تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 46

نام تاپيک: چطور میتونم از ایران برم ؟

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

چو ایران نباشد تن من مباد
    بدوم مقدمه می رم سر اصل مطلب : قبول دارم که وضعیت اقتصادی و.... مملکت بحرانی و خراب است (حالا به هر دلیل )یک سوالی می خواستم بپرسم
    چطور توی این مملکت هرکس دستش به دهانش می رسد و پول و پله ای جمع کرده و یا مدرکی دارد همه فکر و حواسش رفتن از مملکت است آنها هم که هیچ جربزه ای ندارند با هزاران کلک و ... به بهانه پناهندگی و... روانه خارج می شوند ( در اصل هر کس در دهات است می خواهد به شهر بیاید و هرکس در شهرستان است به تهران و هرکس در تهران است به فرنگ ) در این میان هیچکس به فکر این نیست که صادقانه بماند و خدمت کند و مملکت خودش را آباد کند حتما می گوئید نمی گذارند . چه کسی نمی گذارد ؟ آنها هم مانند شما فقط به فکر خودشان هستند آنها هم بچه های همین آب و خاک هستند شما هم مانند آنها , آنها هم مانند شما
    در هر حال تا وقتی سرمایه دار سرمایه را خارج می کند , مغزها و تحصیل کرده ها و متخصصین به بیگانگان خدمت می کنند و ... این مملکت آباد نمی شود . و این مشکلات حل نمی شود . مسائل دیگر در عرصه سیاست و اقتصاد و.... هم باید با همت و کوشش و از خود گذشتکی تک تک فرزندان این آب و خاک حل شود .
    عمو جان مردم خودشون می خان اینجوری باشن و گر نه این همه هزار تا شبکه خارجی می بینن اگه قرار بود تغیری بشه می شد دیگه.

2. این کاربر از vxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

یک سوال تو فرودگاه کجا پاسپورتو چک می کنن؟

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

تا وقتی طرز فکر ما اینگونه هست هر روز بیشتر از دیروز در مرداب فلاکت فرو میرویم
    تا وقتی ما به همدیگر بی فرهنگ میگوییم و خودمان ذره ای به همدیگر احترام نمیگذاریم بی فرهنگ می مانیم
    تا وقتی عابران خارجی رو برای اینکه از چراغ قرمز عابران عبور نمیکنند با فرهنگ می نامیم و هیچ کدوم از خودمان هنگام تردد از خیابان حتی نگاهی به چراغ نمی اندازیم...
    تا وقتی میگوییم جلوی پایمان سنگ می اندازند در حالی که هیچ قدمی بر نداشته ایم...
    سلام داداش من ، نماز روزه هات قبول ، پیشاپیش هم عیدت مبارک
    این حرفایی که می زنی همش شعاره ، وقتی تو کشور و شهر خودم ، مربی خودم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، دیگه من چه انگیزه ای داشته باشم که برای بالا بردم پرچم کشورم بازم ادامه بدم .
    همه نه فقط به فکر خودشون هستند بلکه به فکر زمین زدن بقیه هم هستند کافیه برای یک هفته توی یه اداره دولتی کار کنی تا بفهمی شرایط چیه .
    1. تنبلی محض ، کاری رو که کارمند دیگه میتونه انجام بده ، تو انجام نده
    2. شروع کن به آتو گرفتن از بقیه و زیرآب زدن
    3. وقتی گند کارت در میاد بنداز گردن پایین دستی
    4. کار ارباب رجوع رو تا جایی که میتونی بپیچون و عقب بنداز
    5. دروغ + ریا
    و .....
    بقیش رو هم که همه بلدیم .
    دیگه کسی حوصله شنیدن این قصه ها رو نداره .
    وقتی بزرگترهامون 30 سال پیش همه خواستن وضع رو بهتر کنن اینطوری شد ، من یا دونفر دیگه چیکار میتونیم بکنیم ؟!

5. 3 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ammar98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

پیشنهاد میکنم همون در ایران بمونید ! خداشاهده خارج از ایران هیچ خبری نیست ! هر کسی رفته پشیمون شده !

بنده بیش از 10 سال در خارج از ایران زندگی میکنم اما مثل ***** پشیمونم و نه فقط من بلکه هر کسی از ایران بره همین حس رو بعد از مدت پیدا میکنه ! شاید ماه های اول خوشحال باشه اما وقتی چند سال بگذره میفهمه چه اشتباهی کرده !

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

پیشنهاد میکنم همون در ایران بمونید ! خداشاهده خارج از ایران هیچ خبری نیست ! هر کسی رفته پشیمون شده !

بنده بیش از 10 سال در خارج از ایران زندگی میکنم اما مثل ***** پشیمونم و نه فقط من بلکه هر کسی از ایران بره همین حس رو بعد از مدت پیدا میکنه ! شاید ماه های اول خوشحال باشه اما وقتی چند سال بگذره میفهمه چه اشتباهی کرده !
    حالا شما از کجا فهمیدی همه پشیمونن ؟
    شما حق نداری بجای همه نظر بدی
    وقتی بی هدف مهاجرت کنی بله شاید اینجوری باشه اما اگز با هدف و دلیل مهاجرت کنی و به هدفت برسی اصلا چنین حسی نداری
    افرادی رو میشناسم بیش از 20 سال هست از کشور خارج شده اند اما حتی حاضر نیستنذ برای یک هفته برگردند

TAPATALK

8. 11 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دقیقا با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موافقم اینکه مهاجرت به کشوری برای یه نفر رضایت بخش بوده یا نه به هدفش از مهاجرت مربوط میشه

کسی که هدف داره از مهاجرت و به اهدافش می رسه هیچ وقت ار رفتنش پشیمون نمیشه چون دلیل موجه برای مهاجرت داشته

و با آگاهی از اینکه هدفش تو ایران محقق نمی شده و می تونه خارج از ایران به هدفـش برسه مهاجـرت کرده. حالا یا با تـوان اراده

خودش به هدفش می رسه یا نمی رسه ولی کما کان نظرش درباره کشوری که ازش مهاجرت کرده تغییری نمی کنه.

ولی اگر کسی صرفا عشـق خارج از ایران باشـه! درباره این شخص می شه گفت ممکنه پشیمونه بشه چون هدف خاصی نداشته

10. 8 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

خب بیا جامون رو عوض کنیم!

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

حالا شما از کجا فهمیدی همه پشیمونن ؟
    شما حق نداری بجای همه نظر بدی
    وقتی بی هدف مهاجرت کنی بله شاید اینجوری باشه اما اگز با هدف و دلیل مهاجرت کنی و به هدفت برسی اصلا چنین حسی نداری
    افرادی رو میشناسم بیش از 20 سال هست از کشور خارج شده اند اما حتی حاضر نیستنذ برای یک هفته برگردند

TAPATALK

عزیزم لازم نیست شما به من هدف یاد بدی !

فکر کردی مثل بعضیا بخاطر چارتا شیشه مشروب پاشدم رفتم !؟

شما هم حق نداری بجای من نظر بدی !

شما اگر 10 رو بشناسی من هزاران نفر رو در سرتاسر دنیا میشناسم که میگن هیج جای دنیا برای زندگی کردن مناسبت تر از ایران نیست ! اما دیگه اینجا گیر کردیم و زندگی درست کردیم !

شما الان با این حرفت توهین کردی بهم عزیز من ! بی هدف یعنی چی ؟!

بیش از 10 ساله دارم خارج از ایران زندگی میکنم یعنی چی بی هدف ؟! یعنی 10 ساله بی هدف دارم زندگی میکنم ؟! شما که هدف داری چیکار کردی ؟

بی هدف اونی که از اندونزی قاچاقی بی هدف پا میشه میره استرالیا ! نه منی که ذره ذره با سختی و بدبختی زندگی درست کردم و افتخار میکنم به خودم !

ببخشید ها ولی از نوشته هات معلوم از اون آدمای عشق خارج رفتن هستی ! اتفاقاً به نظرم شماهایی که اگر از ایران خارج بشید بدون هدف خارج شدید !

اینو همیشه یادت باشه ! بهترین مملکت دنیا هم بری و حتی سیزن هم بشی مثل مملکت خودت نیست ! ولو مملکت خودت خرابه باشه !
    Last edited by ammar98; 07-10-2013 at 15:54.

13. این کاربر از ammar98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

یعنی شما 1000 نفر در سراسر دنیا میشناسی که عقیده دارن برای زندگی کردن هیچ جا مناسب تر از ایران نیستاین افراد یا خیلی پولشون از پارو بالا میره یا خبر از وضعیت گل و بلبل کشور ما ندارنمن که اگه به شخصه شرایطش داشتم حاضر نبودم یک ثانیه هم اینجا بمونم

15. 2 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

یعنی شما 1000 نفر در سراسر دنیا میشناسی که عقیده دارن برای زندگی کردن هیچ جا مناسب تر از ایران نیستاین افراد یا خیلی پولشون از پارو بالا میره یا خبر از وضعیت گل و بلبل کشور ما ندارنمن که اگه به شخصه شرایطش داشتم حاضر نبودم یک ثانیه هم اینجا بمونم

با عرض معذرت !!!! عزیزم مثل اینکه ادبیاتت ضعیفه ! هنوز نمیدونی در مثل مناقشه نیست !

بنده آدم هایی رو میشناسم که هم بدبخت بیچاره هستن در خارج از ایران و هم کسانی که پولشون از پارو که هیچ ! از میدان آزادی بالا میره !

بنده هم وقتی رفتم با هدف کامل رفتم و بعد از چندین سال که زندگی کردم همانطوریکه شما از ایران خسته شدی ما هم از اینجا خسته شدی و خیلی ها هستن که اینطور هستن !

من نمیگم ایران بهشت برینه ! اما خارج از کشور هم هیچ خبری نیست !!!!!!!

البته این نکته رو هم بگم که شاید برای شما عجیب باشه که دوستان و آشنایانی در کشورهای مختلف داشته باشی ! حتی در کشورهای افریقایی !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •