشتاری میره!)،بیشتر اوقات حالت موشن داره.جوری که انگار فرکانس انطباق تصویر پایینی داشته باشه.درحالیکه 1000 هرتز هستش !
    امیدوارم تونسته باشم درست بیان کرده باشم.
    در اسرع وقت عکس میزارم.

10. این کاربر از esi222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

مثل اینکه منظورمو خیلی بد گفتم
    اینی که فرمودین کاملا بدیهیه دوست عزیز !!!
    منظور بنده اینه توی حرکت سریع زیرنویس شبکه خبر (اینکه صرفا شبکه خبر رو مثال میزنم واسه اینه که با یه سرعت یکنواخت دائم زیرنویس یا همون پام نوشتاری میره!)،بیشتر اوقات حالت موشن داره.جوری که انگار فرکانس انطباق تصویر پایینی داشته باشه.درحالیکه 1000 هرتز هستش !
    امیدوارم تونسته باشم درست بیان کرده باشم.
    در اسرع وقت عکس میزارم.
    آهان
    پس این مشکل رو داره. میخواستم همین مدل رو بخرم اتفاقا برام همین سرعت تصویر مهم بود توی پخش زنده فوتبال خودشو نشون میده. البته قبلا یه مورد برایم پیش اومد که خودم با استفاده از کنترل ----- حلش کردم. یعنی کیفیت پخش تصویر رو توی *رس ی و ر* 1080i انتخاب کردم و کم بودن سرعت تصاویر متحرک از بین رفت
    شما هم این روش رو امتحان کنید اگه نتیجه نداد اعلام کنید تا من از خیر این تلویزیون بگذرم و مدل 2016 سامسونگ ( ks8000 ) رو بگیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •