تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 46 از 46

نام تاپيک: اطلاعاتی در مورد " مار ها"

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

شرمنده تم تو خونه ما مار است من هم به دنبال روش مبارزه ای برای آن می گردم
    برای مبارزه کافیست روی مار وایتکس و سینور بریزید

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برای مبارزه کافیست روی مار وایتکس و سینور بریزید
    رو جنایتکار بلفطره هم بخاطر جنایتش وایتکس نمی ریزن که مار رو به جرم مار بودن با وایتکس کنترل کنن! اگه منظورتون از سینور ،

سیانوره باید بدونید سیانور به قدری سمی هست که حتی استنشاق گاز و بخار سیانـور به مقدار کـم باعث گیچی و مسمومیـت

میشه و غیر از فروش به مراکز تحقیقاتی کسی مجوز فروش سیانور به مردم عادی رو نداره ..

روش های عاقلانه تر هم برای کنترل حشره و موجود مزاحم وجود داره ..حتما لازم نیست مار رو به جرم مار بودن،تیکه تیکه کنید

یا بسوزونید!

شرمنده تم تو خونه ما مار است من هم به دنبال روش مبارزه ای برای آن می گردم

برای جمع آوری مار از تله مار استفاده کنید تو نت سرچ کنید پیدا می کنید این تله ها محتوی چسب مخصوص هستن که مار رو به

دام می اندازن .. بعد از به دام افتادن مار می تونید از محل زندگی تون دورش کنید.تله های مخصوص دیگه ای هم هست .

برای اینکه مار وارد محل زندگی نشه هم باید در نزدیکی محل زندگی حدالمقدور از تجمع خاک و سنگ و الوار جلوگیری بشه..

3. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تماس با آتش نشانی هم برای گرفتن مار میتونه مفید باشه .
    من بارها دیدم که افراد برای گرفتن موش با آتش نشانی تماس گرفتن . هر چند که برای موش ها نیاز به اینجور تماسها نیست .
    ولی برای مارها میتونه مفید باشه . مخصوصا این که اکثر افراد تجربه گرفتن مار رو ندارن و میتونه خطرناک باشه . از طرف دیگه با حضور ماموران آتش نشانی دیگه لازم نیست که مارها حتما کشته بشن یا صدمه ببینن .

5. 5 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

رو جنایتکار بلفطره هم بخاطر جنایتش وایتکس نمی ریزن که مار رو به جرم مار بودن با وایتکس کنترل کنن! اگه منظورتون از سینور ،

سیانوره باید بدونید سیانور به قدری سمی هست که حتی استنشاق گاز و بخار سیانـور به مقدار کـم باعث گیچی و مسمومیـت

میشه و غیر از فروش به مراکز تحقیقاتی کسی مجوز فروش سیانور به مردم عادی رو نداره ..

روش های عاقلانه تر هم برای کنترل حشره و موجود مزاحم وجود داره ..حتما لازم نیست مار رو به جرم مار بودن،تیکه تیکه کنید

یا بسوزونید!..
    درود
    برای مبارزه با مار بهترین راه فرار کردن هست
    منظورم از سینور همونی بود که باهاش کاشی دستشویی و حموم رو میشورن مجوز نمخواد که تمام سوپر مارکتا دارن

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    برای مبارزه با مار بهترین راه فرار کردن هست
    منظورم از سینور همونی بود که باهاش کاشی دستشویی و حموم رو میشورن مجوز نمخواد که تمام سوپر مارکتا دارن
    درود : )

مار جزو category کاشیِ دستشویی و حموم هست که برای زدودنش از وایتکس و شوینده اسیدی استفاده می کنید ؟

بهترین راه فرار کردن هست ولی برای مار چون نه اسید داره نه وایتکس .. مارهای خونگی سمی نیستن حتی اگر سمی

هم باشن (به ندرت) با تله و روشهایی که تو دو پست قبل گفته شد می شه خیلی راحت کنترلشون کرد ..

8. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من تونستم این اطلاعات رو پیدا کنم ولی خودم امتحانش نکردم از بين رفتن موش‌ها (كه غذاي اصلی مارها را تشكيل مي‌دهند) نيز موجب مهاجرت مارها و كاهش تعداد آنها خواهد شد. نگهداري طاووس و پرندگان ديگر مانند جغد، باز، شاهين و همچنين خدنگ در مزارع باعث از بين رفتن مارها مي‌گردد. گاهي با ايجاد دود در مناطق مارها را مي‌توان فراري داد. در بعضي مناطق مردم با قرار دادن سیر و پياز در توري و پراكنده كردن گرد توتون دراطراف منازل موجب دور كردن مارها از آن مناطق مي‌شوند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •