تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 65 از 65

نام تاپيک: تامین امنیت رایگان در بالاترین سطح ممکن برای ویندوز 7 و 8 بدون نیاز به آنتی ویروس و فایروال!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

والا به حق چیزهای ندیده...
    خوب یه انتی ویروس نصب کنیم چه ضرری داره؟

2. این کاربر از aliheydarizadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

با چه اشتیاق و شور و ذوق ازاول همه پست ها رو خوندم اما طبق وعده های داده شده نه پست ها به خوبی تکمیل شد نه هیچی و نصفه رها شد !!!!! حداقل اگر کاربری که پست رو شروع کرده بود نمی خواد اینجا ادامه بده( که حق هم داره چون عکس العمل ها خیلی خوب نبود) ادرس وب لاگش رو با پیام خصوصی به من بده من دوس دارم ببینم بحث چی شد

یه مرحمتی کنید مرسی!!!!

4. این کاربر از sky1sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

دوستان هر کابری که کمی با ویندوز آشنایی داشته باشه میدونه نصب یک آنتی ویروس ویک فایروال خوب ضروری هست.. شما وقتی میخواید یک فایل اجرایی رو ران کنید نمیتونید از صحت و سالم بودنش اطمینان داشته باشید و اونجاست که اگه فایل حامل مخرب باشه آنتی ویروس و دیتابیسش بدادتون میرسه و این تنظیمات امنیتی فقط تا حدودی میتونه کمک کننده باشه.. برای درک بهتره این مساله بهتره در مورد مخربها مطالعه داشته باشید. در ضمن اگه گرفتار سرعت پایین کامپیوتر هستید میتونید از comodo internet security استفاده کنید که مناسب هست و با داشتن فایروال قوی و آنتی ویروس و هیپس خوب میتونه تا حدود خوبی سیستم رو امن نگه داره.

6. 3 کاربر از HORROR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بسیار عالی

8. این کاربر از kambiz_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

من دیگه مشتاق نیستم این تایپیک را ادامه دهم. از دوستان خواهش میکنم که تایپیک را Close کنند.

فقط برای یک راهنمایی کوچک و جهت جستجو (بدون توضیح مسئله) :
    وجود UAC در ویندوز: جهت نمایش فایلهای بد از خوب با پیامهای خودش در هنگام نمایش
    Firewall عالی ویندوز جهت جلوگیری از ورودی های بد و فقط باز گذاشتن موردهایی که به آن نیاز است. (سازگاری با تمام پروتوکلهای داخلی ویندوز به صورت پبش فرض)
    یوزر محدود با پسورد و یوزر مدیر با پسود بهتر که البته ورود با آن به ویندوز ممنوع
    بررسی وضعیت نمایش شما در شبکه های عمومی و خصوصی و بهینه کردن وضعیت اشتراکها (به صورت پیش فرض ریشه همه درایوها در ویندوز-تمام ورژنها و public به اشتراک گذاشته شده است)
    از کار انداختن پروتکلهای قدیمی و خطرناک شبکه ای ویندوز مثل NETbIOS
    تنظیمات امنیتی خوب روی ارتباطات WiFi روی مودم، مثل SSID مخفی، رمز نگاری های قوی تر و نه بهینه تر، فیلترهای MAC، آدرسهای IP محدود و فایروال خود مودم و کلی چیز میز دیگه که بستگی به مارک مودمتون داره که من خودم تو سیسکو های SOHO خیلی فیچر دیدم!
    AppLocker و بس ... .

ضمناً این تنظیمات با کمی چاشنی رمز نگاری ها که صد البته جز فیچرهای خود سیستم عامل است معمولا روی سرورها پیاده سازی میشود. (البته یه نکته که برای BitLocker Drive Encryption که نیاز سخت افزاری دارد)
    Last edited by atlas-m; 17-11-2014 at 12:26.

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •