تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: حساسیت به صدا !!!

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض حساسیت به صدا !!!

سلام دوستان چند روزه به هر نوع صدایی حساسیت پیدا کردم حتی به صدای تایپ کیبورد !! شنیدنش برام غیر قابل تحمل شده
    باعث میشه سردرد بگیرم نمیدونم چجوری این مشکل توصیف کنم
    مجبور شدم گوشامو ببندم بشینم حتی سرم رو به چپ و راست که تکون میدم احساس میکنم مغزم از تو گوشم داره میزنه بیرون
    وقتی مادرم میاد میگه علی تا اعماق مغزم درد میگیره احساس میکنم یکی سرم میکوبه به دیوار
    غیر قابل تحمل شده فک کنید با شنیدن صدای کلیک موس اذیت میشم
    این چه بیماریه اینجوریشو ندیده بودم

2. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

حساسیت به صدا و سردرد از علائم میگرن هستش.
    بازم تجربیات دوستان مهمه.

4. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون امین جان

میگرن کم داشتم اینم اومد

6. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

ممکنه حالا به خاطر میگرن نباشه ، من خودم هم به طرز عجیبی به صدا حساسیت دارم ، البته سردرد هیچ وقت نداشتم.
    ولی صداهایی که من میشنوم رو افراد دیگه متوجه نمیشن، یه مدتی فقط مکانهای آروم رو دوست داشتم به طـــوری که
    هرچیزی عصبیم میکرد ، ولی الان دیگه برام فرقی نمیکنه ، حتی وقتی میخوام درس بخونم دوست دارم دور و بـــرم پر از
    آدم باشه و سر و سدا کنن

8. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

درد میگرن حالت ضربان دار و تپش داره بعضی وقتا هم دردش تو همه سر پخش میشه حساست به نور و صدا هم وجود داره بعضی وقتام تا چند روز ادامه داره

میگرن یکی از علل سردرد شدید است. بیشتر کسانی که به میگرن دچار هستند، دچار حمله‌های پی در پی سردرد برای مدت چندین سال می‌باشند. سر درد میگرن بیشتر به گونه تپش‌دار (ضربان دار) بوده اغلب با

تهوع و اختلالات بینایی همراه است. گر چه بیشتر موارد میگرن می‌تواند شدید باشد ولی گاه سردرد میگرن خفیف است. گاهی هم در نواحی گردن این درد تشدید که با تکان دادن سر درد بیشتر میشود.دردهای

میگرنی برای کسانی که ابتدا میگرن میگیرند همراه با تهوع هست اما در مراحل بعدی که سردرد تکرار شود افراد کمتر تهوع میگیرند.میگرن معمولا در ابتدای صبح و یا قبل از ان شروع میشود

میگرن یک سردرد تپش‌دار است که می‌تواند در یکسو یا هر دو سوی سر ایجاد شود. سردرد میگرن بیشتر با تهوع، استفراغ و یا کاهش اشتها همراه است. فعالیت فیزیکی و ورزش، نورهای درخشان و یا صداهای

بلند می‌توانند سردرد را تشدید کنند.البته فعالیت فیزیکی در ابتدا باعث تشدید خفیف سردرد میشود اما اگر این فعالیت ارام ادامه داشته باشد تا حدودی به بهبودی میگرن کمک میکند (مثل پیادروی که منجر به

افزایش ارام ضربان قلب شود و گرمای بدن را افزایش دهد )هرکاری که به ایجاد نظم در انتقال خون به همه ی اندامهای بدن بکند در درمان میگرن مفید خواهد بود.اغلب فرد مبتلا به میگرن، پس از آغاز سردرد به

محلی تاریک، آرام و خنک می‌روند تا سردرد رفع شود. بیشتر حمله‌های میگرن میان ۱۲-۴ ساعت درازا می‌کشد اگر چه می‌تواند کوتاه‌تر و یا بلندتر نیز باشد. یکی از ویژگی‌های میگرن احساس غیرمعمولی می‌باشد

که پیش از آغاز حمله به فرد دست می‌دهد و به آن «پیش درآمد» می‌گویند. نشانه‌های پیش درآمد می‌تواند دربرگیرنده خستگی، گرسنگی و یا احساس خشم باشد. همچنین میگرن دارای «پس اثر» نیز بوده که پس

از حمله این احساس به فرد دست داده و دربرگیرنده احساس تهی شدن، سردی در روابط و کاهش انرژی در بدن بوده که ممکن است برای یک تا دو روز پس از یک حمله شدید میگرن ادامه یابد. البته باید یادآور شد که

همگی کسانی که مبتلا به میگرن هستند دچار «پیش درآمد» یا «پس اثر» میگرن نمی‌شوند.

10. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون از دوستان

حالت تهوع ندارم سردرد هم دارم اما زمانی که صدایی میشنوم بیشتر میشه
    اما شدیدا به صدا واکنش نشون میدم ازار دهندست عملا باعث مختل شدن زندگیم شده
    ینی تا کی گوشام باید بسته باشه

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

حساسیت به صدا و نور یکی از علایم میگرن میتونه باشه ولی دکتر تو اینجور مواقع از نوع دردتون هم سوال میکنه شما باید توضیح بدین به دکتر که دردتون ضربان داره ؟ کل سر میپیچه ؟ شقیقه ها یا پشت گوش درد داره یا نه

درد چقدر طول میکشه و اینکه چند بار در روز یا هفته یا ماه درد دارین ؟ همراه با درد علایم دیگه ای رو احساس میکنید مثل تاری دید گیج رفتن سر، اختلال در گفتار یا وجود صدا در گوش ؟شما تو چند وقت گذشته

سابقه ضربه به سر رو نداشتین ؟

ممکنه درد شما به خاطر فشار عصبی یا استرس باشه بهتره با دکتر مشورت کنید شاید لازم به M.R.I و نوار مغزی باشه ..

13. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام منم مثل شما هستم و هنوز کسی نتونسته منو درمان کنه هزار تا دکتر گوش رفتم چشم مغر ووووو
    اگه بخوام دقیق بگم سه چهار صحفه میشه شروع بیماریاما اینو بگم من فهمیدم صدا هر چی ریز تر باشه من زود تر حالم بد میشه مثلا پلاستیک و صدای بلند
    داروی عصاب میخورم ام ار ای دادم سی تی از گوش ولی هیچی نبود البته همیشه یا بیشتر موقاع سمت راست پشت گوشم یا سرم یه دردی داره که من میدونم تمام مشکلم از همون حاست اما تو عکس هیچی نیستمن اگه پلاتسک خش خش کنه سریع زیر 2 دقیقه فشارم میره بالا یه حالت اضطرابی میاد تو پاهام و بعد سرگیجه و خشکی دهان اصلا خیلی شرایط بدی دارم کمک کنید

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام منم مثل شما هستم و هنوز کسی نتونسته منو درمان کنه هزار تا دکتر گوش رفتم چشم مغر ووووواگه بخوام دقیق بگم سه چهار صحفه میشه شروع بیماریاما اینو بگم من فهمیدم صدا هر چی ریز تر باشه من زود تر حالم بد میشه مثلا پلاستیک و صدای بلندداروی عصاب میخورم ام ار ای دادم سی تی از گوش ولی هیچی نبود البته همیشه یا بیشتر موقاع سمت راست پشت گوشم یا سرم یه دردی داره که من میدونم تمام مشکلم از همون حاست اما تو عکس هیچی نیستمن اگه پلاتسک خش خش کنه سریع زیر 2 دقیقه فشارم میره بالا یه حالت اضطرابی میاد تو پاهام و بعد سرگیجه و خشکی دهان اصلا خیلی شرایط بدی دارم کمک کنید
    سلام
    شما امتحان کردین که با این حس بجنگین ؟ یعنی به مغزتون بگین چته اینقدر ناآرومی میکنی ؟ این صدا هم مثل همه ی صداهاست , چرا اینقدر ناز میای و حساسیت نشون میدی ؟
    =========================
    بنده قبلاً به صدای کشیده شدن ناخن روی تخته سیاه و صدای کشیدن دست روی یونولیت , دیدن فیلم جراحی اعضای بدن و چیزهای دیگه خیلی حساس بودم اما باهاش جنگیدم تا برام عادی شد
    مغز اگر لوس و تنبل و خودخواه و حسود و طمعکار و لذت طلب و مغرور و خودبین و بهانه جو و لجباز بشه کار صاحبش تمومه . بهش رو ندین . عقل رو با علم و دانش قوی کنین تا کنترلش رو به دست بگیره
    باید به خودتون بگین همه ی اینها صدای زندگی هست و باید بهش عادت کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

farsi nadaram \
    man yet rooz sob natonestam az khab boland sham aslan hamish to khayabon fekar miknam mikham beyoftam

vaghti be gosham dast mikesham fear mikonam akasif daram mikesham ro divar

rasman nanood shodam

vaghean nemidam bayed che konam

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •