تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: هنگام مرگ، انسان چه حسی دارد؟ | ورود برای افراد زیر 18سال ممنوع |

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض هنگام مرگ، انسان چه حسی دارد؟ | ورود برای افراد زیر 18سال ممنوع |

هنگام مرگ، انسان چه حسی دارد؟

غرق شدن
    نخست، ترس و وحشت قربانیان را فرا می‌گیرد و آن‌ها تلاش می‌کنند تا نفس خود را حبس کنند.
    این فرآیند حدود 30 تا 90 ثانیه به طول می‌انجامد. نجات یافتگان می‌گویند زمانی که آب وارد شش‌ها می‌شود،
    حسی «سخت و دردآور» تجربه کرده‌اند اما این حس به سرعت جای خود را به «آرامش و راحتی» می‌دهد. نبود اکسیژن سبب از دست رفتن هوشیاری، توقف قلب و مرگ مغز می‌شود.

حمله قلبی
    احساس درد و فشار شدید در قسمت سینه، معمول‌ترین نشانه در این نوع مرگ است.
    این امر بدان دلیل اتفاق می‌افتد که ماهیچه‌های قلب در حال تقلی برای دسترسی به اکسیژن هستند.
    اختلال در ضربان عادی قلب، از کار افتادن آن را به دنبال خواهد داشت. از دست رفتن هوشیاری حدود 10 ثانیه طول می‌کشد و مرگ دقایقی بعد فرا خواهد رسید.

از دست رفتن خون
    هر فرد که 1.5 لیتر از خون خود را از دست دهد، احساس ضعف و تشنگی در او به وجود خواهد آمد.
    زمانی که 2 لیتر از خون بدن از دست رفته باشد، احساس سرگیجه در افراد غالب می شود و پس از آن فرد از هوش می‌رود.

برق گرفتگی
    برقی گرفتگی خانگی ممکن است قلب را از کار بیندازد و پس از 10 ثانیه فرد را بی‌هوش کند.
    این موضوع در مواردی همچنین می‌‌تواند منجر به از دست رفتن فوری هوشیاری شود.
    این در حالی است که ادعاها حاکی از آن است که برخی زندانیان که توسط صندلی الکتریکی اعدام شده‌اند، در اثر خفگی جان خود را از دست داده‌اند.

سقوط از ارتفاع
    نجات یافتگان سقوط آزاد اغلب این مورد را گزارش کرده‌اند که گذشت زمان کند می‌شود.
    مطالعه بر روی 100 نفر از افرادی که از روی پل Golden Gate در سانفرانسیسکو خودکشی کرده بودند، نشان داد که اکثر آن‌ها به صورت آنی فوت کرده‌اند.

اعدام (آویزان شدن از طناب)
    مجازات‌هایی که در برخی کشورها برای مجرمین در نظر گرفته می‌شود و یا خودکشی از این طریق، باعث مرگ شخص از طریق خفگی می‌شوند.
    این عمل ممکن است فرد را ظرف 10 ثانیه بی‌هوش کند اما در صورتی که طناب به شیوه‌ای درست بسته نشده باشد، این فرآیند ممکن است دقایق زیادی طول بکشد.

آتش سوختگی
    درد شدیدی را منجر می‌شود و حساسیت پوست را به درد افزایش می‌دهد.
    محققان می‌گویند پس از تخریب عصب‌های سطحی، مقداری از درد ممکن است کاهش یابد اما نه زیاد. اما مرگ در آتش‌سوزی اکثراً به دلیل استنشاق گازهای سمی و خفگی حادث می‌شود.

بریده شدن سر
    بریده شدن سر می‌تواند سریع و بدون درد باشد اما به نظر می‌رسد پس از صدمه دیدن نخاع، هوشیاری همچنان برای مدت کمی ادامه دارد.
    محققان می‌گویند مغز ممکن است همچنان به فعالیت خود برای مدت 7 ثانیه ادامه دهد.
    گزارش‌ها از اعدام‌های گیوتین در فرانسه حاکی از آن است که چشم‌ها و دهان برخی قربانیان به مدت 30 ثانیه از خود حرکت نشان می‌داده‌اند.

تزریق سم
    یکی از بهترین روشها برای اعدام است.
    فرد ابتدا به بیهوشی عمیق فرو رفته، سپس بدون آنکه خود بداند، مرگ فرا میرسد.
    ایالت نیومکزیکو آمریکا، از این روش در مقیاس گسترده نسبت به سایر ایالت ها در اعدام افراد محکوم به مرگ استفاده میکند.
    Last edited by shabe.saket; 10-01-2013 at 15:04.

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

چندوقت پیش یه صحنه ای از نوع "چهارمی از آخر" دیدم ، هنوز نتونسته ام فراموشش کنم
    ازون روز دپرس شدم. شب به سختی خوابم میبره... راستی شیوه ی تزریق سم رو نگفتی
    Last edited by A M ! N; 10-01-2013 at 14:21.

3. 12 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

چندوقت پیش یه صحنه ای از نوع "سومی از آخر" دیدم ، هنوز نتونسته ام فراموشش کنم
    ازون روز دپرس شدم. شب به سختی خوابم میبره... راستی شیوه ی تزریق سم رو نگفتی
    منم این نوع رو حدود 15 سال پیش از نزدیک دیدم (خودکشی)
    با تقلای شدید فرد برای رهایی همراه است.
    سپس بدن به لرزش افتاده و مرگ فرا میرسد.

تزریق سم اضافه شد.....

5. 9 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

شنیدم موقع سکته قلبی اگر سرفه کنه اون شخص میتونه مفید باشه و همینطور جویدن آسپرین.
    Last edited by Saeed Dz; 10-01-2013 at 23:54.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

تزریق سم
    یکی از بهترین روشها برای اعدام است.
    فرد ابتدا به بیهوشی عمیق فرو رفته، سپس بدون آنکه خود بداند، مرگ فرا میرسد.
    ایالت نیومکزیکو آمریکا، از این روش در مقیاس گسترده نسبت به سایر ایالت ها در اعدام افراد محکوم به مرگ استفاده میکند.
    این روش باید خیلی بی درد باشه چون اول ماده بیهوشی تزریق میشه درسته؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

این روش باید خیلی بی درد باشه چون اول ماده بیهوشی تزریق میشه درسته؟
    مواد سدیم ساپیونتال(داروی بیوش کننده)، پانکرودیم برمید(فلج کننده وباز دارنده تنفس)، و پتاسیم کلرید (باز دارنده ضربان قلب ) به ترتیب به فرد اعدامی تزریق می‌شود.
    یک دستگاه ثبت ضربان قلب به شخص اعدام شونده متصل می‌باشد تا زمان مرگ مشخص شود.

9. 6 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

نه که امیدوار بودم به زندگی این مطالب رو هم خوندم کاملا امیدوارتر شدم

دیشب هرچی اعدام بود تو یوتوب رو نگاه کردم.دیشب و امشب چه شب های رُعب انگیزی بودن

11. 2 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

والا من چش دیدن مردن یه گوسفند رو هم ندارم باور کنید ، همیــن امروز پدرم گوسفند
    گرفته بودن تا قربانی کنن واقعن دپرس شدم دیگه.... اون صحنه هارو هم اصلن طرفش
    نرین تا چندماه از خاطرتون نمیره و خیلی ناراحتتون میکنه و یه سری نگرانی ها براتون به
    وجود میاد... مثلن من الان خیلی زیاد نگران خونوادم شدم... بیخوابی گرفتم..

عنوان تاپیک رو تغییر دادم تا شاید افراد زیر 18 سال وارد این تاپیک نشن گرچه به نظر من
    هیچ سنی برای دونستن این چیزا مناسب نیست.

13. 13 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amaranth_silent's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من خیلی از سر بریدن میترسم خیلی...چند وقت پیش بهش فک میکردم و فهمیدم کسایی ک اینجوری کشته میشن قبلش ترس زیادیو متحمل میشن و باعث تپش قلب میشه و وقتی گلوشون بریده میشه خون با فشار خیلی زیادی بیرون میاد .....اییییی

15. این کاربر از amaranth_silent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

اعدام با اتاق گاز

اتاق گاز در سال ۱۹۶۰، مورد استفاده در ایالت نیومکزیکو که بعدها با تزریق کشنده جایگزین شد.
    اتاق گاز به مکانی گفته می‌شود که برای اعدام انسان یا حیوان وی را در آن قرار می‌دهد و به کمک گازهای سمی یا گازهای خفه کننده او را می‌کشند.اتاقهای گاز در سالهای ۱۹۲۰ در آمریکا روشی برای اجرای حکم محکومین به مرگ بود.
    در آلمان نازی هم برای پاکسازی نژادی مورد استفاده قرار می گرفت. اتاقهای گاز در کره شمالی همجنان مورد استفاده است.

آمریکا
    از سال ۱۹۷۶ یازده اجرای حکم مرگ با اتاق گاز در ۴ ایالت آمریکا (آریزونا ، کالیفرنیا ، مریلند و میسوری ) صورت گرفته و محکومین بین آمپول هوا و اتاق گاز حق انتخاب داشتند.
    جی جان اولین آمریکایی است که در ۸ فوریه ۱۹۲۴ در ابالت نوادا به مرگ با اتاق گاز محکوم شد و آخرین نفر والتر لاگراند است که تابعیت آلمانی داشت و در ۴ مارس ۱۹۹۹ باز هم در ایالت نوادا اعدام شد.

آلمان نازی
    نازی ها بطور گسترده از اتاق گاز در سالهای ۱۹۳۰ استفاده می کردند.
    در قانون جزو برنامه کشوری اتانازی بود و افرادی که دارای مشکلات فیزیکی و عقب ماندگی های ذهنی بودند با این روش حذف می شدند.
    کمی بعدتر در جریان هولوکاست گنجایش این اتاقها را افزایش دادند تا افراد بیشتری از یهودیان،کولیها و همجنس گرایان را نابود کنند.

کره شمالی
    زمانی که کون هایوک که خود از نگهبانان کمپ ۲۲ بود و به کره جنوبی پناهنده شد
    و شهادت دیگر زندانیانی که موفق به فرار شده بودند پرده از وجود اتاقهای گاز در اردوگاههای کار اجباری کره شمالی برداشت.
    هایوک که خود در سالهای ۱۹۹۰ در این کمپ که در مرز با روسیه واقع شده نگهبان بود شاهد آزمایش سلاحهای شیمیایی بر روی مردان،زنان و کودکان در اتاقهای بسته گاز بود.
    او می گوید به من آموخته بودند که اینها دشمن خلق و شایسته مرگ به این روش هستند.
    هایوک اضافه می کند که دستور اجرای این آزمایشها مکتوب بود و وقتی یکی از زندانیان موفق شد آن را برباید و از کشور خارج کند وجود این اتاقها تائید شد.
    می شود تخمین زد که در این کمپ بین ۱۵٬۰۰۰ تا ۲۰٬۰۰۰ نفر با این روش به قتل رسیده باشند.
    در اردوگاههای کار اجباری کره شمالی افرادی که مشکوک به مخالفت با رژیم هستند با خانواده هایشان زندانی میشوند و مجبورند تا ۱۲ ساعت در روز کار کنند و در نهایت از خستگی ، سوءتغذیه و شکنجه می میرند. با وجود شواهد و مدارک انکار ناپذیر پیونگ یانگ وجود چنین اتاقهای مرگی را انکار می کند و بیم آن می رود که جامعه بین المللی برای از سرگیری مذاکرات هسته ای با کشور تارک دنیا چشم بر وجود چنین کمپهایی ببندد.

17. 3 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •