تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 91

نام تاپيک: CES 2013 : پلاسمای F8500 سامسونگ "استاندارد جدید در کیفیت تصویر"

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض CES 2013 : پلاسمای F8500 سامسونگ "استاندارد جدید در کیفیت تصویر"

بر عکس هر سال که سامسونگ در بازاریابی و ترویج محصولات تصویری خودش پلاسماها رو عمدی یا غیر عمدی بعد از LED ها قرار میداد امسال تبلیغ و سرو صدای زیادی در مورد پلاسماهای سری F8500 انجام داده بنا به ادعای سامسونگ این پلاسماها مشکی ای 8 برابر عمیقتر از LED ها تولید میکنن در حالیکه که درخشش اونها 2.5 برابر افزایش پیدا کرده و در حال حاضر شدت درخششی برابر با ال ای دی های High end این کمپانی دارن.
    پایئن بودن شدت درخشش باعث میشه که تصویر تی وی در مکانهای پر نور کم رمق دیده بشه به همین دلیل برخی مدلهای پلاسما در مکانهای پر نور مثل مغازه ها تصویر جالبی ارائه نمیدن.
    سامسونگ در مورد پلاسمای سری F8500 میگه:
    "پلاسما F8500 نهایت کیفیت تصویر رو با عمیقترین مشکی و براقترین تصویر ارائه میدهد"

از دیگر قابلیتهای این HDTV پشتیبانی از کدک HEVC برای نمایش ویدئوهای با کیفیت با پهنای باند کم و پردازنده چهار هسته ای و قابلیت Smart Evolution هست که اجازه میده سخت افزار این پنل در آینده برای نسل بعد نرم افزارهای کاربردی قابلیت ارتقا داشته باشه.

ویدئویی از این پنل در نمایشگاه CES 2013:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منابع:

2. 15 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

بنا به گفته های سامسونگ استفاده از "Super Contrast Panel" باعث شده مشکی این پنل 40 درصد در اتاق تاریک و 60 درصد در اتاق پر نور افزایش پیدا کنه.

4. 10 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

ای ولا به سامسونگ امسال نوآوری داریم ازش میبینیم ..

امیدوارم که واقعیت باشه ..حداقل سامسونگ رو راحت میشه تو ایران گیر اورد ... برای منی که عاشق پلاسما هستم خبر خوبی هست ...

6. 3 کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

ای ولا به سامسونگ امسال نوآوری داریم ازش میبینیم ..

امیدوارم که واقعیت باشه ..حداقل سامسونگ رو راحت میشه تو ایران گیر اورد ... برای منی که عاشق پلاسما هستم خبر خوبی هست ...
    اتفاقا به گفته آقای Dilen Thakrar مدیر بخش تلویزیون سامسونگ بریتانیا هدف سامسونگ از ساخت این پلاسما دقیقا عاشقای پلاسما بودن.

We've improved the luminous on this plasma by 250 per cent so now it's at the point where it's equal to LCD. We know that there are real plasma lovers out there that love the technology, love the picture quality and deep black levels, and for us it was about making the best plasma we can - and that's what this is

8. 7 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

اتفاقا به گفته آقای Dilen Thakrar مدیر بخش تلویزیون سامسونگ بریتانیا هدف سامسونگ از ساخت این پلاسما دقیقا عاشقای پلاسما بودن.

بله هنوز پلاسما زندست

احسنت به این مرد ... دوستان مایه دار کمی خوشحال باشید. ... سامسونگ امسال ترکونده با تی وی هاش ...

Panasonic 65ZT60 OR Samsung 51F8500

به نظرم بازم پاناسونیک برنده هست ...نظر شما چیست ؟؟؟ تا ریویوها بیاد ببنیم کدومشون حرف آخر رو میزنه

10. این کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

بله هنوز پلاسما زندست

احسنت به این مرد ... دوستان مایه دار کمی خوشحال باشید. ... سامسونگ امسال ترکونده با تی وی هاش ...

Panasonic 65ZT60 OR Samsung 51F8500

به نظرم بازم پاناسونیک برنده هست ...نظر شما چیست ؟؟؟ تا ریویوها بیاد ببنیم کدومشون حرف آخر رو میزنه
    به نظر من ZT60 و VT60 با بودن این پلاسما از سامسونگ روزای خیلی سختی دارن

به گفته سایت HDTV test تصویر F8500 به OLED خیلی نزدیکه! تکنولوژی Super Contrast سامسونگ که ترکیبی از تغییرات ایجاد شده در سلولهای نوری پلاسما به علاوه فیلتر کنتراست کاملا تاثیر گذار و پردازنده پنل هست باعث شده کیفیت تصویر این پلاسما پیشرفت زیادی داشته باشه.

پلاسمای E8000 (سمت چپ) در مقابل (سمت راست) F8500

12. 6 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

این سامسونگ هم من تعجب می کنم به جای اینکه بزنه تو کار OLED گیر داده به همون سهم کوچک پاناسونیک از بازار پلاسما و ول کن هم نیست. نمی دونم اصلا آماری از میزان فروش پلاسما هست یا نه ولی مسلما هرچه OLED زودتر وارد بازار بشه زودتر هم به قیمت می رسه و ایرادادت احتمالیش رفع میشه.
    ولی باز فکر کنم چپ و راست رو جا به جا نوشتی ها
    Last edited by smhsh121; 12-01-2013 at 21:44.

14. 2 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

این سامسونگ هم من تعجب می کنم به جای اینکه بزنه تو کار OLED گیر داده به همون سهم کوچک پاناسونیک از بازار پلاسما و ول کن هم نیست. نمی دونم اصلا آماری از میزان فروش پلاسما هست یا نه ولی مسلما هرچه OLED زودتر وارد بازار بشه زودتر هم به قیمت می رسه و ایرادادت احتمالیش رفع میشه.
    ولی باز فکر کنم چپ و راست رو جا به جا نوشتی ها
    والا تو عکسهایی که من گذاشتم سمت چپ پلاسمای E8000 هست سمت راست پلاسمای F8500

OLED مشکلات خودش رو داره سال پیش هم قرار بود به بازار عرضه بشه ولی دیدید که تو عمل این اتفاق نیوفتاد عمر OLED ها و قیمتشون مهمترین چالش پیش روشون هست.
    پلاسماها دارن پیشرفت میکنن به نظر من شما باید از این قضیه که یه تی وی 1500 دلاری کیفیت تصویری نزدیک به یک تی وی 12000 دلاری داره خوشحال باشید!!!

16. 8 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

والا تو عکسهایی که من گذاشتم سمت چپ پلاسمای E8000 هست سمت راست پلاسمای F8500

OLED مشکلات خودش رو داره سال پیش هم قرار بود به بازار عرضه بشه ولی دیدید که تو عمل این اتفاق نیوفتاد عمر OLED ها و قیمتشون مهمترین چالش پیش روشون هست.
    پلاسماها دارن پیشرفت میکنن به نظر من شما باید از این قضیه که یه تی وی 1500 دلاری کیفیت تصویری نزدیک به یک تی وی 12000 دلاری داره خوشحال باشید!!!
    بله درست می فرمایید یادمه مشکل مهمش عمر پیکسل های آبی بود. البته خوشحال تر میشم فناوری OLED دوستدار محیط زیست زودتر به قیمت متعادل خودش برسه.

18. 3 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

در سال 2011 حدود 7.5 میلیون پنل پلاسما تولید شد که بخش اعظم اون مربوط به 3 شرکت پاناسونیک و سامسونگ و الجی بود و فکر نکنم این آمار دیگه تکرار بشه و با محصولاتی که این 3 شرکت تدارک دیدند در سال 2013 با کاهش تولید روبرو خواهیم بود ولی در عوض به یک تکامل خیلی خوب چه در قیمت چه در کیفیت رسیده ایم و احتمالا آخرین سال برای r&d در تکنولوژی پلاسما خواهد بود و اگر مبدا رو سال 1990 و ارائه ی اولین پنل 3 رنگ(rgb) توسط فوجیتسو بگیریم تا به امروز 22 سال هست که میلیاردها دلار صرف این تکنولوژی شده تا به اینجا برسه و حد فروش رو خوشبینانه 6 میلیون ببینیم دیگه توجیه اقتصادی نخواهد داشت و با فراگیر شدن پنلهای 4k جایی برای پلاسما نیست چون مصرف برق این وسایل مالیاتهای سنگینی رو برای عرضه در پی خواهد داشت. به فرض اگر پنل 65 اینچی یک پلاسما بین 300 تا 400 وات مصرف برق داره در یک پلاسمای 65 اینچی 4k این اعداد به بالای 1000 وات خواهد رسید که شاید مجوز عرضه در اروپا و آمریکا بهش تعلق نگیره!
    امسال به طور عجیبی شاهد قدرت نمایی شرکتها در بخش 4k بودیم که به طور حتم خیلیها نمیتوانند در این بخش موفق بشن چون در قیمت یک بازنده خواهند بود همانطور که پایونییر کورو 60 اینچ در سال 2008 با قیمت 7000 دلار و شارپ الیت با قیمت 5000 دلار و پاناسونیک z1 با 6000 دلار نتونستند به بازار رسوخ کنند و شاهد قیمتهای 20 الی 300 هزار دلاری برای این تکنولوژی 4k هستیم !!!
    تکنولوژی پلاسما و ادامه ی موفقیت اون بستگی به شرایط بازار و استقبال مردم داره تا همانطور که هرساله با پیشرفت روبرو بوده به حیاط خودش ادامه بده و شاید هم یک ابداع جدید در این تکنولوژی اونو در تحولات بازار حفظ کنه.

20. 10 کاربر از behzad habib بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •