تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 98 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 979

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای حرفه ای (DSLR ) / لنزها / لوازم جانبی (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام

برای آتلیه عکاسی و دوربین nikon d3200 میخواستم لنز خریداری کنم . لنز 18-55 هم روی دوربین هست .

نظر خودم روی لنز Samyang 85mm f/1.4 و Samyang 24mm f/1.4 هستش . با یه کانورتر 2x

کارمون در زمینه عکس پرتره ، پرسنلی ، اسپورت ، مجالس و ...
    سلام
    اول میزان پولی که می خواید هزینه کنید رو عرض بفرمایید.
    بعد: کانورتر رو دقیقا برای چه کاری می خواید؟ کانورتر مثلا برای پرنده گرافی به کار میاد که مثلا یه لنز 200 م م داری و یه اکستندر هم میبندی میشه 400 م م . والا من تا حالا ندیدم برای استفاده پرتره و مدلینگ اکستندر ببندن. قیمت کمی هم که نداره. اکستندر کانن 2ایکس اش 2 تومن قیمت می خوره.
    بنده تخصص چندانی در لنز های نیکون ندارم ینی باهاشون کار نکردم اما با توجه به لنز های مشابه کانن توضیحاتم ایناس:
    لنز 24 میلیمتر چرا؟ اگر لنز 24 رو برای مجالس می خواید انتخاب جالبی نیست. این لنز وایده و مناسب پرتره نیست. بهترین انتخاب برای مجالس لنز زوم هست که دیگه نیازی به عوض کردن لنز نباشه.خوب اینجام من بودجه ی مورد نظرتون رو نمیدونم که دقیق راهنمایی کنم اما فکر کنم لنز پیشنهادی دوستان (18-105) بدردتون بخوره.18-200 نیکون رو که نمیدونم اما کانن اصلا لنز شارپی نیست. برای عزیزانی که می خواین عکاسی رو شروع کنن مناسبه تا پرتره و مدلینگ.
    بطور کلی فوکال 85 م م برای نیم تنه یا پرسنلی خیلی مناسبه.حالا با توجه به قیمت مناسب ترین برند و دیاف رو خودتون انتخاب کنید اما بهتره در انتخاب سامیانگ کمی محتاط تر باشید. سیگما،نیکون و تامرون لنز های بهتری دارند.

2. 2 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

سلام

برای آتلیه عکاسی و دوربین nikon d3200 میخواستم لنز خریداری کنم . لنز 18-55 هم روی دوربین هست .

نظر خودم روی لنز Samyang 85mm f/1.4 و Samyang 24mm f/1.4 هستش . با یه کانورتر 2x

کارمون در زمینه عکس پرتره ، پرسنلی ، اسپورت ، مجالس و ...
    پولت را با خرید لنز های سامیانگ دور نریز

4. این کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    چطور ميشه فهميد كه يك دوربين چند شات زده است؟

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام
    دوربینتون (حرفه ای باید باشه) کانن هست یا نیکون؟

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام عزیزان. یک لنز واید دست2 بخوام تهیه کنم، کجا رو باید بگردم؟ سایتی هست؟

مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    بي زحمت يكي دوتا لنز وايد كه امتحانش و از هر لحاظ پس داده باشه و صاحبنظران تاييدش ميكنن به من معرفي كنيد.

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام عزیزان. یک لنز واید دست2 بخوام تهیه کنم، کجا رو باید بگردم؟ سایتی هست؟

مرسی
    پی ام براتون ارسال کردم

سلام
    سلام
    بي زحمت يكي دوتا لنز وايد كه امتحانش و از هر لحاظ پس داده باشه و صاحبنظران تاييدش ميكنن به من معرفي كنيد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان عزیزه دل من که عرض کردم حداقل بگید کدوم برند؟ اخه اینجوری که نمیشه کسی رو راهنمایی کرد. بگید دوربینتون فول فریمه یا کراپ سنسور و بودجتون چقدره. در مورد تعداد شات هم باید بدونم نیکون هستید یا کانن چون هر کدوم یه برنامه جدا دارند.

10. 2 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان عزیزه دل من که عرض کردم حداقل بگید کدوم برند؟ اخه اینجوری که نمیشه کسی رو راهنمایی کرد. بگید دوربینتون فول فریمه یا کراپ سنسور و بودجتون چقدره. در مورد تعداد شات هم باید بدونم نیکون هستید یا کانن چون هر کدوم یه برنامه جدا دارند.[/QUOTE]

سلام
    اول بگم عزيز دل من خودتي
    من اما d90 نيكون دارم
    بودجه ي من حد مشخصي نداره بعد از معرفي شما بايد تصميم بگيرم براي خريد و بعدش فوكوس كنم براي پس اندازه بودجه و تصاحب لنز مورد نظر. شد يه پروژه
    درباره ي شات دوربين يه سايتي پيدا كردم كه آخرين عكس دوربين و آپلود ميكني اونم برات ميگه كه چنتا شات زدي اما چند باري امتحان كردم عكس اپلود نمكنه شايد بخاطر سرعت پايين اينترنت هست. شما محبت ميكني روش بهتري ارائه ميدي.
    Last edited by gambil; 07-05-2013 at 15:21. دليل: تصحيح

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

پی ام براتون ارسال کردم
    خیلی ممنون عزیز. لنز واید برای 7d گزینه ی مناسبی میشه معرفی کنید؟

13. این کاربر از musketeer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان عزیزه دل من که عرض کردم حداقل بگید کدوم برند؟ اخه اینجوری که نمیشه کسی رو راهنمایی کرد. بگید دوربینتون فول فریمه یا کراپ سنسور و بودجتون چقدره. در مورد تعداد شات هم باید بدونم نیکون هستید یا کانن چون هر کدوم یه برنامه جدا دارند.

سلام
    اول بگم عزيز دل من خودتي
    من اما d90 نيكون دارم
    بودجه ي من حد مشخصي نداره بعد از معرفي شما بايد تصميم بگيرم براي خريد و بعدش فوكوس كنم براي پس اندازه بودجه و تصاحب لنز مورد نظر. شد يه پروژه
    درباره ي شات دوربين يه سايتي پيدا كردم كه آخرين عكس دوربين و آپلود ميكني اونم برات ميگه كه چنتا شات زدي اما چند باري امتحان كردم عكس اپلود نمكنه شايد بخاطر سرعت پايين اينترنت هست. شما محبت ميكني روش بهتري ارائه ميدي.[/QUOTE]

برادر من منتظر جوابت مي مونم.

15. این کاربر از gambil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •