تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 98 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 979

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای حرفه ای (DSLR ) / لنزها / لوازم جانبی (پست اول مطالعه شود)

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام بین این چند تا دوربین کدوم از لحاظ کیفیت عکس برای عکاسی از طبیعت و عکاسی نجومی بهترن؟

1- canon 650D
    2- nikon D5200
    3- nikon D3200
    4- nikon D7000
    لطفا کسایی که با این دوربینا کار کردن جواب بدن!
    فکر نمیکنم حتی تو فروم عکاسی کسی به این سوال شما جواب بده!

2. این کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منظورتون اینه اگه بردینش کشور خارجی گارانتی داشته باشه؟
    نیازی به کارت گارانتی نیست از روی شماره سریال و تاریخ شروع به کار دوربین گارانتی بین المللی براتون لحاظ میشه
    البته تو ایران خوشبختانه برعکس سایر اجناس، دوربین گارانتی و تعمیرگاه های خیلی خوبی داره که برخی کارها رو برای برخی ها مجانی انجام میدن(از جمله سرویس های دوره ای، تمیزکاری ، احیانا رفع ایراداتی که شرکت مادر گزارش کرده و ...)
    بله منظورم همون بود
    ممنون نمیدوستم همچین امکانی ( تاریخ شروع به کار ) وجود داشته باشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

از شرکت نورنگار قابل تهیه هستش دوست گرامی.

دوست گرامی شما برای فیلم کوتاه و حتی بلند ! البته با توجه به تعداد ریکودر مورد نیاز می تونید از همین دوربین های DSLR موجود استفاده کنید . فقط حتما دقت داشته باشید حتما تمامی دوربین ها یا شرایط فیلمبرداری یکسانی از لحاظ ریت و رزولوشن داشته باشن که بعدا برای سینک و میکس دچار مشکل نشید. برای فیلمبرداری نظر بنده اینه که دوربین ها رو با هم مقایسه کنید چه برند نیکون و چه کنن ، تفاوتی نداره ، اونی که 1- هندلینگ بهتری داره و گریپش رو برای دستتون بهتر حس می کنید 2- بیت ریت و رزولوشن بالاتری داشته باشه 3- ورودی و خروجی های صدا و تصویر بهتری داشته باشه 4- دینامیک رنج بهتری داشته باشه و .... رو انتخاب کنید . در ضمن حتما سه پایه/تک پایه مناسب و سایر تجهیزات نگهداری دوربین + مموری های پرسرعت و حجیم ( +16 گیگ ) به تعداد مورد نیاز + تجهیزات نوری ( فلش ها، دیفیوزر، رفلکتور، چتر و ...) + کیف مناسب + چند بسته نوشیدنی خنک برای راحتی اعصاب و جلای روح و روان برای ادامه فیلمبرداری تهیه کنید .
    در مورد لنز هم که حتما بسته به کادرهای سناریوهای شما داره ... مشخصا به گستره وسیعی از فوکال نیاز دارید که یا با لنزهای پرایم با فوکال های مختلف تامین میشه یا با لنزهای زوم . پرواضحه که برای کلیپ استفاده از لنزهای پرایم با دیاف ثابت 1.4 ، 1.8 ، 2.8 یا زوم 2.8 مثل سری اف کاملا مرسوم و مورد نیازه . اصلا نگران تایم لیمیت برای رکورد کردن هم نباشید مگر اینکه سناریوی فیلم یا کلیپ حاوی شات هایی با طول بیش از تایم لیمیت دوربین باشه که معمولا در این موارد باید نگران ضعف شدید سناریو و کسل شدن بیننده های احتمالی بود !!

موفق باشید.
    سلام
    یه چند تا از اون دسته لنز هایی که اشاره کردید میشه لینک بدین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadi_en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

دروبین مدل Canon EOS 1100D دکلانشور بهش می خوره آیا توی رنج1.5 میلیون ارزش خرید داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

سلام
    یه چند تا از اون دسته لنز هایی که اشاره کردید میشه لینک بدین؟
    شما بدنه موجود یا مورد نظر + نیازهای آینده و شرایط خاص خودتون رو شرح بدید بیشتر میشه راهنمایی کرد . لنزهای زیادی هستن که توی این زمینه استفاده میشن ...

7. این کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه e4lyas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان برای خرید لنز خرید از سایت "َآمازون" رو پیشنهاد میکنید ؟ یا از همینجا خرید کنم ؟ ( اینجا اونطور که من دیدم گارانتی ارایه نمیشه ؟ درسته ؟ )

تفاوت قیمت زیادی هم نباید داشته باشه ؟

بیشتر نظر در مورد خرید لنز های تله هست که بتونم زوم داشته باشم .. 200 م.م رو پیشنهاد میکنید ؟

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان برای خرید لنز خرید از سایت "َآمازون" رو پیشنهاد میکنید ؟ یا از همینجا خرید کنم ؟ ( اینجا اونطور که من دیدم گارانتی ارایه نمیشه ؟ درسته ؟ )

تفاوت قیمت زیادی هم نباید داشته باشه ؟

بیشتر نظر در مورد خرید لنز های تله هست که بتونم زوم داشته باشم .. 200 م.م رو پیشنهاد میکنید ؟
    من پست شما رو جابجا کردم تا بقیه دوستان هم نظر بدند
    خیر همین جا خرید بهتره ، خوب اگر شما از اون ور بخرید و این جا استفاده کنید بازم گارانتی بی معنی میشه که

کلا گارانتی تو ایران معنی نداره

تله ها قیمت بالایی دارند شما چقدر بودجه دارید ؟

10. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

شما بدنه موجود یا مورد نظر + نیازهای آینده و شرایط خاص خودتون رو شرح بدید بیشتر میشه راهنمایی کرد . لنزهای زیادی هستن که توی این زمینه استفاده میشن ...
    سلام
    متشکر از توجه تون.
    در مورد بدنه احتمال زیادی داره که انتخابم 650D باشه با توجه به دو هفته تحقیقی که داشتم.
    اما در مورد اون هم هنوز دودل هستم.
    به خاطر اینکه من احتمالا اون رو به منظور عکاسی و فیلمبرداری اون هم در شرایط شاید بد کویری یا مرطوب استفاده کنم
    که با توجه به بودجه ی من و نبود بدنه ی ضد گرد و غبار و ضد آب این دوربین کمی به مشکل بر میخوردم.

اما در مورد استفاده ها همن طور که فبلا هم ذکر کرده بودم،
    اهم موارد استفاده ی من فیلمبرداری و تهیه ی کلیپ هست.
    عکاسی در نور کم هم از اولویت های من هست.
    از اونجایی که در عکاسی گرایش من بیشتر فوتوژورنالیسم هست لنز واید خوب هم باید مد نظر داشته باشم.

فعلا هم با تمام این نیاز ها بودجه ی هنگفتی نمیتونم براش جور کنم.
    باید با حداقل ها بهترین مورد رو به دست بیارم تا گام های بعد که امیدوارم بلند تر باشه!

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه e4lyas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من پست شما رو جابجا کردم تا بقیه دوستان هم نظر بدند
    خیر همین جا خرید بهتره ، خوب اگر شما از اون ور بخرید و این جا استفاده کنید بازم گارانتی بی معنی میشه که

کلا گارانتی تو ایران معنی نداره

تله ها قیمت بالایی دارند شما چقدر بودجه دارید ؟
    ممنون از پاسخ
    در مورد تله منظور نوع محدود ترش بود ( چون نمیدونم نوع محدودش اسم خاصی دار یا نه )
    منظور 300 - 200 میلی متر ( شایدم به نام معمولی یاد میشه ) .

بودجه 1 تومن

در آغاز فعالیت Dr.Willy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

من قبلا یه دوربین D400 داشتم که متاسفانه مشکل جدی براش پیش اومد و قابل تعمیر نبود
    به صورت نیمه حرفه ای عکاسی میکنم

حالا دنبال یه دوربین هستم تو رنج 1.500 تا 1.700
    که حداقل امکانات اون D400 رو داشته باشه (البته میدونم تو این رنج قیمت ممکن نیست ولی حداقل نزدیک تر باشه)

یه گشتی زدم تو سایت ها تونستم Nikon D3100 وCanon EOS-1100D رو پیدا کنم
    کدومش بهتره؟

دوستان گزینه ای هست؟
    متشکرم
    Last edited by Dr.Willy; 22-03-2013 at 10:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •