تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 65

نام تاپيک: تامین امنیت رایگان در بالاترین سطح ممکن برای ویندوز 7 و 8 بدون نیاز به آنتی ویروس و فایروال!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان به نظرتون ویروس ها رو کی مینویسن؟همون دارنده سهام شرکت های آنتی ویروس برای اینکه محصولاتشون فروش بره

2. این کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام داداش شرمنده اگه لحنم تند بود.
    اگه لطف کنی یه خورده زودتر بذاری آموزشتها رو ممنون میشم
    بعدش در جواب مهرسا عرض کنم که بله تا حدی ویروس ها رو خود اونا مینویسن ولی همیشه اینطوری نیست که.کلی ویروس ایرانی هم هست که واقعا یه مدت آزار دهنده بود مثل kazme gheyz

4. 3 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

مایکروسافت به گفته ایشون توصیه کرده که آنتی ویروس نصب نکنید! بعد خود این شرکت محترم میاد و Windows Defender رو بصورت دیفالت روی ویندوز نصب و روشن میگذاره. ولی توجه کنید که آنتی ویروسی نصب نکنید
    دلیلتون رو هم بگین که چرا نباید یک هارد دیسک رو پارتیشن بندی کرد. دلیل منظورم این نیست باز بگین چون مایکروسافت گفته!
    Last edited by pcsoft; 13-01-2013 at 16:31.

6. 5 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

در عنوان این تاپیک آمده " بدون نیاز به آنتی ویروس و فایروال " که فعلا ایشان با توجه به فرمایشات اخیرشان از قسمت فایروال و دیوار آتش کوتاه آمده اند ! باید دید کی حرفشان را در مورد آنتی ویروس پس می گیرند !!

8. این کاربر از ofogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

عجب تاپیکه باحالیه ! من هم به شخصه فکر نمی کنم که ویندوز به تنهایی بتونه با این همه ویروس مقابله کنه ! درسته گه نکاتی رو رعایت بکنیم میتونیم امنیت سیستم رو خیلی بالا ببریم ولی همیشه قدرت با آنتی ویروس ها هست ! بهتره علاوه بر اینکه نکاتدوستمون تو این تاپیم رو رعایت می کنیم یک آنتی ویروس هم کناره سیستم خودمون داشته باشیم ! در جواب هم به مهرسا خانم باید بگم که بیشتر ویروس نویسا این کار رو می کنن ! یعنی یک ویروس می سازن و می فرستنش رو شبکه بعد خودشون طریقه ی غیر فعال کردن اون ویروس رو میرن با قیمت های بسیار زیاد به شرکت های آنتی ویروس سازی می فروشن ( البته فقط شنیدم این حرف رو )

10. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

مایکروسافت به گفته ایشون توصیه کرده که آنتی ویروس نصب نکنید! بعد خود این شرکت محترم میاد و Windows Defender رو بصورت دیفالت روی ویندوز نصب و روشن میگذاره. ولی توجه کنید که آنتی ویروسی نصب نکنید
    رضا جان مطلب رو نگرفتی ، در طول این آموزش برای امنیت بیشتر باید این آنتی ویروس رو از روی سیستم حذف کنیم

12. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11 لطفا انتقادهای خود را با نرمی اعلام کنید. توهین و تمسخر جالب نیست............

نه عزیز بی اعتماد نیستم ، ولی اینکه بحث بزرگی به نام آنتی ویروس رو پس میزنید
    برای من بسی جای سوال داره... بزرگترین فاروم امنیت هم چنین بحثهــایی از قبیل
    " نیازی به آنتی ویروس نیست " و ... رو درش انجام نمیدن ، با اینــــکه از هـر شرکت
    امنیتی یک نماینده درش قرار گرفته و همه متخصص هستند..
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شما راهکارهای خودتون رو بگذارید ولی هیچوقت توصیه نکنید که نیازی به آنتی ویروس
    نیست دوست من.
    ضمنن چنین حرفهایی در این فاروم با این همه متخصص یکجور توهین محسوب میشه
    متشکرم.
    بهتر بود دوستمان بحث را با عنوان " راهکارهایی در تکمیل امنیت سیستم های خانگی " شروع می کردند . در ضمن طولانی شدن ارایه نظرات ایشان این شبهه را در ذهن تداعی می کند که ایشان در حال ترجمه یک مقاله یا متن یک سایت بوده و مرحله به مرحله در حال قراردادن آن در این انجمن می باشند ! لذا شایسته است تسریع بفرمایید .
    بنده نیز به مانند دوستان اعتقاد دارم با حضور اساتید و اهل فن در این انجمن نباید قاطعانه در مورد نظرات خود صحبت کرد .
    متشکرم. چشم.
    ترجمه نیست.
    سلام داداش شرمنده اگه لحنم تند بود.
    اگه لطف کنی یه خورده زودتر بذاری آموزشتها رو ممنون میشم
    اینترنتم تموم شده. از هفته آینده سعی میکنم وبلاگم رو راه اندازی میکنم. البته قول نمیدم. من تو این ماه دچار تحول بنیادین میشم!! و متاسفانه خیلی وقت ندارم. ولی سعی میکنم توضیحاتم را مرتب و زود به زود بزارم.
    دلیلتون رو هم بگین که چرا نباید یک هارد دیسک رو پارتیشن بندی کرد. دلیل منظورم این نیست باز بگین چون مایکروسافت گفته!
    هاردیسک را با یک پارتیشن فرمت میکنیم تا هر User مدیریت بهتری روی فایل های شخصی خودش داشته باشه و در صورت ویروسی شدن حوضه ویروسی بودن فقط در حد همون یوز باقی بمونه تا طی پروسی ای که بعدا میگم پاک سازی بشه.
    در هر صورت ممنون از شما. ضمنا Windows Defender آنتی ویروس نیست.
    در عنوان این تاپیک آمده " بدون نیاز به آنتی ویروس و فایروال " که فعلا ایشان با توجه به فرمایشات اخیرشان از قسمت فایروال و دیوار آتش کوتاه آمده اند ! باید دید کی حرفشان را در مورد آنتی ویروس پس می گیرند !!
    فایروال داخل خود ویندوز هست. من گفتم نیازی به فایروال خارجی نیست.
    عجب تاپیکه باحالیه ! من هم به شخصه فکر نمی کنم که ویندوز به تنهایی بتونه با این همه ویروس مقابله کنه ! درسته گه نکاتی رو رعایت بکنیم میتونیم امنیت سیستم رو خیلی بالا ببریم ولی همیشه قدرت با آنتی ویروس ها هست ! بهتره علاوه بر اینکه نکاتدوستمون تو این تاپیم رو رعایت می کنیم یک آنتی ویروس هم کناره سیستم خودمون داشته باشیم !
    آنتی ویروس لازم نیست. اگه نیاز بود میکرو سافت پیش فرض میذاشت. میکروسافت خودش آنتی ویروس رایگان داره ولی روی سیستمش نذاشته.
    رضا جان مطلب رو نگرفتی ، در طول این آموزش برای امنیت بیشتر باید این آنتی ویروس رو از روی سیستم حذف کنیم

در کل برای همه دوستان مخالف بحث میگم : شما بهتره از آنتی ویروس قفل شکسته و بدون لایسن که آپدیت آن را هم از طریق سرورهای غیر اصلی تهیه میفرمائید استفاده نمائید. که خود این دریافت آپدیت یک مسئله امنیتی هستش.

برای آموزش های آتی با توجه به دلگرمی های حاصله، سعی خودم را میکنم به صورت کلی تر و سریعتر توی حداکثر دو یا سه پست مسئله را جمع کنم.

14. 11 کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

هاردیسک را با یک پارتیشن فرمت میکنیم تا هر User مدیریت بهتری روی فایل های شخصی خودش داشته باشه و در صورت ویروسی شدن حوضه ویروسی بودن فقط در حد همون یوز باقی بمونه تا طی پروسی ای که بعدا میگم پاک سازی بشه.

در کل برای همه دوستان مخالف بحث میگم : شما بهتره از آنتی ویروس قفل شکسته و بدون لایسن که آپدیت آن را هم از طریق سرورهای غیر اصلی تهیه میفرمائید استفاده نمائید. که خود این دریافت آپدیت یک مسئله امنیتی هستش.

برای آموزش های آتی با توجه به دلگرمی های حاصله، سعی خودم را میکنم به صورت کلی تر و سریعتر توی حداکثر دو یا سه پست مسئله را جمع کنم.
    آنتی ویروس نیست ولی Anti Spyware که هست! (در ویندوز سون ) البته در ویندوز 8 مایکروسافت خلاف حرف شما، آنتی ویروس خود را تغییر نام داده به Windows Defender در هر حال، بعد از نصب ویندوز، این آنتی ویروس(در 8) شروع به اسکن فایل ها می کند. منظور من حرف شما بود که آنتی ویروس سیستم را کند می کند و اسکن می کند.
    در هر حال، حرف شما درست نیست. و مایکروسافت اتفاقا شدیدا بر این عقیده است که کاربر یک آنتی ویروس نصب کند! این رو میتونین وقتی ویندوز تازه نصب می کنین هم ببینین. در قسمت Action Center.
    به کاربر هشدار می دهد که حتما یک آنتی ویروس مورد تایید مایکروسافت در این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را انتخاب و نصب نماید.
    We recommend that you install security software to help protect your computer from viruses and other security threats, and that you keep your security software up to date.
    راستی مایکروسافت از نظر شما توصیه کرده که آنتی ویروس نصب نکنید! بعد می یاد و خودش هم یک آنتی ویروس رایگان برای ویندوز میسازه! احتمالا برای مریخی ها این آنتی ویروس ساخته شده. و دلیل اینکه این آنتی ویروس رو مایکروسافت داخل ویندوز سون قرار نداده بخاطر زیادی جوان بودن این آنتی ویروس در زمان ارائه سون هست و این آنتی ویروس هنوز هم در حد یک آنتی ویروس قوی پیشرفته نکرده وفعلا تکیه بر دیتابیس زده.
    من از بسته امنیتی رایگان کومودو که مورد تایید مایکروسافت نیز هست استفاده میکنم.
    Last edited by pcsoft; 14-01-2013 at 00:53.

16. 3 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

در ویندوز 8 windows defender همون mse هست که یک آنتی ویروسه و به صورت پیشفرض فعاله دوست من.

فدای ادبت.

18. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

چی شدی داداش؟
    زیر پامون علف سبز شد

20. 2 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •