تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 98 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 979

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای حرفه ای (DSLR ) / لنزها / لوازم جانبی (پست اول مطالعه شود)

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان یه لنز میخواستم برای دوربین کنونم . شارپ بودنش خیلی مهمه بودجه تا 5 تمن چی موجوده؟ البته بودجمو میتونم تا 10 تمن افزایش بدم اما باید ببینم ارزششو داره یا نه .مثلا 24-70 usm2 همون لنز 5d mark . اما الان فکر کنم 12 تمنه
    canon 600d
    کاربرد عادی
    دیافراگم باز
    مجهز به لرزشگیر
    بهتره دیافراگمش متغیر باشه
    ممنون میشم

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دوستان یه لنز میخواستم برای دوربین کنونم . شارپ بودنش خیلی مهمه بودجه تا 5 تمن چی موجوده؟ البته بودجمو میتونم تا 10 تمن افزایش بدم اما باید ببینم ارزششو داره یا نه .مثلا 24-70 usm2 همون لنز 5d mark . اما الان فکر کنم 12 تمنه
    canon 600d
    کاربرد عادی
    دیافراگم باز
    مجهز به لرزشگیر
    ممنون میشم
    کاربرد؟
    پرتره؟ ماکروگرافی؟ پرنده گرافی؟ اولترا واید؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کاربرد؟
    پرتره؟ ماکروگرافی؟ پرنده گرافی؟ اولترا واید؟
    ای بابا فکر کنم اینارو گفتما

canon 600d
    کاربرد عادی
    دیافراگم باز
    مجهز به لرزشگیر
    ممنون میشم
    یعنی یه چیزی بهتر از لنز خودش 18-55

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

canon 600d
    کاربرد عادی
    دیافراگم باز
    مجهز به لرزشگیر
    ممنون میشم
    بهزاد جان اول ببین بازگشت مالی برات داره اینهمه هزینه یا ارزش داره بعد بگیر.این نکته رو خودم تجربه کردم که میگم خدمتت حتما روش فکر کن.

EF 24-70 f/2.8L II USM حرفه ای ترین لنز کنون هست و در اکثر سایت ها به عنوان بهترین لنز معرفی شده. عملا در این محدوده فوکال و همینطور دیاف 2.8، لرزشگیر فقط باعث افت کیفیت میشه و کنون با دونستن این مطلب بر روی این لنز لرزشگیر نزاشته. اما تجربه خودم با این لنز. فوکوس فوق العاده دقیق و سریع، کیفیت اپتیکی هم فوق العاده بالا. لنز به تمام معنا فوق العاده ایه. گلم قیمتش 8 میلیون تومن تمام هست.
    در ضمن این لنز رو که اشاره کردی لنز کیت هیچ دوربینی نیست.
    میتونی به همین لنز منتها برند سیگماش هم فکر کنی. اون هم بسیار لنز عالی ایه و قیمتش نزدیک 6 تومنه.
    اما با توجه به اطلاعاتی که من از تجهیزاتت دارم فکر کنم فقط لنز 18-55 داری درسته؟؟
    اگر اینطوره بهتره 18-55 رو به طور کامل بزاری کنار و 2 لنز بگیری. اولین لنز 24-70 اف2.8 سیگما با قیمت حدود 5-6 تومن و لنز دیگری هم EF 70-200
    f/4L IS USM که لنز بی نظریه. قیمتش هم 4 تومنه. رو هم میشه حدود 10 تومن.

راسی بهزاد مقالم رو راجع به لنز های کنون بخون بهتر کمکت میکنه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Amateِur; 09-06-2013 at 15:29.

5. 3 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

ای بابا فکر کنم اینارو گفتما

یعنی یه چیزی بهتر از لنز خودش 18-55
    اینجوری نمیشه که آخه هر لنزی بگیری از لنز خودش بهتره
    اگه میخوای واقعا لنز بینظیر داشته باشی که هم از نظر کیفیت هم از نظر رنج پوشش داشته باشه توصیه مت اینه
    لنز معروف 15-85 که معرف کنون دارها هست خیلی از آتلیه ها بجای لنز پرایم از همین استفاده میکنن قیمت هم 2200
    لنز بعدی که Walk Around هست آرزوی هر کنون داری هست
    Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM
    نسخه جدید لنز 70-200 هست که مجهز به لرزش گیر هم هست و حدود 7900 قیمت داره

مزیت دومی اینه میتونی روش تله کانورتور ببندی و با 2X تبدیل به لنز 140-400 بکنیش چون با اپتیک قوی ای که داره باز هم کیفیت فوق العاده ای خواهد داشت
    البته چون نوع کاربردت رو دقیق نگفتی من اینا رو گفتم والا میشه بسته به مورد استفاده پیشنهاد دیگه ای هم داد اما لنز دومی از هر نظر عالی هست
    Last edited by payma; 09-06-2013 at 17:33.

7. 4 کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بهزاد جان اول ببین بازگشت مالی برات داره اینهمه هزینه یا ارزش داره بعد بگیر.این نکته رو خودم تجربه کردم که میگم خدمتت حتما روش فکر کن.

EF 24-70 f/2.8L II USM حرفه ای ترین لنز کنون هست و در اکثر سایت ها به عنوان بهترین لنز معرفی شده. عملا در این محدوده فوکال و همینطور دیاف 2.8، لرزشگیر فقط باعث افت کیفیت میشه و کنون با دونستن این مطلب بر روی این لنز لرزشگیر نزاشته. اما تجربه خودم با این لنز. فوکوس فوق العاده دقیق و سریع، کیفیت اپتیکی هم فوق العاده بالا. لنز به تمام معنا فوق العاده ایه. گلم قیمتش 8 میلیون تومن تمام هست.
    در ضمن این لنز رو که اشاره کردی لنز کیت هیچ دوربینی نیست.
    میتونی به همین لنز منتها برند سیگماش هم فکر کنی. اون هم بسیار لنز عالی ایه و قیمتش نزدیک 6 تومنه.
    اما با توجه به اطلاعاتی که من از تجهیزاتت دارم فکر کنم فقط لنز 18-55 داری درسته؟؟
    اگر اینطوره بهتره 18-55 رو به طور کامل بزاری کنار و 2 لنز بگیری. اولین لنز 24-70 اف2.8 سیگما با قیمت حدود 5-6 تومن و لنز دیگری هم EF 70-200
    f/4L IS USM که لنز بی نظریه. قیمتش هم 4 تومنه. رو هم میشه حدود 10 تومن.

راسی بهزاد مقالم رو راجع به لنز های کنون بخون بهتر کمکت میکنه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مرسی مهدی جان
    راستش اگه قرار بود واقعا واسه خودم مرام بذارم همون canon 5d mark 2 یا 3 رو میخریدم با لنزکیت خودش و جای حرفی باقی نمیموند اما من چرا 600d با لنز کیت 18-55 خریدم؟ چون دیدم 12 تمن (پارسال) دادن به این دوربین برای من توجیهی نداره.این شد که 600 رو خریدم
    الانشم گل پسر من قطعات دستگاه مونتاژ رو از شیراز میرم میخرم یکم ارزون دربیاد اند خسیسی
    اما لنز ارزششو داره چون بعدا میتونم بدنه ی mark 3 رو بخرم و این لنزهست که خودی نشون میده. میشه درمورد اون دو لنز فکر کرد.پیشنهاد خوبیه ممنون از وقتی که اختصاص دادی
    اینجوری نمیشه که آخه هر لنزی بگیری از لنز خودش بهتره
    اگه میخوای واقعا لنز بینظیر داشته باشی که هم از نظر کیفیت هم از نظر رنج پوشش داشته باشه توصیه مت اینه
    لنز معروف 15-85 که معرف کنون دارها هست خیلی از آتلیه ها بجای لنز پرایم از همین استفاده میکنن قیمت هم 2200
    لنز بعدی که Walk Around هست آرزوی هر کنون داری هست
    Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM
    نسخه جدید لنز 70-200 هست که مجهز به لرزش گیر هم هست و حدود 7900 قیمت داره

مزیت دومی اینه میتونی روش تله کانورتور ببندی و با 2X تبدیل به لنز 140-400 بکنیش چون با اپتیک قوی ای که داره باز هم کیفیت فوق العاده ای خواهد داشت
    البته چون نوع کاربردت رو دقیق نگفتی من اینا رو گفتم والا میشه بسته به مورد استفاده پیشنهاد دیگه ای هم داد اما لنز دومی از هر نظر عالی هست
    مرسی پیمان (اگه اشتباه نکم) جان
    واقعیتش موندم بگم کاربرد پرتره میخوام ، ماکرو میخوام ، منظره میخوام چی میخوام . پس بهتره بگم کاربرد عادی یعنی از هر کدوم یه مقدار .کمی ماکرو کمی پرتره و ...
    همون لنز Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM فکر کنم برای حال فعلی مناسب باشه . اما در مورد تفاوتش با لنز کنونی 18-55 درمورد شارپینگ چطوره؟ دوبرابر سه برابر 10 برابر؟
    ممنون

9. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه HamiD-Xfors's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

سلام یک از فامیلا میخواد nikon D3100 بگیره ! چجوریه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

مرسی مهدی جان
    راستش اگه قرار بود واقعا واسه خودم مرام بذارم همون canon 5d mark 2 یا 3 رو میخریدم با لنزکیت خودش و جای حرفی باقی نمیموند اما من چرا 600d با لنز کیت 18-55 خریدم؟ چون دیدم 12 تمن (پارسال) دادن به این دوربین برای من توجیهی نداره.این شد که 600 رو خریدم
    الانشم گل پسر من قطعات دستگاه مونتاژ رو از شیراز میرم میخرم یکم ارزون دربیاد اند خسیسی
    اما لنز ارزششو داره چون بعدا میتونم بدنه ی mark 3 رو بخرم و این لنزهست که خودی نشون میده. میشه درمورد اون دو لنز فکر کرد.پیشنهاد خوبیه ممنون از وقتی که اختصاص دادی

واقعیتش موندم بگم کاربرد پرتره میخوام ، ماکرو میخوام ، منظره میخوام چی میخوام . پس بهتره بگم کاربرد عادی یعنی از هر کدوم یه مقدار .کمی ماکرو کمی پرتره و ...
    همون لنز Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM فکر کنم برای حال فعلی مناسب باشه . اما در مورد تفاوتش با لنز کنونی 18-55 درمورد شارپینگ چطوره؟ دوبرابر سه برابر 10 برابر؟
    ممنون
    بهزاد جون لنز 15-85 فقط روی کراپدار نصب میشه ها. یعنی اگر قصد خرید 5D رو کنی باید این لنز رو با ضررش بفروشی چون روش نصب نمیشه. البته از نظر شارپنس بینظیره.
    برای تو که به نظر من اصلا توجیه مالی نداره برو و لنز EF 24-105mm f/4L IS USM رو با قیمت 3200 بگیر و در کنارش هم لنز 70-200 اف 4 لرزشگیردار رو بگیر رو هم میشه 7 تومن. 5D Mark II نگیر عزیزم. مارک 2 دیگه جاشو داد به 6D. هیچ توجیهی نداره خرید مارک 2 در مقابل دوربین جیگر 6D.

12. 2 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

ممنون
    اگه کیفیت بخوای نمیشه همش رو با هم داشت
    ببین داستان دوربین فول فریم کاملا متفاوته مزایا و محدودیت های خاص خودش رو داره
    اگه واقعا میخوای بعدا فول فریم بگیری روی خرید لنز باید فکر اساسی بکنی چون لنز میمونه اما بدنه تعویض میشه

در مورد اون لنز هم مقایسه عکس هاش با 40-17 سری L
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم بررسی کلی و مقایسه عکس هاش با لنز های دیگه

14. 3 کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

جناب معانی بزرگوار، خطای پرسپکتیو توسط لنز صورت گرفته (24-70) و انقدر شدید هم نیست. در کل پروسس سنگینی انجام دادید قربان.

هادی جان فقط عشق است AE1

راسی هادی جان لنز های fd چه قیمتیه؟ اتوفوکوس هم دارند؟ چند نمونه از لنز هایی که دارید رو توضیحاتی دربارش میدی عزیز؟
    Last edited by Amateِur; 11-06-2013 at 10:41.

16. 2 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •