تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: دوستان آيا ميشود كسي امتحان كرده

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض دوستان آيا ميشود كسي امتحان كرده

با سلام خدمت همه دوستان عزيز
    چند روزيه بدجور تو خريد يه سيستم جديد براي كارهاي ميكس و .... هستم گفتم يه كار جديد انجام بدم كه هم از شر قيمتهاي نجومي كارتهاي تدوين راحت بشيم هم در اديوس 6 به بالا ريل باشيم حتما ميپرسين ججوري
    كارت گرافيكي كه انتخاب كردم gtx 580 asus هست كه يك خروجي hd و دو خروجي ديگه داره دوتا مانيتور 19 خريدم و گفتم يه مانيتور ips ديگه بخرم كه جمعا 3 تا بشه يكي از مانيتورها در حالت فول اسكرين مونيتور مخصوص اون باشه كه در دو مانيتور ديگه كار و در مانيتور سوم تصوير داشته باشم نمي دونم كسي امتحان كرده آيا ميشود
    كه اگر بشود با كمترين هزينه بيشتر افراد ميتونند اينكارو انجام بدن
    Last edited by علي طهماسبي; 20-01-2013 at 18:44.

2. این کاربر از علي طهماسبي بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه majid0307's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان عزيز
    چند روزيه بدجور تو خريد يه سيستم جديد براي كارهاي ميكس و .... هستم گفتم يه كار جديد انجام بدم كه هم از شر قيمتهاي نجومي كارتهاي تدوين راحت بشيم هم در اديوس 6 به بالا ريل باشيم حتما ميپرسين ججوري
    كارت گرافيكي كه انتخاب كردم gtx 580 asus هست كه دو خروجي hd و دو خروجي ديگه داره دوتا مانيتور 19 خريدم و گفتم يه مانيتور ips ديگه بخرم كه جمعا 3 تا بشه يكي از مانيتورها در حالت فول اسكرين مونيتور مخصوص اون باشه كه در دو مانيتور ديگه كار و در مانيتور سوم تصوير داشته باشم نمي دونم كسي امتحان كرده آيا ميشود
    كه اگر بشود با كمترين هزينه بيشتر افراد ميتونند اينكارو انجام بدن
    ما سیستمهای خود را به دو مونیتور مجهز کردیم یک مونیتور مخصوص کار و یکی هم تصویر اصلی و فکر کنم احتیاج به مونیتور سوم نباشد چون ما مدتهاست اینطور کار میکنیم و مشکلی هم نداریم

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ما سیستمهای خود را به دو مونیتور مجهز کردیم یک مونیتور مخصوص کار و یکی هم تصویر اصلی و فکر کنم احتیاج به مونیتور سوم نباشد چون ما مدتهاست اینطور کار میکنیم و مشکلی هم نداریم
    با سلام دوست عزيز سوال من اين نبود كه ميشود از دو مانيتور استفاده كرد يا كي با دو مانيتور ميتونه اين كارو انجام بده اينو همه مي دونند وقتي در دو مانيتور نرم افزار و داشته باشي و مانيتور سوم براي تصحيح رنگ و كلا خروجي كامل تصوير رو داشته باشي سرعت عمل ميره بالا شما مي تونستيد با يه مانيتور ودوربين فيلمبرداري يه تلويزيون توي تموم برنامه ها خروجي ريل و كامل تصوير داشته باشي با يه مانيتور هم ميشه
    Last edited by علي طهماسبي; 09-01-2013 at 15:52.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

علی آقا ارادت ، ببخشید زنگ زدی خواب خواب بودم
    تایمش به موقع بود ، ما بی موقع خواب بودیم
    سیستمت رو گرفتی؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام حامد جان اون روز تو بازار رضا بودم گفتم مزاحمت نشم كه متاسفانه .... خلاصه ببخشيد آره سيستمي كه انتخاب كرده بودم 4 هزينه برمي داشت با كلي تغيير تا 7 برام هزينه برداشت سه تا مانيتور خريدم دو تا سامسونگ 19 يه دونه ال جي ips 22 حالا موندم چطوري نصبش كنم امري باشه در خدمتم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه اقا ، مراحم بودی
    قسمت نشد زیارتت کنیم
    این سری تشریف اوردی این سمتی حتما خبر بده

به سلامتی یه سیستم عالی هم جمع کردی این طور که مشخصه
    اگه 3 مانیتوره و همین طوری که میگی نتیجه گرفتی ، اعلام کن ما هم در جریان باشیم

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با سلام خدمت آقا حامد عزيزسيستمي كه جمع كردم اينه

CPU : Intel Core i7 3770K
    M.B :asus p8z77-v deluxe
    RAM : Corsair 4*4 1600 vengens
    VGA : Nvidia asus gtx580 1536 GB DDR5
    HDD : WD 2 TB
    SSD :intel 180 GB SATA 3
    DVD/RW : plextor
    Power : cooler master pro silent 850
    Case : cooler master 430
    Monitor : samsung 19B150 *2 LG ips228 *1
    Fan : cooler master 520

سيستم بدي نيست حالا مشكلي كه من دارم اينه كه كارت گرافيكهاي سري 500 برا ميكس وتدوين بهتر عمل مي كنند ولي سيستم سه مانيتوري رو ساپورت نمي كنند در سري 600 اين مشكل برطرف شده كه بيشتر برا گيم طراحي شده اند حالا مشكل عمده اي كه دارم اينه كه چكار كنم دوستان پيشنهاد يه اسپليتر بهم دادند كه نمي دونم از كجا تهيه كنم يه سري به اينجا بزن : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by علي طهماسبي; 27-01-2013 at 19:21.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیر منم سه مانیتور رو پیشنهاد نمیکنم حتی دو مانیتور رو هم پیشنهاد نمیکنم چون جابجا کردن نقطه دید بین دو مانیتور خودش باعث گندی کار میشه اگه به کار در یک مانتیور عادت کنی سرعتت واقعا بیشتر میشه بی خودی هزینه نکن در مورد رنگ هم نکران نباش بعد یه مدت دستت میاد چیزی که توی مانیتورت میبینی چه قدر با تلوزیون فرق داره باور کن بعد سال ها مونتاژ و حتی چاپ عکس میگم بهترین روش کالیبره کردن مانیتور شناختن همون مانیوریه که باهاش کار میکنی ،بی خودی هزینه نکن دیگه خود دانی

10. این کاربر از nima_effat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •