تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 98 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 979

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای حرفه ای (DSLR ) / لنزها / لوازم جانبی (پست اول مطالعه شود)

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

مبارک باشه
    لنزی که گرفتید موتور فوکوس نداره و همین طور بدنه 1100 من میخواستم بگیرم فروشنده منصرفم کرد گفت یا مدل موتور دارشو بگیر یا اصلا بیخیال شو که با این ویزور کوچیک فوکوس مصیبته الان شما داری فوکوسش چجوریاس ؟
    نه بابا داره.
    حداقل اینجا نوشته که داره (حتی نوشته که نوع موتورش Micromotor هست):
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کلا با فکوس دستی مشکل دارم! یعنی وقتی تو یه عروسی یا جشت تولد دارم عکاسی میکنم، وقت نیست که بخوام دستی فکوس کنم، به همین خاطر معمولا از فکوس اتوماتیک استفاده میکنم.

2. 2 کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

مبارک باشه
    لنزی که گرفتید موتور فوکوس نداره و همین طور بدنه 1100 من میخواستم بگیرم فروشنده منصرفم کرد گفت یا مدل موتور دارشو بگیر یا اصلا بیخیال شو که با این ویزور کوچیک فوکوس مصیبته الان شما داری فوکوسش چجوریاس ؟
    نه دوست عزیز لنز 50مم f1.8 کنون موتور فوکوس داره فقط این طور که من شنیدم موتور فوکوسش یک مقدار ضعیف هست مخصوصا توی نور کم

4. 2 کاربر از a.g g.a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

نه دوست عزیز لنز 50مم f1.8 کنون موتور فوکوس داره فقط این طور که من شنیدم موتور فوکوسش یک مقدار ضعیف هست مخصوصا توی نور کم
    فکر نکنم ضعیف بودن در فوکوس با نور کم مشکل ساز باشه، چون وقتی نور کم هست، برای فوکوس فلاش میزنه.
    Last edited by amir200812; 07-03-2014 at 16:49.

6. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

فکر نکنم ضعیف بودن در فوکوس با نور کم مشکل ساز باشه، چون وقتی نور کم هست، برای فوکوس فلاش میزنه.
    اینو من فقط شنیدم و خودم تجربه کار با این لنز رو ندارم

اکثرا فوکوس مقداری ضعیف و شارپنس نه چندان زیاد توی F1.8(البته توی دیافراگم های بالاتر خیلی بهتر میشه) رو به عنوان مشکلات این لنز ذکر می کنن،البته اکثر کسانی که من دیدم از این لنز استفاده کردن بسیار ازش راضی بودن در مجموع و اکثرا با توجه به قیمتش میگن لنز خیلی خوبی هست

8. 2 کاربر از a.g g.a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hirsababak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام عزیزانم
    دوستان شما مثل من تازه بخواین عکاسی رو شروع کنید و نیاز زیادی به فیلمبرداری انچنانی نداشته باشید کدوم رو انتخاب میکنید

؟؟؟

Canon 70D 18-55 STM
    Canon 60D 18-135 STM

از یه سمت 70 دی جدید تره و امکانات بیشتری داره
    از طرفی هم با همون پول میشه 60 دی رو انتخاب کرد که بدنه ی بهتری داره و لنز قوی تر داره اما میدونید دیگه تولیدش خیلی وقته گذشته

ممنون میشم نظرات خودتون رو بگید

سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان من قصد خرید یه دوربین خوب دارم که نیازهامو برطرف کنه الان یه کامپکت دارم خستم کرده از بس محدودیت داره
    تا ۱ تومن نظرتون چیه

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام عزیزانم
    دوستان شما مثل من تازه بخواین عکاسی رو شروع کنید و نیاز زیادی به فیلمبرداری انچنانی نداشته باشید کدوم رو انتخاب میکنید

؟؟؟

Canon 70D 18-55 STM
    Canon 60D 18-135 STM

از یه سمت 70 دی جدید تره و امکانات بیشتری داره
    از طرفی هم با همون پول میشه 60 دی رو انتخاب کرد که بدنه ی بهتری داره و لنز قوی تر داره اما میدونید دیگه تولیدش خیلی وقته گذشته

ممنون میشم نظرات خودتون رو بگید

سپاس
    سلام
    هیچ کدوم 7100 نیکون
    برزگ ترین برتری کنن نسبت به نیکون همون فیلمش هس در بقیه موارد بنظر من نیکون جلو تر از کنن هست
    شما الان لنز دارید ؟

سلام دوستان من قصد خرید یه دوربین خوب دارم که نیازهامو برطرف کنه الان یه کامپکت دارم خستم کرده از بس محدودیت داره
    تا ۱ تومن نظرتون چیه
    تا 1 تومن میتونید نیکون 3100 رو بخرید با لنز کیتش که برای ورود به slr ها مناسبه
    با کمی بیشتر میتونید 3200 رو هم تهیه کنید

12. 3 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    هیچ کدوم 7100 نیکون
    برزگ ترین برتری کنن نسبت به نیکون همون فیلمش هس در بقیه موارد بنظر من نیکون جلو تر از کنن هست
    شما الان لنز دارید ؟

خیلی چاکرتم السین جان
    چقدر ما از راهنمایی های شما استفاده کردیم
    یادم میاد حدود 2 سال پیش (اگر اشتباه نکنم) در مورد canon sx 230 ازت مشورت کردم و هنوز دارمش
    همینطور که از دوربین در حال حاضرم گفتک کامپکت هست و در این صورت مشخصه DSLR نداشتم که لنز داشته باشم
    بین دو مدل بالا موندم کدوم رو انتخاب کنم
    مضخص شد بد جور نیکونی هستی ها

یکی از مهمترین انتخاب های یه اماتور واسه خرید دوربین DSLR میتونه قیافش باشه
    شاید خیلی ها اینو نگن ولی من بهت بگم 50 درصد انتخاب من این هست قیافه های کنون رو بیشتر دوست دارم
    هر چقدر هم نیکون ساختار محکم تر و بهتر و پیشرفته تر داشته باشه بازم میرم سمت کنون
    انتخاب قبلی من Ccanon 1100D بود ولی دیدم بدنش کوچکتره رفتم سمت 600D و 650D اما وقتی 70D رو دست گرفتم دیدم بدنش فاخر تر هست

14. این کاربر از hirsababak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

خیلی چاکرتم السین جان
    چقدر ما از راهنمایی های شما استفاده کردیم
    یادم میاد حدود 2 سال پیش (اگر اشتباه نکنم) در مورد canon sx 230 ازت مشورت کردم و هنوز دارمش
    همینطور که از دوربین در حال حاضرم گفتک کامپکت هست و در این صورت مشخصه DSLR نداشتم که لنز داشته باشم
    بین دو مدل بالا موندم کدوم رو انتخاب کنم
    مضخص شد بد جور نیکونی هستی ها

یکی از مهمترین انتخاب های یه اماتور واسه خرید دوربین DSLR میتونه قیافش باشه
    شاید خیلی ها اینو نگن ولی من بهت بگم 50 درصد انتخاب من این هست قیافه های کنون رو بیشتر دوست دارم
    هر چقدر هم نیکون ساختار محکم تر و بهتر و پیشرفته تر داشته باشه بازم میرم سمت کنون
    انتخاب قبلی من Ccanon 1100D بود ولی دیدم بدنش کوچکتره رفتم سمت 600D و 650D اما وقتی 70D رو دست گرفتم دیدم بدنش فاخر تر هست

همین چند صفحه قبل هم یکی از دوستان بین 7D و 70D و D7100 می خواستن یکی رو انتخاب کنن

من هر چی اطلاعات داشتم توی این پست گفتم :
    سلام

برای مقایسه سنسورهای این دوربین ها با توجه به اعداد سایت DP و بعضی ریویو ها من این برداشتو کردم که :

نویز D7100 توی فرمت JPEG در مجموع از 70D مقداری کمتره و 70D هم از 7D کم نویزتر هست

و توی فرمت RAW هم نتایج به هم نزدیکه و به نظر من ثبت جزئیات D7100 هم بهتر هست توی این فرمت و با حساسیت های متفاوت(فکر می کنم حذف فیلتر Low Pass روی این مورد بی تاثیر نباشه)

از نظر دینامیک رنج به نظرم D7100 خیلی عملکرد خوبی داره و از 70D بهتره و 70D هم از 7D بهتره

از نظر عمق رنگ های هم D7100 مقداری از 70D و 7D بهتره

در مجموع به نظر من سنسور D7100 بهتره بعد 70D و بعد 7D

در کل به نظر من برتری های D7100 نسبت به 70D اینا هست :

سنسور بهتر

بدنه منیزیمی (در مقابل بدنه پلاستیکی 70D)محکم تر با مهر و موم و سیلینگ بهتر(البته از این نظر 7D حتی از D7100 هم بهتره)

چشمی بزرگتر با پوشش 100 درصد میدان دید(در مقابل چشمی 70D با پوشش 98 درصد میدان دید)(در این مورد 7D هم مثل D7100ـه)

و برتری های 70D نسبت به D7100 اینا هست :

سیستم فوکوس پیشرفته تر و سریع تر برای عکاسی(البته در این مورد فکر می کنم 7D مقداری از 70D هم قویتر باشه)

سیستم فوکوس قویتر و سریعتر برای فیلم برداری و دنبال کردن سوژه که بخش زیادیش بر می گرده به تکنولوژی phase detection جدید کنون برای این دوربین که کلا فوکوس فیلم برداری دوربین های حرفه ای رو یک قدم جلو برد(حداقل از نظر من)و عملکرد این سیستم با لنزهای STM کنون به اوج خودش می رسه(خود وجود لنزهای STM برای ماونت کنون هم می تونه یه نقطه قوت نسبت به نیکون برای فیلم برداری باشه)

عکاسی پیاپی 7 فریم بر ثانیه نسبت به 6 فریم در ثانیه نیکون و این که مدت زمان بیشتری رو هم میشه با این سرعت عکاسی کرد(یعنی اگه یک D7100 و 70D هم زمان شروع به عکاسی پیاپی کنن نیکون زودتر سرعت عکاسی پیاپیش کم میشه)(و در این مورد 7D مقداری از 70D هم سریعتره و با سرعت 8 فریم در ثانیه عکاسی پیاپی می کنه)

Wifi داخل بدنه که به نظر من خیلی قابلیت جالبیه

مانیتور لمسی

یه سری مسائل هم هست که سلیقه ایه یا به کاربرد شما بستگی داره :

مثلا چینش دکمه ها یا خوشدستی بدنه که تا خودتون هر سه این دوربین های رو توی دستتون نگیرین و کار نکنین نمی شه درموردش تصمیم گرفت(البته من اونقدری که از خوشدستی و آرگونومی خوب 7D و D7100 (مخصوصا 7D) شنیدم از 70D نشنیدم)

یا مانیتور چرخون 70D که بیشتر میشه به عنوان یه مزیت نسبت به دو دوربین دیگه بهش نگاه کرد که برای عکاسی از یک سری زوایای خاص یا فیلم برداری خیلی می تونه کمک کنه ولی شاید برای کسی که بیشتر به محکم بودن و ضریف نبودن مانیتور علاقه داره مانیتور 7D و D7100 مناسب تر باشه برای همین هم هست که کنون هنوز هم توی دوربین های رده بالاترش از این نوع مانیتور استفاده نمی کنه

در کل هر سه این ها دوربین های خیلی خوبی هستن و نمیشه صددرصد برتری رو به یکی داد و همش بر می گرده به علاقه و سبک عکاسی شما
    امیدوارم به کارتون بیاد
    ...

بعد شما اطمینان دارید که بدنه 60D بهتر از 70D هست ؟ به نظر من بر عکسش محتمل تره هر چند الآن منبعی ندارم

درمورد لنز همراه 60D به 15-85 هم فکر کنید !

16. 3 کاربر از a.g g.a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

همین چند صفحه قبل هم یکی از دوستان بین 7D و 70D و D7100 می خواستن یکی رو انتخاب کنن

من هر چی اطلاعات داشتم توی این پست گفتم :

امیدوارم به کارتون بیاد
    ...

بعد شما اطمینان دارید که بدنه 60D بهتر از 70D هست ؟ به نظر من بر عکسش محتمل تره هر چند الآن منبعی ندارم

درمورد لنز همراه 60D به 15-85 هم فکر کنید !
    نیکون بیا منو بخور

یعنی منو بزنید ولی پیشنهاد نیکون ندید
    چقده هم زشته
    ضمن سپاس فراوان بابت توجه و راهنمایی های شما

از برتری بدنه 60d و 70d اطمینان زیادی نمیتونم صحبت کنم
    از اونجایی که تا مدت ها نتونم هزینه کنم واسه ی لنز پیشنهاد 60d با لنز 85-15 هم خوبه و تقریبا هم قیمت 70d با لنز 18-135 در میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •