تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 98 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 979

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای حرفه ای (DSLR ) / لنزها / لوازم جانبی (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

خیلی ممنون عزیز. لنز واید برای 7d گزینه ی مناسبی میشه معرفی کنید؟
    قربانت..

لنز واید خوب با قیمت متوسط
    17-40mm f/4L و یه لنز مخصوص سنسور کراپ که واقعا لنز خوبیه
    10-22mm f/3.5-4.5 usm هست.

سلام
    اول بگم عزيز دل من خودتي
    من اما d90 نيكون دارم
    بودجه ي من حد مشخصي نداره بعد از معرفي شما بايد تصميم بگيرم براي خريد و بعدش فوكوس كنم براي پس اندازه بودجه و تصاحب لنز مورد نظر. شد يه پروژه
    درباره ي شات دوربين يه سايتي پيدا كردم كه آخرين عكس دوربين و آپلود ميكني اونم برات ميگه كه چنتا شات زدي اما چند باري امتحان كردم عكس اپلود نمكنه شايد بخاطر سرعت پايين اينترنت هست. شما محبت ميكني روش بهتري ارائه ميدي.
    شما یه بار دیگه در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت امتحان کنید اگه جواب نداد میگردم براتون برنامشو پیدا میکنم. توجه داشته باشید که فایل خام اخرین عکسی که گرفتید رو بدون ریسایز اپلود کنید. مشکل اپلود احتمالا برای حجم بالای تصویره. بهتره یه عکس با پایین ترین ایزو و عمق میدان کم بگیرید که حجم عکس به حداقل برسه.
    در مورد لنز هم انشالا صاحب نظران نیکون بیان نظراتشون رو بفرمایند چون بنده رو نیکون تخصص ندارم.

2. 3 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام و سپاس
    سال 82 یه دوربین کنون خریدم A85 خب تو زمان خودش خیلی جدید و عکسهای 4 مگا خوبی میگرفت اما الان حدود شاید 10 تا دوربین با توجه به شناخت نسبتا کمی که داشتم برای دوست و فامیل خریدم از کنون 550 و سونی hx100 و کامپگت های کنون و ...
    اما الان میخوام برای خودم یه dslr خوب بخرم چون قبلا از این گفتگوهای دوستان استفاده کردم تا حدود زیادی موفق بودم و همیشه به این مسئله رسیدم که تجربه استفاده چیز دیگری است .
    بودجه حدود 2 تومن
    فعلا یه دوربین دست دوم پیدا کردم نیکون D90 دوستان نظر بدن طرف مطمئنه و مغازه عکاسی داره قیمت هم میگه 2300
    ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند در کل دوربین چطوره ؟ قیمت ؟ آیا DSLR بهتری رو مشه تو این رنج پیدا کرد ؟
    ممنون از وقت و حوصله شما دوستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه rafaelmehraban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

با سلام و سپاس
    سال 82 یه دوربین کنون خریدم A85 خب تو زمان خودش خیلی جدید و عکسهای 4 مگا خوبی میگرفت اما الان حدود شاید 10 تا دوربین با توجه به شناخت نسبتا کمی که داشتم برای دوست و فامیل خریدم از کنون 550 و سونی hx100 و کامپگت های کنون و ...
    اما الان میخوام برای خودم یه dslr خوب بخرم چون قبلا از این گفتگوهای دوستان استفاده کردم تا حدود زیادی موفق بودم و همیشه به این مسئله رسیدم که تجربه استفاده چیز دیگری است .
    بودجه حدود 2 تومن
    فعلا یه دوربین دست دوم پیدا کردم نیکون D90 دوستان نظر بدن طرف مطمئنه و مغازه عکاسی داره قیمت هم میگه 2300
    ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند در کل دوربین چطوره ؟ قیمت ؟ آیا DSLR بهتری رو مشه تو این رنج پیدا کرد ؟
    سلام ساناز جان.
    من بهتون میگم هرگز دست 2 نخرید
    1:مشکل باتری 100 در 100 هست و قیمت باتریش فقط یه 100 تا 200 تومانی خرج داره براتون.
    2:مشکل خط و خش رو لنز یا عوض کردن با لنز تقلبی
    و.....
    من سرم خیلی شلوغه فرصت بیشتر برای راهنماییتون امروز ندارم.تا بعد ولی قید این دست 2 رو بهم بزنید جدا از مشکلات فوق خیلی بالا بهتون قیمت داده(خیلی خیلی)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام و سپاس
    ممنون از توضیحات شما rafaelmehraban لطف میکنید بفرمایید تا چه قیمتی به شرط سالم بودن خوبه ؟
    در کل D90 چطوره کسی هست در مورد امکانات و مزیتهاش اطلاعاتی داشته باشه این دوربین محصول 2008 قدیمی نیست ؟ پیشننهاد شما چیه ؟
    ممنون از وقت و حوصله شما

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

با سلام و سپاس
    ممنون از توضیحات شما rafaelmehraban لطف میکنید بفرمایید تا چه قیمتی به شرط سالم بودن خوبه ؟
    در کل D90 چطوره کسی هست در مورد امکانات و مزیتهاش اطلاعاتی داشته باشه این دوربین محصول 2008 قدیمی نیست ؟ پیشننهاد شما چیه ؟
    ممنون از وقت و حوصله شما
    خواهش می کنم.
    در مورد قیمت 1100 تا 1200 منطقیه تازه به شرط سالم بودن لنز و باتری که تقریبا نشدنیه باتری بالاخره مشکل داره یا به زودی .واقعا بیشتر اصلا ارزش خرید نداره.

7. این کاربر از rafaelmehraban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

با سلام و سپاس
    بودجه حدود 2 تومن
    سلام
    دی90 بهترین بدنس. یک بدنه ی جون دار و قوی.البته تو رنجه خودش و نسبت به اس ال آر های کوچک تر و جدید. لنز همراه بدنه چیه که این قیمت رو داده؟ بدنه ی دی90 معمولا اگه تمیز باشه 1500 تا 1700 هست.نوعش هم تو بازار نیست و اگر کسی به عنوان نو خواست بهتون بده قبول نکنید. در مورد خرید دست 2 هم مشکلی نیست فقط باید ضمانتی حداقل 2 ماهه از فروشنده بگیرید اما اگه نداد هم باز نگران نباشید. یه نکته مهم هم هست. اینکه وقتی دارید دوربینو میخرید زیر بدنه رو نگاه کنید و اونجا که سه پایه وصل میشه و برچسب زده و سریال نامبر و عدد هارو نوشته رو نگاه کنید اگه مختوش شده بود و رده سه پایه افتاده بود بدونید دوربین تو آتلیه بوده و تا تونستند جونش رو گرفتند. از فروشنده بپرسید که شاتر چقدر کار کرده تا فک نکنه آماتورید و هیچی بلد نیستید و یه بدنه ای که نمیره رو بده بهتون. شاتر هم تا 10-20 هزار تا کارکرده بود با توجه به قیمت مشکلی نداره.به دوست و غریبه هم اصلا اعتماد نکنید اصلا این چیزا الان اهمیت نداره خانومی.
    البته این رو هم در نظر بگیرید که نوع عکاسیتون چیه؟ طبیعت،پرتره،فتوژورنالیسم و ... چون تو تعیین دوربین این هم نکته مهمیه. دوربین های قدیمی در ایزوه بالا عملکرد ضعیفی دارند. حالا انتخاب خودتون از برند کنون و نیکون چیه؟50دی کنون بدنه ی محشریه بهتره به اون هم فکر کنید
    Last edited by Amateِur; 09-05-2013 at 20:36.

9. 2 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

خواهش می کنم.
    در مورد قیمت 1100 تا 1200 منطقیه تازه به شرط سالم بودن لنز و باتری که تقریبا نشدنیه باتری بالاخره مشکل داره یا به زودی .واقعا بیشتر اصلا ارزش خرید نداره.
    ببخشید دوست عزیز شما انگار اصلا 1 سالی هست بازار نرفتی!!!
    الان 500D دست دوم رو هم به این قیمت نمیتونی گیر بیاری!

11. 2 کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

با سلام و سپاس
    ممنون از وقت و حوصله شما
    دوست عزیز D90 هنوز هم دوربین خوبی هست اما قدیمی شده دیگه اگه D5100 با لنز 105-18 گیر آوردی دست دوش گزینه بهتریه
    D90 با لنز 105-18 هم حداقل 3 تومن هست و دست دومش اگه تمیز باشه بالای 2300 قیمت داره (تعداد شات و وضعیت لنز و دوربین رو بپرسید)

13. این کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام ساناز جان.
    من بهتون میگم هرگز دست 2 نخرید
    1:مشکل باتری 100 در 100 هست و قیمت باتریش فقط یه 100 تا 200 تومانی خرج داره براتون.
    2:مشکل خط و خش رو لنز یا عوض کردن با لنز تقلبی
    و.....
    من سرم خیلی شلوغه فرصت بیشتر برای راهنماییتون امروز ندارم.تا بعد ولی قید این دست 2 رو بهم بزنید جدا از مشکلات فوق خیلی بالا بهتون قیمت داده(خیلی خیلی)
    دوست عزیز خواهش میکنم در راهنمایی اطلاعات درست به دوستان بدید
    بنده چندین دوربین قدیمی و بالای 5 سال ساخت و استفاده دیدم و باهاش عکاسی کردم هیچکدوم مشکل باتری نداشتند(باتری دوربین ها به این راحتی ها خراب نمیشه)
    باتری دوربین خودم که بعد از 3 سال هنوز مثل روز اولش کار میکنه

در مورد لنز تقلبی میشه توضیح بدید ما هم مطلع بشیم؟ شما یه نمونه لنز تقلبی برای کنون یا نیکن بیار من به قیمت اصل ازت میخرم!!!
    دوست عزیز تکنولوژی لنز و دوربین به قدری پیچیده هست (مخصوصا لنز) که اصلا جایی برای تقلبیش باقی نمیمونه!
    بنده بعد از n سال اولین باره از یکی میشنوم میگه لنز DSLR تقلبی(حرفتون مثل این میونه بگین یدونه Boeing 747 تقلبی دیدین!!!)

15. 2 کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوست عزیز خواهش میکنم در راهنمایی اطلاعات درست به دوستان بدید
    بنده چندین دوربین قدیمی و بالای 5 سال ساخت و استفاده دیدم و باهاش عکاسی کردم هیچکدوم مشکل باتری نداشتند(باتری دوربین ها به این راحتی ها خراب نمیشه)
    باتری دوربین خودم که بعد از 3 سال هنوز مثل روز اولش کار میکنه

در مورد لنز تقلبی میشه توضیح بدید ما هم مطلع بشیم؟ شما یه نمونه لنز تقلبی برای کنون یا نیکن بیار من به قیمت اصل ازت میخرم!!!
    دوست عزیز تکنولوژی لنز و دوربین به قدری پیچیده هست (مخصوصا لنز) که اصلا جایی برای تقلبیش باقی نمیمونه!
    بنده بعد از n سال اولین باره از یکی میشنوم میگه لنز DSLR تقلبی(حرفتون مثل این میونه بگین یدونه Boeing 747 تقلبی دیدین!!!)
    باشه حتما شما درست می گید.من تجربه و نظر خودم رو گفتم هر کسی میتونه خودش فکر کنه و تصمیم بگیره.بویینگ تقلبی هم خواستید قطعاتش رو چین براتون می زنه.برای لنز هم یه سری به بازار خودمون بزنید بد نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •