تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نمونه کارهای من

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض نمونه کارهای من

سلام ، دوستان. اولین پست ام رو توی این قسمت از فروم میذارم . خواستم یه چند تا از نمونه کارهامو بذارم. همه چیشون رو خودم انجام دادم . کلا SubD مدلر ام. Lowpoly ام کار کردم. برنامه هایی ام که استفاده کردم 3DsMax و Vray و Zbrush هست برای Unwrap هم از UVLayout معمولا استفاده میکنم اگه احتیاج به Paint ام داشته باشه با BodyPaint کار میکنم. کار داخلی ام خب اگه مدلر و رندرر باشین میدونین خیلی آسونه و واقعا کاری نداره.

این یه کامارو بود که فکر میکنم دو سال پیش مدل کردم . دوستان اگه خواستن WireFrame رو هم میذارم. حدودا 30 تا 40 ساعت وقت گرفت.

این Desert Eagle بود . کار به نسبت کوچیک به نظر میاد ولی واقعا اذیت کرد . چون قسمت عقبیش که میبینین یه سری خطوط عمودی هست Pinch میداد. خوشبختانه زیاد سطحش Curvy نبود ولی با کلی بد بختی صاف در اومد. فکر کنم کل تایمش 10 ساعت بود مفید.

این کارم نیمه تموم موند. یه Jeep Wrangler هست که بیرونش تقریبا کامل مدل شد ولی توش به نیمه ام نرسید چون یه سری کار دیگه همون موقع گرفتم و دروغ چرا خیلی دیگه داشت وقت میگرفت. کار واسه دل خودم بود شاید یه روزی برگردم تمومش کنم . البته اون موقعی که ول کردم یخورده از این عکسی که میبینید کاملتر بود. کلن با بیرونش حدود 100 ساعت وقت گرفت.

اینم یه تست واسه پرده و نور پردازی بود . میدونم کار اصلن کامل نیست خیلی جا داره ولی خوب بیشتر مد نظر نور پردازی و پرده هاش بود. کل کار 2 ساعت طول کشید (شایدم کمتر) البته میدونین که مدلاش مال من نیست. Archmodel عه.

خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم.

2. 5 کاربر از Wintersun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

خسته نباشین

کارهای خیلی عالی ای هستن ، و مدلینگ خیلی خوب ...

-
    یه پیشنهاد داشتم سعی کنید همیشه کارهاتون رو تموم کنید وگرنه به این کار عادت می کنید . همین طور سعی کنید توی همه ی قسمت ها عالی باشین این جا فقط شما توی مدلینگ عالی هستین بقیه ی قسمت ها متوسط برای اینکه توی این قسمت ها پیشرفت کنید کار زیاد ببینید و تلاش کنید ...
    -
    ماشین چون کار نسبتا کامل تری هست بیشتر به چشم میاد تا بقیه
    من چند تا ایراداتش رو می گم... { البته نظر منه }
    استدیو / شیشه {که خیلی به چشم میاد} / متریال تایر ها /

-
    یه در خواست هم داشتم اون جیپ رو هم اگه کامل بزارین یعنی خارج و داخل رو باهم خیلی ممنون میشم و یه پیشنهاد دیگه کارهاتون رو در تاپیک ها جدا بزنید این جوری بهتر می شه نظر داد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

خسته نباشین

کارهای خیلی عالی ای هستن ، و مدلینگ خیلی خوب ...

-
    یه پیشنهاد داشتم سعی کنید همیشه کارهاتون رو تموم کنید وگرنه به این کار عادت می کنید . همین طور سعی کنید توی همه ی قسمت ها عالی باشین این جا فقط شما توی مدلینگ عالی هستین بقیه ی قسمت ها متوسط برای اینکه توی این قسمت ها پیشرفت کنید کار زیاد ببینید و تلاش کنید ...
    -
    ماشین چون کار نسبتا کامل تری هست بیشتر به چشم میاد تا بقیه
    من چند تا ایراداتش رو می گم... { البته نظر منه }
    استدیو / شیشه {که خیلی به چشم میاد} / متریال تایر ها /

-
    یه در خواست هم داشتم اون جیپ رو هم اگه کامل بزارین یعنی خارج و داخل رو باهم خیلی ممنون میشم و یه پیشنهاد دیگه کارهاتون رو در تاپیک ها جدا بزنید این جوری بهتر می شه نظر داد .
    البته که همینطوره . نباید کار ناقص بمونه . ولی به هر حال هر دفعه یه سری اتفاقات می افتاد که کار ناقص میموند. اون ایراد ها هم که اشاره کردین کاملا وارده ، ولی واقعا اون کار قدیمیه شاید اگه دوباره رندرش کنم خیلی بهتر شه البته اون اصلا interior نداره . همش بیرونشه اینم ضعف کاره به هرحال

اینم اون جیپ که مد نظر تون بود. الان که دوباره رفتم اسکرین شات بگیرم دلم خواست کاملش کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    مدلینگ کارها خیلی خوبه ، مخصوصا اون جیپ که به نظرم اگه تموم بشه با یه رندر خوب کار قشنگی میشه
    موفق باشید

نویسنده و کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل GOLDFINCH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

من از کلتت خوشم اومد. خیلی قشنگ شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •