تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 65

نام تاپيک: تامین امنیت رایگان در بالاترین سطح ممکن برای ویندوز 7 و 8 بدون نیاز به آنتی ویروس و فایروال!!!

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام رفیق عذر میخوام مایکروسافت کجا همچین چیزی رو توصیه کرده ؟
    سلام. خواهش میکنم.
    توی دوره های حرفه ای فناوری اطلاعات میکروسافت. دوره های شبکه، مدیریت و امنیت میکروسافت.
    کمی حوصله به خرج بدین، توصیه شما به دوستانتان هم خواهد شد!
    صبور باشید... .
    Last edited by atlas-m; 12-01-2013 at 23:44. دليل: اضافه کردن برخی توضیحات

2. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

توی دوره های حرفه ای فناوری اطلاعات میکروسافت.
    نه دوست من مایکروسافت هیچوقت چنین چیزی رو نمیگه ، اگه منظورتون دوره ی MCITP داخل ایران هستش،
    خیلی تصرف ها میتونه صورت گرفته باشه ( توسط اساتید محترم ایرانی )

خواهشن این دست اطلاعات رو اینقدر قاطعانه نگید دوست من. این سفارش سایت خود مایکروسافت هست
    مطالعه بفرمایید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by A M ! N; 13-01-2013 at 00:53.

4. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوستمان ( باز کننده تاپیک) علیرغم ادعا متاسفانه حتی اطلاعات پایه ای در مورد IT ، شبکه و نت و ... ندارند و از صحبتهایشان بنظر می آید حتی یکبار ویندوز را نیز بر روی سیستم نصب نکرده اند !!!
    همگان حتی دوستان مبتدی نیز حتما تایید می فرمایند که پس از نصب اولیه ویندوز در اولین هشدارها و پیغامهای ویندوز به کاربر ، پیغام و هشدار لزوم نصب آنتی ویروس بر روی سیستم می باشد ( توسط پیغامهای بالونی معروف ) که به وضوح نشاندهنده وسواس شرکت معظم مایکروسافت به استفاده جداگانه از ضدویروس در سیستم می باشد . از طرف دیگر پیکربندی و تنظیمات صحیح ویندوز از سوی کاربر تنها بخشی از مسولیت او در حفاظت از سیستمش می باشد و مابقی توسط نرم افزارهای حرفه ای باید تامین گردد .
    بر اساس نظر اساتید و اهل فن در دنیای امروز امنیت یک امر نسبی است و نباید هیچ گاه در مورد آن با قاطعیت صحبت کرد .

6. 6 کاربر از ofogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من 5 ساله ویندوز عوض نکردم ویندوزم ایکس پی هست فایروالم خاموش کردم از اول اصلا آنتی ویروس هم نصب نکردم فقط از اول دیپ فریز رو نصب کردم خیلی عالیه اصلا سیستم ویروس نمیگره هر وقت مشکوک به ویروس گرفتن میشم سریعا یه ریست میزنم همه چی میشه مث روز اول

8. 2 کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام دوباره
    دیدن آقا امین هم میگن روی هیچ چیز اینقدر پافشاری نکنین.بعدش اون دوست خوبمون افق هم همونطور که عرض کردن وقتی ویندوز عوض میکنی اولین چیزایی که خود ویندوز بهت توصیه میکنه استفاده از آنتی ویروس و فایروال خوبه.
    راستی در مورد وبلاگ هم بگم که اگه باز کنی خیلی خوب میشه.
    بعدش اگه تونستی این درسات رو یه مرتبه بذار که بدونیم قضیه چیه.این طوری راستش با عرض شرمندگی یخورده رو اعصابه
    بعدش چیزی که من نمیتونم قبول کنم اینه که اگه شما اینقدر به بی فایده بودن آنتی ویروس معتقد هستین خوب پس چرا این همه شرکت آنتی ویروس دارن فعالیت میکنن با کلی هزینه و وقت و کارمند و ..... از اول میومدن هزینه و وقتش رو روی همین راهی که شما الان داری میگین صرف میکردن.حتما چیزی هست که این همه شرکت دارن برای بهبود عملکرد برنامه هاشون سال به سال سر و دست میشکنن و رقابت میکنن دیگه.
    با تشکر

10. 3 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام دوباره
    دیدن آقا امین هم میگن روی هیچ چیز اینقدر پافشاری نکنین.بعدش اون دوست خوبمون افق هم همونطور که عرض کردن وقتی ویندوز عوض میکنی اولین چیزایی که خود ویندوز بهت توصیه میکنه استفاده از آنتی ویروس و فایروال خوبه.
    راستی در مورد وبلاگ هم بگم که اگه باز کنی خیلی خوب میشه.
    بعدش اگه تونستی این درسات رو یه مرتبه بذار که بدونیم قضیه چیه.این طوری راستش با عرض شرمندگی یخورده رو اعصابه
    بعدش چیزی که من نمیتونم قبول کنم اینه که اگه شما اینقدر به بی فایده بودن آنتی ویروس معتقد هستین خوب پس چرا این همه شرکت آنتی ویروس دارن فعالیت میکنن با کلی هزینه و وقت و کارمند و ..... از اول میومدن هزینه و وقتش رو روی همین راهی که شما الان داری میگین صرف میکردن.حتما چیزی هست که این همه شرکت دارن برای بهبود عملکرد برنامه هاشون سال به سال سر و دست میشکنن و رقابت میکنن دیگه.
    با تشکر
    سلام.
    لطفا اگه انتقادی دارید با آرامش و نرمی بیشتری عنوان کنید. دوست من، امین جان و همچنین Ofogh عزیز چرا شما این همه به حرفای من بی اعتمادید. لطفا اجازه بدید که کمی از اطلاعاتی را که دارم را قرار بدهم و بعد قضاوت کنید. کسی مجبور نیست که به حرفهای من گوش بده. ضمنا من از کسی پول یا چیزی درخواست نکرده ام. فقط یکسری مطالب که به نظر مفید اومده را برای شما گذاشتم.
    دوستان، امنیت یک امر نسبی هست و هیچ وقت به طور کامل قابل تامین نیست و در این مسئله هم هیچ شکی نیست. این آموزشها شکل بسیار ساده شده از تامین امنیت برای ویندوز کلاینت به صورت آکادمیک هست که من دارم خیلی ساده و کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهم. با این مطالب شما به راحتی می تونید امنیت مورد نیاز یک سازمان با شبکه Workgrop را در سیستمهای موجود تامین کنید. من نمیگم که آنتی ویروس خوب نیست. اگر شما این مطالب را ندانید، آنتی ویروس بسیار هم لازم خواهد بود.
    در صورتی که شما یک دانشجو باشید یا یک کارمند ساده دز یک شرکت و یا یک فرد عادی با کاربری عمومی کامپیوتر و یا حتی برنامه نویس و طراح وب، من به شما قول میدهم که با رعایت نکات فوق، نیازی به نصب آنتی ویروس نخواهید داشت.
    Last edited by atlas-m; 13-01-2013 at 10:36.

12. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

درسهای بعدی را به زودی در همین پست قرار خواهم داد. .... .

14. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

نه عزیز بی اعتماد نیستم ، ولی اینکه بحث بزرگی به نام آنتی ویروس رو پس میزنید
    برای من بسی جای سوال داره... بزرگترین فاروم امنیت هم چنین بحثهــایی از قبیل
    " نیازی به آنتی ویروس نیست " و ... رو درش انجام نمیدن ، با اینــــکه از هـر شرکت
    امنیتی یک نماینده درش قرار گرفته و همه متخصص هستند..

شما راهکارهای خودتون رو بگذارید ولی هیچوقت توصیه نکنید که نیازی به آنتی ویروس
    نیست دوست من.

ضمنن چنین حرفهایی در این فاروم با این همه متخصص یکجور توهین محسوب میشه

من نمیگم که آنتی ویروس خوب نیست. اگر شما این مطالب را ندانید، آنتی ویروس بسیار هم لازم خواهد بود.

16. 4 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوست عزیز ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) لطفا اطلاعاتتون رو در مورد این بخش بذارید و مردم رو منتظر نگه ندارید ........ مرسی

18. این کاربر از msha456 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

بهتر بود دوستمان بحث را با عنوان " راهکارهایی در تکمیل امنیت سیستم های خانگی " شروع می کردند . در ضمن طولانی شدن ارایه نظرات ایشان این شبهه را در ذهن تداعی می کند که ایشان در حال ترجمه یک مقاله یا متن یک سایت بوده و مرحله به مرحله در حال قراردادن آن در این انجمن می باشند ! لذا شایسته است تسریع بفرمایید .
    بنده نیز به مانند دوستان اعتقاد دارم با حضور اساتید و اهل فن در این انجمن نباید قاطعانه در مورد نظرات خود صحبت کرد .
    Last edited by ofogh; 13-01-2013 at 13:21.

20. این کاربر از ofogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •