تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: مشاوره برای خرید تلویزیون LED تا 2500

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض مشاوره برای خرید تلویزیون LED تا 2500

سلام دوستان...میخواستم ببینم با این بودجه بهترین تلویزیونی که میتونم تهیه کنم چیه...
    خودم چند تا انتخاب دارم با قیمتشون لطفا بگید چطورن و کدومش ارزش خرید بیشتری داره.

LG LM66900 = 2540
    LG LM64100 = 2460

Samsung ES 6950 or 6940
    6940 رو میده 2730

--------------------
    من بیشتر برای فیلم دیدن میخوام ینی میخوام Full hd باشه و کیفیتش در حد عالی باشه..... اگه مهمه بدونید هم بازی نمیکنم.....
    اگه پیشنهاد بهتری دارید هم بگید.......فقط یخورده فوریه
    پیشاپیش ممنون

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

سلام دوستان...میخواستم ببینم با این بودجه بهترین تلویزیونی که میتونم تهیه کنم چیه...
    خودم چند تا انتخاب دارم با قیمتشون لطفا بگید چطورن و کدومش ارزش خرید بیشتری داره.

LG LM66900 = 2540
    LG LM64100 = 2460

Samsung ES 6950 or 6940
    6940 رو میده 2730

--------------------
    من بیشتر برای فیلم دیدن میخوام ینی میخوام Full hd باشه و کیفیتش در حد عالی باشه..... اگه مهمه بدونید هم بازی نمیکنم.....
    اگه پیشنهاد بهتری دارید هم بگید.......فقط یخورده فوریه
    پیشاپیش ممنون

46 اینچا EH6920 قیمتش 2500، تلویزیون بدی هم نیست، اما قابلیت انطباقش 100 یا 200 اگه اشتباه نکنم، شما برای فیلم دیدن مدلیو از سامسونگ بگیرید که قابلیت انطباقش بیشتر باشه، چون این قابلیت انطباق سامسونگا باعث بهبود رزولوشن فیلمها میشه و تصاویرو نرم میکنه، ما سامسونگ ES6950 داریم، من ازین فیلمای HD کم حجم مثلا 700 مگابایتی میگیرم و با فلش به TV وصل میکنم، اما موقعی که پخش میشه خود TV تصویرو طوری بهبود میده که آدم فک میکنه داره یه فیلم بلوری اوریجینال Full HD با حجم مثلا 30GB میبینه.
    LG قیمتاشو خیلی بالا برده تو 2 ماه گذشته، به نظر من که فعلا صرف با سامسونگه، اما بازم خودتون میدونید.

3. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

از مدلای امسال 6940 نداریم. یا اشتباه کرده یا سری D تولید 2011 هست که اگر اینطوره مواظب باش بهت نندازه چون وایرلس داخلی و وب براوزر نداره. اون ال جی ها هم تا جایی که می دونم جز رنگ و مدل پایه فرق دیگه ای ندارن.

5. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

6 اینچا EH6920 قیمتش 2500، تلویزیون بدی هم نیست، اما قابلیت انطباقش 100 یا 200 اگه اشتباه نکنم، شما برای فیلم دیدن مدلیو از سامسونگ بگیرید که قابلیت انطباقش بیشتر باشه، چون این قابلیت انطباق سامسونگا باعث بهبود رزولوشن فیلمها میشه و تصاویرو نرم میکنه، ما سامسونگ ES6950 داریم، من ازین فیلمای HD کم حجم مثلا 700 مگابایتی میگیرم و با فلش به TV وصل میکنم، اما موقعی که پخش میشه خود TV تصویرو طوری بهبود میده که آدم فک میکنه داره یه فیلم بلوری اوریجینال Full HD با حجم مثلا 30GB میبینه.
    LG قیمتاشو خیلی بالا برده تو 2 ماه گذشته، به نظر من که فعلا صرف با سامسونگه، اما بازم خودتون میدونید.
    من در حد همون 40 اینچ حالا اگه خیلی لازمه 42 میخوام.
    قیمت es6950 چنده دقیقا؟
    اون d6940 بوده 2700........es6980 رو میده 3100

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ترو خدا سریع تر راهنمایی کنید
    به نظر خودتون کلا کیفیت LG بهتره یا samsung? عمر کدوم یکی بیشتره؟
    es6950 چه فرمت هایی رو پشتیبانی میکنه برای فیلم؟
    شما کی این مدل رو خریدید؟ به چه قیمتی؟
    من از تلویزیون های LED و هوشمند نداشتم بخاطر همین اطلاعاتم کمه.... لطفا یه طوری توضیح که رفتم باز اونجا فروشنده یه چیزی گفت من جوابی داشته باشم بدم.....خامم نکنه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نظر من هم با سامسونگ است. برای دوستم هم مدتی قبل 46" es6950 خریدیم. فرمتهای رایج را همگی پخش میکنه. مشکلی با زیرنویس فارسی هم نداره و به راحتی زیرنویس فارسی را هم پخش میکنه. WIFI داخلی داره. قابلیت دو بعدی به سه بعدی. اسمارت. شما از جای مطمئن بخر. بگرد ببین نیشابور نمایندگی داره یا نه. حتما نمایندگی رسمی باید داشته باشه. فکر میکنم الان یک دستگاه پخش DVD هم بعنوان هدیه میدهند که حدود 120 هزار تومان قیمتش است. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 4 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

قیمت 40 اینچ es6950 بود 2530 که فک کنم یه DVD هم هدیه داشته باشه که 120 ازتون برش دارن و 2400 در بیاد،
    کلا نمایندگیای سامسونگ، پاناسونیک و ال جی که یه مدت بررسی میکردم تلویزیوناشون قیمتای برابری ندارن و قیمتاشون گاها تا 300 تومن هم پایین بالا داشت تو مشهد، نمایندگیهای اصلیشونو میگم نه فروشنده های عادی.
    بهتره بگردید تو نیشابور و قیمت کمتر و فروشنده بهترو پیدا کنید،
    اما اگه دیدید قیمتها بالاست یا مدل مورد نظر پیدا نمیشه این سایت قابلیت خرید آنلاین و پست محصول با هزینه 35 تومن رو داره که البته من ازش تاحالا خرید نکردم ولی معتبره:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by parham511; 31-12-2012 at 01:24.

11. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

2 تا عکس از ES6950 خودمون براتون گذاشتم، من که راضیم گرچه نور تلویزیون آنچنان زیاد نیست و توی نور زیاد تصویرش معمولی میشه.
    اما واسه فیلم HD و Full HD دیدن واسه من که خیلی عالیه.

Last edited by parham511; 31-12-2012 at 01:31.

13. 4 کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

قیمت 40 اینچ es6950 بود 2530 که فک کنم یه DVD هم هدیه داشته باشه که 120 ازتون برش دارن و 2400 در بیاد،
    کلا نمایندگیای سامسونگ، پاناسونیک و ال جی که یه مدت بررسی میکردم تلویزیوناشون قیمتای برابری ندارن و قیمتاشون گاها تا 300 تومن هم پایین بالا داشت تو مشهد، نمایندگیهای اصلیشونو میگم نه فروشنده های عادی.
    بهتره بگردید تو نیشابور و قیمت کمتر و فروشنده بهترو پیدا کنید،
    اما اگه دیدید قیمتها بالاست یا مدل مورد نظر پیدا نمیشه این سایت قابلیت خرید آنلاین و پست محصول با هزینه 35 تومن رو داره که البته من ازش تاحالا خرید نکردم ولی معتبره:
    من قیمت نمایندگی کرج و تهران را مقایسه کردم یکی بود.
    فکر میکنم نمایندگی های شهرهای نزدیک اختلاف قیمت زیادی نداشته باشند. بعد تازه نمایندگی ها میتوانند تخفیف هم بدهند. جایی که من خریدم 100 هزار تومان هم تخفیف داد.
    خلاصه اینکه بنظرم سریع بخرید تا وضع دوباره خراب نشده!

15. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آقا دست همتون درد نکنه ... من همین 1 ساعت پیش با es6950 برگشتم خونه .....خیلی خوبه خداییش.....
    فقط اونجا من d6940 دیدم کیفیتش خیلی بهتر از تلویزیون های سری es بود ولی گفتش اگه بخوای باید از ویترین بهت بدیم....نداریم.... بعد برگشته به من میگه 2 ماهه پشت ویترینه 50 تومن کم میکنیم......گفتم خسته نباشی خلاصه همون es6950 گرفتم راضیم هستم .... بازم تشکر
    تا عکس از ES6950 خودمون براتون گذاشتم، من که راضیم گرچه نور تلویزیون آنچنان زیاد نیست و توی نور زیاد تصویرش معمولی میشه.
    اما واسه فیلم HD و Full HD دیدن واسه من که خیلی عالیه.
    آقا پرهام دستت درد نکنه اینقدر وقت گذاشتی... خیر ببینی

17. این کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •