تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 98 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 979

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای حرفه ای (DSLR ) / لنزها / لوازم جانبی (پست اول مطالعه شود)

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای حرفه ای (DSLR ) / لنزها / لوازم جانبی (پست اول مطالعه شود)

به درخواست دوستان این انجمن برای راهنمایی و مشاوره برای خرید و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد دوربینهای دیجیتال SLR , لنزها و لوازم جانبی مرتبط با این دوربینها ایجاد شده.

لطفا قبل از فعالیت قوانین انجمن رو مطالعه فرمائید.

قوانین انجمن:

دوستانی که قصد خرید دارند،

1. تمامی مطالبی که در اینجا برای پاسخ دادن به سوالات شما ارسال می شود فقط جنبه "راهنمایی" و "پیشنهاد" خواهد داشت و نه "بهترین انتخاب".
    2. همیشه قبل از خرید درباره پیشنهادات ارائه شده توسط کاربران تحقیق کنید؛ مسئولیت محصول خریداری شده فقط و فقط به عهده خودتان خواهد بود، در صورت بوجود آمدن هر گونه مشکلی هیچ مسئولیتی متوجه تیم مدیریت و کاربرانی که فعالیت می کنند نخواهد بود.
    3. فعالیت این بخش از انجمن محدود به معرفی محصولات است، و هیچ نوع کمک در زمینه خرید محصولات یا معرفی محل خرید در حیطه فعالیت های این انجمن نیست و نخواهد بود.
    4. برای سهولت در راهنمایی توسط کاربران به هنگام مطرح کردن پرسشها حتما نیاز , کاربرد و سطح آگاهی خود را به صورت شفاف توضیح دهید.

دوستانی که قصد راهنمایی و کمک به سایرین را دارند،

1. از پیشنهاد برای فروش دوربینها و لوازم جانبی خودتان جدا اجتناب کنید (در صورت مشاهده دسترسی شما به انجمن محدود خواهد شد)
    2. اگر آگاهی کامل یا مناسبی در مورد دوربینهای SLR و لنزهای اونها دارید ، اقدام به پاسخگویی کنید.
    3. لطفا پس از آگاهی کامل از مناسب بودن یک قطعه آن را پیشنهاد دهید.
    4. حتما نیاز ، کاربردها و سطح آگاهی فرد سوال کننده را جویا شوید.
    5. لطفا پیشنهادات خودتون رو با توجه به نیاز هها و انتظاراتی که در تاپیک مطرح می شود هماهنگ کنید و بر اساس نیازها کاربر مورد نظر رو راهنمایی کنید.
    6. درسته که مسئولیت مشاوره بر عهده شخص راهنمایی شونده است ولی این بهانه ای برای پیشنهادات ناصحیح و نامناسب نیست. در صورت مشاهده فعالیت نامناسب در انجمن با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    7. از دادن سایت برای خرید اینترنتی، آدرس فروشگاه و شماره تلفن برای خرید قطعات در تاپیک عمومی جدا خود داری کنید.
    8. محدود کردن پیشنهاد ها به یک برند خاص، یا برندهای تحت پوشش یک شرکت خاص، فعالیت تبلیغاتی محسوب می شود و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    9. در صورت مشاهده تخلف از سوی یک کاربر، از دکمه استفاده کنید و به هیچ وجه با کاربر خاطی وارد بحث و جدال نشوید. در صورت مشاهده با هر دو کاربر به طور یکسان برخورد خواهد شد.
    10. تمامی مشاوره ها در انجمن لوازم صوتی و تصویری P30world ، بر اساس قیمت رسمی محصولات در کشور و در نمایندگی های رسمی محصولات در کشور است. ارجاع دادن کاربرها به خرید از شهرهای مرزی (به هر دلیلی) یا اعلام قیمت های محصولات در این شهرها، بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    11. به یاد داشته باشید که همیشه فعالیت شما باید در راستای قوانین کلی انجمن های P30world باشد.

پیشاپیش از همکاری شما متشکریم.

2. 10 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jvd_petroo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام. به نظرتون D3200 بهتره یا D5100. لطفا نظر الکی و از رو مشخصات ندین. کسی با D3200 کار کرده نظر بده لطفاااااااااا. ممنون میشم

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

D5100 از نظر کیفیت عکس بهتر از D3200 هست تو ایزوهای پائین با اینکه رزولوشن کمتری داره ولی عسکهای شارپتری میندازهروی ایزوهای بالاترم نویز کمتری داره , بالا بردن تراکم پیکسلها روی سنسور D3200 به نظر من کار مفیدی نبوده.

5. 3 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان اهل فن

ممنون می شم اگر منو راهنمایی کنید.
    من به دوربینی می خوام بخرم در حدود یک و نیم الی دو میلیون. کیفیت عکسش بالا باشه، به ویژه در عکاسی از چهره و نزدیک. زوم بالایی داشته باشه. سرعت شاتر هم مهمه. لنزش قابل تغییر باشه که اگه زمانی پول داشتم بتونم از لنزهای مختلف استفاده کنم. اما لنز کیتش می خوام هم واید باشه و هم تله ( بهترین گزینه) بیشتر عاشق عکاسی از چهره و طبیعت هستم. می خوام عکاسی رو خوب یاد بگیرم و کلاس برم اما برای دل خودم و نه به عنوان یک حرفه.
    ممنون می شم اگر بفرمایید شما چه نمونه هایی را پیشنهاد می کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان ممنون می شم اگر منو راهنمایی کنید!
    من به دوربینی می خوام بخرم در حدود یک و نیم الی دو میلیون. کیفیت عکسش بالا باشه، به ویژه در عکاسی از چهره و نزدیک. زوم بالایی داشته باشه. سرعت شاتر هم مهمه. لنزش قابل تغییر باشه که اگه زمانی پول داشتم بتونم از لنزهای مختلف استفاده کنم. اما لنز کیتش می خوام هم واید باشه و هم تله ( بهترین گزینه) بیشتر عاشق عکاسی از چهره و طبیعت هستم. می خوام عکاسی رو خوب یاد بگیرم و کلاس برم اما برای دل خودم و نه به عنوان یک حرفه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من قصد خرید یک دوربین در آتلیه نیازمند

بین دومورد کارکرده تردید دارم مدل کنون 650d و مدل d7000

650 d با لنز 18.55 قیمت 2150 d7000 با لنز 18.105 2900 کیفت بدنه مهم نیست چون دوربین در آتلیه استفاده میشه نیازی هم به لنز زوم ندارم 700 هزار توامن میزارم واسه لوازم جانبی آتلیه با این شرایط بد اقتصادی آیا به نظر دوستان ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

چرا هیچ کی راهنمایی نمی کنه؟
    من تا یکی دو روزه دیگه باید برم خرید. خواهش می کنم راهنمایی کنید.
    "من به دوربینی می خوام بخرم در حدود یک و نیم الی دو میلیون. کیفیت عکسش بالا باشه، به ویژه در عکاسی از چهره و نزدیک. زوم بالایی داشته باشه. سرعت شاتر هم مهمه. لنزش قابل تغییر باشه که اگه زمانی پول داشتم بتونم از لنزهای مختلف استفاده کنم. اما لنز کیتش می خوام هم واید باشه و هم تله ( بهترین گزینه) بیشتر عاشق عکاسی از چهره و طبیعت هستم. می خوام عکاسی رو خوب یاد بگیرم و کلاس برم اما برای دل خودم و نه به عنوان یک حرفه.
    ممنون می شم اگر بفرمایید شما چه نمونه هایی را پیشنهاد می کنید."

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من قصد خرید یک دوربین در آتلیه نیازمند

بین دومورد کارکرده تردید دارم مدل کنون 650d و مدل d7000

650 d با لنز 18.55 قیمت 2150 d7000 با لنز 18.105 2900 کیفت بدنه مهم نیست چون دوربین در آتلیه استفاده میشه نیازی هم به لنز زوم ندارم 700 هزار توامن میزارم واسه لوازم جانبی آتلیه با این شرایط بد اقتصادی آیا به نظر دوستان ؟
    شما یه 600 یا حتی 550 کنن بخری بعد برای لنز بیشتر خرج کن مثلا 85-15 بخر

قیمت ها هم فکر کنم اشتباه باشه ها من الان جمهوری بودم بادی 7000 رو گفت 2.8 با کیتش هم 3.6 ، شاید هم از جای خوبی قیمت نگرفتم

11. 2 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان اهل فن

ممنون می شم اگر منو راهنمایی کنید.

سلام
    بهترین دوربین D90 نیکونه که قیمتشو درست نمیدونم باید حدود 2 تومن باشه با کیتش ، البته قدیمی هست مال 2008 اما به پول شما میخوره
    فکر کنم شما حرفه ای نخرید بهتر باشه چون کار با slr ها کمی سخته مگر این که بسیار علاقه داشته باشید و وقت بزارید

13. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

از راهنمایی شما ممنونم.
    نظرتون در مورد Nikon D5100 و Canon 600D چیه؟ می شه بین این سه مدل (پیشنهاد خودتون و این دو مورد) یه مقایسه ای داشته باشید.
    ممنونم
    Last edited by shourangiz; 31-12-2012 at 17:56.

صفحه 1 از 98 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •